Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość starającasie
Marzena a nie masz tam podanych norm jak reszta twoich wyników. U mnie @ także zaczynamy nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Bezchmurne super że miałaś owulaje, mamie życzepowrotu do zdrowia a ty zaglądnij do nas od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajacasie więc tak: TSH - 2,180 przedział 0,270-4,200 FSH - 5,64 LH - 5,29 przy FSH i LH są różne przedziały i jeżeli ja pobierałam krew w 2 dc /i chyba to jest faza folikularna?? i normy sa takie do tego: Faza folikularna FSH: I połowa 3,9-12,00 a II połowa 2,9-9,00 Faza folikularna LH: I połowa 1,5-8,00 a II połowa 2,00-8,00 17-hydroksyprogesteron - 1,51 przedział faza folikularna 0,2-1,3 xxx Bezchmurneniebo super że była owulacja - a czemu kuzwa?? Mamie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Marzena to jest faza folikularna. Musisz zapytać gin o interpretacje bo sama wiesz że zależy od tego czy masz własna owulacje czy dostajesz coś na nią i czy ci pęcherzyki pękają. Moj gin od razu przyczepiłby się tsh bo on twierdzi że ma być w granicy 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od gin i dupa :-( nie ma pęcherzyka dominującego a dziś mam 12 dc chyba że owulacja już była - stwierdził Pan gin. ??? A miałam 2 dni temu dużo śluzu to może jednak miałam już owulację hmmm ?? gin nie mógł stwierdzić czy była czy nie. Jak myślicie?? A i czeka mnie HSG - mam czekac na okres i jak dostanę @ to mam przyjśc po skierowanie na HSG już się tego wszystkiego boję :-( BezchmurneNiebo ty tez miałaś wcześniej owulację?? Jak to miałaś stwierdzone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Marzena K cały dzień myślę o tobie. Ja dziś robiłam mocz morfologie i tak w 12 dc moje tsh 2.24 jutro odbieram komplet badań hormonalnych z kliniki gdzie robił w 3dc. Kochana nie stresuj się moja przyjaciółka jest po takim zabiegu i po trzech cyklach była w ciąży a zabieg nie był nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Marzena hsg miałam więcej z tym zamętu niż zabiegu. u mnie trwało 5min ja to czułam bardziej jak rozpieranie niż ból ze mną gorzej jest u dentysty.A z tym cyklem to dziwne ale może jeszcze nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz musze czekać na @ i się okaże wszystko :-) potem hsg i kolejne próby na clo ale pewnie wtedy dostane wieksza dawke :-) Balbinkowe a u ciebie jaka sytuacja w tym cyklu bo tez masz dziś 12 dc ?? jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żdrowia i życia żadna z Was już nie powróci Mamie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
BezchmurneNiebo bardzo mi przykro :( Łączę się z Tobą w bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam do was pytanie prosze was o pomoc o toż jestem 5ty cykl na clo w pierwszym ciaza biochemiczna w 11dc byłam na usg pecherzyk 13mm kazała mi isc w 14dc do innego lekarza bo jej nie było wiec wczoraj poszłam on stwierdził że pecherzyk ma 12mm.Gin powiedziała że się zatrzymał i kazała mi przyjść po weekendzie na usg.powiedzcie mi czy jest szansa ze on jeszcze zacznie rosnąć?czy ma to znaczenie ze ona mierzyła w poprzek a on wzdłuż?oco tu chodzi pomożcie mi prosze.Dodam że mierze temperature i dzis mi podskoczyła do góry. Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Raczej nie ma znaczenia w która stronę był mierzony bo to zależy również od twojego ułożenia czy leżałaś płasko czy na tzw klinie pod pośladkami. A co do rosnięcia to może jeszcze urosnąć bo zależy jak długie masz cykle albo już się wchłania i to jest też możliwe. musisz poczekac do następnego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo za odpowiedz:) trochę sie załamałam bo gin powiedziała mi że jak clo nie pomoze to inseminacja a dla mnie to juz naprawde ostatecznosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Gościu jeżeli 1 dawka clo na ciebie ne działa to może przepisać ci coś innego zapytaj się. I wcale nie jest powiedziane że musisz się zgodzić na inseminację bo w dużej mierze wszystko zależy od twojej psychiki i nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona mi powiedziała ze szkoda czasu i poleciła inseminacje oczywiscie nie u niej tylko musze jechac do innego miasta.Wspominała coś o jakiś gonotropinach nie wiem czy dobrze napisałam ale cos w ten deseń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
gonadotropiny to też leki na stymulacje tyleże mocniejsze gonal, menopur czasem przepisują femare . może clo już na ciebie nie działa albo potrzebna jest większa dawka.Może spróbuj u innego gin i zobaczysz co ci powie czasem i taka zmiana jest też rozwiązaniem.Czas też sie liczy ale czasem pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje Ci bardzo za twoje odp. To jest mój 2 gin wczesniejszy uznał że przy clo nie potrzebne jest usgwiec zmianiłam.szczerze to pomału trace nadzieje cierpliwosc jestem załamana totalnie kazdy ma dzieci zachodzi w ciaze bez problemu tylko nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Gość no jak widzisz nie każdy zachodzi w ciążę oprócz Ciebie. Bierzesz 5 cykl pojedynczą dawkę clo? Jeżeli tak, to radzę znaleźć trzeciego gina bo to faktycznie strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wspominałam jej o 2 tabletkach ale mowi ze nie ma potrzeby ide w poniedziałek na usg to jeszcze raz o tym wspomne.Bo to chyba byłby moj ostatni cykl bo tylko max 6 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
GOść ja też myślę, ze 1 tabletka clo już taki czas to trochę długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze z nia na ten temat porozmawiać w poniedziałek.A wy dziewczyny ile sie już staracie?który to cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po wizycie w 13dc i ani jajeczka ani pecherzyka. W czwartek mam przyjechać jeszcze raz i to bedzie 19dc. Wyniki moich badań tylko go utwierdzily w przekonaniu że to PCO. Zwracał uwagę na zależnośc tsh do lh no i że endometrium jest malutkie więc pewność na 100% że nie było jeszcze owulki . Kurna czemu to tak długo trwa. I za każdą wizytę 120 zl ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinkowe bardzo mi przykro z tego powodu u mnie tez brak pecherzyka :-( Mnie czeka HSG zaraz jak dostanę tą cholerną @ w 6 dc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do oddania 2 opakowania , bo udało mi sie zajść jeszcze przed zastosowaniem, wiec jak ktoś chętny to proszę i kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Marzena - jednak u mnie nie było owu. TYlko skok temp. Przez nerwy myslę że owu nie będę mieć wógóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo bardzo mi przykro :( Pamiętaj, że zawsze masz nas i możesz napisać, trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×