Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Anulla tak, tak już mi mówią, że mam spać na zapas, ale to nie jest takie proste bo teraz już codziennie budzę się w nocy na jakiś czas :) Wczoraj zasnęłam przed 24, obudziłam się o 4 i nie spałam do 5 a o 6 musiałam wstawać do pracy. Jakoś tak wyszło, że wstałam o 7, ale zdążyłam. Chociaż z tym spaniem przy dziecku też różnie mój siostrzeniec to np. był anioł nie dziecko, moja siostra chyba nie wie co to zarwana noc. Moja mama twierdzi, że przy mnie i siostrze też nie wiedziała co to nieprzespana noc. Z kolei moja teściowa mówi, że z Małżem mym było jedno wielkie niespanie ;) Oby się Dziecko wdało we mnie ;) xxx Balbinkowe hej :) jeszcze napisz skąd jesteś ;) no to zaczynam trzymać kciuki :D xxx Ah! Mam objaw - po wszystkim co zjem mam coś na kształt zgagi :D Kocham moje Dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Kuj-Pom Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla - test który zamieściłam był z 2 moczu. Już sama nie wiem jak mam to odbierać. http://ovufriend.pl/. Okres który wywołałam luteiną miałam 27 grudnia, trwał 2 dni. Potem w 18dc (w 16dc też miałam plamienie) dostałam hm powiedzmy plamień które podpięłam @. Od tej niby @ mam dziś 18dc. xxx Balbinkowe - witaj !!! miło Nam Cie gościć :) xxx Kinguś - kurcze robiłam 3 testy tej samej firmy. Test owulacyjny też pokazał 2 kreską bladą. xxx Preczetaa - nie mów nic na temat zgagy bo od paru dni zaś mnie męczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchurneNiebo właśnie też mam problem z tym czy to plamienie czy czy już zaliczyć do @. Bardzo dobry profesor powiedział mi nawet że są miesiączki bez zabarwienia krwią. I bądź tu człowieku mądry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Dziewczyny umieram po tym tygodniu :/ Małej wychodzą zębale no i po prostu ma-sa-kra! Ale dzisiaj sobie pofolguję a co?! :) Kupiłam sobie winko i nawet zainwestowałam w korkociąg :p X Balbinkowe witaj :* :) X Anulla ja ci dam! Wiesz jak ja się martwiłam o Ciebie? No ale dobrze, że już wyzdrowiałaś :) U mnie chyba ostatni cykl przed zabiegiem... Jutro zaczynam brać clo a w czwartek mam usg i zobaczymy, ale już nawet nie chcę o tym myśleć. Po prostu odliczam cykle do zabiegu :) X Bezchmurne ponawiam pytanie Praczetty :p Długo tak jeszcze będziesz siebie i nas trzymać w niepewności? X Praczetta no to życzę Ci żeby Wasze dziecko odziedziczyło "gen snu" po Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Spokojnie kochane - w poniedziałek zrobię raz jeszcze test - ale kupię już w aptece. Potem będę się zastanawiać co dalej. Ale ta moja zgaga to wielki znak zapytania. Biorę teraz Olfen kapsułki i zastanawiam się czy przypadkiem nie jego wina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta a tak z innej beczki mogę ci wysłać zaproszenie na fb? Kiedyś podpatrzyłam :p Ale to nie było podglądanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne no to jeśli byłby to dopiero 18 dc to ja bym chyba raczej poszła na betę, no bo na testy to trochę wcześnie i dlatego mogą dawać takie różne wyniki. Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie :) A co do objawów ciążowych to ja się nie wypowiadam, bo mam je co miesiąc :p X Anna Ty też masz w czwartek usg? Który to będzie u Ciebie dc? Mój 10 :) Ale numer! Wyliczyłam, że ten cykl trwał u mnie równe 28 dni, jak w pysk strzelił :D Nie wiem czy w ogóle kiedyś tak miałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo - ja właśnie miałam tak że wyszła mi blada druga keseczka, rano powtórzyłam test i znowu była blada, więc odczekałam kilka dni i miałam jeszcze raz powtórzyć ale dostałam @.... Kolejnym razem znowu wyszła blada kreseczka a jak powtórzyłam test był negatywny i pojawiła się @. Zapytałam gina dlaczego tak mogło się stać to powiedział, że po prostu czasami tak się zdarza na skutek zmian hormonalnych - a ja niestety ma jeden wielki mętlik hormonalny:)...nie wiele mi to pomogło ale już podchodzę do tego z dystansem bo nie chce kolejny raz robić sobie złudnych nadziei...więc nawet jeśli znowu kiedyś test wyjdzie mi pozytywnie już chyba temu nie zaufam... Ale wiele razy jest tak, że przy bardzo wczesnej ciąży wychodzi najpierw blada kreseczka a czasem po powtórzeniu jej nie ma wiec oby to był Twój przypadek:):):)(moja siostra właśnie tak miała:) najpierw 2 później 1 a była w ciąży:)) xxxxxxx balbinkowee - witam Cię serdecznie;):):):) dobrze trafiłaś:))też jestem tu od niedawna ale dziewczyny są bardzo pomocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarająca się
bezchmurne niebo idź na bete bo testy to raz wyjdą a raz nie i niepotrzebnie sie stresujesz a co do twojego plamienia to mogło być okołowulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćStarającaSię - kurcze też tak może być, ale tak jak Margaretka pisała różnie może być, więc nie mam zamiaru się nakręcać. Poczekam cierpliwie do poniedziałku, choć przyznam się że nadzieja prysła....bo jakby było coż na rzeczy to dzisiejszy poranny test wyszedłby też z bladą kreseczką a tu nawet cienia nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaaaaaa
Bezchmurne trzymam kciuki! Tinka, mam to samo hehe co miesiąc jestem w ciąży! Gościu dzięki za nadzieje:))) Witam wszystkie nowe dziewczyny a wszystkim wszystkim życzę spokojnego weekendu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarająca się
wiem że może byc różnie mi raz beta rosła prawidłowo ale była to ciąża pozamaciczna skończyło sie na usunięciu jajowdu następnym razem poronienie w 6 tyg niski progesteron i przed samymi świętami ciąża bichemiczna bo testy były negatywne a beta dzień przed @ 6,od dziś nowy cykl ale tylko metformax bo mojego nie ma do końca lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne hmm dziwna sprawa.. Kup porządny test (mi np. zawsze wychodził bobo test) i jeszcze raz zatestuj albo idź od razu na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula kota wydaje się być zachwycona jedzeniem :D domaga się dwóch puszek dziennie :) Jak Małż się trzyma? Dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta! Super! :-D ale wiesz ja byłam tego pewna :-P x Małż wygląda na spokojnego, wczoraj pod czas pogrzebu nawet łzy nie puścił, miał bardziej pogodny nastrój, ale wieczorem poczuł się słabo... chyba cały stres go dopadł... za to ja ryczałam jak bóbr...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula - :* xxx Kobietki mogłoby tak być że np mój organizm szykuje się do owulacji i testy pokazały słabą II kreskę/? Dla przypomnienia w pierwszym dniu owulacyjny też miał słabą kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 idę w środę :) To będzie 12dc.Ja też miałam 28 dniowy cykl teraz ale to po duphastonie :) w tym miesiącu jajniki mnie tak nie bolą jestem zdezorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula trzymaj się kochana :* A co do małża, to wiesz faceci tak mają, że wszystko duszą w sobie i się z tym męczą sami :( X Bezchmurne nie wydaje mi się, że przez owulację może być test ciążowy pozytywny... Chociaż ponoć po do 10 dni po podaniu pregnylu może wyjść fałszywie pozytywny test, ale to chyba co innego. Życzę Ci żebyś już wszystkie testy miała pozytywne :) X Anna no to jesteś 3 "dni cyklowe" przede mną ;) Ja tam myślę, że clo u Ciebie podziałało i będzie dobrze :) Ja już się nie mogę doczekać, żeby iść do tego szpitala, niech mi zrobią co mają zrobić i wtedy mogę się starać :) Ale pewnie hsg wtedy nie będą mogli zrobić, tylko usuną polipa z endometrium, a ja czuję, że mam niedrożne jajowody. Wiem, wiem mówię jak wariatka, ale tak jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 mi pani doktor powiedziała że jeśli nie zajdę w ciąże w ciągu 6 miesięcy to będziemy udrażniać :P Ja na razie się nie cieszę bo nie chce się rozczarować :) w zeszłym cyklu clo podziałało dobrze tylko na endometrium a później nie byłam na usg to nie wiem a powinnam.W tym miesiącu będę miała taki pełny monitoring dopiero :) Jajników prawie nie czuje za to piersi bolą i czasem podbrzusze i dużo białego śluzu.Troszkę się boje czy rośnie coś czy jednak nie ale to pewnie jak każda z nas :* U Ciebie na pewno się dobrze wszystko skończy :) po prostu musimy troszkę więcej poczekać na nasze małe wielkie szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez clo miałam endo w 11dc 4,5 a z też w 11- 6,4 ale dalej nikt mi nie chciał zrobić usg nie miałam gdzie :/ wkurzyłam się i przepisałam do innego lekarza i super teraz babkę znalazłam :) Zawsze mnie wciśnie kiedy wie że potrzeba, zadzwonić dopytać zawsze mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja też zawsze miałam problem z małym endo. Ale po zastosowaniu clo wraz z tabletkami estrofem mite endo wzrosło do odpowiednich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89 ja myślę że endometrium przecież też rośnie wraz z fazami cyklu, pęcherzykami więc jeśli owulacji nie było to endo może być lipne :) A u Ciebie rosło wraz z pęcherzykiem?Czy pęcherzyk był duży a endo małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz rację, że edno rośnie wraz z fazami cyklu. U mnie to był problem braku owulacji i dlatego endo też było malutkie. Dopiero po zastosowaniu clo i estrofem mite pęcherzyk dominujący się pojawił i endo urosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula trzeba było mówić to bym więcej wzięła ;) a tak to już się kończą a do Ciebie kawał świata ;) Tak, faceci tak mają...trzymajcie się cieplutko oboje :* xxx Tinka kto wie czy nie masz racji? Obyś nie miała, ale wiem jak to bywa - czasami zwyczajnie wiemy/czujemy coś. Myślę, że jesteśmy - my kobiety - obdarzone wielką intuicją tylko ona jest stępioną przez zbyt wiele bodźców, nie wsłuchujemy się w nią. ..... Teraz ja zabrzmiałam jak wariatka ;) xxx Zaciążone jak tam? Kiedy macie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta :-) pozwoliłam Tobie samej się przekonać :-P a jeżeli będziesz chciała więcej, to możemy pomyśleć jak to logistycznie ogarnąć ;-) x dziękuję Wam Kochane za wsparcie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praczetta ja mam wizytę w środę. I już myślę i się stresuję eh głupia :D ostatnio dość często ciągnie mnie w hmm albo jajnikach albo to są więzadła.. Ale mdłości zmniejszają się i apetyt wzrasta :) X Krystynka i Asiak co u Was? jak się czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×