Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

A ja dziewczynki sobie odpuszczam bo nie ma sensu tak ciągle o tym myśleć.Zarezerwowaliśmy sobie wakacje, odpoczniemy w lipcu i może się uda w końcu. Zajęłam się teraz pracą, studiami i odpuściłam myśli o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinkowe A coś więcej Ci powiedział o tej zależności tsh do lh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały czas pije inofolic , nie wiem ile mi ten inofolic pomógł ale od czasu kiedy go pije (2miesiące) i biorę po 2 tabletki clo pęcherzyki rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Anna 223 nie poddawaj się, ale myslę, że jak przestawisz się na większy luz to będzie lepiej... też bym tak chciała.... ja mam dzisiaj 34 dc i tej @ nie ma :( brzuch boli,a le cisza :( hsg też przeleci w tym miesiącu :( A Ty ile się już starsz przypomnij mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka25 Ja dopiero 3 cykl z clo ale starania to już ponad rok. A robiłaś teścik skoro nie ma @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nic więcej ale ze ta zależność jednoznacznie wskazuje na pco ehhh zobaczymy co w czwartek będzie widać i jestem ciekawa co planuje. Rozmawiałam z moja koleżanka która miała hsg i sprawdzając okazało się że jajowody drozne ale jest gruba ściana jajnika i nakluwal a po 5 miesiącach ciąża :) kupiliśmy mieszkanie i rozpoczynamy remont wiec jest czym się zająć by nie myśleć o Malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinkowe No i dobrze :) najlepiej jest nie myśleć :) Nie wiem w takim razie o co chodzi z tym tsh a lh ale u mnie na testach owulacyjnych wczoraj blada kreska a dziś o wiele mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Balbinkowe ja teraz w marcu bede miec robione hsg. Mam przyjsc po skierowanie w 1 dc a 6 dc bede miec robione hsg. Zaczynam sie tym denerwowac ale moj mąż pojdzie ze mna :-) a ja tez przestaje juz myslec o dzidzi tylko zajme sie budowa domu bo zaczynany budowac sie jak tylko troche się ciepło zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Anna223 i dostałam @ w 34 dc wieczorem... masakryczna ta @ :9 chyba najwieksza ilosc tabletek przeciwbolowych wzielam :( xxxx Marzena ja ide dopiero we wtorek, jak nie bedzie torbiela to moze i tez bede maial to hsg ... chyba ze czasowo sie nie wyrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
witajcie Kochane cieszę się że będziecie mieć HSG, bo słyszałam że po tym badaniu większość kobiet zachodzi w ciążę. Więc 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka 25 to we wtorek jak nie bedzie yorbiela to bedziesz miec od razu robionr hsg? Hsg podobno robi sie w 6,7 dc. Bezchmurneniebo fajnie by było gdyby po hsg sie każdej udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Marzenka niestety nie, bo na hsg musze jechac 45 km :( a mi mowil, ze do 10 dc :) ale jestem dobrej mysli :) Musi nam sie udac :* xxx BezchmurneNiebo Kochana jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z przerwą pomiędzy braniem clo?Po ilu cyklach przerwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka25
Anna223 nie wiem... mi lekarz juz drugi powiedzial, ze wiecej niz cykle nie ma sensu brac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
tam miało byc 3 cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Witam wszystkie czytam was codziennie u mnie dziś czwarty dzień clo jutro ostatnia tabletka w poniedziałek do lekarza Co do hsg to miałam robione 11 dnia cyklu bo wcześniej miałam plamienie a później była niedziela i z tego co pamiętam to w poniedziałek mi zrobili. Clo zapierwszym razem brałam chyba 7 cykli ale z przerwami a jak zaszłam w ciąże to na naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam czytać o tym infolicu i na ich stronie internetowej jest poradnik dla starających się w pdf polecam fajna lektura i wyhasniono o co chodzi z fdh do lh http://www.inofolic.pl/download/Poradnik_Inofolic.pdf jutro 19dc i drugie podejście w tym cyklu do oceny ciekawe co jutro powie mi. Jakoś nie czuję żeby były dobre wiadomości ehh chce podpytać o hsg i in vitro i jak to z tym Infolikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Hej Dziewczynki, Widzę że nie tylko mi się zapragnęło odpocząć od tematu ciąży... W przyszły czwartek idę do ginekologa na kontrolę, ciekawa jestem co mi powie odnośnie rozpoczęcia starań. Ogólnie mimo tego że podeszłam do tego wszystkiego z dużym dystansem i wydawało mi się że sobie jakoś to wytłumaczyłam i ułożyłam w głowie to i tak czasami mam takie fale kiepskiego samopoczucia, lekko depresyjne nastroje i ogólnie taki żal do siebie. Najgorsze że przychodzą takie dni że sobie myślę - dzisiaj byłabym już w 14 tygodniu ciąży... - I jak na złość co chwila ktoś mnie informuje a to że jest w ciąży, a że znajomej znajoma jest... Kurcze jakby się wszyscy na mnie uparli...:/ A Wy dziewczynki, co u Was? Jak samopoczucie i kolejne dni cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla85 bądźmy wszystkie dobrej myśli :-) Ja jestem teraz na cyklu bez niczego i wyczekuje na @ poniewaz bede miec HSG robione. Tylko znow nie wiadomo kiedy ta cholerna @ przyjdzie bo nie mialam prawdopodobnie owulacji bo lekarz nie widzial nic w 12 dc chyba ze byla wczesniej. To czekanie to jest jakas masakra a dzis mam 20 dc. :-) Wszystkim zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
A ja byłam wczoraj u gin i dalej nie ma jaja i zapisalam się na hsg ale uwaga dopiero na 30.11 :( na nfz. Dostalam luteine (od 20 dc) na 10 dni 2x1 a jak przyjdzie @ to clo 2-7 dc 2x1 ehhh jedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinkowe nie gadaj że tyle musisz czekać na HSG jakaś masakra. To do tej pory możesz już być w ciąży chyba że masz nie drożne jajowody to tylko się faszerowac tabl. nie potrzebnie będziesz. Bezsensu to jest :-( Mam nadzieje że ja tak długo nie będę czekać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Balbinkowe może idz do lekarza który pracuje w tym szpitalu bo ta data to przeraża albo spróbuj na prywatnie popytaj jakie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Witajcie Ja juz po wizycie, jakaś masakra. Dostałam skierowanie zaś na badania. Próby wątrobowe, plus bilirubina, glukoza, tsh i prolaktyna. W maju mam wizytę. Owulacji niby nie miałam ale mam ciałko żółte - więc jednym słowem ovufriend kłamie hehe. Dostałam również antybiotyk - ten sam co mąż na tą bakterię. A jak wspomniałam o hsg to stwierdziła że narazie nie ma sensu bo mam cienkie endometrium. Dziś miałam tylko 5mm. Także zaś jestem bez leków. Ale co mnie ucieszyło, że lekarka na dzień dobry powiedziała że widać że schudłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej, Marzena ja także czekam na @ dziś mój 30 dc, więc za 2 dni już powinna być. Mam nadzieję że cykl się nie wydłuży bo 17 marca mam hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iva czyli pierwsza idziesz na hsg bo ja pewnie koło 17.03 dopiero dostanę @. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
praczetta !!! mashula !!! zyjeeecie? kaaachna i ty tez zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×