Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość MarzenaK
A poza tym dzis jest moj 24 dc bola mnie piersi ale tak z boku bardziej ???bi troche brzuch a ten bol taki jak na @ a @ ma przyjsc z a 4 dni triche dziwne miala tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem kurcze bo parę dni pobolewało a dziś ten niby płodny śluz znikł, jajnik troszkę kluje jeszcze.Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś było na rzeczy bo bardzo lewa noga drętwiała a właśnie w lewym jajniku był pęcherzyk ale wmawiać sobie nie będę :D Chyba na tyle nie znam swojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK ale Ty nic nie bierzesz w drugiej fazie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachnaaa - czekamy na wyniki posiewu. Mąż miał bardzo dużą ilość leukocytów stąd kolejne badanie pod kątem zapalenia bądź zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi wynikami nasiane to teraz różnie bywa, coraz to gorsze mają te plemniki i coraz więcej kobiet też ma problemy z zajściem w ciążę.Mój za jakiś miesiąc dwa idzie powtórzyć badania, wciskam w niego witaminy a ten tylko marudzi że ma problemy z żołądkiem i chce go otruć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wyniki z tego co mówili tam gdzie odbierałam, że ma niezłe - jedynie te leukocyty ich zaniepokoiły...ale na 100% będę wiedziała że jest ok jak pójdę do lekarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę, wystarczyło zwrócić uwagę a anna223 zaczyna interesować się i "zauważać" pozostałe dziewczyny, brawo! Czyli moja wiadomość nie poszła na marne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu to radzę sobie poczytać od początku moje odpowiedzi itp bo wcale tonu nie zmieniłam :) i przestań się wtrącać skoro nie masz nic do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta myślę że nasza pogoda od waszej nie wiele się różni :-P a ja mam dzisiaj taaaakiego lenia że cały dzień spędziłam na oglądaniu tv, szukaniu sukienki na ślub przyjaciółki no i niczego więcej nierobieniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 ja tylko biore clo i nuc wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedynym powodem jest albo nadejście okresu albo ciąża :) Ja przy duphastonie nie czułam objawów nadchodzącego okresu, a bez niego czasem już tydzień przed @ czułam a czasem dopiero kilka godzin przed.To kwestia indywidualna każdej z nas raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Dokladnie kazda z nas inaczej to przechodzi ja dzis 25 dc jeszcze do piatku musze wytrzymac. Oby ta @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Hej Dziewczyny:) Paczetta, 15 tc ale szybko to zlecialo, czyli jeszce kilka tygodni i poznasz płeć dzieciaczka:) A jak się czujesz, hehe na chłopca czy na dziewczynkę? BezchmurneNiebo nie mam zielonego pojęcia jesli chodzi o interpretację wyników badań, ale zamini znów wrócimy do clo i starań planuję również wysłać męża na badania, tak żeby mieć pewność że wszystko oki z jego żołnieżykami:) MarzenaK u mnie również w pierwszej kolejności pojawił się ból piersi- a ja nie miałam tak nigdy nawet przy @ także może to dobry znak:) jak się czujesz dzisiaj? Trzymam kciuki żebyś powiększyła grono zaciążonych:) Tinka no właśnie gdzie Cię powiało...? Odpoczywasz od Nas:) Mashula znalazłas sukienkę na wesele? Kurcze u mnie to odwieczny problem, jak niepotrzebuję - to w co drugim sklepie widzę jakąś fajną, jak musze kupić to już wtedy nic nie ma... anna223 u mnie również duphaston wyciszał objawy nadchodzącej wredoty, taki duży plus i niestety mam wrażenie jak go grałam to miałam większy apetyt i taki wzdęty brzuch miałam, jak odstawiałam to wydawalo mi się jak bym schudła co najmniej 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się czuje na dziewczynkę czy na chłopca :)?Moja koleżanka od początku jadła dużo słodkiego, śledzie z raz, z tego co się domyśla to w 9dc zaszła a okazało się że i tak chłopiec. A z tym duphastonem to chyba sprawa ułatwiona skoro wycisza objawy okresu więc skoro jakieś się pojawią to z dużym prawdopodobieństwem mogą oznaczać ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anulla85 dzis sie nawet dobrze czuje choć mam wrażenie jakbym sie męczyła przy samym mówieniu. Jajnik prawy mnie cos kuje. A moj maz stwierdzil ze coś mam ciasniej niz zwykle. Korci mnie juz z tym testem zeby zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety bez zmian, albo i stety:/ Do samoistegoporonienia póki co nie doszło, czuję się dobrze, noszę twardo przy sobie paczkę podpasek, modlę się żeby się nie zaczęło w pracy i tyle:/ Ogólnie na szczęście psychicznie czuję się dobrze, nie dopadła mnie depresja z tego powodu czy jakieś załamanie, trudno stało się, nie ja pierwsza nie ja ostatnia. Tylko już bym chciała - wiadomo - być po tym całym zabiegu, wrócić do Was - do starań i zamknąc ten rozdział. Ogromnym plusem jest to że ta sytuacja jakoś tak wpłynęła na mnie i męża że wyciszyliśmy się i przestaliśmy kłócić, generalnie jest zdrowasza atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz w jakim dc masz owulację?Jeśli cykle masz 28 dniowe to ja bym zrobiła:D tylko oczywiście z porannego moczu A jak u Was z piciem alkoholu podczas starań?Pijecie troszkę więcej przy jakiejś okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla to masz mocną psychikę pozazdrościć.Ale fakt zdarza się zwłaszcza chyba częściej przy stymulacji hormonami.Moja mama nawet nie wie ile razy poroniła jakoś mówi że mniej więcej 11 max w 13 tygodniu zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK to że Cię kusi żebyz robić test to zrozumiałe, ja jednak poczekałabym do piątku, z własnego doświadczenia mogę napisać że ja jak robiłam test przy pierwszym dziecku i teraz gdy pokazały się dwie kreski to dopiero 3 dni po terminie@ wyszedł mi pozytywny, w terminie jak zrobiłam to była tylko jedna kreska. anna223 ogólnie obserwując otoczenie bliskich mi mam zauważyłam ze na chłopca wygląda się ładnie,wręcz promiennie ;) tyje się mało, rośnie tylko brzuszek:) Na dziewczynkę znów podobno zmienia się cera - stąd mówią że córka zabiera urodę mamie- pojawiają się niedoskonałości , ma się większy apetyt i tyje się w dupsku, udkach, brzuszku - gebneralnie wszędzie:) To sa takie moje małe spostrzeżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anulla85 zycze ci abys jak najszybciej wrocila do staran i bardzo cue podziwiam ze jestesbtaka silna :-) bo ja nie wiem co bym zrobila w tej sytuacji. Ja mialam w 14 dc owulke bo clo i monitoring byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i racja, moja koleżanka jest w 5-6 miesiącu a lekko tylko brzuszek widać i bardzo ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teoretycznie w 26dc 12 dni po już może ciąże wykryć test ale nie koniecznie.Mojej koleżance do 7-8 tyg testy wychodziły różnie jeden pozytywny drugi negatywny jak poszła do gina to była już w 3miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Aha jak wytrzymie to poczekam do piatku to bedzie wtedy 29 dc i wtedy powinnam dostac okres. Bo w sumie moj gin powiedzial w dniu robienia usg 11dc ze za 16 dni moge isc zrobic bete ale w sumie po co placic a pozniej sie rozczarowac wiec lepiej poczekac do dnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 o kurcze strasznie mi przykro z powodu mamy, dużo wycierpiała, rozumiem raz czy dwa to się często zdaża ale już 11 razy to bardzo przykra sytuacja. Ja do tej pory jakoś nie ograniczałam się z alkoholem, tzn jak była okazja, ale po tym poronieniu postanowiłam troszeczkę schudnąć, ograniczyć głupoty, i przygotować organizm do kolejnych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za każdym razem skrobanka, ja to nie wiem jak można takie coś wytrzymać aż taka silna chyba nie jestem. Dlatego chyba teraz mama tak mnie rozumie i wspiera finansowo w leczeniu a dla mnie pęcherzyk w 2 cyklu to i tak duży sukces. Ale nie wolno nam się poddawać :) :* U mnie dziś 17dc i jajniki troszkę nadal pobolewają więc chyba pęcherzyk nie pękł, nic nie rozumiem czy można nie wyczuć momentu owulacji przy tych wszystkich lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 a nie moglas miec usg po wulacji na sprawdzenie czy pecherzyk pękł. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że każe przyjść a tu lipa :/ W marcu pójdę do niej i powiem że chce pełny monitoring chociaż raz czy pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
No koniecznie bo wtedy jestes pewna ze pękł :-) kurde wiecie co dla mnie to troche dziwne bo jestem kawoszem i uwielbiam kawe nawet pilam je po 4 dziennie a teraz w pracy zrobilam sobie druga i cos mi nie smakuje a zawsze robie taka sama. Moze to dobry znak albo sobie cos wmawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
MarzenaK nie chcę Cię nakręcać ale u mnie właśnie pierwszym objawem był ból piersi po bokach :) i pobolewanie podbrzusza jak @ kilka dni przed.. z testem najlepiej poczekaj do dnia spodziewanej @. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×