Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Margetka od początku wiedziałam, że jest u Ciebie fasolka :) Teraz to już tylko cieszyć się i duuuuużooooo odpoczywać :) Zobaczysz, ani się obejrzysz a już będziesz miała taaaaaaaaakiiii wielki brzuszek a potem to już tylko przytulaski z maluszkiem i sama radość (no może poza nieprzespanymi nocami, kolkami i ząbkowaniem- ale kto by na to patrzył ;)). Dużo siły życzę :) X BezchmurneNiebo a może ten ból głowy to reakcja na zmianę pory roku, albo na stres? W końcu ostatnio trochę przeszłaś i może organizm tak odreagowuje? Życzę Ci poprawy samopoczucia :) X Anulla oczywiście walczymy, walczymy do skutku :) X Byłam dzisiaj na usg niby jest jakiś dominujący pęcherzyk ale jeszcze w piątek mam iść. Lekarz już tak bardziej realnie podchodzi do hsg i wspomniał też coś o laparoskopii. Tak się zastanawiam czy można te dwa zabiegi wykonać podczas jednego pobytu w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89 - staram się relaksować:) i odpoczywać:) mam jeszcze l-4 po tej nieszczęsnej laparo wiec mam duużo czasu:) xxxxxxx iva_82 - dziękuję:* xxxxxxxxxxxx Tinka90 - ja nie wierzyłam....szczerze dalej nie dowierzam:):) ale cieszę się:):) i modle się aby wszystko było dobrze, uspokoję się dopiero jak zobaczę na USG serduszko...hehe dokładnie kto by myślał o tych ciężkich nockach;P niestety co do jednoczesnego przeprowadzenia obu zabiegów nie mam pojęcia....ale podczas mojej laparo też wprowadzali mi jakiś tam płyn i oceniali dorożność - co do hsg nie mam pojęcia na czym polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Ja będę mieć trzy zabiegi w jednym czasie elektrokoagulacje nakluwanie i laparoskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieć trzy zabiegi w jednym czasie elektrokoagulację droznosc i laparoskopię więc raczej można i znieczulenie ogólne a niektóre dziewczyny miały bez więc chyba zależy od szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Z okazji Świąt Wielkanocnych życze wszystkim dużo szczęścia radości i spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt:) dla Was i waszych najbliższych:) dużoooooooooooo jajeczek:)))))))):****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pogodnych , wesołych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym :* pozdrawiam i podsyłam wiruski z 19t :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. nie wiem czy mnie jeszzce pamiętacie ale chciałam Wam napisac że nawet z pęcherzyka ponad 30 mm można zajść w ciąże bo ja w sobote dowiedziałam się że jestem w ciąży, niestety prawdopodobnie ciąża nie rozwija sie w macicy i konieczny bedzie zabieg;( ale chciałam żebyście nie traciły nadziei jeżeli nawet pęcherzyki za duże pękają i a nich może być dzidzius tylko u mnie widocznie jajowody sa niedrożne i bede musiała je udrożnic. pozdrawiam i życze powodzenia, Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej Sylwuś prxykro mi bardzo ale nie poddawaj się walczymy razem. Musi się kiedyś udać. Jestem z Tobą myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - bardzo mi przykro :** kochana ale powiedz mi skąd myśl, że nie jest w porządku? Byłaś u gina? xxxxxxxxxxxxx Jak po świętach kobietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia jakby jajowody byly niedrozne to bys w ciaze nie zaszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu zaszłabym tylko wtedy ciąza rozwija się poza macica! balbinkowe dziekuję bardzo to miłe:) margaretka narazie to moje przeczucie bo boli mnie jedna strona brzucha i prawy jajnik, byłam u gin okazało się że mam torbiele na obydwu jajnikach i jeden nawet pękł i że macica nie jest powiększona dlatego podejrzenia pozamac. ale okaże sie wszystko jutro jak beta podrośnie i bede miała usg jeżeli nie bedzie pęcherzyka w macicy to źle. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - przykre jest to, że człowiek stara się miesiącami/latami, a jak się wkońcu uda to Bóg odbiera to. Może jednak jest nadzieja? Wkońcu sama powiedziałaś, że nie byłaś u gin i że to tylko Twoje zdanie że coś się dzieje xxx Margaretka - a u Ciebie jak? Wiadomo już konkretnie czy to ciąża? xxx Ja po świętach jestem bardziej zmęczona, niż bym pracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - kochana na razie nie martw się na zapas:) jaką masz betke?:) i w którym dniu cyklu jesteś? Może Twoje obawy nie są słuszne - i mam nadzieje, że to tylko obawy i okaże się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku:)to, że boli Cię jedna strona brzuszka czy jeden jajnik nie musi oznaczać pozamacicznej:) ponoć taki ból po prostu czasami się zdarza ale nie oznacza niczego negatywnego:) a macica może nie jest jeszcze mocno powiększona bo to początek? i może też właśnie dlatego nie widać pęcherzyka? xxxxxxxxxxxx BezchmurneNiebo - dziś powtórzyłam betkę i wynik to 608 :) tak więc bardzo się cieszę, że tyleee urosła:) skontaktowałam się z ginem, pogratulował i na przyszły tydzień idę na pierwszą wizytę,tak aby obraz USG był już wyraźny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margaretka ja jestem 4 dni po terminie @ i bete miałam 540 tylko ten brzuch mnie niepokoi ale jutro bede wszystko wiedziała. Tobie gratuluję ciąży:) Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka same dobre wieści aż się uśmiecham. Dziś odebralam wyniki M. i jestem załamana poniżej norm ma wyniki nie dostał żadnych suplementow bo mój gin uznal że nie ma co wydawać kaski na to i ze za 3 miesięce ma powtórzyć badania. Mialam drugą ocenę w tym cyklu i nic. Odstawiony mam już Clo i 3-8 dc zaczynam Femarę łykać. Właśnie czytam o tym i włos mi się jeży na głowie. Dziewczyny piszcie jak u Was coś ostatnio mało tu nas przez te przygotowania do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - Słońce nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że ta betka jest za duża na pozamaciczna, tym bardziej na 4 dzień po terminie. Jeśli byłaby taka sytuacja betka nie rosłaby prawidłowo:):) nie stresuj się niepotrzebnie, jakimiś informacjami z neta, bo tylko szkoda Twoich nerwów:*:):):)a tak jak już pisałam wcześniej jednostronny ból w brzuszku czy jajnikach może się zdarzyć, każda kobieta jest inna i inaczej jej organizm reaguje:):* koniecznie daj znać jaka jest dzisiejsza betka, ale na pewno piękna:))) xxxxxxxxx BezchmurneNiebo - na pewno odezwę się jak będę wiedzieć coś więcej:) xxxxxxxxxxxxxxxx balbinkowe - dziękuję kochana:*:* powiem Ci że mnie zawsze nerwica brała jak mój gin "olewał" jakiś temat mówiąc, że przeczekamy kilka miesięcy może samo się poprawi, bo dla mnie kilka miesięcy to cała wieczność. Ostatnio jak mi powiedział, że mam odpuścić i przestać przyjmować CLO i zgłosić się dopiero po wakacjach jak się nie uda, to miałam łzy w oczach,dlatego chcę wierzyć całym sercem, że wszystko będzie teraz dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliska
Sylwia, ja tez miałam torbiel po cło i bóle z lewej strony. Na usg gin widział tylko torbiel, a beta rosła. Okazało sie, ze to normalne, a tez bałam sie pozamacicznej. Dziś 23 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam i zrobi jeszcze raz wyniki za miesiąc lub dwa bo faktycznie ostatnie 4 miesięce były pokręcone dla nas i za dużo na głowie miał. A jakie "witaminki" brali wasi partnerzy na wzmocnienie armii? A czy któraś brała Femarę? Gin uznal że jak po dwóch cyklach z clo nie dalam rady to nie ma co wierzyć że przy kolejnych będzie się coś dziac i stać w miejscu bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Margetka gratulacje ciąży Sylwia może owulacje miałaś później a jeśli beta przyrasta prawidłowo to niema się czym martwić torbiele się zdarzają a te bóle to mogą być od nich Balbinkowe ja mojemu próbowałam dawać androwit i cynk ale jego wyniki są dobre to stwierdził że nic mu nie trzeba atwój nie dostał nic na recepte U mnie nic się nie dzieje to nie pisałam w poprzedni cyklu były dwapęcherzyki i nawet pękły ale nic z tego w piątek ide do gin to zobaczymy czy coś było i pękło bo to będzie mój 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po badaniu beta 1350 i jest pęcherzyk 4 mm w macicy:)stał się cud wiem że to dzięki modlitwie:)dziękuję za miłe słowa i pocieszenie:)mam nadzieje że już teraz będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniełam sie podpisać. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Sylwia gratulacje:) Balbinkowe mój M. na poprawę nasienia dostał Profertil na 3 m-ce , w tym miesiącu kończy kurację i powtarza wynik A u mnie bez zmian dziś 61 dc, @ brak, brałam duphaston 20 szt skończyłam 55 dc i @ się nadal nie pojawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Sylwia gratulacje Iva miałaś nieregularne cykle czy ten tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - gratulacje, super że dołączyłaś do margaretki. Która kolejna? xxx Oleiska - i jak się czujesz? Chłopczyk czy dziewczynka? xxx Iva - dziwne, że po duphastonie @ nie dostałaś. Ja pewnie w tym cyklu również nie będę mieć @ bo mam zakaz przyjmowania luteiny:/ czekam z nadzieją do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Sylwia gratuluję :) ja też miałam torbiela na jajniku w ciąży ale na ostatniej wizycie okazało się, że go nie ma :) teraz dużo odpoczywaj :) Chyba jesteś też na mamazonkach tak? ;) X Iva kurcze dziwne, że po dupko @ nie przyszła.. dziwna sprawa X Oliska wiesz kogo nosisz w brzuszku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×