Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość MarzenaK
Chilujaca wiec AMH robilam i bylo w normie. ale reszty nie robilam wiec poszlam zrobic i w piatek mam miec wyniki. No i zobacze co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Chillujaca ale dziekuje ze mi wytlumaczylas teraz wiem o co w tym chodzi ;-) a jezeli chodzi o prolaktyne to tez mam w normie 9,36 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą prolaktyną to dziwna historia.Ja miałam dwa razy więcej niż powinno być a pani doktor powiedziała że to aż tak nie przeszkadza, że nie jest taka duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
MarzenaK: ile czasu sie starasz? Ja juz teraz wszystim bede mowic o AMH, trzeba to badanie zrobic zeby wiedziec na co mozna liczyc. nie jest ono tanie (ok 150pln), ale powie Ci ile masz czasu na zajscie w ciaze i jak bedziesz reagowac na stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Marzena: aaa zrobilas. Teraz widze. ____ Ja juz jestem laski level dalej w staraniach. Mam gonadotropiny. Zastrzyki mnie troche przerazaja, ale co bedzie to bedzie. Mam tyle zajec po pracy, ze mam nadzieje, martwienie sie o ciaze odejdzie na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Chillujaca ja AMH miałam szczęście zrobić za darmo dzięki mojemu gin który mi powiedział że w jednej klinice pierwsze 10 kobiet które się zgłoszą będą mieć to badanie za darmo - zadzwoniłam i się udało byłam akurat ta 10 :-) Więc moje AMH to 9,43 i mój gin powiedział że jest oki :-) A staram się może nie długo bo od 05/2014 ale wszystkie właśnie badania porobiłam oprócz tych co dzisiaj poszłam zrobić. Na szczęście laboratorium mam pod nosem więc raz dwa i zrobione. :-) Najlepiej mieć jakieś inne zajęcie żeby nie myśleć o zajściu w ciążę :-) ja muszę coś sobie znaleźć po pracy do zajęcia bo tez zaczynam za dużo o tym myśleć a można zwariować przez to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Marzena: sprawdz joge hormonalna :) Troche udawane niemyslenie bo jednak mam nadzieje, ze pomoze :P I polecam ostry damage na silowni, jak sie pojawiaja endorfiny to jest od razu lepiej. _____ Ja caly czas walcze z depresja. Damn, ale to jest ciezkie. I jestem mega zla na siebie, ze siebie w to wpedzilam. _____ Do tego musze jeszcze sie z czyms podzielic. Wiecie jakim jestem strasznym czlowiekiem? Moja przyjaciolka (jak mialam udar uratowala mi zycie..., gdyby nie ona, umarlabym) zaszla w ciaze po 3 miesiach. Jarajac szlugi, chlejac piwo/wode etc. I wiecie co poczulam jak sie dowiedzialam? Taki smutek i zlosc, ze czemu to nie JA... I tak sie gryze z tym od tygodnia... :((( Jestem zlym czlowiekiem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko :) Na tescie owulacyjnym zawsze jest druga blada kreska?Mam zapas owulacyjnych zrobilam bo nie wiedzialam czy zastrzyk na pekniecie jeszcze falszuje czy moge juz pierwszy ciazowy zrobic a tu kreska po 2 minutach i nie wiem czy wyrzucac w bloto i ciazowy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca nie jesteś złym człowiekiem. To co czujesz jest normalne. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Chillujaca dokladnie kazda z nas pewnie by to samo myslalo takze nie jestes złym człowiekiem. A dzieki za porade wlasnie mam zamiar isc na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam sobie za cel z moja psiapsiola ze trzy razy w tygodniu jedziemy na basen i miesiąc już dajemy radę ale w kwietniu koniec będzie bo na czerwca rodzi. Zaczelam czytać książki gdzie zawsze chciałam palic je na stosie hihi zaczęłam jeździć do filharmonii i słucham muzyki poważnej w nowoczesnym wydaniu. Polecam robi dobrze :p poza tym mam wspaniałych przyjaciół i zero czasu dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujaca jakim złym człowiekiem?? Zwariowałaś... ja również gdy widzę kobiety które palą, pija w ciąży, albo później mordują własne dzieci to zawsze zastanawiam się gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie... Tyle kobiet zasługuje na to żeby mieć dziecko a nie mają a te które niechcę i nie zasługują raz dwa i sa w ciąży.... <><><><> Dziewczyny co do badań bo ja robiłam tylko tsh, wybieram się za 2 miesiące do endokrynologa ginekologa żeby zobaczył czy wszytsko oki z hormonami , na razie musze odczekać aż wszystko się unormuje w organiźmie. <><><><> balbinkowe bardzo fajnie że potrafisz sobie bardzo ciekawie zorganizować czas, ja bardzo lubię czytać książki... tylko niestety nie bardzo mam kiedy:/ Czemu zero czasu dla męża, nie układa się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca kochana! dziękuję :-* tak wczoraj już na spokojniej przeanalizowałam wyniki, porozmawiałam z siostrą i dziś jest mi już lepiej ;-) AMH i inhibinę zrobię, ja mam medicę a oni w swoich laboratoriach w ogóle nie wykonują tych testów, tak że muszę gdzie indziej je wykonać. z tego co zorientowałam się to AMH kosztuje 150 zł a inhibina 170 zł. wczoraj też myślałam że uduszę męża gołymi rękoma, bo pokazałam mu wyniki a on mówi że on już tak bardzo chce dziecka a ja mam takie problemy i jeszcze się cieszę... normalnie szlak mnie wczoraj trafił...:-( x Bezchmurne bardzo mi przykro i z powodu mamy i z powodu odejścia przyjaciela! ja mam psinkę najukochańszą na świecie, ma już 6,5 roku i nie wyobrażam sobie gdyby miało jej zabraknąć... x Anulla cieszę się że już wszystko masz za sobą! teraz tylko do przodu! teraz twój organizm zregeneruje się i z nową energią zaczniecie nowe starania i tym razem wszystko będzie dobrze! :-* x Marzena przykro mi że tym razem nie udało się, ale nowy cykl nowe nadzieje :-) więc nos do góry i do przodu :-D x Chillująca absolutnie nie jesteś złym człowiekiem, nawet tak nie myśl!!! źli ludzie to właśnie ci co wyprawiają takie rzeczy, nie szanują tego co im dane i nie widzą wartości jaką posiadają. a ty jesteś absolutnie normalną, dobrą, troskliwą, mądrą kobietą! i z depresji też wyjdziesz, ważne że ty sobie zdajesz sprawę ze swojego stanu, a to jest już połowa sukcesu!!! trzymam kciuki kochana i przytulam mocno! :-* x Praczetta jak na wizycie? ;-) widziałaś maluszka? jak się czujesz? x Kingus a jak u ciebie? znacie już płeć? ;-) x Asiak, Krystyna gdzie wy się podziałyście? jak się czujecie? ;-) x Tinka gdzie ty? czemu nic nie piszesz? :-P x Balbinkowo super że masz siły na tyle zajęć :-D ja zaczęłam w tę niedzielę chodzić z mężem na siatkówkę, póki co moje ręce są porządnie poobijane :-P x mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam ;-) a jeżeli tak to proszę mi wybaczyć! obowiązkowo się poprawię! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Witam wszystkie i miłego dnia życzę. Mam pytanko dziś mam 3 dc a moj prawy jajnik tak boli ze masakra takie klucie mam czy to normalne? Nie moge usiedzieć na krześle. Aua ratunku co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula jak ty o wszystkich dokładnie pamiętasz. Ja codziennie Was czytam i trzymam za Was kciuki. Widzę że wszystkie badania robisz. To dobrze. Na męża się nie wściekaj bo ani tobie ani jemu to nie służy. U mnie ok. Miałam wizytę i z dzidziusiem wszystko ok. Już wyraźnie czuję jak się dzidzia rusza. Na początku miesiąca mam już połówkowe. Imię jeszcze nie wybrane ale jak ktoś pyta to mówię że będzie Nadzieja albo Tradycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Marzena: moze sie obudzil do zycia? A moze to nie jajnik tylko Ci promieniuje skads indziej? Nie martw sie, nie schizuj, wez nospe na rozkurczenie. Nie zamartwiaj. Mnie czasem tez tak Boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna z tego co wiem to na teście owu. jak jest druga blada kreska to jest negatyw, a jak dwie takie same to pozytyw. X Mashula nie przejmuj się mężem.. faceci nie do końca Nas kobiet rozumieją.. Na pewno nie chciał sprawić Ci przykrości. Będzie dobrze, zawsze można wyniki poprawić :) A co u mnie po pierwsze dziękuję, że pytasz :) niestety od tygodnia często mam bóle podbrzusza :( byłam z tego powodu na nieplanowanej wizycie, bo się martwiłam.. ale na szczęście z dzidzią wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach hehe <3 lekarz kazał mi dużo odpoczywać, leżeć, zwiększył dawkę luteiny i kazał brać no-spę. Jak ból ciągle będzie mi dokuczał to mam się zgłosić na oddział do mojego gina. Co do płci to jeszcze nie znamy, może na początku marca się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Chillujaca wzielam apap a nawet 2 i mi przeszło ale to było okropne pierwszy raz tak mialam :-) az sie przestraszylam ale chyba jajnik wziął sie do roboty no i mam nadzieje ze bedzie wkoncu jakus efekt tego :-) Asik fajnie ze u ciebie wszystko dobrze. Pewnie super jest uczucie jak dzidzia daje o sobie znak i czuje sie jego ruchy :-) jeszcze poloweczka i szczescie bedzie juz kolo ciebie :-) Spokojnej drugiej połówki zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Kingus89 to odpoczywaj duzo :-) oby te bole przeszly i daly ci swiety spokoj. A sio bole a sio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK Jeżeli brałaś już clo to normalne ja po 2-3 godz odczuwam zawsze :) U mnie chyba @ przyjdzie bo dziś 25 dc a śluz zabarwiony krwią miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 no wlasnie jeszcze nie bralam clo dopiero po poludniu wezme. A tobie zycze oby nie przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam może o plamieniu implantacyjnym abo to przez duphaston bo okres miałam 2dni po odstawieniu a dziś wieczorem mam ostatnią tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Asiak super, że czujesz już dzidzię :) ah nie umiem się tego momentu doczekać hehe ;) a wiesz już kogo nosisz w brzuszku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Tak będę miała dziewczynkę. Pisałam wam że się będzie nazywać Nadzieja albo Tradycja hihi. Ja nie miałam bóli podbrzusza tylko mnie tak ciągnęło na dole po bokach a jak powiedziałam o tym lekarzowi to powiedział że to ciąża mnie ciągnie :) Też kazał brać nospe ale powiedział że to nie zawsze pomaga. Kinguś wiem że jeszcze daleko ale zamierzasz rodzić w Gliwicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak ups nie doczytałam przepraszam.. to gratuluję córeczki :) Mi gin powiedział, że jestem szczuplutka i możliwe, iż bardziej odczuwam rozciągającą się macicę. Mnie boli dół podbrzusza i po bokach nawet na pachwiny promieniuje.. Co do rodzenia to jeszcze nie wiem.. najpierw muszę iść do ortopedy, bo ja mam wrodzoną wadę kręgosłupa i nie wiem czy nie będę musiała mieć cesarki robionej.. A poza tym mój gin pracuje w szpitalu w Strzelcach Opolskich.. A Ty zastanawiałaś się nad szpitalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Przepraszam Dziewczyny, że nic nie gadam, ale mam taki sajgon w pracy.... Ehhh... Byłam u gina wczoraj, dostałam wyższą dawkę Euthyroxu, odstawiłam no-spę. Podejrzałam Dzieciora wszystko u niego ok :) Płeć niestety poznam dopiero na połówkowym, które mam mieć między 27 marca a 3 kwietnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Balbinkowe jak tam ?? dzisiaj zaczęłaś brać clo ?? Ja tak, więc mam nadzieję, że jak razem zaczynamy to razem w tym cyklu nam się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Nadzieja albo Tradycja??? Wiem, ze to nie moja sprawa, ale Twoja corka bedzie musiala z tym imieniem zyc... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
ej to tylko takie żarty bo nie mamy jeszcze wybranego imienia a mam taką ciotkę co ciągle wypytuje i nic jej nie podoba więc powiedziałam że narodzi się nowa Tradycja albo Nadzieja :) (to z filmu Miś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaaaa
Chillujaca trzymam kciuki za Ciebie i przesyłam ile tylo ciepła sie da! Mam nadzieje, ze wszystko lada chwila sie poukłada! Musze poczytać co to te gandropiny bo podjęłam decyzje ze to ostatni cykl u mojego gina i jesli teraz nie zaskoczy, jedziemy do kliniki. Szkoda czasu! Bezchmurne bardzo mi przykro! Do dzis pamietam jak mocno cierpiała cała rodzina gdy odszedł nasz psiak takze życzę siły! Z doświadczenia wiem ze jak sie wali to na całego, ale wytrwałości zła passa zawsze kiedyś musi sie skończyć! Praczetta kurczaki miałam nadzieje ze juz bedzie widać, ze to dziewucha! No nic czekamy cieprliwie! Mashula zapomniałaś o mnie ale może kiedyś jakoś Ci to wybaczę: P U mnie tez urwanie głowy w pracy takie, ze nie mam kiedy siku zrobic za przeproszeniem, ale lubię tak:) ta wiadomość pisze cały dzien i napisać nie mogę:) odebrałam dzis posiew i jest czysto takze łykam dupka i czekam cieprliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×