Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość Kinguś89
Bezchmurne bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy :( kondolencje. Jaj odbierzesz jutro wyniki to daj znać. X Krystynka oj biedaczka ciągle chora. To kuruj się kuruj. A Ty wiesz kto mieszka w Twoim brzuszku? U mnie 17 tc. Jestem z Gliwic, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz jutro wizyta wszystkiego sie dowiem :) a na Ciebie też clo nie działało? przy zastrzykach macie naturalne starania czy inseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
BezchmurneNiebo bardzo mi przykro z powodu mamy, to straszne jak rodzice odchodzą tak młodo, trzymaj się Kochana. Wróciłaś do pracy w zawodzie, czyli u Ciebie małe - duże zmiany, a mogę zapytać czym się zajmujesz w pracy? Daj znać jak wyniki badań. <><><> starającasie nie wiem co to to dhea eljot ale pęcherzyki masz po tym wypasione;) To teraz trzymam kciuki żeby szybciutko bociany do Ciebie przyleciały, hehe a podobno już są w drodze do Polski:) <><><> Krystynka26, Praczetka, jednego chłopca na forum już będziemy miały u Kinguś89, trzymam kciuki żeby u Was były dziewczynki , coś za dużo tych chłopaków się rodzi, dla równowagi teraz poprosimy dziewczynki:) <><><> balbinkowe byłaś w tej klinice o której pisałaś? Do wiedziałaś się ile kosztuje prywatnie zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Dziewczyny dostałam Clostilbegyt i będę chodzić na monitoring cyklu. Tylko lekarz powiedział mi że duphaston nie będzie w moim przypadku potrzebny a myślałam że stosowanie Clostilbegyt zawsze wiąże się z późniejszym braniem duphastonu...Jak to u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
oj anulla trzymaj kciuki bo u mnie z pekaniem pęcherzyków gorzej, a ten dhea to jest na podniesienie libido tak po cztedziestce ale czasem każą brać przed invitro na pobudzenie pracy jajników. Kupuje się bez recepty ale przed czterdziestką to bierzesz pod kontrolą lekarza bo niby suplement diety ale swoje dzialanie ma. W zeszłym roku dostawałam lek na wywołanie menopauzy a w tym roku odwrotnie. Staraczka675 niekoniecznie duphaston musisz brać przy clo, bierzesz gdy pęcherzyki nie pękaja i robi sie torbiel albo jak jest niski progesteron i są trudności z zagnieżdzeniem zarodka to tak wskrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Dziewczyny a jest już jakaś grupa na fb? Bo mi też byłoby łatwiej i częściej bym Was odwiedzała :) xxx chillujaca gratuluję motywacji... Też miewam ostatnio takie stany i chyba wypróbuje Twoje metody :) Pęcherzyk u Ciebie super :) xxx Praczeta super :) Aż miło :) Zyczę wszystkim abyśmy poczuły w końcu ruchy dzidziusia :) Rosnij zdrowo Kochana xxx Anna223 nie stresuj sie tylko wyluzuj. Pamietaj stres pogarsza sprawe a w zadnen sposob nie pomaga xxx Balbinkowe a gdzie jeżdzisz jesli moge wiedzieć? xxx anulla85 wierze Ci kochana, ale musisz odstawić te myśli, wiem, ze to trudne, ale próbuj :* xxx Kinguś gratuluje synusia :) Rośnij zdrowo Ty i Twoj maluszek :) xxxx Marzenka, Iva co u Was? Ja jestem po wizycie. Dzisiaj dzwonie do szpitala i umawiam sie na hsg :( xxx BezchmurneNiebo dobrze, ze masz ta prace... Odciagniesz od siebie te mysliu w jakims stopniu... Mama jets z Ciebie dumna :* xxxx krystnka musisz chyba zaczac stosowac jakies srodki anturalne, mleko z czosnkiem i, miodem i masel itk. Zdrowiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Ewelinka, u mnie narazie cisza, dziś mam 33 dc i @ nie widać a miała już być, kurczę oby przed hsg była. Badanie mam mieć w przyszły wtorek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingus, to raczej nie choroba a objaw ciązowy mam z tym zatkanym nosem :P stosowałam juz wszystko i nic nie pomogło myslalam ze gdzies blizej mieszkasz ja rzeszów x bezchmurne, jakie masz tsh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne, właśnie pytałam bo napisałaś, że mieścisz się w normie. Dla starających się Tsh powinno być 1-1,5 . A gin pokazywałaś wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Iva mi ze stresu tez przedluzyl sie cykl :( bo mialam az 34 dni :( a hsg nie bedziesz mogla miec przed miesiaczka :( musisz byc po i nie mozesz miec juz zadnych krwawien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Wiem i to mnie martwi, od stycznia czekam na hsg a teraz trzeba będzie przekładać termin.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak hsg nie man na skierowaniu tylko laparoskopia elektrokagulacja i droznosc. To ostatnie 3200 netto prywatnie kosztuje w Toruniu. Nie miałam na myśli to że moje 50km to daleko do gin ale jak piszecie mi tyle wy pokonujecie to szacuneczek Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne a dlaczego tak długo czekasz na wizytę, nie chce nic mówić ale czy aby te wyniki będą aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinkowe - czekam tyle bo kuzwa nie ma miejsca - i tak mnie wepchali. Co do badań to w maju poprostu zrobie badania prywatnie i porównam. Ale boje sie jak chuj bo mama wlasnie zmarla przez watrobe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Balbinowe hsg to jest właśnie drożność a elektrokoagulacja to dlaczego? Bezchmurne a dlaczego dopiero w maju, nie obraź sie ale tak to możesz chodzić jeszcze trzy lata i stać w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dawno mnie nie było na forum ale już nadrobiłam czytanie. Bezchmurneniebo bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana i pamiętaj że Twoja Mama jest zawsze z Tobą i w Twoim sercu i pamięci. Kinguś u mnie wszystko ok. W ubiegłym tygodniu miałam połówkowe w klinice a wczoraj byłam u mojego gina. Gratuluję syneczka. Ja będę miała córeczkę. A z którego rejony Gliwic jesteś? Ja z Pszczyńskiej. Dziewczynki trzymam za Was kciuki. Wczoraj w poczekalni poznałam dziewczynę która też się stara i jest na clo i jak zaczęła opowiadać to od razu mi się przypomniało jak ja byłam na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chilujaca mam pytanie dostałam dzisiaj recepte na puregon 300j i teraz pytanie z kad mam wiedziec czy kupie go po cenie refundacji? czy trzeba sie o nia jakos ubiegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak ten wątek dalej działa... Myslalam, ze cos sie stało ze strona, muszę nadrobić zaległości i dowiedzieć sie co u Was:) u mnie juz 19 tydzien ciąży i wczoraj sie dowiedziałam, ze to bedzie syn:) trzymam kciuki za każda z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca nic na to nie poradzę że ma mega kolejki i nie ma jak mnie wcisnąć. A dwa wyraźnie powiedziała że nie da ma żadnych leków póki nie unormuję wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytal o stosunek LH/FSH, znalazlam Proszę: powinien. być około1. Im więcej powyżej 1, tym większe podejrzenie zespołu policystycznych jajników www.forumginekologiczne.pl/txt/a,1873 / xxxxxxxxxx a ja zaczelan coraz bardziej czytac o tym..... www.invitro24.com/programy-in-vitro-w-klinice-invicta/program-rzadowy-na-lata-2013-2016?utm_source=facebook+MZ&utm_medium=fb_ad&utm_campaign=facebook+MZ Xxxxxxxxxx ach ci lekarze kolejki jak za komuny. Ja prywatnie czekałam do mojeg sora dwa i pół miesiąca na pierwszą wizytę a teraz idę tylko mowie ze na ocenę wiec nawet bez zapisywania. Xxxxxx Kochane moja psiapsiola jest w 26 tyg ciąży i szuka szkoły rodzenia i u nas przy szpitalu jest niby szpitalna ale płatna jednak wiec 150 pln za 6 spotkań. Wkurza mnie takie cos niby państwowe ale plac czlowieku ehhh xxxxxxxx tak sobie myślę może zacznę więcej chodzić na spacery to może jakiegoś bociana znajde i zrobię jakiś taniec blagalny może pomoże :p głupoty bo słońce już widzę i czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Asiak cieszę się, że wszystko dobrze :) ja mieszkam w okolicy osiedla obrońców pokoju, to w sumie nie daleko :) a gdzie masz zamiar rodzić? wiesz już? X Oliska gratuluje synusia :) już 19 tydzień, kurcze czas leci ;) X Bezchmurne wow to na prawdę długie kolejki do lekarza :/ a na wątrobę dostałaś jakieś lekarstwa, czy tylko dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Gosc: pomysl chwile zanim zadasz pytanie. O refundacji decyduje lekarz wypisujac recepte. Jak zaplacisz 300pln to masz lekk 100%, jak zaplacisz mniej to masz refundi. Xxxx Bezchmurne: aaaaaa, jak mozesz miec takie podejscie? To jest glupie i niedojrzale. Lekarz dopiero w maju? Ja jak moj lekarz nie ma terminu to umawiam sie do innego, byle szybciej. Z takim podejsciem NIE zajdziesz w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chillujaca przystopuj troszeczkę bo chyba się ostatnio za bardzo zagalopowałaś, sama nic nie piszesz do pozostałych dziewczyn a jak już napiszesz to nie jest to w cale przyjemne, chyba po zimie wypływa z Ciebie jakiś jad albo depresja Ci się pogłębiła i przestałaś się kontrolować... Nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Gosc : miej chociaz tyle odwagi zeby napisac to pod wlasnym nickiem. I nieladnie pisze sie razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Gość sprawdź na recepcie. Jeżeli jest napisane R to jest refundacja a jak 100% to musisz niestety zapłacić całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
A ja popieram Chillującą. Wszystkie marzymy o zajściu w ciążę, ale postępowanie niektórych z Was jest poniżej krytyki. Jeżeli już zdecydowałyście się zawalczyć o dziecko to róbcie to porządnie. xxx Bezchmurne Twoja Mama zmarła na wątrobę, boisz się a jednak nie pójdziesz od innego lekarza. Badania chcesz robić prywatnie, to wnioskuję, że na prywatną wizytę też znajdziesz pieniądze. xxx Jesteśmy na forum żeby się wzajemnie wspierać, ale im więcej o sobie wiemy tym częściej zderzam się z Waszą niedojrzałością. Nie zrozumcie mnie źle - nie mam się za alfę i omegę, ale swoje przeszłam i pewną wiedzę posiadam. Inne dziewczyny mają inną wiedzę, wzajemnie możemy dojść do pewnych wniosków, z których reszta może korzystać. xxx Bezchmurne masz zbyt wysokie THS, c/h/u/j, że w laboratoryjnej normie, liczy się to jaką normę powinna rzeczywiście mieć kobieta starająca się o dziecko. xxx Dziewczyny naprawdę możemy sobie wzajemnie pomóc tylko musicie chcieć skorzystać ze swojej wzajemnej wiedzy. Już. xxx Krystynka witam w Twoim klubie zakatarzonej ciężarnej :) xxx Staraczka675 ja nie brałam duphastonu, miałam luteinę. xxx Ewelinka25 trzymam kciuki za powodzenie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×