Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość anna223
Nie całe 11mm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( może trzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibiskuska
Anna223 u mnie też nic nie uroslo w 1 cyklu. Za mała dawka była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Anna nie załamuj się. O! Ciesz się, że możesz się napić piwa ;) Kachna tak! Seriale i łóżko! Tak, tak, tak! Chce do domuuuuuuuu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
anna223 a który to dzień cyklu? Słuchaj nie spisuj tego cyklu na straty, ja mam lekarza - który przyjmuje codziennie, i była teraz u niego moja przyjaciólka, skierował ją na insem ale że pęcherzyk w 11 dc miał tylko 7mm kazal jej przyjść za 5 dni... później za kolejen 2 i jak wychodowała pęcherzyk 20mm to kazal jej zrobic zastrzyk i na insem. Także po porstu owul miała w drugiej cześci cyklu. Ale nie spisał go na straty. dalego mnie dziwi że Ty tak szybko się zniechęcasz, jedz do niego np za 5-6 dni i zobacz jak pecherzyki rosną i będziesz wiedziala kiedy dzialać. Kombinuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 słuchaj to jedz teraz do lekarza np za 4-5 dni na kolejen usg i zobacz jak rosną dalej, prawdopodobnie masz owul w drugiej częsci cyklu. Moj przyjacióka przygotowywała się do inseminacji, brała clo ale pęcherzyk w 11dc miał tylko 7mm, tak więc lekarz kazał jej przyjechac za 5 dni, później za kolejne 3 dni i wychodowała 20mm pęcherzyk, wieczorem zastrzyk i następnegod nia na insem.. Ogólnie piszę Ci to żeby Ci pokazać że jak nawet pecherzyki rosną wolniej to trzyba je dalej monitorować i nie spisywać go na straty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś się chrzani, bo mój post niby nie mógł się dodać, a dodał się 2x :p Praczetta i Kachna muszę powiedzieć, że mnie pocieszyłyście bo myślałam, że tylko ja mam takie głupie myśli, że może jednak nie chcę dziecka, albo a po co mi one, że już nie będzie nigdy tak jak kiedyś i w ogóle. Oczywiście te myśli szybko przechodzą, ale się pojawiają. Nie wiem czy tylko my tak mamy, bo tak długo się staramy czy wszystkie kobiety mają takie dylematy. X Anna wiesz ja naprawdę nie wiem dlaczego lekarz Ci powiedział, że nie ma szans na owulację.... Ja w pierwszym cyklu miałam 2 pęcherzyki i oba pękły, a w 10 dc jeden był jakiś większy ale drugi miał chyba 12 mm, czyli nie wiele więcej niż Twój i też pękł :) Nawet nie myśl, że się nie uda, choć wiem jakie to trudne. Jak mi się nie udało w pierwszym cyklu, pomimo podwójnego jajeczkowania to normalnie okropnie ryczałam, bo na 90% byłam pewna, że będą bliźniaki. Wiem, że to głupie ale tak myślałam :p Teraz już wiem, że w tym cyklu się nie uda przez tego polipa zakichanego, ale zawsze jest ten cień nadziei. Po prostu już się nie nakręcam będzie to fajnie, nie będzie to trudno i następny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
:( może w kolejnym cyklu się rozbujają... nie wiem co się dziś z tą stroną dzieje! praczetta co tam pisałaś? jak samopoczucie? Pytałam już kiedyś, ale...Dziewczyny czy któraś z Was jest ze Śląska? ktoś leczy się w provicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Anna ja nie biorę clo już 3 miesiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachnaaa ja jestem ze śląska ale leczyłam się w gyncentrum. Tam są stanowczo krótsze kolejki do ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już... po ptokach :( Miałam dzisiaj wizytę i okazało się, że mój pęcherzyk, a raczej balon ma 25 mm, nie pękł (choć miałam podany pregnyl) i już nie pęknie :( Zastanawia mnie czy ten cały pregnyl nie zahamował mi owu, bo w poprzednim cyklu 2 pęcherzyki ładnie pękły bez niego, a teraz urósł i duuuuupaaaa! Jak to ujął mój gin wszystko jest podręcznikowo, bo hormony podane z zewnątrz a organizm ma to w du... :p Jeszcze jeden cykl z clo a potem usuwanie tego polipa, chociaż gin mi powiedział, że to może być polip, ale nie musi. Sama już nic nie wiem. No ale cóż: głowa do góry, cycki do przodu i przed siebie :) X Anna witaj w klubie nie pękniętych jaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
I jestem w rozpaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna co się dzieje? Pisać tu szybko:) Przez to, że się nie udało czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Przyszły wyniki badania nasienia :/ 2% prawidłowych plemników rozpoznanie teratozoospermia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tak mi przykro. Nie wiem co mogę Ci napisać... :( Może pogadać z lekarzem czy jest jakaś szansa na leczenie? Coś słyszałam, że są jakieś suplementy dla facetów na polepszenie jakości nasienia ale to już trzeba by było poszukać. Może akurat coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
Ehhhh Kochana 2% to nie zero poza tym norma to 4 takze spokojnie! Praczetta siekamy drugi sezon rodziny Borgiow, polecam:) Tinka uwielbiam Cię, takie podejście mi sie podoba!:) Asiu polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Norma jest powyżej lub równe 4 a 2 to już lipa :/ czytałam że in vitro często nawet nic nie daje...yh dość mam, ja mam problemy to jeszcze to i marne szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna to mi podniosłaś samoocenę ;) Dzięki :) Tak sobie teraz myślę, że takie bidolenie, jak to wcześniej miałam w nawyku nic nie zmieni a już na pewno nie pomoże, a życie ucieka mi między palcami przez to zafiksowanie na poczęcie :p Anna Kachna ma rację 2% to nie super, ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ta dziewczynki przy moim pcos i złych hormonach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna jest dobrze. Trzęsę się czy z To jest dobrze bo ... dobrze się czuję - wiem, wiem histeryczna wariatka, ale żygając jak kot miałabym pewność, że ciąża trwa. A tak to tylko sutki mnie bolą, mam wilczy apetyt i te dziwne pobolewania. No i roję sobie we łbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja się totalnie na tym nie znam, ale wiem, że pary z nie takimi problemami rodzą. Moi znajomi mają postawioną diagnozę - bezpłodność. Po dwóch latach jak zaczęli podróż po świecie zaszli. Lekarze twierdzą, że to niemożliwe a ona urodziła i już :) Głowa do góry! xxx Tinka genialne podejście :) xxx Krystynka jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Dziewczyny! Nie traćcie nadziei! I nie wierzcie, że "oooo przestaliśmy się starać i się udało" - owszem ja też słyszałam o takich parach, nawet tak miała moja przyjaciółka, ale u mnie było zupełnie inaczej... ja byłam wręcz przekonana, że w grudniowym cyklu uda nam się zajść w ciążę.... i udało.... mój gin mówił, że przytulaski co drugi dzień, wtedy nasienie jest silniejsze ;) POWODZENIA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - zaraz kopnę Cie w 4 litery. Nie jeste rewelacyjnie ale też nie jest źle, więc głowa do góry. xxx Ja niestety już nie pracuję, musiałam się zwolnić ze względu na moją sytuację zdrowotna Mamy, zresztą od lutego może uda mi się iść do pracy w zawodzie. Narazie trwają rozmowy. xxx Skarżyłam wam się na wydzielinę brązową. Od 2 dni boli mnie brzuch, i piersi. A tu wczoraj cała wkładka zalana krwią, W nocy też miałam zalaną wkładkę ale mniej. Więc już dziś śmiało mogę powiedzieć że dostałam @ w 18dc, i to sama z siebie. Więc kużwa te 5kg mniej zrobiło swoje. xxx Krysia dziś powinnam być na gadu, wczoraj to znaczy dziś o 4 rano przeczytałam wiadomość od Ciebie :) Zgadamy się. xxx Kinguś, Preczetta i Anulla - mam nadzieję że odpoczywacie i dbacie o siebie i potomstwa?? xxx Tinka - rozbawiłaś mnie tym tekstem aż humorek mi się poprawił hehe. Super że masz takie podejście i "rozdajesz" je innym. Ja mam podobnie, olewka już na całej linii, tym bardziej że clo już 3 miesiące nie biorę (a może i nawet 4 :). Jestem bez wspomagaczy, choć w tamtym cyklu wzięłam luteinę na własną rękę by wywołać @. Dlatego tu się cieszę że suka @ sama przyszła :) ciul że zawiodłam się że w 18dc i że nie było owulacji ;( a tak intensywnie działaliśmy :) no coż - kopyta ruszyły dalej....:) xxx Kochane, pije kawkę i uciekam do szpitala do mamy :) Życzę Wam miłego popołudnia, gdzie będziecie iść ulicą z podniesioną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - zaraz kopnę Cie w 4 litery. Nie jeste rewelacyjnie ale też nie jest źle, więc głowa do góry. xxx Ja niestety już nie pracuję, musiałam się zwolnić ze względu na moją sytuację zdrowotna Mamy, zresztą od lutego może uda mi się iść do pracy w zawodzie. Narazie trwają rozmowy. xxx Skarżyłam wam się na wydzielinę brązową. Od 2 dni boli mnie brzuch, i piersi. A tu wczoraj cała wkładka zalana krwią, W nocy też miałam zalaną wkładkę ale mniej. Więc już dziś śmiało mogę powiedzieć że dostałam @ w 18dc, i to sama z siebie. Więc kużwa te 5kg mniej zrobiło swoje. xxx Krysia dziś powinnam być na gadu, wczoraj to znaczy dziś o 4 rano przeczytałam wiadomość od Ciebie :) Zgadamy się. xxx Kinguś, Preczetta i Anulla - mam nadzieję że odpoczywacie i dbacie o siebie i potomstwa?? xxx Tinka - rozbawiłaś mnie tym tekstem aż humorek mi się poprawił hehe. Super że masz takie podejście i "rozdajesz" je innym. Ja mam podobnie, olewka już na całej linii, tym bardziej że clo już 3 miesiące nie biorę (a może i nawet 4 :). Jestem bez wspomagaczy, choć w tamtym cyklu wzięłam luteinę na własną rękę by wywołać @. Dlatego tu się cieszę że suka @ sama przyszła :) ciul że zawiodłam się że w 18dc i że nie było owulacji ;( a tak intensywnie działaliśmy :) no coż - kopyta ruszyły dalej....:) xxx Kochane, pije kawkę i uciekam do szpitala do mamy :) Życzę Wam miłego popołudnia, gdzie będziecie iść ulicą z podniesioną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Dziś już trochę lepszy humor :) wczoraj byłam w okropnym szoku.Nie orientujecie się czy te wszystkie suplementy na poprawę nasienia poprawiają tylko żywotność czy budowę też?Trzy miesiące temu zmusiłam mojego do rzucenia papierosów, w końcu 10 lat palił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta, a bardzo dobrze się czuję i nie wiem czy to dobrze czy zle. W sumie mdłosci nie mialam jeszcze w ogole, raz mi się wydawao ze były ale wtedy zatrułam się ogórkiem.. A Ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×