Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość gośćstarająca się
Tinka ja też mam takie plamienia i mam sie tym nie przejmować a ty chyba masz mieć usuwane polipy kiedy idziesz Marzena K różnie zachodzą w ciąże czasem za pierwszym razem czasem to trwa dłużęj a masz monitiring i dlaczzego nie skierował cie na badanie drożnośći odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu Ewelinka jesteś :* Azalea przerwała starania, z tego co wiem jest u Męża. Jej wiadomość do mnie "Wróciliśmy do starań,ale bez clo, monitoringów i duphastonu. Jak się uda to super a jak nie to trudno. Dogadaliśmy się że jeśli raz jeszcze poronię to odłożymy temat drugiego dziecka do powrotu do PL. Tak więc to jest właściwie pierwszy cykl taki konkret staranowy. Bo styczeń był dla nas chorowity na początku grypa potem zapalenie pęcherza i pochwy więc gdy przyszła @ nie było dla mnie zaskoczenia tym bardziej że przez zapalenie pochwy <3 prawie nie było. Teraz mierzę temp. chce wiedzieć czy w ogóle Owu będę miała. Jeśli się okaże że z temp. wynika że mam owu to super,jeśli nie to posprawdzam jeszcze z 2 cykle jak to się zmieni to fajnie jak nie no to trudno. damy sobie spokój z temp. i testami owu i odłożymy temat na za 2 lata." xxx MarzenaK - ja tam też bym się cieszyła z takiego lekarza. Moja od razu dała clo bo widzi problem. Po odłożeniu starań wracam do leczenia. Jakiego to nie wiem. Może to HSG lub laparoskopię mi zaproponuję nie wiem :) Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarająca się
Bezchmurne a u kogo sie leczysz bo jak dobrze pamiętam to jesteś zrzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK w takim razie gratuluje dobrego wyboru lekarza. Może napiszę małą anegdote chwilę przed odstawieniem anty poszłam do gin do naszej przychodni i tam z uśmiechem na twarzy doktorek bez żadnych badań stwierdził po moim wyglądzie że wszystko jest ok i mam tylko kwas lykac i spokojnie nie brać pierwszej tabl anty z nowego opakowania. Więc spokojnie wróciłam do domu. Okres pojawiał się co jakiś czas i to nieregularnie wiec po kilku miesiącach zaprosił mnie do swojego gabinetu w innym mieście na usg. I tak byłam kilka razy i dopiero teraz to wiem ze juz wtedy dokładnie było widać pco ale ON miał nadzieję że samo wszystko wróci do normy i dał mi duphaaston na wywołanie. Nie sprawdzał mi hormonów nic. Od listopada jestem u innego lekarza i tam od razu ostre leczenie bo jak powiedział nie ma na co czekać. I tu ocena pakiety badań. A jak poszłam jakiś czas temu do tego pierwszego to powiedział że nie zrobi mi badań bo i tak wie jak będą wyglądać moje wyniki. A przecież to on płaci za badania-jego stwierdzenie pomijając fakt ze to ja oplacam składki itd. to wiecie co powiedział ze PCO TO JEST TYLKO UZALEZNIONE OD CUKRU A NIE JAKIŚ WYMYSLONYCH HORMONOW. także cieszmy się ze mamy normalnych cywilizowanych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarająca się
Ja spod przeworska a lecze sie u rębacza w leżajsku i obrzuta w rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
BezchmurneNiebo jestem jestem :) Z Azalea mam kontakt, ale na fb :) MarzenaK na to pytanie Ci nie odpowiem, bo mi nie udało się po clo niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Balbinkowe ja jestem z Kujawsko pomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz to bliżej masz podajże do krystynki :) Ja leczę się u chmielowiec - babka bardzo sympatyczna i delikatna. xxx Dostałam właśnie telefon że od 1 marca idę prawdopodobnie do nowej pracy, pracy w swoim zawodzie. Tylko teraz martwię się bo mam zaplanowane wczasy na lipiec :/ i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
BezchmurneNiebo, nie bój się na zapas :) Wczasy nie uciekną :) Zresztą jak szefostwo będzie w porządku to dostaniesz wolne :) A do wakacji jeszcze dużo czasu :) Gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarająca się
To super że dostałaś prace a z wczasami to jeszcze sie ułoży, my już jedziemy 3 lata a przez leczenie to nic nie wychodzi bo zawsze coś wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Nie skierowal mnie bo ja nie chcialam od razu robic hsg tylko sprobowac najpierw na clo. Wiem ze hsg jest bolesne i on tez to potwierdzil moj gin. Mam 30 no w sumie w maju bede miec 31 :-) mam monitoring co miesiac i teraz tez miałam usg w 11 dc /26.01/ i byl pecherzyk 1,83 mm wiec kazal dzialac i za 16 dni isc na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Takze czekam do 14.02 i jak okresu nie dostane to zrobie test. Moze na walentynki dostane prezent w postaci dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena - mnie tam nic nie wspomniała lekarka, ja mam 28 w maju :P xxx Wczasy są już zaplanowane i zapłacone - ale z tego co znajoma mówiła to szefostwo mam z******te. Zresztą obliczyłam że do lipca jest 4 miesiące, praca od 1marca, urlopu po miesiącu pracy mam 1,5 dnia więc się uzbiera do lipca - tyle że nie będę mogła z Niego skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Bezchmurneniebo a ktorego maja bo ja 19.05? Ja tam poczekam z tym hsg. Jak to mowia wszyscy podchodzic powinno sie bez cisnienia wiec poki co tak podchodze :-) ale wiecie pewnie do czasu to tak bede miec pozniej juz beda nerwy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena - ja 22.05 :) hehe. Mówi się że HSG powinno się zrobić po 12 miesiącach gdzie były one stymulowane ale bez rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Moj gin powiedzial ze probujemy 2 do 3 razy na clo i jak sie nie uda to hsg. Twierdzi ze nie ma co jesc tabl i robic symulacje jak sa nie drozne jajowody. Mowi ze to nie ma sensu i ja sie z nim zgadzam w 100 %. Uwielbiam go za to jak podchodzi do pacjetek i ze moge do niego dzwonic zawsze jak mnie cos nie pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena to faktycznie fajny lekarz, i szczerze mówiąc ma racje - po co się truć jak problem może być gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashula
dziewczyny a może zrobimy mapę/tabelkę i powspisujemy kto skąd pochodzi? ;-) będzie łatwiej nie raz się dogadać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Dokladnie. On jest cudowny pod tym katem bedzie robic wszystko zebym zaszla w ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Ewelinka25 --------------> Balbinkowe --------------> Kachnaaaa ---------------> Anna223 -------------------> Tinka90 -------------------> iva_82 --------------------> Margaretka88 ----------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Anulla83 -----------------> Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lata zaciążona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Ewelinka25 --------------> Balbinkowe --------------> Kachnaaaa ---------------> Anna223 -------------------> Tinka90 -------------------> iva_82 --------------------> Margaretka88 ----------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Anulla85 ----------------->Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lata zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam Was ale dzisiaj nie mam weny żeby się udzielać... Zyczę Wam miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
Marzena - czyli obie jesteśmy 84? :) BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Ewelinka25 --------------> Balbinkowe --------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Tinka90 -------------------> iva_82 --------------------> Margaretka88 ----------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Anulla85 ----------------->Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lata zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krok 2 :-P zdecydujmy coś w końcu na temat grupy, czy tutaj czy na fb. prawda myślę że na fb lepiej bo kafe co jakiś czas zawiesza się co robi się całkiem uciążliwe. jakie są propozycje? ;-) x Chillująca gdzie ty zaginęłaś znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 --------------> Balbinkowe --------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Tinka90 -------------------> iva_82 --------------------> Margaretka88 ----------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Anulla85 ----------------->Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lata zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Mysle ze fb bedzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak wyobrażacie sobie stworzenie grupy na fb i pisanie w dalszym ciągu na kafeterii? Skupicie się tylko na fb a temat na kafe padnie, nie dołaczy do was nikt nowy bo zwyczajnie nie znajdziecie czasu na pisanie na dwóch forach, uwazma ze to bez sensu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tu chodzi o stworzenie docelowo konkretnej grupy tematycznej, która by działała o wiele sprawniej niż kafe. a w tej chwili myślę że jesteśmy w stadium dyskusji na ten temat i każda opinia jest ważna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×