Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Mojej znajomej lekarz powiedział że dzieci mieć nie będzie(tak jak ja ma pcos)nie rozumiem ja drugi cykl z clo i piękny pęcherzyk więc jednak da się coś zrobić?Da.Niektórzy lekarze to konowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna hihi to tak jak mój pierwszy (pisalam wczoraj o nim) konowal też miał swoje teorie że pco to jest od cukru a nie od"jakis tam wymyślnych" hormonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej dziewczyny a powiedzcie mi jak to wyglada ze sluzem jak sie np zaciazy jaki jest ? Moze ktoras z was zauwazyla jaki miala. Ja dzis mam 21dc i mam go cos wiecej i jest bialawy lepki jednolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK Ja Ci powiem jak mam teraz.Od kilku dni biały ciągnący się śluz(ewidentnie płodny)ale nie jest on obecny 24 h na dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 ty nasz dzis 13dc? Kurde pewnie nic tego w tym cyklu nie bedzie u mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś gin powiedział mi ze z tym sluzem to różnie bywa i gdy jest zbyt duży stres to jest go więcej. Sprawdzilam po sobie i faktycznie miałam taki tydzień mocno napięty to wkładka co pół godziny do wymiany swoją drogą chciałam popytać w jakiej formie robicie notatki odnośnie tego wszystkiego. Ja ściągnąłam sobie na telefon aplikacje Mój kalendarzyk i jestem zadowolona bo mam w nim wszystko co potrzebne. A potem wysylan sobie całą historię na maila a tam szaleje z exelem i tabelkami na całego. I idę do lekarza to na pytanie co u mnie pokazuje tabelki i juz hihi a mina bezcenna takie moje zboczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 czyli masz tak jak ja. Ty jestes tez na clo teraz? To ciekawe czy jutro w 14 dc bedziesz miala bol jajnikow czyli bol owulacyjny chyba :-) bo ja tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam od kilku dni bolą w zasadzie prawy bardziej a to w lewym jest pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 pewnie jutro a jutro wraca twoj maz jak to pisalas wczesniej wiec powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Rzeszów, 34 lat Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe ---------------> Toruń, 25 (rocznikowo 26) Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 ---------------> Gliwice, 25 lat(rocznikowo 26 lat) zaciążona Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca jesteś z rzeszowa z okolic? Może udało nam by się spotkać na kawce? (Ty, ja i Krystyna?) xxx Ja już zamówiłam sobie testy owulacyjne z allegro więc zobaczymy kiedy przyjdą. xxx Od jutra gościmy ze swoim moją szwagierkę z 2 letnim dzieckiem hehe :) wiec będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK Miał wrócić w sobotę ale specjalnie wraca w piątek :)tyle dobrego. A tak szczerze dziewczynki to nie jest jeszcze mój mąż :)dopiero narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna a czy to jest ważne? :-P ważne że przyszły ojciec :-D x dziewczyny mam wizytę u nowego lekarza dopiero na 3.03... ech.. a chciałam już w lutym zacząć starania :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie ile w końcu plemniki mogą żyć i ile czasu jajeczko po owulacji jest zdolne do zapłodnienia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Jajeczko jest zdolne tylko 24 h. A plemniki nawet do 5 dni zyja i czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobietek których mężczyźni robili badania.Jaka była żywotność plemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w którym cyklu z clostilbygytem wam sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna ja dopiero mojego wykopalam na bbadania. jutro idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
1 2 3 próba czy działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna działa :) xxx Laski! Nie dopięłam się dzisiaj w spodnie! Ranyyyyy... dobrze, że mam jeszcze trzy pary, w które się na razie mieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta ja też w jednych spodniach nie umiem zapiąć guzika hehe ;) a przytyłam tylko 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Dziewczyny ja już miesiąc temu zaopatrzyłam się w spodnie jak dla Obelixsa i Asterixa :) ale i tak najlepiej chodzi mi się w leginsach i po domu w dresikach. Przybrałam 2,5 kg ale jak na 5 miesiąc to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spodnie jak dla Obelixsa i Asterixa" :D haha dobre hasło :D No ja też w domu to w dresach chodzę, aa właśnie chce sobie kupić legginsy ciążowe ale jak na razie nigdzie w sklepie nie znalazłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dziewczyny przemówiły :-D a już się bałam że znowu kafe zacięło się :-P x praczetta to fajnie, bo znaczy że maluch rośnie :-D x dziewczyny jak piątkowy nastrój? ;-) ja dzisiaj jestem tak nie wyspana że szok... w nocy mój szanowny małżonek i ukochany pies urządzili sobie chrapanie w chórku :-D myślałam że zwariuję i musiałam przenieść się na kanapę do pokoju...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak to to już 5 miesiąc? :-D ale ten czas leci! a wybraliście imię już? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś ja chodzę w zwykłych leginsach z luźną gumką. Ale takie typowo ciążowe z tą gumą na brzuszek są w h&m. Czasami zdarza się że w Lidlu są ciuchy dla kobiet w ciąży. Pewnie będą jak ja już urodzę :P Mashula u mnie już 18 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak naprawdę ten czas leci :-D a na kiedy masz termin? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×