Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość MarzenaK
Ewelinka teraz jestem na etapie 2 raz na clo a ze moj gin powiedzial ze próbujemy 2 do 3 cykli na clo i jak sie nie uda to hsg bo nie ma sensu jesc tabl jak np sa nie drozne jajowody. Pierwszy cykl pecherzyk byl ale sie nie udalo teraz jestem 4 dc i clo biore od 3 dc do 7 dc. A ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka - mój w tym roku 33 lata :) więc wiem co to znaczy nacisk :) ale musimy się uzbroić w cierpliwość i nic na siłę. xxx Anna - nie tyle co troche tylko całkiem. Kuruj się i wracaj do nas :) xxx Krysia - nie pracuję, ale mama zaś w szpitalu jest :/ do tego psiaka pożegnałam. Odeszła mi wola życia ;( Jak będziesz w Rzeszowie to mam nadzieje że wkońcu uda nam się spotkać na kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Anna223 dopiero zauwazyłam Twoj post. Staramy sie juz 2,5 roku :( xxx MarzenkaK ja juz bez zadnych wspomagaczy, bo lekarz stwierdzil, ze bez sensu faszerowac lekami, ktore nie pomagaja :( Trzymam za Ciebie mocno kciuki :* Niech rosną pęcherzyki jak szalone :) xxx BezchmurneNiebo dokładnie spokoj tylko nam pomoże :* A Ty jak sie dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, nie miałam torbieli. Miałam zalecone hsg gdyż po CLO się nie udawało. A Ty na pewno hsg bedziesz miala , nie laparoskopię ? Jak on chce tą torbiel usunąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne, przykro mi . Nie spodziewala bym sie ze piesek odejdzie. A mama stosowala sie do zalecen lekarzy czy odpuscila i dlatego szpital ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Krystyna26 a ty ile razy bralas clo i jak mialas zrobione hsg to po ilu ci sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odebrałam dzis wyniki z TSH , FSH i LH i chciałam wam dać do oceny i wkleić zdjęcie ale nie wiem czy się da?? może któraś mi podpowie?? Chyba się nie da ale mam tak: TSH - 2,180 FSH - 5,64 LH- 5,29 ?????????? o udało mi się chyba : http://pl.tinypic.com/r/i53plu/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia - stosowała się i nie. Leki brała, dieta trzymała, ale nie chciała chodzić i nic nie robić w domu. Do tego trzymała mocz do końca i przez to uszkodziła sobie nerki. Niestety przy tej chorobie musi bardzo dużo chodzić by nie dopuścić do gromadzenia się płynów w opłucnej i jamie brzusznej. Woda będzie się gromadzić ale można opóźnić jej gromadzenie właśnie poprzez chodzenie. Bo wtedy najwięcej wody będzie się gromadzić w nogach, gdzie można będzie ją wyeliminować poprzez leki. Jak woda zbierze się w opłucnej i w brzuchu powstaje taki stan w jakim teraz jest. Czyli występują duszności i ciężki oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jak na moje oko to TSH masz ciut za wysokie, tak jak dziewczyny pisały przy okazji moich wyników, powinno być <2, a co do FSH i LH to wydają mi się w normie, ale też tak jak mówię to jest na moje oko :-P ja tak wysokich nigdy nie miałam, tzn moje nigdy nie mieściły się w normie, zawsze były poniżej :-/ x dziefffczynki mam pytanko z innej beczki ;-) macie jakieś sprawdzone środki do twarzy? ostatnio strasznie mnie wysypuje, poza tym cera wygląda na strasznie zmęczoną a po kąpieli to w ogóle jest sucha... brrr... może ktoś coś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena norma faktycznie jest do 4,20 ale zalecany poziom hormonu TSH dla kobiet starających się o ciążę nie powinien przekraczać 2, a chyba najlepsze wyniki osiąga się przy poziomie ok.1,5 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha teraz rozumie wszystko, czyli nie jest ze mna tak źle hehehe - to jeszcze raz dziękuję Mashula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Marzena, Ewelina dołączam do waszego grona osób czekających na hsg, też zaczynam się bać. Mam umówione badanie na 17 marca. Nie wiem jak przygotować się na badanie w szpitalu, podobno muszą mnie najpierw przyjąć na oddział. Czy któraś z was miała hsg w szpitalu? Czy trzeba zabrać ze sobą piżamę, ciapy? Podobno po badaniu zostaje się na 2 godziny na obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Bezchmurne: ten Twoj kolega z dojczlandu to sie dziwnie zachowuje;((( nie boisz sie, ze sie zakochasz i rozstaniesz z mezem? ------ Mashulla, Kachna: Wy tez jestescie zle?;P To dobrze slyszec, ze nie tylko ja powinnam sie przeprowadzic do Eastweek :P ------ Marzenaa: nie boj sie HSG... Dobrze Tinka napisala, trwa chwiile.. ----- Praczettttta: ale Ci zazdroszcze ciazy... Prosze Cie juz sie nid martw wiecej!!! ------ Mam APEL do Warszawianki -> Ann85(dobrze nicka pamietam?)-> odkrylam cos pieknego ---> joga hormonalna, przy metrze raclawicka albo saska kepa. Moze chcesz dolaczyc? Maja swietne efekty!!! ------ nie wiem co mi jest, ale energia moglabym obdarowac milion osob... Okres mi sie spoznia, spieszy mi sie bo chce zaczac nowe zastrzyki juz;((( nie sadzilam ze to kiedys powiem: Okropna @ przyyyyychodz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Marzena: wyniki Masz idealne!!! Tsh spadnie w 2 tygodnie. Nie martw sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tsg 4,200 dokładnie na max normy i nic na spadek nie dostałam, nie wiem może jeśli cykl wraca do normy to i hormony trochę się normują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca - kochanie nie martwię się o to czy się zakocham czy nie. Ta opcja nie wchodzi z grę :) mamy z******tą stopę przyjacielską :) xxx Niestety mieliśmy w lipcu jechać na wczasy na Węgry ale ze względu na stan zdrowia mamy musieliśmy odmówić. Ale planuję w lipcu pojechać na 4 dni do Wrocławia i Opola. Ktoś z okolic? xxx Iva - fajnie, że się odezwałaś, nie wiem czy i mnie to nie czeka - ale póki co nie myślę o tym :) xxx Mashula - nie pomogę. Nie mam problemów z cerą więc nawet nie wiem jakie kremy powinnam używać :P xxx Marzenka - Nie znam się na wynikach więc nie pomogę. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dziewczyny Wam jeszcze zostało do @?Mnie już od wczoraj brzuch boli :/ a myślałam że po duphastonie nic nie będę czuła tak jak w zeszłym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK u mnie clo. Jak Ty się czujesz? Zauważyłam że po duphastonie nie mialam objawów @ nic nie bolało i delikatniej krwawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujaca dziekuję bardzo ulżyło mi :-) i jestem spokojniejsza. xxx Balbinkowe ja dzis mam 4dc i czuje się bardzo fajnie i jestem pozytywnie nastawiona, jajnik już mnie nie boli :-) czekam do 10 dc i lecę do mojego kochanego gin na usg i już się nie mogę doczekać aby sprawdzić co się tam dzieje z tymi moimi jajnikami. :-) Mam dużo energii i pozytywnej myśli i wszystkim życzę takiego samego samopoczucia. xxx BezchmurneNiebo bardzo mi przykro z powodu mamy, będzie dobrze w szpitalu jest pod dobra opieką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak - od listopada juz nie jestem na clo, w sumie na żadnych wspomagaczach. Jedynie wziełam na swoja odpowiedzialność luteinę. xxx Anna - ja już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja mimo woli powoli się nakręcam :/ że może coś jednak... to dziwne plamienie kilka dni temu, teraz pobolewanie podbrzusza a pewnie jutro okresu dostanę jak zwykle :D Moja koleżanka w szpitalu :/ jest w 6 miesiącu ciąży nawet jej nie odwiedzę przez tą chorobę :/ U nas podobno mają po szkołach chodzić sprawdzać czy coś :D bo podobno panuje epidemia grypy czy inne cholerstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna przepraszam Cię, ale przy tak wysokim TSH zajście w ciążę będzie nader utrudnione, a nawet jeżeli się uda to po pierwsze mogą być problemy z donoszeniem albo wadami genetycznymi dziecka. Wiem na ten temat naprawdę dużo bo rozmawiałam z kilkoma endokrynologami i czytałam medyczną literaturę. xxx Chillująca nie wiem co mam napisać. Chciałabym aby każdej z Was udało się zajść. Nie jest łatwo przestać się martwić jak tak długo czekało się na ten cud. xxx Mashula seria Effaclare z formy La Roche Posay - genialna, tylko droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam do endokrynologa i nie kazał nic brać na obniżenie.Tak samo prolaktyna podwyższona i biorę tylko clo plus duphaston, moja obecna gin tez nic innego nie dala.Niby przy pco wszystko zaczyna się od jajników to może prawidłowy cykl, owulacja reguluje, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna właśnie hsg będe miała jak torbiel zniknie, a jak nie to najpierw usuną mi torbiel a pozniej hsg. xxx BezchmurneNiebo musisz mame jakos zmusic :( musisz ja jakos zachecic do tego aby chodzila... xxx iva 17 marzec przyniesie Ci szczęście :) To moje urodziny, wiec wszystko pojdzie jak po masle zobaczysz ;) dobrze, ze nie jestem z tym sama :* xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
ten gośc to ja Ewelinka 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
BezchmurneNiebo współczuję sytuacji z mamą, jednak z doświadczenia wiem że musicie jak najmniej "przy niej robić", żeby jak najwięcej sama robiła, wiem ze to nie taka łatwa sprawa ale jeśli już na tym etapie będziecie ją ze wszystkiego wyręczać to sami sobie krzywdę zrobicie, ja mam tak a babcią...mama z ciocią chciały dobrze robiąc wszystko za babcię... i teraz pampersy jej zmieniają bo nawet do łazienki jej się wstać nie chciało... Ps. co do Twojego kolegi to troszeczkę dziwne macie relacje... ja też miałam takiego przyjaciela, też się upierałam że przyjaźń damsko- męska istnieje... i życie pokazało że tak nie jest. Dziewczyny mój mąż też ma bliżej do 40-stki niż 35 ale na szczęście lekarz powiedział że akurat ten wiek nie ma wpływy na jakość nasienia... mam nadzieję bo do tej pory nie robiliśmy badań:/ W temacie HSG się nie udzielam bo nie miałam tego badania, u mnie z jajnikami wszystko oki, wiec mam nadzieję że ten temat nie będzie mnie dotyczył. Chillujaca hmmm o czym Ty do mnie mówisz?;) co to jest ta joga hormonalna, jak wygląda? Zaskoczyłaś mnie , nie powiem;) Ogólnie gdyby nie fakt że po pracy muszę wracać szybko do domu wolnic rodziców z opieki nad dzieckiem - to na pewno bardzo chętnie, niestety na razie czas nie pozwala:/ A Koleżanka do Warszawy się przeniosła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna przy pierwszym badaniu (06/2014) miałam tsh 4,22 i gin natychmiast kazał mi łykać euthyrox. W październiku miałam już 2,8 choć to i to moim zdaniem za dużo, ale mam nadzieję, że teraz jest mniej także chyba powinnaś go zbić. Zapytaj gina koniecznie bo może faktycznie niepotrzebnie się faszerujesz... mimo wszystko trzymam kciuki żeby przeczucie było właściwe! x Bezchmurne my też olaliśmy lutowe wakacje więc nie jesteś sama :) x Marzena bardzo dobre podejście! :) trzymam kciuki żeby CLO zrobiło swoje :D x Chillująca może troszkę, ale myślę, że to ludzkie więc nie ma się co przejmować! :) Bardzo się cieszę, że u Ciebie pozytywnie! Życzę żeby to nie przeszło no i - o zgrozo - życzę żeby franca przyszła jak najszybciej i najlepiej ostatni raz :) x Mashulko podpisuję się pod Praczettą tez słyszałam o La roche, koleżanka z pracy mówi, że jest genialny! Kończę to co mam (nie polecam yves rocher) i chyba też się skuszę bo podobno warto! x kurczaki, ale Wam fajnie z tą Warszawą u mnie w zaściankowie mowy nie ma o takich rzeczach jak joga hormonalna :( x u mnie 19 dc i kurde tak bym chciała... utwierdziłam się w przekonaniu, że jeśli teraz nie zaskoczy to trzeba wejść na level 2 i clo tego nie załatwimy także jeśli nie zobaczę 2 kresek jedziemy do provity na Śląsk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×