Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Anna ja tylko w weekendy winkuję chyba, że akurat biorę CLO, wtedy mam detox:) odstawiłam mocniejszy alkohol, ale to dlatego, że słabo się czułam, już po jednym drinku była masakra. Co do Mamy, podziwiać! Moja też miała przeboje, ale to dlatego, że nie mogła zajść w w ciążę przez 8 lat, dopiero po udrożnieniu jajowodów i rozpoczęciu procedur adopcyjnych zaskoczyłam :) x Marzena trzymam kciuki! zwykle dziewczyny piszą, że od piersi się zaczyna także czekamy do piątku, tak?:) x Anulla trzymam kciuki jak tylko się da! Masz bardzo dobre podejście a to już myślę połowa sukcesu! x Kochane moje 3mieszczanki, za tydzień chyba będę w Gdyni to może jakaś kawka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Dziewczyny trzymajcie trzymajcie kciuki mocno dam znac co i jak nawet jak @ przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znać daj co i jak :)Ja muszę czekać do 20 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak macie fajnie, ja dopiero w czwartek idę zajrzeć czy coś tam rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
hm ja się dziewczynki zastanawiam czy już testować. Mam dziś 10dzień po owulacji. I zastanawiam się czy cos by wyszło już....a w 18dc miałam owulkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Kachnaa trzymam kciuki za ciebie napewno bedzie dobrzw :-) Bezchmurneniebo moze lepiej tez poczekaj do dnia @ :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak z innej beczki myślicie że plemniki serio mogą przeżyć 5 dni w ciele kobiety?Chyba lekarze uważają że max 72 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Mi gin powiedzial ze najlepiej wspolzyc 2 dni przed owulka i 2 dni po. Ja jak bylam w 11dc na usg to mialam pecherzyk 18 mm i kazal wspolzyc od 12 dc przez 5 dni. zeby trafic w ten najwazniejszy dzień. Wiec w sumie sama nie wiem ile te plemniki zyja ale tez zalezy jaka zywotnosc maja dane plemniki u mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tak uda nam się zrobić dzidziusia bo mój teraz pracuje w rozjazdach :/ znów piątek sobota trochę niedzieli był i już go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki bardzo mocno.... Wierzę, ze ten rok przyniesie nam wszystkim po bobasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Anulla jesteś! dzielnaś babka! :) xxx Marzena, ja podobnie jak Kinga nie chcę Cię nakręcać, ale u mnie pierwszym objawem, po którym pomyślałam, że to już - to właśnie ból piersi. Nigdy wcześniej przed okresem nie miałam żadnych bóli tego typu. To było też takie uczucie jakby one były zbyt ciężkie. xxx Kachnaaaa TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK! xxx Anna tym to się akurat nie martw! nam się udało jak Małż wyjechał na szkolenie :) I to wyjechał w przeddzień owulki! na dwie doby. xxx Laski ja muszę się opanować ze słodyczami. Wiecie co mój mózg wykombinował? Jak mu powiedziałam, że nie będę codziennie zjadała tabliczki czekolady to sobie wymyślił, że teraz już natychmiast, ale TERAZ! chce Chocapic... ehhh... xxx Co do płci to nie mam pojęcia. Jak już wiecie marzę o dziewczynce. No i niby mam objawy na nią wskazujące - tyję w brzuchu, biodrach, tyłku i udach, nie mam porannych mdłości, ciągnie mnie do słodyczy bardziej niż do kwaśnych smaków. Moja cera w ciąży to akurat mogła się tylko poprawić, ale po okresie poprawy znowu jest gorzej. Tylko wiecie co? Coś czuję, że to jednak będzie chłopak :) Już nie raz sprawdziło się w moim życiu powiedzenie - jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga to opowiedz mu o swoich planach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashula
ufff....nadrobiłam czytanie :-P x a więc Kachna! powtórzę się ale... TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK i takie jeszcze jedno TAK :-D więc pisz kiedy jesteś i będziemy ustawiać się na pyszną kawkę ;-) x Anulla mam kilka typów sukienek ;-) chcę zamówić przez neta ze Stanów... właśnie ktoś z Was może już skorzystał z takiej opcji zakupów? ;-) I jesteś mega dzielna! trzymam kciuki żeby wszystko rozwiązało się jak najszybciej i jak najmniej boleśnie...:-* x w Gdyni dzisiaj takie słońce świeci, że można pomyśleć że to już wiosna idzie :-D x Marzena trzymam kciuki! :-* x Bezchmurne za ciebie też oczywiście trzymam kciuki kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preczetta - hehe jak się o czymś marzy to jest odwrotnie he. Ja też bym wolała dziewczynkę , ale z kolei na chłopca mam multum ciuszków. xxx Anulla - super że jesteś, widzę że psychicznie już jest lepiej. Teraz mam nadzieję, że szybko się oczyści i żebyś uniknęła szpitala - tego Ci życzę z Całego serca. xxx Anna - dla chcącego nic trudnego :) ja nie chcę się nastawiać ale przytulaliśmy się w dniu owulki i dzień później. Wiec mam nadzieję, że te leukocyty męża nie przeszkodziły i że może akurat się udało :) xxx Marzena - moja ginka, twierdzi że najlepiej co 2 dzień się przytulać :) xxx A co do plemniczków z reguły żyją 72h ale potrafią czekać na komórkę jajową nawet i do 5 dni :) xxx Kachnaaa - 3mam mocno kciukasy za mega duże pęcherzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
ale się dzisiaj rozpisalyście ale już nadrobiłam Anulla dobrze że jesteś ale wiesz że jeśli by było samoistne to i tak musisz robić baanie krwi trzymaj sie Bezchmurne poczekaj jeszcze choć 2 dni Anna mnie jajniki bolą po owulacji i jak pytałam gin to mówił żę to dobrze bo pracują i wytwarzają progesteron (totak w skrócie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
http://t-time.pl/dni-plodne hej dziewczyny tu wam posylam fajny kalkulator dni plodnych owulacji i kiedy na dziewczynke a kiedy na chlopca wspolzyc. moja kolezanka na tym bazowala i tak zaszla w ciaze wiec moze ktores tez pomoże ja tez na tym sprawdzam i wsztstko mi sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starającasie A oba jajniki Cię bolały?Mi dziś bardzo dokucza ten w którym był pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
anna223 nie chcę Ci nic wkręcać, ale ja jak zaszłam to dość mocno bolał jajnik - prawy, bo w nim było jajeczko :) a piersi były bardziej tkliwe, ale bez tragedii.... test zrobiłam dzień po terminie miesiączki, oczywiście z porannego moczu. Powodzenia! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
praczetta to może spróbuj swój mózg przestawić na owoce, już niedługo zacznie się sezon to jak znalazł:) to będzie takie oszukany chocapik;) Moja bardzo dobra przyjaciólka jest w ciąży, ma już synka i oczywiśc chciałaby teraz córeczkę... od samego poczatku powtarzała ze czuje że będzie chłopiec - i okazało się że dziewczynka:) hehe także przeczucia czasami mylą:) <><><><> Mashula ja nie zamawiałam do tej pory nic ze Stanów, także nie pomogę, ale dużym plusem takich zakupów jest świadomośc że jest mała szansa żeby sukienka powtórzyła się na weselu, hehe czego my kobiety bardzo nie lubimy;) <><><><> starającasie dziękuje, raczej do samoistego nie dojdzie, bynajmniej nie czuję żeby coś się miało dziać, a podobno tak czy inaczej kończy się szpitalem. O jakich badaniach krwi piszesz? <><><><> MarzenaK znam ten kalkulator, tyle tylko że jak np w moim przypadku nie do końca wiem kiedy będzie owul a lekarz zaleca współżycie przez np 5 dni to nie ma szans na nim bazować. Tymbadziej ze jak się staramy tyle czasu o maleństwo to sama po sobie widzę przychodzi moment że płeć już nie ma znaczenia, byle by było zdrowe i jak najszybciej;) <><><><><> anna223 trzymamy kciuki żeby te bóle jajników były dobrym znakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89 jak się czujesz, kiedy teraz masz wizytę? Masz jakieś ciążowe zachcianki?;) Brzuszek rośnie?:) <><><> Kachnaaaa który u Ciebie dzień cyklu? Jesli dobrze pamiętam to wizytę masz w czwartek, monitoring? Ciekawe jak podziałała na pęcherzyki potrójna moc clo:) <><><> starającasie hmmm to dziwne że na poczatku cyklu nie masz pecherzyka a później robi się torbiel. Do tej pory wydawalo mi się że torbiele powstają wtedy kiedy pęcherzyk nie pęknie - a żeby się nie robiły bierze się duphaston. A u Ciebie jakoś tak inaczej...hmmm:/ Czyli bierzesz clo i nie działa na Ciebie? <><><><> BezchmurneNiebo czyli u Ciebie już co raz bliżej testowania.... :) Mąż nie był jeszcze u lekarza żeby wyjasnić te leukocyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to była opóźniona owulacja bo dziś już temperatura po miedzy 7-8godz 37,2 Zobaczymy :) ale póki co na nic się nie nastawiam, i tak jest chyba najlepiej :) Z wynikami nasienia najlepiej iść na najbliższą wizytę u gina i zapytać czy witaminy, dieta czy wizyta u specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
A u mnie chyba nic z tego nie bedzie tak czuje patrzac na temp to 20-25 dc mialam caly czas 37°C a dzis 26 dc mam 36,9 czyli spadla pewnie jutro spadnie jeszcze nizej i przyjdzie ta @ :-( Co do kalkulatora to tak dalam moze chociaz pogladowa popatrzyc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta, Mashula dam znać jak tylko będę wiedziała co i jak :) jedziemy chyba tylko na jeden dzień więc postaram się, ale nic nie obiecuje! będziemy w in taczu :) x Mashulko a to jakaś stronka z kieckami czy allegro czy jak?:) x Marzena dzięki śliczne :) ja trzymam kciuki za Twoje testowanie! a co do kalkulatora to strasznie to wszystko zamotane :) dziś mam 10 dc i tak myślę, kiedy zacząć działać...przyznam się szczerze, że od kiedy żyjemy z kalendarzem w ręku przytulanie odbywa się głównie wtedy kiedy powinno i starcza nam go na całą resztę miesiąca heh też tak macie czy jesteśmy jacyś dziwni? :) x Anna ja też chodzę tylko na jedno usg w 12 dc raz byłam chyba 15 i było już ciałko żółte więc mniemam, że jak są to chyba pękają albo jestem naiwna :) x Bezchmurne dzięki śliczne Kochana, jak tylko będę coś wiedzieć dam znać! Ty napisz koniecznie co z tymi leukocytami i też mam nadzieję, że nie popsuły Wam planów i będą dwie krechy :) x Anulla dziś 10 dc i też jestem ciekawa choć tym razem, po ostatniej porażce staram się nie napalać! Mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko szybko się wyjaśni i będziecie mogli zacząć działać! x w ogóle powiem Wam szczerze, że im bliżej "tego wszystkiego" zaczynam się coraz bardziej spinać, że znów będzie nic :( oczywiście już sobie wkręciłam, jak fajnie by było gdyby zaskoczyło w walentynki :) kolejna dziewczyna u mnie w pracy zaciążyła i jakoś mi tak dziwnie... cholerna niemoc :( x tinka, chillująca gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK - no u mnie chyba też nici, bo już dziś mam plamienia i temp w 29 dc 36.6. Ale nie martwię się tym aż tak bo wiem że u mnie będzie ciężko [rzez tę dużą ilość leukocytów Męża. xxx Anulla - narazie nie bylismy nigdzie, czekamy na wyniki posiewu i oni nam powiedzą co mamy robić. Tak czy siak przypadek tych leukocytów skonsultuję również z moją lekarką. xxx Dziś na obiad robię pierożki:) kto się wprasza? xxx Mashula - podeślij link sukienki jak masz możliwość. Chętnie oglądniemy z dziewczynami :) Kachna - szczerze to ja też tak mam. Albo przytulanko przez 4 dni pod rząd i potem 7 dni luzu hehe bo poprostu się nie chce :) co do tych 2 krech to może być kiepsko :( oczywiście dam znać co do tych leukocytów :) xxx Tinka, Chilująca co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachnaaaa a właśnie podobno nie zawsze pękają ale skoro u 2cyklu zaskoczyłam już w 12dc było 20mm to myśle że będzie ok :) Nie myśl o tym tyle, ja się w tym miesiącu nie nastawiałam że taki pęcherzyk urośnie a tu niespodzianka. Sprawiają Ci przykrość ciąże znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie kompletnie, cieszę się, że komuś się udaje, nie jestem jakimś schizolem :) ale nie ukrywam, że pojawia się zwykłe ludzkie, ale jej fajnie szczególnie, że wiem że zaczęli się starać sporo później od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to o to chodzi :) U mnie najbliższa koleżanka jest w 6 miesiącu i wcale nawet nie planowali a się zdarzyło. Czy faktycznie jajniki mogą boleć od progesteronu?Teraz biorę 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Kachnaa u nas jakos spoko z tym seksem jest staramy sie nie myslec o tym i wspolzyjemy kiedy mamy ochote a w te dni co trza to jedziemy codziennie hehe. xxxx Bezchmurneniebo nie mart sie meza szybciej da sie wyleczyc niz nas kobiet. Dostanie pewnie cos na to i bedzie dobdobrze. xxxx a co do widzenia jak inne zachodza w ciaze to jest taka mala zazdrosc i troche smutku ze ja nie moge a one tak latwo zachodza ale bardzo sie ciesze ze chociaz ktos inny ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna wobec tego czekamy na wieści :-D x sukienki są ze sklepu internetowego w stanach www.rowme.com. fajne są i tak myślę że chyba na parę się skuszę ;-) x Bezchmurne a z czym pierogi? jak coś to już pakuję się i wpadam :-D x Słuchajcie może spróbujemy zorganizować jakieś większe spotkanie? ;-) jak będzie ciepło :-) gdzieś po środku... tak żeby wszystkie my miały w miarę podobną odległość ;-) i każda przywiezie jakieś swoje popisowe danie i będziemy opijać się wodą i sokami (bo przecież do tego czasu wszystkie będziemy ciężarne :-D)...taki piknik :-D i zrobimy z tego tradycję, że raz do roku będziemy się umawiać na pyszne spotkanko :-D co wy na to? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula po środku Polski :D?Oj ludzie by mieli polewkę :D banda zaciążonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×