Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość anulla85
Witam , Wczoraj miałam problemy z netem, więc dzisiaj nadrabiam zaległości:) Tinka90 Test powtórzony w niedzielę wyszedł pozytywny:) Kreska już bardzo wyraźna:) w tym tyg pójde na betę , jak mi się uda dostac recepte na duphaston od lekarza internisty to z wizyta u ginekologa jeszcze się wstrzymam do 7 tygodnia. Ogólnie to ciąża - jeśli sie oczywiście powierdzi- jest dla mnie mega szokiem i ogromnym cudem, to był jedny cykl który z góry uznałam za stracony, po pierwsze że była ta infekcja, następnie współżycie było tylko w dwa razy w pierwszych dniach a doktor zalecał przez 5 dni codziennie, do tego d**ek brałam tylko 7 dni i co najgorsze nie biorąc w ogóle możliwości że mogę być w ciąży dużo piłam alkoholu przez święta i sylwka... ale podobno jak sie nie wie to nie szkodzi:) Także dziewczyny zawsze trzeba próbowac i wierzyć ze się uda, jestem tego przykładem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ja miałam tak samo, na samą myśl że zbliża się owulacja i trzeba współżyć np przez 4-5 dni codzinnie bo tak zaleca lekarz to było mi źle, po pierwsze że to tak z musu , mechanicznie, bo drugie że z mężem trzeba żyć w zgodzie... a u nas to też czasem z tym ciężko;) także "robienie dzieci" jest męczące i wkurzające..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva_82 u mnie również było pobolewanie brzucha, dwa dni o tym jak się spóźniała zrobiłam test i negatywny... dopiero po kolejnych dwóch dniach jak @ nie było powtórzyłam i byłe ledno widoczna druga kreska. Też byłam pewna że wredota przyjdzie lada dzień bo tak się czułam. Także trzymam kciuki żeby i Tobie zacząl sie bardzo szczęśliwie nNowy Rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje i nie dziękuje żeby nie zapeszyć;) Ja dopiero jak zobaczę wynik bety i usłyszę bicie serduszka to wierzę... Tyle czekałam na ten moment że teraz drżę żeby wszystko się powierdziło i zbyle ból wywołuje we mnie niepokój - chociaż wiem że to normalne...:) Niestety wiem że ten lęk towarzyszy kobietom przez całą ciążę i po porodzie również niewiele sie zmienia...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Dziewczyny to może ja zacznę: Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Anull85 ----------29--------12/2clo--------------………………………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to może ja zacznę: Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Anull85 ----------29--------12/2clo--------------………………………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziewczyny nie wiem czemu ale nie moge założyć tej naszej tabelki z informacji na jakim etapie jest każda z nas, Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało się:) anull85 ----------29--------12/2clo--------------………………………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............................Wiek......... Cykl starań..........Data nadejścia @ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Bezchmurne................27.....................11.....................niewiem Anulla85......................29.................12/2clo................potwier. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla to jeszcze raz gratuluję :) X A mnie chyba coś łapie przeziębienie :( boli mnie głowa (na szczęście nie mam gorączki) i coś czuję w gardle.. rano wypiłam herbatkę z miodem, cytryna i syropem z czarnego bzu. Wieczorem zjem kanapkę z czosnkiem.. Wiecie może co mogę jeszcze brać w ciąży?? przede wszystkim co na ból głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś ja w piątek dostałam od lekarza syrop Prenalen, tabletki do ssania Prenalen i nakaz płukania gardła rozcieńczonym Tantum Verde i zaprzonym siemieniem lnianym. Głowa na szczęście nie bolała. Zdrowia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne jesli mogę Cie prosić to dopisz i mnie, 29lat, 12/2clo, czekam na powierdzenie ciąży. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89 ja miałam silne bóle głowy w pierwszej ciąży i do końca 3 miesiąca nic nie brałam, później sporadycznie ratowałam się apapem. Na tym etapie ciąży to nie wiele rzeczy możesz brac, główiebabcinymi sposobami trzeba się ratować, jeszcze syrop z celuli z miodem, czosnek oczywiści, i się rozgrzewaj herbatkami. Mnie jak złapała choroba w 25 tc to skończyło się na antybiotykiem ale to już był bezpieczniejszy etap. Dziewczyny dopieszcie się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Dziewczyny co stało się z tamtym forum ? ktoś usuną ? krystyna byłaś już u gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
Halo halo jestem i ja:) witam wszystkie Panie! Serdecznie gratuluje wszystkim zaciazonym! Stęskniłam się za Wami!!!:) U nas dupa zbita, franca przyszła w terminie... 4 cykl na podwójnym clo i nadal lipa, ale cóż...próbujemy dalej! Zaczynam myślec o zmianie lekarza i przeniesieniu się do katowickiej provity a propos dziewczyny, czy któraś z Was się tam leczy? Zapisuje się na silke i może spróbuje popracować nad sobą bo to jedyne co przychodzi mi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Anulla dzięki za słowa wsparcia. Poczekam do soboty jak do tego czasu @ nie przyjdzie zrobię test, będzie to 34 dc. Anulla teraz też masz bóle brzucha takie jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Dziś mija 8dc jajniki czuje coraz bardziej ale to inny ból, takie szczypanie, ciągnięcie.Ale nie cieszę się bo może clo nie zadziałać więc po co się nakręcać że owulka będzie.Tylko boje się że jeżeli już będzie to nic z tego bo od 7 do 11dc partnera nie będzie :/ A swoją drogą w jakim wieku zaczęłyście starać się o dziecko?Czasem wydaje mi się że za wcześnie próbuje ale wolę mieć wcześniej niż wogóle bo z tym pcos nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Miałyście jakieś skutki uboczne ?Ja 3 dni prawie nie spałam miałam takie uderzenia gorąca że się nie dało :/ czy to może być przez clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Kachna! Jesteś! :):):):) siłka to dobry pomysł! :) jak Sylwester? xxx Anna tak! Clo wywołuje uczucia gorąca! Ja miałam je rano, czasem się ubrać do pracy nie mogłam bo myślałam, że zdechnę! ;) miałam też duże wahania nastroju i zawroty głowy. xxx Byłam dzisiaj u gina - To ma 27,73'mm :D i serducho! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
praczetta ojoj gratulacje :) który tydz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuśka, jeszcze nie byłam . Mam dopiero na 14 stycznia :) Co u Ciebie ? a z forum nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna a ile masz lat ? x Anulla gratuluję :) Ty mialas teraz wziąć się za siebie czy to nie Ty pisalas ? jak ty to juz nic z tego :D :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Witajcie :) Czytam forum od kilku miesięcy. Kilka razy się nawet udzielałam, ale przestałam pisać, bo w sumie nie miałam co. Serdecznie gratuluję wszystkim z dwiema kreskami :) Anna - po clo w pierwszym cyklu miałam napady gorąca - w nocy oblewał mnie pot masakra. Jestem po 3 cyklu z clo- za każdym razem dostawałam zastrzyk na pęknięcie jajeczka. A w dniu dzisiejszym - niespodzianka zrobiłam test i są upragnione dwie kreski!!! :) :) :) Co prawda druga troszę bladsza, ale lekarz powiedział, że jak zrobię test za kilka dni będzie tak samo ciemna :) W przyszłym tygodniu idę do lekarza, mam nadzieję, że kogoś zobaczę :) Nie traćcie nadziei!!! Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna26
Anna. Ja zaczelam starania majac 22 lata. Teraz 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 9tc4dzień :) XXX Gość123 gratuluję! mój pierwszy test też był blady ;) ale co się dziwić - robiłam go 29dc przy 28 dniowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Powiedzcie mi proszę, czy to prawidłowy objaw, że w 29 dniu cyklu z dwiema kreseczkami boli mnie prawy jajnik? Czy to normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Praczetta dzięki za info :) I oczywiście ciesze się, że z fasolka wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×