Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Jak długie cykle macie przy duphastonie?Ja w czwartek wzięłam ostatnią tabletkę i idealnie cykl trwał 28 dni. W poniedziałek zaczynam brać 2 tabletki clo i to drugi cykl a pierwszy z większą dawką.Zobaczymy czy coś to da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula napisałam do Ciebie na fejsie, widziałaś? Co z jutrem dziewczyny? Gdzie i o której się spotykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujaca - ja dopiero mam 2 cykl z CLO i biorę tylko po 1 tabletce od 5 do 9 dnia cyklu. A czy Tobie lekarz przepisał jeszcze coś innego "na te nasze dolegliwości"? xxx ale Wam zazdroszczę, że możecie na takie spotkanko wyskoczyć:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna wiesz teraz właśnie przeczytałam na jakiejś stronce, że nawet jeśli ilość plemników o prawidłowej budowie jest w granicach normy lub poniżej to wcale nie jest tak najgorzej, bo dane są podane procentowo, a jeśli się to przeliczy na wartość liczbową, to zupełnie inaczej wygląda :) Przepraszam, że tak zapytam ale ile dni przed badaniem powstrzymywaliście się od przytulanka? Mi gin powiedział, że 3 dni to jest minimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulla halo, halo żyjesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 4 dni nic nie bylo.Moj palil 10 lat teraz kupilam mu witaminki i za 2-3 miesiace znowu badania powtorzy.To chyba tez zalezy od ilosci plemnikow w ejakulacie.Kurcze ale po tym progesteronie skapy jest okres :)podoba mi sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulka2303 :) zaglądam poszukując dobrych wieści od Ciebie! Nie udzielam się, czasem coś skrobnę ale na innym forum :) jak u Ciebie? Co dobrego? Pozdrawiam Cię gorąco :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta nie widziałam :-( musisz napisać jeszcze raz :-P jutro jak najbardziej możemy się spotkać, tylko jak pisałam z racji że mieszkam w Gdyni potrzebuję chwili czasu żeby dotrzeć do Gd ;-) a chillująca coś zamilkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
CHIllujaca sie zalamala... Jestem w totalnej rozpaczy. Nie mam juz sily. Mam FSH (nie TSh od tarczycy) 9.2 co znaczy, ze mam obnizona rez jajnikow&dlatego nie reaguje na clo. Nie mam sily&non stop placze. Ja nie wiem czy w takim stanie dam rade ;((( mam juz tego wszystkiego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca nie możesz się załamać! Przecież ten wynik wskazuje na ograniczoną rezerwę a nie wygaszenie. A jeżeli tak, to zapewne są metody stymulacji aktywności. Nie wiem czy przy takim wyniku clo jest właściwe, ale jeżeli tak, to może potrzeba Ci wyższej dawki? Kiedy masz jakąś wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a której z Was mąż robił badania nasienia?Jaka była całkowita liczba w ejakulacie?Przepraszam że pytam ale próbuje się podbudować że chociaż tym możemy nadgonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochana, dzięki, że pytasz:) u mnie cisza, ćpiem duphaston i czekam na @ żeby przywalić potrójną dawką :) dziś odbieram wyniki badań i trochę się denerwuję bo jak okaże się, że znów wszystko popierdzielona ucieknie pewnie jeszcze więcej czasu :( żyjemy wakacjami, wyjazdami, wszystkim żeby tylko nie myśleć od czasu do czasu wpadając w niewielką histerię :) przypomnij mi proszę kiedy badanie? nie jutro przypadkiem? Chillująca chill! spokojnie Kochana oddychaj! Byłaś u lekarza z wynikami? nie czytaj gugli i porozmawiaj z lekarzem tylko musisz być spokojna! wypłacz się a potem cycki do przodu jak mawia Tinka! (wiem wiem Mądrala ze mnie) ale trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci dzisiaj Kochana bo podejrzewam, że wiele mogło się pozmieniać. Pierwsze badania miałam robione jeszcze przed lekami kiedy cykle były w cztery strony świata...ogólnie mam problem z tarczycą bo tsh wysokie choć teraz przy euthuroxie poszło w dół (ale i tak jest ok 2 o ile się nie mylę), dziś odbieram pakiecik taże będę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna daj znać koniecznie jak już będziesz miała wyniki w ręku. A i masz dobrą pamięć - jutro genetyczne! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na wizytę jedna tabletka nie pomogła jutro będzie 2x1 ale nie wiem może u mnie prolaktyna blokuje działanie clo chyba warto żebym jutro się zapytała może coś dostanę na obniżenie.Teraz zmieniłam lekarza idę do nowego pierwszy raz zobaczę co mi powie, az ciekawa jestem.Jak słyszę że dziewczyny biorą po 5 tabletek... Kachnaaa gdzieś mi przemknęło że Ty bierzesz 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Praczetta/Mashulla: dajcie znac gdzie sie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca miejsce dzisiejszej randki jest ustalone w Starbucks'ie na świetojańskiej w Gdyni na 19 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie!!!! ależ bym się chciała teleportować!!! :) tak, w tym cyklu zaczynam potrójną dawkę, podwójna przestała podobno działać :) Praczetta trzymam kciuki jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna no masz jeszcze kilka godzin, zdążyłabyś dojechać ;) Dzięki bardzo za wsparcie, strasznie się denerwuję chociaż wiem, że nie powinnam ;) Takie błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła mi paczka z "Infolic" zaczynam pić :) może wspomoże działanie leku.Wieczorkiem zaczynam brać po 2tabletki clo oby tym razem coś urosło. Kachnaaaa -a jak się czujesz przy braniu clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna do 3m wcale nie jest tak daleko ;-) do 19 masz czas więc zbieraj się i dawaj do nas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - jak mogę Ci coś podpowiedzieć - pij go 2x dziennie. Tak mi doradziła ginka, która mówi, że wtedy ma najlepsze działanie. Szkoda tylko kurde, że tyle kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta -Właśnie tani nie jest.Za 60 saszetek zapłaciłam 100 zł w aptece internetowej. Teraz doczytałam że facet może mieć za dużo plemników i to też obniża płodność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×