Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość MarzenaK
Kachnaa to dzialaj ostro i zycze powodzenia trzymam kciuki :-) anna223 a juz dostal cos na to nasienie ? Byliscie u lekarza z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK Ma morfologię złą ale moja gin powiedziała że na razie witaminy i powtórne badanie.Nie wiem, może to przez papierosy bo od 15-16 roku życia palił, teraz ma 26 więc 10 lat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tydzień do @ a Wy ile jeszcze musicie czekać? Oj wczoraj trochę wypiłam, mojego znowu nie ma dzwonił i się wściekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 witaminy powinny pomoc wiec bedzie dobrze a spytaj o witamine D i ewentualnie zrob badania na ta wit D. Mojej kolezanki maz mial niedobor i jak tylko zaczal ja brac od razu kolezanka zaszla w ciaze. A ja dzis mam dostac @ czekam poki co to nic nie ma i moze nie przyjdzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam owulację mniej więcej 13 dc dziś jest 20 dc i z ciekawości powtórzyłam test chociaż wiem ze o tydz za wcześnie ale ten cień kreski który był po zastrzyku nadal widnieje na tym teście który zrobiłam dziś, mam nadzieję że to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet jak w tym cyklu nie zajdę to się bardzo cieszę że jest wszystko na dobrej drodze :) moja temperatura jeszcze bardziej wzrosła dziś 37.3 :) więc pęcherzyk pękł na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ile już cykli za wami z clo? ja sie martwie bo od jutra zaczynam 5ty. w pierwszym cyklu z clo miałam ciąże biochemiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja po 1 teraz mam brać trochę wcześniej bo od 3dc, wykańcza mnie to pomału.Dostalam jeszcze metformax 500 ale po zażyciu paru tabletek sobie odpuściłam okropnie się po tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku biorę od 3dc podobno lepsze rezultaty i u mnie to się sprawdziło :)A jakie masz skutki uboczne?Ale to po metformax źle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was U mnie zaś c*****o, @ jest ale jakaś słabiutka, na dodatek mama zaś trafiła do szpitala. ;( a dziś piątek 13tego ;( xxx Anna - a co dokładnie ma źle z morfologią? jaki miał wynik?Mój ma tak napisane: morfologia prawidłowa 10%, morfologia patologiczna 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało Twojej mamie :/?Piątek 13 tego i siedziałam cały dzień w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
BezchmurneNiebo a co twój Mąż bierze na poprawe wyników? Bo mój dostał Profertil na 3 m-ce , ale u nas to problem z liczebnością morfologia jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachnaaaaaa cudowny pęcherzyk! :):):) xxx Bezchmurne co z mamą? Jak Ty się czujesz? xxx Marzena i cooooooo? :) xxx Chillująca odezwij się! Teraz już natychmiast, chcę wiedzieć, że wszystko ok! xxx Gość metformax to lek, którego nie powinno się tak sobie odstawiać. Konsultowałaś to z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po clo to mam tylko uderzenia gorąca, tylko po metformaxie jest mi nie dobrze ogolnie okropnie się czuje.Ogólnie to mój 9ty cykl starań ale wcześniej miałam rozregulowane cykle i pewnie brak owulacji dopiero jak zaczełam brać clo to sa pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mogą być konsekwencje tego odstawienia? ja wziełam dosławnie go przez dwa dni bo juz na 3ci nie dałam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem lekarzem, nie znam się, ale sama wiele lat brałam Glucophage a w trakcie starań Metformax. Kiedyś zapomniałam i powiedziałam o tym lek. nie był zachwycony bo to wpływa na gospodarkę insuliną. Pogadaj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha rozumiem dzieki za odpowiedz,ale ja naprawde nie dawałam rady tego brać tak zle nigdy się nie czułam po żadnym leku jak po metformaxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - czyli ta morfologia to są prawidłowe plemniki? Ja nawet nie wiem jakie ma wyniki, z tego co mówili na miejscu ma niezłe wyniki tyle że doczepili się o te leukocyty. Co do mamy to kiedyś pisałam że trafiła do szpitala, z dusznościami. Okazało się, że wiele innych chorób ma. Dziś miała jechać na Izbę przyjęć, by zrobić usg i ustalić termin biopsji. Ale niestety od środy wieczora nastąpiły zaś duszności. Dziś rano były tak mocne, że zdecydowałam się wezwać pogotowie. Niestety trafiła do p********o szpitala, bo na tamtym co była poprzednio nie było miejsca. Okazało się, że duszności powstały od tego, że zaś zaczęła "odrastać" woda, a dokładnie w płucach, gdzie powodowały duszności. xxx Iva - póki co mój M nic nie bierze, bo wyniki w normie, czekamy jedynie na wyniki posiewu, wtedy będziemy wiedzieć co dalej. xxx Kachna - nieźły pęcherzyk wyhodowałaś - teraz do dzieła i działać. Za 2 tygodnie chcemy usłyszeć, że są dwie kreseczki :) xxx Praczetta - dzięki że pytasz, ale ja już psychicznie to wymiękam. Zaś zgaga mnie męczy i nie wiem od czego. Odstawiłam leki. Podejrzewam, że od luteiny :) xxx Kochane - Tinka, Chillująca - wpisałyście się do tabelki? Chyba mam Wam nakopać do 4 liter - przynajmniej rozładuję swoją agresję :P xxx BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Rzeszów, 34 lat Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe ---------------> Toruń, 25 (rocznikowo 26) Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 ---------------> Gliwice, 25 lat(rocznikowo 26 lat) zaciążona Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
hej dziewczyny u mnie brak @ jutro będę testować jeżeli do rana nie dostanę. Anna223 musi być dobrze :-) ja jestem pierwszy cykl na clo no i póki co brak @. Ale powiedzcie mi czy któras po clo miała spóźnioną @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Zrobilam test i negatyw :-( to ja tersz nie wiem co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Marzenka, też z reguły tak miałam. Czekaj cierpliwie na @, a jak za 2 dni nadal jej nie będzie to powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj może owulacja po clo była później niż myślałaś :) powtórz za dwa dni test.Nie wiem jak to jest po clo ja akurat po duphastonie mam regularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo tak morfologia to prawidłowa budowa plemników :) Oj to żeby Twoja mama szybko wyzdrowiała, moja ma niedługo operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Do d... z tym wszystkim to jest wszystko nie sprawiedliwe. Jak człowiek chce mieć dzieci to nie może zajść w ciąże a jak się nie chce mieć dzieci i słyszy się co matki robią ze swoimi dziećmi to az serce mi pęka :-( :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK Dokładnie, nie raz o tym samym myślę.21 latki mają po troje dzieci, każde z innym a niektórzy mają problem ze zrobieniem jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kad ja to znam,,,czuje to samo co wy :( ile dziewczyny już się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
anna223 i dlaczego tak musi być :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×