Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość anna223
Wiadomo że jak zachcianki w ciąży to zachcianki :D ale kiedy się da zastępować czymś zdrowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ja idę jutro do lekarza :( umrę z bólu zaraz kurczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heppwijnloge1985jsywj
Jestem, podczytuję 28 lat... ok. 15 cykli starań... 3 cykle z clo... 7 cykl po odstawieniu clo... @ 5 kwietnia - oby nie...jeśli wiara czyni cuda musisz wierzyć, że się uda Jasne http://ph0.to/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Plecy mnie bardzo bolą, chodzić ledwo mogę i nie wiem kurcze od czego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Praczetta i Anulla ja to znowu mam brak apetytu i nic mi zbytnio nie smakuje, dlatego jak na razie waga stoi w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Aa teraz jajnik do tego wiec chyba to sprawy kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashula
praczetta dziękuję kochana że pytasz ;-) ręka po woli wraca do życia, opuchlizna zeszła całkowicie, ale ból jak na razie został. nie mogę zbytnio jej używać bo strasznie zaczyna boleć po wysiłku, więc pewnie jeszcze chwilę to potrwa :-/ x dziewczyny-ciężaróweczki a wy nie na l4 jeszcze? ;-) x mam takie pytanie trochę z innej beczki ale też trochę w temacie :-P dziewczyny jak jest pcos to jak wyglądają cykle? bo moja szwagierka trafia ost na słabych lekarzy i nie specjalnie chcą ją badać a ona ma tylko 10 (!) dni kiedy nie plami ani ma @. wydaję mi się strasznie dziwne, bo tak jak policzyłyśmy to ona cykl ma 14 dniowy! tak myślę na jakie badania ma pójść i na co skierowanie prosić... echhh nfz się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Moje cykle do 20 roku życia były regularne, później między dwoma cyklami plamienie a następnie wydłużanie się cykli.Wydłużyły się z 32dni nawet do 45.Robiła badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siotyitollsem1986dotfs
Cześć Dziewczyny, Dopiero co napisałam do Was w poprzednim wątku - jednak macie racje - coś tam się kompletnie powaliło. Jestem w pierwszym cyklu z CLO i brałam od 5 do 9 dnia. Przytulanko było 12, 14 i 17 dnia jak narazie i zastanawiam się czy coś z tego wyjdzie. Nie mam monitoringu ( nie sądziłam że taka opcja istnieje dopóki tu nie wlazłam a moja p. doktor nie zaleciła - choć jest mega specem z osiągnięciami) ani nie robiłam testów owu.... i teraz zastanawiam się czy nie zmarnowałam cyklu... choć powiem Wam szczerze ze to cale liczenie obserwowanie i jeszcze jakbym miała dołożyć te testy to... weź tu i bądź człowieku romantyczny Mam też Hashimoto, policystyczne jajniki i tyłozgięcie ... Jasne http://enhat.ch/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
siotyitollsem1986dotfs Kurcze jestem zaszokowana że nie zlecono Ci monitoringu.Przecież nie wiadomo czy działa czy nie.Skoro masz to wszystko, takie problemy to wydaje mi się ze jedna dawka będzie mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mmmmatko! Dziewczyny tak mi niedobrze, że zaraz chyba sobie żołądek wydrę razem z przełykiem :( Do tego jeszcze plecy mnie bolą pod łopatką. Chyba mnie jakieś wirusowe dziadostwo dopada, albo dzisiaj na bieganiu za bardzo przycisnęłam :( I jeszcze ta senność... Nie ma wątpliwości... umieram ;) :p Nie będę się już męczyć, idę spać bo ledwo dycham :) Dobranoc :) X Mashula jutro Ci napiszę jakie ja miałam badania robione, bo też mam pcos :) Dzisiaj już wysiadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Tinka90 mi jakos przechodzi to teraz ciebie bierze.Do lozka sie grzac jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej, jakie witaminy kupić dla męża na poprawę nasienia, podpowiedzcie może. Zastanawiam sie nad androvitem lub salfazinem. Wczoraj miał być wynik ale okazało sie ze próbka jest niemożliwa do odczytu i zalecają powtórkę. Nie ma optymistycznej prognozy chyba raczej będzie słaby wynik. W poniedziałek powtórka badania może do tego czasu kupię mężowi jakieś witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva ja mojemu kupiłam androvit, opinie ma pozytywne, ale kto to wie...zaszkodzić na bank nie zaszkodzi! Trzymam kciuki za wyniki! xxx siotyitollsem1986dotfs dokładnie :) uderzyłaś w sedno i jak tu nie myśleć i się nie nakręcać :) witaj tak w ogóle :) xxx Tinka jak się czujesz? lepiej już? wyspana i wypoczęta? ja wczoraj po połowie chodakowskiej padłam i poszłam spać heh ale zwalam to na dupka bo biorę od wczoraj :) xxx Anna jak tam? przeszło?lepiej się masz? xxx Marshula oby ręka szybko doszła do siebie! Co do pcos ja chyba nie mam więc się nie wypowiem...piszę chyba bo jeden lekarz powiedział, że mam i w sumie wszystko by się zgadzało, ale mój aktualny gin powiedział, że mam nie czytać głupot i się nie wkręcać więc się nie wkręcam :) xxx Praczetto najdroższa franca ma przyjść 1/02 (urodziny Małża:/) więc od 1 dnia jedziemy potrójnie :( najgorsze jest to, że pomimo tego, że gin powiedział, że lipa, wkręcam się, że może nie widział, że jeszcze nie wszystko stracone i może akurat...ehhh :( dupa zbita :( a Ty jak się czujesz? planujesz pracować cały czas czy myślisz o L4? xxx Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka zdrowia! :) jak się czujesz? xxx Kachna wiesz jak jest - cuda się zdarzają, a póki nie ma @ to wszystko możliwe :D Czuję się dobrze w piątek zaczynam 13 tydzień, we wtorek usg genetyczne...pękam ze strachu... Nooooo z pracą to sama nie wiem... gdybym mogła sobie na to pozwolić to pewnie poszłabym już na L4 chociaż zawsze uważałam kobiety, które tak robią za słabe, ale wiadomo - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Pewnie będę pracowała najdłużej jak dam radę, ale w jakimś stopniu się ograniczę - więcej pracy w domu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jak to zleciało! Czyli "najgorsze" masz już w zasadzie za sobą! Gratulacje :))) trzymam kciuki za badanie, na pewno będzie ok! Z tym siedzeniem tak jak mówisz, szczególnie jak człowiek chucha i dmucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Kachnaaaa Ból się zmienił teraz zszedł do brzucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Kurde dziewczyny - pierwszy raz w zyciu po owulacji/lub jej braku generalnie po pregnylu, bola mnie piersi, sa twarde, sutki duze. Nie do zniesienia, nie moge wlozyc biustonosza. Czy Wy kiedykolwiek mialyscie taki Bol? Co zrobic zeby byl mniejszy? Nie przechodzi po tabletkach:( @ mam miec 26.01 dopiero to cale 5 dni jeszcze...nie wytrzymam... ------ Praczetta: ide do prof debskiego w wawie i jeszcze jednego w bialymstoku. Jacys super spece od nieplodnosci/in vitro etc. W kazdym razie za wizyte licza sobie co najmniej tyle jakby byli jedynymi lekarzami na naszej planecie...ale jakos przezyje. Ooo! Sluchajcie moze macie jakies pytania do super ekspertow? Jak bedzie mozliwosc moje je zadac i napisac Wam odpowiedz tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
I chyba to od tych naszych kobiecych spraw....:( do tego brzuch pobolewa, troszkę plecy przeszły ale momentami ból duży.Jutro biorę ostatnią tabletkę duphastonu ciekawe kiedy okres bo mam dość.Abyście Wy Kochane czuły się lepiej i te Nasze ciężaróweczki obecne i te przyszłe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, Praczetta i Kachna dziękuję, już nawet lepiej, tylko trochę spać mi się dalej chce, ale nie tak bardzo jak wczoraj :) Z utęsknieniem czekam na weekend :) X Mashula ja po usg na którym lekarz już prawie na pewno wiedział, że mam pcos zlecił mi takie badania: TSH, FT 3, FT 4, P. ciała anty-TPO, Progesteron, Prolaktyna. Dodatkowo miałam robioną też cytologię i takie tam różne inne wymazy na infekcje, żeby było wiadomo czy wszystko ok. No i jeszcze żołnierzyki, ale to już nie było moj***adanie ;) Za wszystko płaciłam z własnej kieszeni. Niestety wiem jak to jest z NFZ :/ Byłam wcześniej chyba u trzech lekarzy w ramach NFZ i stwierdziłam, że oni to chyba nawet krowy nie powinni leczyć, a co dopiero ludzi... A jak poszłam do tego co chodzę teraz prywatnie to wszystko już na pierwszej wizycie było wiadomo :) On mi też powiedział, że jak kobieta ma problem z zajściem w ciążę i chce się leczyć, to nie ma co liczyć na NFZ, bo ginekolog nie może wystawić na wszystkie badania skierowania... Niestety tak to już u nas jest :( X Dziewczyny mam do Was pytanie, bo teraz przeglądałam moj***adania, żeby odpisać Mashuli i zauważyłam że mam podany tylko jeden wynik prolaktyny a wiem, że miałam ją badaną raz tak normalnie i potem po jakiejś tabletce. Wy też miałyście jeden wynik czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna współczuję Ci :( Ja zauważyłam, że od clo chyba bardziej bolą jajniki, ale za to miesiączka była mniej bolesna :) Będziesz robiła test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Tinka90 Ja miałam tylko prolaktynę raz robioną bez żadnych tabletek. Testu robić nie będę, 11 dc powiedziała że zero szans na owulację,mój odebrał te słabe wyniki nasienia, jeszcze antybiotyki biorę to zero szans :( a wizytę mam we wtorek to już blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Kachna niby mogłabym odetchnąć, ale dupa nie umiem! Może po genetycznym odetchnę ;) xxx Chillująca jedyny ból pierś jakiego w życiu doświadczyłam był i jest związany z ciążą. Co do cen - wyobrażam sobie! W grudniu na gina, leki i badania wydałam prawie 900 zł a kuźwa pracuję i płacę składki :/ xxx Anna powiedz lekarzowi o tych bolach bo się martwię. xxx Tinka miałam to samo - prolaktyna i test z Metrovlopramidem, ale wyniki miałam dwa - chodzi o sprawdzenie przyrostu prolaktyny po tej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pieniążków troszkę to kosztuje.Badania wizyty, monitoring, leki.Ale czego się nie robi dla maleństwa, chociaż niektórym ciężko jest wydać taką sumę pieniędzy(u mnie teraz to około 600 zł wyszło za ostatni miesiąc :/) Pierwsze co z lekarka muszę pogadać to monitoring w późniejszym dniu bo mimo że endometrium ponad 1mm miałam większe niż przed clo to od razu założyła że nic z tego czego nie zrozumiałam :/ A ten ból to nie wiem czy jej mówić, tyle tego już w tym cyklu i plamienie po przytulaniu teraz te bóle, zielona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia111222333
Witam Was serdecznie kobietki:) Jestem tu nowa ale ma ten sam problem co Wy--chęć zajścia w ciąże niestety bez efektów... Przyjmuje CLO i codziennie modle się aby tym razem się udało... Nie potrafię już sama sobie z tym poradzić, potrzebuje wsparcia osób które przechodzą przez to samo co ja...nie umiem już znieść pocieszeń koleżanek (które są szczęśliwymi mamami) i słów - w końcu się uda tylko wyluzuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna myślę, że powinnaś powiedzieć. Najwyżej Ci powie, że tak może być. xxx Cześć Gosia :) witamy :) napisz coś więcej o sobie. xxx Bezchmurne wszystko ok? xxx Kinguś jak apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×