Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

No jutro tłusty :)Ja wchodzę dziś do domu pytam co tak rybą śmierdzi :D jaką rybą faworki zrobione :)oj do kawy pycha. Obchodzicie walentynki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Ja jutro mam wolne więc będę robić pączki i faworki mniam mnia :-) xxxx BezchmurneNiebo udostepnić ci mogę ten wykres ale tam nic nie ma oprócz temp. którą wpisywałam od 20dc. W sumie nawet nie wiem jak sie tym tam za bardzo obsługiwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
BezchmurneNiebo udostepniłam i jeszcze uzupełniłam pare rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Bezchmurne Niebo, Mashula, Kachnaaa -> dzieki, ze o mnie pamietacie!!! Praczetta: ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze! Moze faktycznie te slodycze zastap slodyczami? Jak chcialam schudnac to jak przychodzila mi ochota na cos slodkiego zapijalam sie woda mineralna. Tak duzo., az robilo sie niedobrze. Efekty byl taki, ze odzwyczailan sie od czekolady, sprobuj moze? Bezchmurne: zawsze pocieszasz wszystkich, kochana jestes! Sorawdzilam badania Twojego meza: ma bardzo duzo plemnikow i sporo nieuszkodzych, poruszajacych sie. Co prawda lekarzem nie jestem, ale wygladaja mi na b.dobre. Mam nadzieje, ze badanie posiewu pokaze skad te podwyzszone leukocyty; Mashulka: do tych badan, ktore bedziesz robic, to zrob (powtorz) koniecznie AMH i inhibine B (w invicie mozesz je zrobic). Jesli masz abonament w lux medzie to mozesz od razu zrobic pakiet badan wstepnhmych ze znizka 50% na luxmed (chyba 250pln kosztuje, warto!!!); Sporo tu nowych twarzy. Witajcie dziewczyny i powodzenia. Ja niestety wpadlam w depresje, a jestem na psychotropach na epilepsje (wyobrazacie sobie ironie losu? Depresja na psychotropach hehe). Mam AmH 1.24 (slabe!), owulacji brak (zadna dawka clo nie dala rady). Mam nowego lekarza (moja stara gin nie wiedziala co ze mna robic). Teraz na kazda wizyte kruzuje do Bialegostoku (nie mieszkam wcale blisko:( ), do jednego lekarza. Dal mi puragon wiec maz robiac mi zastrzyki bedzie mogl sie na mnie powyzywac ;) nie jest mi latwo, jesli po 3 miesiacach nie bedzie efektu, robie in vitro... Boze tyle pieniedzy to kosztuje :(((; no tyle u mnie. Nie pisze bo nie chce psuc atmosfery. Trzymajcie sie cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Mashulla te badania przed wizytą przydadzą się, ja na poprzednią wizytę zrobiłam prl i tsh, więc wiem przynajmniej że są ok i muszę gdzie indziej szukać przyczyny Anna trzymam kciuki:) Tinka może warto zmienić lekarza, co do clo to mój gin też uważa że po 3 m-cach powinna być przerwa, ja miałam 1 m-c przerwy ipotem znów 3 cykle clo, teraz czekam na hsg. Boję się strasznie ale nie mam wyjścia kolejny etap muszę przejść,mam już umówione badanie na 17 marca. Aktualnie nic nie biorę, za to mąż przyjmuje profertil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce moje - wiem że się polepszy u Ciebie, wierz w to i walcz z depresją. To chujostwo jest okropne. Ja momentami mam wszystkiego dość. Matka mnie dobija. Nic chce robić, nie chce w niczym pomagać....w piątek idzie do szpitala by umówic termin biopsji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Chillująca kochana nie daj się! Wiem trochę czym jest depresja, moja mama się z nią zmaga, dlatego wiem, ze mozna cholerę przepędzić! Wierzę w Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujaca wierzę w Ciebie. Teraz jest chwila słabości ale i to trzeba przejść, przecierpiec i podnieść głowę bo warto żyć i walczyć o marzenia. Przesyłam gorące promienie słońca by byli ciut lepiej i możesz tu pisać bo jesteśmy wszystkie razem i zawsze możes się tu wygadac. Ktoś bardzo mi bliski miał psychozę poporodową bardzo ciężki temat. Jeśli potrzebna pomoc chętnie oferuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujaca, przykro mi, powiem szczerze że nawet nie wiem co Ci napisać może tylko to że każda z nas ma gorsze dni, stany, pesymistyczne myśli że nigdy się nie uda, ale trzeba walczyć. Trzymam kciuki żeby zmiana lekarza przyniosła pozytywne rezultaty:) Mi akurat temat in vitro nie jest obcy, bo jak pisałam - był pewnien czas gdzie przygotowywała sie psychicznie do tego moje siostra. Również martwiły ją koszty z tym związane. Ale skoro leczysz się tak długo, nie byłaś nigdy w ciąży, również nie poroniłaś, to masz dużą szansę próbować z tego programu rządowego, wtedy jest znacznie taniej. Zapytaj lekarza czy się kwalifikujesz, a jeśli tak to zbieraj wszystkie dokumenty bo na pewno się przydadzą. Uda sie, tylko czasami trzeba tak dużo przejść i wycierpieć, ale warto:) Trzymaj się Kochana:) <><><><><> BezchmurneNiebo niestety depresja odbiera radośc żcyie i chęci do robienia czegokolwiek, mam babcie która również - w sumie chyba całe życie - miała depresję. Od kąd pamiętam w niczym nie pomagała, wszystko miala podane na tacy... aż w końcu doszło do tego że niechciało jej się tygodniami wstac z łóżka, umyć... zjaść... balbinkowe mogę zapytac czym się objawia psychoza poporodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Chillujaca ja również jestem z tobą - i wierzę w ciebie jestes silna i dasz sobie rady - bo my kobiety musimy byc silne :-) xxx Tinka90 może jednak powiedz gin że mówił inaczej i może to pomoże :-) xxx anulla85 dobrze że masz takiego gin i sie nie boisz - trzymam za ciebie kciuki i jestem z tobą całym serduchem xxx starająca się za ciebie też trzymam kciuki :-) Dziewczyny za nas wszystkie trzymam kciuki żeby wszystkim nam sie udoło i byłysmy szczęśliwymi mamusiami. Psychicznie tez musimy byc silne bo jak nie my to kto. Ja jak zaczynam juz panikować to mój mąż mi mówi będzie wszystko dobrze a mnie to rozwala, wiem że ja tez tak muszę myśleć że będzie dobrze ale się cholernie nie da. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Dzisiej dziewczyny rano mierzę temp. i tu 37,2 a to mój 28dc. jutro powinna przyjść @ oby nie przyszła i znów zaczynam zchizować :-( czyli od 20-25 dc było 37,00 , 26dc 36,9 , 27dc 37,00 a dzis 28dc 37,2 nie wiem co o tym myslec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
bezchmurneNiebo dzięki - a jak u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
BezchmurneNiebo a który dzisiaj masz dc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Bezchmurneniebo czyli jutro powinnas tez dostac @? Jak jutro nie dostaniemy to testujemy w sobotę. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
MarzenaK , Bezchmurne trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka szczerze to nie wiem kiedy mam mieć @. Z obliczeń moich powinnam mieć jutro. Ja w sobotę testuję, choć 2 dni temu robiłam już test, ale był negatywny...może za wcześnie było. Ale myślę że nic z tego. Mamy utrudnienie teraz ze strony męża :( xxx Też trzymam mocno za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
BezchmurneNiebo ja tez trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
Czekam sobie w kolejce do gina z ponad godzinnym opóźnieniem takze pozdrawiam wszystkie Panie:D trzymajcie kciuki żebym wyszła przed 23:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
Chillujaca Kochana, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! Depresja to straszna rzecz takze mam nadzieje ze bedzie dobrze!!! Ostatnio oglądałam program o IN vitro i wypowiadała sie Pani psycholog, ktora stwierdziła, ze osoby starają sie o dziecko za każdym razem gdy przechodzi okres przezywają żałobę najgorsza z możliwych bo niekończąca i wracającą co miesiąc póki nie odniosą sukcesu. Podobno po dwóch latach nieudanych starań zwykle mozna juz zauważyć pierwsze objawy depresji:( mam nadzieje, ze wszystkim nam sie uda a wtedy założymy forum młodych mam i wszystkie bedziemy najszczęśliwsze na świecie!!! Bezchmurne musze stwierdzić, ze jesteś perfekcyjna panią domu!!! Ja nigdy nie robię pierogów, mamy tu taka mała domowa garmazerie w okolicy i panie lepia przepyszne domowe pierogi no i jakoś tak mi nie po drodze zeby samej zrobic:) Ostatnio mój Tata odkrywa w sobie zamiłowanie do kucharzenia...potrzebował do tego 66 lat życia, zmianybstanu cywilnego na wdowiec i emerytury, ale całkiem niezłe sobie radzi:) co prawda najchętniej na zmianę gotowały fasolowke grochówke krupnik i kapuśniak, ale nie bede narzekać bo wreszcie nie musze codziennie gotować:))(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też są utrudnienia ze str nasienia mojego :P pewnie tez bd negatywny ale ja bd testować dopiero za tydzień.Brzuch mnie pobolewa i nie wiem od czego.Eee tam ja u lekarza czekałam do 23.30 :D w zasadzie tylko na monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaaaa
Anna wlasnie na to czekam:) sodomia i gomoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Bezchmurneniebo dostalas @ bo patrzylam na twoj wykres i widzialam ze masz zazzaznaczona @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Marzenka wykruszyłam się ;( w nocy musiałam podpaskę zakładać, ale nie jest tak źle :)może się nie rozkręci :P A Ty dostałaś @? xxx Kachna i o której się dostałaś do lekarza? xxx Anna - A co Twój mąż ma za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Bezchmurneniebo ja jeszcze nie dostalam @ ale dzien jeszcze sie nie skończył wiec wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Trzymam kciuki aby się nie rozkrecila @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne - 22:55 weszłam do gabinetu, czekałam od 20:40 :) uwielbiam mojego lekarza heh dobre info jest takie, że hormony wyszły super, jest pęcherzyk 21 mm więc lada chwila wybuchnie:) Gin kazał "ostro działać":) złe info jest takie, że zaniepokoiło go zakażenie pęcherza i dziś musiałam zrobić posiew bo jeśli okazałoby się, że są tam jakieś niefajne bakterie typu coli a ja zaszłabym w ciążę mógłby być problem, także czekam do wtorku na wynik... znów powiedział, że w tym cyklu się uda a ja znów się podjarałam także działamy i czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×