Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzygać się chce

czy sa tu osoby ktore wyjechały NIE DO -uk, holandii, irlandii

Polecane posty

Gość moonwell567
Mieszkam w Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arriba ajo
od 4 lat mieszkam na Wyspach Kanaryjskich, przedtem 6 lat w Anglii i codziennie sie ciesze, ze opuscilam ten paskudny kraj, teraz mam raj na ziemi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Niemczech od lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac niektore Agonie nawet mimo powaznego wieku wciaz pozostaja tepymi dzidami. spodziewalam sie czegos lepszego a tu tak slabo , zadnej cietej riposty pomimo mlodego sprawnego umyslu och te siusiumajtki na tym forum Ta stara i ten powazny wiek rozbawil mnie :) ale w koncu jak ja mialam 17-20 lat to tez mi sie wydawalo ze ludzie po trzydziestce to dziadki Pociesze was dziatki moje , jak dobrze pokierujecie swoim zyciem i osiebie zadbacie to po trzydziestce sie dopiero zycie zacznie i spijanie kolorowych drinkow z palemkami No starczy a teraz wracamy do tematu - jedynego nie o UK wiec trzeba dbac o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straya
Australia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta stara i ten powazny wiek rozbawil mnie ale w koncu jak ja mialam 17-20 lat to tez mi sie wydawalo ze ludzie po trzydziestce to dziadki " Na serio myslisz, ze ja- mezatka z kilkuletnim stazem mam 17-20 lat? :D Mniej pij, bo bredzisz. I na litosc boska, dlaczego panie przed czterdziestka ZAWSZE nazywaja siebie "po trzydziestce"? Taki trik na odmlodzenie sie? Nie jesteś po 30 tce. Jestes tuz przed 40 tka. No, a teraz idz i powyzywaj ladne, mlode dziewczyny na ulicy. Moze ci sie lepiej zrobi i wyrzucisz cala zazdrosc z siebie. Ewentualnie napij sie tego twojego drineczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Abu Dhabi od stanu wojennego , czyli od 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie australia, mysle o dubaju coraz powazniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mieszkam w USA i w Polsce nie potrafilabym juz zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w kraju,w ktorym zadnej z was nie ma-niestety albo i na szczescie....Zaleznie od przypadku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja mieszkam w kraju,w ktorym zadnej z was nie ma-niestety albo i na szczescie....Zaleznie od przypadku" A gdzie mieszkasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie,powiedz nam...tajemnicza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka z kilkuletnim stazem ha ha ha kilkuletnim czyli 2-3 letnim nooooo to jestes dorosla , jak bedziesz w moim wieku to bedziesz stara a jak bedziesz miala glupia kozo. 60 lat to jaka bedziesz ? Bylas , mieszkalas kiedys w jakims europejskim kraju w cywilizowanej europie kobiety przed 40 swoje pierwsze dzieci rodza i nikt by sie nie odwazyl powiedziec ze sa stare, wspolczuje ci ze ty tak szybko bedziesz stara a teraz wsiadam na rower i gnam do pracy , wyobraz sobie ze po pracy ide na silownie nooooooo staruszki tak maja, szczegolnie te przed 40 w szwecji te 40-latnie w polsce to juz do rozsypki Nie wyzywam na ulicy mlodych ladnych dziewczyn , tutaj nie spotykam takich kretynek wiec nie ma potrzeby nikogo wyzywac A teraz zamknij jadaczke i zacznij pisac na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te star***a, a kto ci powiedzial jak dlugi staz ma moje malzenstwo, gamoniu? I dla takich jak ty swiat konczy sie na "cywilizowanej Europie"? Buhahahaha kretynko, w doopie bylas, gowno widzialas. Szwecja i PL to nie caly swiat idiotko, no ale co starsza pani moze o tym wiedziec... Chociaz z jednym sie zgadzam - masz te 36-37 lat, ale umysł 12 latki :D P.S: To nie byl komplement ;) I jak sie star***a oburzyla, ze ktos jej prawde napisal. Ze zlosci az syczy normalnie :D 🖐️ No i pedałuj, pedałuj do tej pracy hahah to musi buc nader smieszny widok... ty na tym rowerze 🖐️ To chyba tak w tej cywilizowanej Europie (czyt.Szwecji) tak maja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wyzywam na ulicy mlodych ladnych dziewczyn , tutaj nie spotykam takich kretynek wiec nie ma potrzeby nikogo wyzywac" A, ze to mlode, ladne dziewczyny to kretynki sa? Oj, glupia zazdrosna babo 🖐️ Pedałuj to może schudniesz troche, locho 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos nie ma z tym krajem nic wspolnego (partnera, biznesu itd) to nie bedzie sobie specjalnie lecial z Europy 13 h do Filipin, zeby na plazy polezec. Nie wspominajac o biletach lotniczych, ktore kosztuja grubo ponad 5000 zl. Takie same wrazenia mozna miec pod palmami w Egipcie. I taniej i szybciej xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxjezeli egipt i filipiny to wg ciebie ta sama polka to masz cos z glowa kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Belgii 19 lat..wszystkie Filipinki tutaj maja skosne oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest roznica miedzy egiptem a filipinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do agonia---- wiesz skoro nie potrafisz sie dogadac z mlodszymi od siebie uzytkowniczkami to moze pojdz na dzial dla pan po 30tce?tam mozecie sobie pogadac o waszych sprawach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jezeli egipt i filipiny to wg ciebie ta sama polka to masz cos z glowa kobieto" Nie. Nie ta sama. Na Filipinach jest bezpieczniej niz w Egipcie. Ale tak jak kiedys tam pisalam, rzadko komu chce sie jechac taki kawal drogi na Filipiny na urlop. Sa i tansze i blizsze miejsca, do ktorych wiekszosc wczasowiczow jezdzi. "Mieszkam w Belgii 19 lat..wszystkie Filipinki tutaj maja skosne oczy.." I poznalas doslownie WSZYSTKIE Filipinki w Belgii? O mamo, chyle czola. To nie lada wyczyn... ;) Nie. Filipinczycy nie maja skosnych oczu. Owszem, maja male oczy, smiejace, ale nie skosne. Skosne oczy maja miedzy innymi Japonczycy, Chinczycy i Koreanczycy. Filipinczycy sa mieszanka hiszpansko-amerykansko-chinsko-arabska. Proponuje tobie wyjechac do Azji, pobyc w Chinach, potem Japonii, potem w Korei a potem przyjechac na Filipiny, zanim staniesz sie "ekspertka" od skosnych oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×