Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość BezchmurneNiebo
ja o 10 idę po wyniki męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
BezchmurneNiebo trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne trzymam kciuki! ale jestem pewna że są dobre! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Cześć dziewczyny! Bardzo rzadko się tu udzielam, dawno też Was nie czytałam..... Gratuluję wszystkim którym się udało i bardzo mocno trzymam kciuki za dziewczyny które jeszcze czekają! Ja aktualnie jestem w 8 tygodniu ciąży- czekamy na bliźniaki (dwujajowe)! Kobietki drogie jeśli któraś by chciała po mogę podesłać 5 tabletek clo, u mnie leżą, a szkoda, żeby szczęśliwe opakowanie się zmarnowało :) Buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne trzymam kciuki! xxx Dziewczyny co u Was? xxx Gość123 wspaniale :) gratuluję :) xxx A ja wczoraj zaczęłam 15 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Praczetta ja dzis mam 23 dc i juz mam nerwy a temp utrzymuje sie caly czas 37 stC. A tu jeszcze 5 dni czekać masakra. Gosc123 gratulacje :-) za ktorym razem sie udalo na clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
W 3 cylku, brałam po 1 tabletce plus zastrzyk na pęknięcie jajeczka (potrójna dawka). Przytulanki co drugi dzień, wtedy jakość żołnierzy jest dużo lepsza, a żywotność plemnika jest bardzo duża.... więc nie ma co przesadzać z ilością sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta jak się czujesz Kochana? ;-) mi osobiście nasze wiatry morskie dzisiaj dają mocno w kość :-P x Kachna jak tam samopoczucie? ;-) x Chillująca gdzie jesteś??? x Bezchmurne jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się znacie to proszę o analizę wyników męża. Zaznaczę, że wyniki są niby w normie, ale robiliśmy dodatkowo posiew bo bardzo dużo wyszło leukocytów. Oto wyniki: 1. upłynnienie: normalne 2. objętość (ml) : 2,5ml 3. Liczba plemników (10^6/ml): 45,0 mln/ml 4. Ruch progresywny wolny: 15% (B) 5. Brak ruchu: 35% 6. Morfologia prawidłowa: 10% 7. Wygląd: normalny 8. Konsystencja: normalna 9. Ph: 8,2 10. Ruch progresywny szybki: ok 40% (A) 11. Ruch w miejscu: 10% 12. Leukocyty: 17,0 mln/ml 13. Morfologia patologiczna: 90% Robiliśmy dodatkowo posiew, ale wyniki będziemy mieć za ok tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Praczetta ja sie czuje nawet dobrze tylko bolą mnie piersi, jedynie jeszcze mój mąż stwierdził że mam ciasno ;-) ale ja czuje ze nic z tego nie bedzie. A ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
bezchmurne musisz poczekać na ten posiew i wyjaśni się z tymi leukocytami bo podwyższone świadczą o stanie zapalnym codo naszego spotkania przy kawie to fajnie by było ale jestemz okolicy przeworska a mieszkam u męża i do rzeszowa mam 190km a kiedy masz wizyte u gin i co z twoim cyklem bomasz go ladnie rozregulowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StarajacaSie - lekarza mam 7 marca. Co do mojego cyklu to narazie jakoś funkcjonuje. Owulacja była i dziś mam 7 dzień po owu i mam plamienia :)biorę od 5 dni luteinę która ewentualnie pomoże zagnieździć się jajeczku a potem ewentualnie podtrzymać ciążę. A na koniec wywoła w razie czego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Bezchmurne a robiłaś badanie progesteronu po owulacji bo masz plamienia a oneświadczą o niskim. Robi się 7 i 8 dnia po owulacji. Ja ide 18 lutego bo po tej cb to robią mi sie torbiele surowicze tznna początku cyklu nie ma pęcherzyka a w drugiej fazie jest torbiel. A na początku marca wraca mój mąż z pracy to akurat będzie można rozpocząć starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena - dopóki nie ma @ wszystko jest możliwe ;) xxx Ja ok :) właśnie wsuwam w łóżku płatki z mlekiem i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Gosc 123 ale wspaniała wiadomość. Gratuluję i trzymam kciuki. Nie ma się martwić zapas bo organizacja to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 gratuluję :) super bliźniaki :) X Bezchmurne daj znać jak wyszedł ten posiew.. tych leukocytów jest dużo za dużo :/ powinno być do 1mln/ml. Ale nie ma co się martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi leniwie :) pogoda u nas taka, że nosa się nie chce wystawiać z domu ;) Mashula w Gdyni też tak paskudnie? xxx Kachna odezwij się! Martwię się czy nie świecisz w nocy ;) xxx Anulla jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziś zaczynam brać duphaston, tak swoją drogą zastanawiam się czy pęcherzyk pękł.Po tym zastrzyku strasznie piersi bolą też odczuwałyście ból?Troszkę przeziębienie łapie ale obeszło się bez antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jakoś temperatura spadła od 35,8 do 36,3 teraz mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A anna223 jak zwykle tylko o sobie ... zero zainteresowania pozostałymi dziewczynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie :) wiesz jakoś nie czuje się mocną częścią tej grupy bo dziewczyny tu piszą bardzo długo a jak jestem czegoś ciekawa to pytam i pisze.Poza tym dziewczyny piszą co i jak u nich więc przeczytam i wiem :) Oj jaka ja jestem samolubna i niedojrzała pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli idąc tą drogą nie powinnaś oczekiwać odpowiedzi na swoje pytanie, dziewczyny zwyczajnie mogę je przeczytać i nie wykazać zainteresowania... "Życie". Z racji takiego podejścia jakie ma koleżanka ja bym sobie nie życzyła gościć jej na fb...przy planowanym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm i co ma być mi przykro w związku z Twoją wypowiedzią "gościu"?Po moich wątkach na kafe wiesz kim jestem i jaka jestem żeby oceniać?Pozazdrościć talentu :)ale pełno tu takich nie jesteś wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna "przylepa" co z "gościa" chce oceniać innych? xxx Anno - olewka czasem w życiu musi byc :P xxx BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Rzeszów, 34 lat Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe ---------------> Toruń, 25 (rocznikowo 26) Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 ---------------> Gliwice, 25 lat(rocznikowo 26 lat) zaciążona Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca ---------------> xxx Tinka, Margaretka i Chillująca żyjecie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo uroki pisania na kafe :) A tak poza tym jak dziewczyny stoicie na cyklach?Który dzień?Rezultaty?Ja zamówiłam teściory owulacyjne na allegro plus kilka ciążowych.W tym cyklu latałam po aptekach i nigdzie nie było :/ szok, w końcu w drogerii dostałam ale babka to się na mnie patrzyła jak na idiotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
Łojojojoj dziewczyny co tu takie napięcie:) wypadłam z obiegu bo mieliśmy gości na weekend, ale już wracam do żywych:))) Dziękuje Ci Praczetto kochana, ale jeszcze nie świece:) dziękuje, ze pytacie:) ogólnie poza sporadycznymi muchami w nosie jest luz, w czwartek się dowiem co i jak:) Bezchmurne ja nie mam pojęcia jak te wyniki interpretować, wiem ze znaczący jest procent plemników o prawidłowej budowie wiec to pewnie to masz jeszcze dostać , tak? Daj znać i trzymam kciuki! Życzę Paniom miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Praczetta no tak poki nie ma @ .to jest nadzieja. anna223 a mialas jakies bole owulacyjne bo ja mialam w 14 dc i od tego wiedzialam ze pecherzyk pekl :-) a u mnie niedziela troche w lozku spedzilam i troche na spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×