Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Praczetta tak mi przykro :( Ale nie martw się teściową. Mój tata od ponad roku ma raka i to złośliwego, a nikt by nie powiedział, że coś mu dolega :) Ponadto przeszedł 4 zawały i dwa jakieś takie zabiegi przetykania żył czy tętnic, ma też poważne nadciśnienie i jakieś torbiele na kręgosłupie... A nadal ma ochotę zajmować się wnukami i czerpie z tego radość. JEST MOIM IDOLEM! Oczywiście miewa ciężkie dni kiedy nie chce wyjść z łóżka (chyba ma depresję), ale wtedy z rodzeństwem zaczynamy szturm telefoniczny i czasem pomaga :) X Kachna a nie miałaś wcześniej robionych tych hormonów? Szczerze mówiąc to ja już bym chciała mieć to hsg zrobione. Nie wiem dlaczego, ale moja podświadomość ciągle mi podpowiada, że to tam tkwi problem... Może dlatego, że moja siostra miała niedrożne jajowody i po hsg zaszła w ciąże, teraz córka ma już 12 lat :) X Anna bo zaraz się dołączę do BezchmurnegoNieba i Cie kopnę w 4 litery! Jak to nie pomoże to pomogą jakieś inne suplementy i tyle nie ma innej opcji :) Jak chcesz mogę Ci pożyczyć moje motto od kilku ostatnich dni "Głowa do góry, cycki do przodu i przed siebie" :D Dla mnie najgorszy był pierwszy cykl a teraz to już "olewam to wszystko z góry na dół ciepłym moczem" jak mawiał mój nauczyciel historii :p I radzę Ci to samo. Wiadomo musimy się leczyć, monitorować cykl i się starać, ale przez takie spinanie i "bardzo chcenie" to tylko zryjemy sobie psychikę i prędzej w wariatkowie wylądujemy niż urodzimy dziecko. To takie moje przemyślenia ;) X Znowu miało być krótko, a wyszło jak zwykle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaaaa
Miałam miałam ale gin podejrzewa ze za bardzo chce i wszystko mogło sie rozregulowac:( nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć, ze wie ci robi:) Małż każe Was gorąco pozdrowić... alkoholowe odstresowywanie trwa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się nie spodziewałam, że temat raka jest Wam tak doskonale znany. Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście niesamowite! Przykro mi z powodu Waszych bliskich. xxx Mashula jak ręka? Napiszesz co robisz, że narażonaś na kocie ataki? xxx Tinka podejście pierwsza klasa! Ja tak postanowiłam podejść do ciąży. Zamiast wciąż się denerwować robię to co w mojej mocy żeby To miało dobrze, a co Bóg planuje to będzie. xxx Kachna pozdrów małża :) Boli głowa dzisiaj? ;) Co robicie za remont? :) xxx Anna moja gin ma pacjentki z pięciokrotną dawką clo. xxx Iva jak wyniki? xxx Tinka zarażasz optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
O zesz kurde 5x clo :D a ja się przejmuje że 1 dawka nie pomogła... Myślicie że gin może coś przepisać poradzić w sprawie poprawy jakości nasienia?Czy od razu zapisać do androloga :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
A ja już po pobraniu krwi, wyniki pewnie będą za jakiś czas w necie, na poniedziałek umówiłam męża tego wyniku obawiam się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla nie martw się na zapas, bo wiesz że stres nie służy fasolce.. Wiesz każda ciąża jest inna.. Ale jak nie daje Ci to spokoju to masz rację idź prędzej na wizytę. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta dziękuję że pytasz kochana :-* ręka jako tako, dzisiaj najprawdopodobniej czeka mmnie nacięcie ran, żeby wypuścić cały ten syf i oczyścić rany...:-( x ja prowadzę sklep specjalistyczny sklep zoologiczny w Gdyni ;-) i w swoim sklepie man też salon strzyżenia psów i kotów, i właśnie pomagając koleżance wykąpać kota zostałam pogryziona i to całkiem dotkliwie... mam 9 dziur w lewej ręce i 2 w kciuku prawej. x praczetta a twoja doktor nie w luxmedzie siedzi, przypadkiem? ;-) x dziewczyny zafasolkowane jak się czujecie? ;-) x dziewczyny czy teraz ktoś testuje czy jesteście na początku cykli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula fajne zajęcie :) niefajna przygoda z kotem :/ mam nadzieję, że niedługo się zagoisz :) Co do mojej gin może i tak, byłam tylko w jej prywatnym gabinecie, gdzie indziej nie szukałam :) xxx a ja czuję się dobrze :) tylko śpiąca, ale dzisiaj akurat mogę się lenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna no właśnie dziwne by było jakbyś nie miała żadnych badań i od razu clo... Może faktycznie coś się pozmieniało, lepiej mieć pewność :) No i oczywiście pozdrów męża :) X Anna jeśli masz w planie jakąś wizytę u gina to możesz go zapytać, myślę że chyba powinien coś o tym wiedzieć :) X Praczetta dzięki :) X Mashula świetną masz pracę :D Ja oprócz dzieci uwielbiam zwierzęta i jak byłam mała to chciałam być weterynarzem, ale się okazało, że to nie takie proste a miłością zwierzaków nie wyleczę ;) No ale mieszkam w domu z ogródkiem więc mogę sobie pozwolić na 2 psy :D Miałam jeszcze kota, ale chyba popęd seksualny go zgubił, bo poszedł gdzieś w październiku i nie wrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marshula faktycznie świetne zajęcie! Ja też mam zwierzakowego bzika i kocham nad życie każde z osobna poza pająkami i robalami:)))kuruj się i oby ręka szybko wyzdrowiała!!! Praczetto Kochana wyobraź sobie, że nawet o dziwo nie boli hehehe choć wieczór przedni i chyba takiego było mi trzeba...lambrusco z lidla rządzi :))) co do remontu w skrócie...po śmierci Mamy Tata został sam, także mieszkamy z nim w jednym dużym domu. Niestety nie jest to wymarzone rozwiązanie dlatego postanowiliśmy podzielić dom na dwie części tak, żeby każdy miał osobne mieszkanie. My będziemy mieszkać sami, ale z drugiej strony będziemy pod nosem no także ruszyliśmy z papierami. Formalności są makabryczne, ilość pierdół i pozwoleń przeraża , no ale walczymy bo na wiosnę chcelibyśmy zacząć już cos robić... zobaczymy. Tinka badał badał co się da choć wtedy u mnie wszystko było w cztery świat więc też nie wiem na ile wyniki badań były wiarygodne. Pójdę w przyszły piątek i wszystko stanie się jasne. A i Małż dziękuję za pozdrowienia hehe A jak tam reszta? Odpoczywacie? Pogoda iście wiosenna także życzę spokojnej soboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej, odebrałam wczorajsze wyniki TSH- 0,71 a prl 31,04, nie spodziewałam się że prl będzie taka wysoka. Normy tsh 0,25-5,00, a prl 1,9-25,00. W ubiegłym roku jak zaczęliśmy staranie to wyniki miałam lepsze tsh- 1,19 a prl 24. Napweno przyczyną braku owulacji jest prolaktyna. Czy wiecie może jakie leki przyjmuję się by obniżyć jej poziom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
No i się rozchorowałam :/ i bez antybiotyków się nie obeszło ale plus tego że jutro wolne, nie idę do pracy :) Ja mam wysoką prolaktynę i stwierdzono pcos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva ja brałam dostinex, ale gin mi go dała po teście z metroclopramidem brałam 1/4 raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna coś mi się jeszcze przypomniało odnośnie pcos :) No bo ja też mam to dziadostwo i gin mi polecił taki lek co się nazywa inofolic. W ulotce przeczytałam, że może wspomagać leczenie pcos. Nie wiem czy to działa, bo ja w pierwszym cyklu brałam go z clo i miałam podwójną owulację, w drugim tak samo i jajo urosło, ale nie pękło, więc nie wiem... Inofolic można kupić bez recepty a u mnie w aptekach cena jest od 34 zł do nawet 70 zł za opakowanie, dobrze jest poszukać w aptekach gdzie najtaniej. Jak już pisałam nie wiem czy to naprawdę działa, ale możesz np. zapytać Twojego gina co o tym myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
I co ten inofolic daje:)?oj teraz oboje sie faszerujemy z moim tymi specyfikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna poczytaj sobie na necie o Inofolicu, ale teraz pojawiło się stanowisko jakiś tam ekspertów z towarzystwa ginekologicznego i wskazane jest, że stosowanie go u kobiet z pcos daje dobre rezultaty. xxx Co tam dziewczyny? Jakoś zamilkłyście, dopadł Was Blue Monday? :) xxx mam nowy objaw - czasami zabolą mnie sutki, ale tak jak gdyby ktoś je ogniem przypalał. a ja? ja się cieszę - jak to wariatka - bo odbieram to jako sygnał "ciąża żyje". nie wiem jak dotrwam do tego badania za tydzień! xxx dziewczyny, które już rodziły/są w ciąży - czy macie problemy ze snem? ja kilka nocy w tygodniu mam tak, że budzę się i nie mogę zasnąć przez godzinę, dwie albo trzy. potem zasypiam i cały dzień jestem śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
To moze zakupie:) ale czeka mnie chyba dluzsza przerwa ruszyc sie nie moge:( tak mnie plecy bola nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezsenność to objaw ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstaraczka
Ja też biore inofolic ale w jego cudowne działanie to nie za bardzo wierze bo jeśli leki na recepte nie pomagają to suplement diety tym bardziej. Gim jak mi go polecał to wyciągną z szafkiw której było dużo innych reklamowanych. A na podejrzenie pco to mam metformax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
hej dziewczyny! wow - dzieki wielkie za slowa otuchy, naprawde jest mi bardzo milo, ze mnie tak fajnie potraktowalyscie. ______dziekuje za info o programie na tvp2, niestety o takiej godzinie codziennie jeszcze pracuje :( ale moze kiedys mi ktoras z Was opowie? ______mi juz lepiej. odpuszczam starania. umowilam sie jeszcze na wizyte do profesora debskiego i wołczyńskiego. moze któryś z nich bedzie w stanie mi pomoc. ALE odpuszczam. zapisalam sie na wiele zajec bo ja naprawde juz nie moge wytrzymac. jeszcze chwila i dostane depresji do tego bo stan przygnebienia tak strasznie dlugo sie juz utrzymuje, ze w zasadzie chyba juz mozna mowic o lekkiej depresji :( ______mashula: zazdroszcze Ci pracy! kocham kocham koty! ______praczetta: nie swiruj!!! tylko sie chillaut'uj!!! cud sie stal, zaszlas szybko w ciaze, teraz nie moze sie nic zlego wydarzyc, zobaczysz. czemu nie potrafisz sie tym cieszyc? i nie myslec? jedz do baru przystan na dobra rybe, zjedz lody w coctail barze na dlugiej i ciesz sie tym co Cie spotkalo. jestem przekonana, ze bedzie juz tylko dobrze. zobaczysz! ______a tak btw 5 tabletek clo/dziennie to naprawde musi byc totalnie hardkorowa dawka... moze ja po prostu za malo bralam? (UDANEGO WIECZORU FOR ALL!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
I jeszcze jedno pytanie (glupie...) -> czy Wam po CLO urosly moze cycki? Damn, mam 19 dc, w tym cyklu mialam duza dawke CLO i dzisiaj zauwazylam, ze ledwo sie mieszcze w swoj biustonosz (miseczkowo bo obwodowo ok...) :( Co to za lek jest gowniany :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Zamowilam ten inofolic:) 3×20=95zl Mi piersi urosly z b na d w przeciagu pol roku chyba od kad bardziej prolaktyna urosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujaca-ja teraz zaliczę potrójna i się boje a co dopiero 5! To musi być hardcore! My chyba tez póki co chillujemy... Mam dość także postaram się nie spinać... Co do cycków to ja w ogóle mam duże, ale fakt myśle, ze urosły wraz z tyłkiem niestety, ale czego się nie robi hehe Praczetta coś z tym blue monday jest na rzeczy ;) miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D Z tymi cyckami to coś musi być na rzeczy, bo nawet małż mi mówi, że mi urosły ;) Ale ja się tam cieszę, bo mam 75 B, więc trochę więcej cyca nie zaszkodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
praczetta ja również mam niewiele objawów ciąży, chyba tylko piersi mam bolące i nabrzmiałe ... i tyle z moich objawów, czasami dopadnie mnie jakaś chwilowa senność ale szybko mija bo przy synku to mogę sobie drzemke wybić z głowy;) a co do bezsenności to ja również tak mam, budze się w nocy, przeważnie tak ok 3-4 i biorę kompa do łóżka bo wiem że i tak nie zasnę. Dzisiaj zapisałam się tylko na usg , tak kontrolnie żeby się upewnić że ciąża dobrze się rozwija:) Dziewczyny biorę duphaston cały czas i mam tak ogromny apetyt, normalnie tak przytyłam, ze az mi źle , nawet planuje żeby zacząć odżywiać sie lekko żeby może chociaż z kilko schudność...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
anulla85 zrezygnuj z bułek, jasnego pieczywa.Mi posmakowało ciemne z żurawiną.Chude mięsko indyk duszony np na obiad, sałata skropiona oliwą, brokuła, zielona fasola.Na kolację chudy twaróg z odrobiną jogurtu naturalnego i szczypiorkiem.Kilka przykładów.Zdrowo i chudo Od kilku dni w taki sposób staram się zmieniać dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla o matko! ja mam to samo! przytyłam już i jestem przerażona co ze mną będzie za kilka miesięcy!!! staram się jeść z głową, ale jak się budzę w nocy to dopada mnie taki głód, że szok no i muszę zjeść... o raju... Anulla jak dobrze, że nie jestem sama ;) A na dodatek nie mogę jeść pieczywa innego niż białe bo mam zgagę :/ może się na ryżowe przerzucę? ehhh... ile ja bym dała żeby być takim chudeuszem przed ciążą i teraz bezkarnie się objadać ... :) xxx Chillująca dzięki za postawienie w pionie ;) Chyba tego mi trzeba :) Z wyżej wskazanych względów Coctail Bar odpada ;) Odpada też dlatego, że go zamknęli w zeszłym roku i otworzyli w jego miejscu Fresh Market ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca na jakie zajęcia się zapisałaś? :) pochwal się co będziesz robić! :) no i kiedy idziesz do tych profesorów? xxx Mashula jak ręka? xxx Bezchmurne co tam u Ciebie? xxx Co do cycków po clo to Małż uznał "ale fajneeeee" ;) xxx Kachna kiedy zaczynasz potrójną dawkę? Obyś nie miała dolegliwości! xxx Dziewczyny macie jakieś zwierzaki? Ja mam w domu kotkę, ale marzymy o psie, tylko ja długo pracuję, on długo pracuje, kotka księżniczka więc trzeba wziąć szczeniaka, a wiadomo szczeniakiem trzeba się zajmować no i tak żyjemy sobie bez psa... xxxx Śnieg u nas spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 dziękuje, ja sobie codzinnie wieczorem obiecuję że kolejnego dnia zacznę odżywiać się z głową... a później dopada mnie taka głodomorra iiii tyle z moich postanowień... praczetta ja w pierwszej ciąży zanim zaszłam wazyłam 10 kg mniej - niż teraz - i wygladałam na prawde bardzo ładnie bo urósł mi tylko brzuszek, nie poszło nic w dupsko czy w udo i ogólnie w ciązy przytyłam 20kg które karmiąc piersią raz dwa zgubiłam i wróciałam do swojej wagi. A teraz clo... duphaston... i myślę że stąd ten skok wagi i oczywiście apetyt... No nic, może dzieciaczek ma takie zachcianki i stąd ten apetyt:) oczywście zgubię wszsytko a nawet wiecej po porodzie, tak sobie poztanowiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×