Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość Mashula
Chillująca my tak :-P a ty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczetta
Chillująca wszystkie trzy żyjemy :) o Ciebie się martwiłyśmy! Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chillujaca
aaa bo my macie contact na fejsie. stworzylyscie juz grupe? musze dolaczyc bo sie za Wami stesknilam... naprawde... xxxxx u mnie jest ok. uporalam sie z depresja, cudem naprawde. skupilam sie na sobie (fitness, joga, taniec, spiew etc, mnostwo zajec byleby nie miec czasu na zamartwianie sie). zmienilam lekarza, robie sobie sama zastrzyki w brzuch i o dziwo dzialaja. dzis mam 13 dc, pecherzyk 20 mm, poziom estradiolu w gornej granicy, endometrium ok.jutro robie sobie zastrzyk na pekniecie i zobaczymy. podchodze do tego na luzie. rzadko tu jestem, ale myslalam co u Was i weszlam -> patrze, a tu ZERO postow od Was :( dajcie znac co u Was... XXXXMashula bylas juz u ginki Praczetty, nie? I jak wizyta? XXXXPraczetta - jak tam maluch? wiesz juz co bedzie? XXXX Kaaaachnaaaa odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca jeszcze nie wiem :) w pt poczułam pierwszy raz ruchy :) ale na razie Małe mi oszczędza tej radochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaszłam w ciążę w cyklu, w którym było robione HSG, ale okazało się że to ciąża pozamaciczna. Wcześniej staraliśmy się dwa lata i nic. Od tej ciąży minął rok i nadal nic. A jajowody były i są nadal niby drożne. Podczas badania był ból ale niezbyt dokuczliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jestem zdezorientowana :/ w czwartek test owulacyjny pokazał dwie takie same krechy, wczoraj wieczorem ból jajnika a dziś dopiero śluz płodny i nie wiem kiedy ta owulacja czy już po czy przed :/ a mojego już nie ma w domu i wraca za tydzień....dziś mam zacząć brać duphaston i nie wiem czy nie za wcześnie.A u Was kiedy pojawia się taki śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ból jajnika był tydzień temu a po trzech dniach zrobiłam test owu i pokazał kreskę mocniejszą od kontrolnej, na drugi dzień to samo. Śluz nie był zauważalny,więc też nie wiem czy ta owulacja była czy nie, dodam że od czwartku strasznie bolą mnie sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajacasie właśnie chodzę prywatnie do kliniki do prof i on będzie mi robić zabieg w tej klinice na nfz. Świetna opieka i dyskretnie a to dla mnie ważne. Dziś będę tam i podpytam ile kosztuje to prywatnie u mojego sora. trochę mnie martwi że to 50 km od domu ale cały czas tak jeżdżę do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wychodzi że mam owulke 17-18dc :/ a od 16 tego miałam brać duphaston bez sensu...Przed chwilą zrobiłam test dwie krechy a ta pozytywna mocniejsza od drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Anna222 -> Ty naprawde zawsze piszesz o sobie, jak juz kiedys "GOSC" zauwazyl. Zero interakcji z innymi. W zyciu poza internetem tez tak masz? Egocentryzm jest niezdrowy, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Praczetta: odezwalam sie na fejsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Jak mam czas to wchodze ze tak powiem w dyskusje a jak mam problem to pytam i tyle z reszta i tak przestaje tu wchodzic bo rezygnuje ze staran wiec macie mnie z glowy :) no pewnie ze jestem taka samolubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
praczetta to cudownie że już czujesz ruchy dzieciaczka:) To pewnie na najbliższej wizycie poznasz płeć dziecka:) Kiedy teraz idziesz od lekarza, który to już tc? Masz jakieś przypuszczenia co do płci dziecka?:) balbinkowe 50 km to wcale nie tak dużo... ja do pracy tyle mam, w jedną stronę... także dla mnie nie jest to bardzo długa droga;) Daj znać czego się dowiedziaś na wczorajszej wizycie:) BezchmurneNiebo jak Ty się czujesz, jak mama? Mam nadzieję że już u Ciebie dużo lepiej:) Chillujaca a jak z Twoim samopoczuciem? Mam nadzieję że te pierwsze promyki słońca pozytywnie na Ciebie wpływają i depresja zniknęła:) U mnie chyba ciut lepiej, ale to zależy do dnia, najgorzej jest wtedy jak nachodzą mnie myśli na temat tego że np. teraz bym była w 15 tc...i tak się przykro od razu robi:/ Zapisałam się na czwartek do lekarza, jeszcze pierwszej @ nie dostałam także i tak jestem uziemiona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla jestem w 19 tygodniu. 16 idę do ginki, ale u niej płci nie poznam. Jakoś pod koniec marca mam iść na połówkowe i tam zapewne się dowiem. Marzę o dziewczynce, ale coś czuję, że będzie chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Ja po wczorajszej wizycie na lewym jajniku dwa pęcherzyki 19 i 16,3mm w 11dniu cyklu w piątek do kontroli Balbinkowe ja mam do jednego 120 a do drugiego gin 180km takżeczasem więcej jazdy niż wizyty Anulla musisz to jakos znieśc ja też mam tak samo a teraz to miałabym termin porodu jak wszystko poszło by dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chilująca..jakie zastrzyki bierzesz ktory cykl i ile płacisz? bardzo cie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta to ja Ci życzę tej córeczki!:) U mnie w rodzinie i wśród znajomych sami chłopcy, czasami śmieję się że jak będzie się rodziło więcej chłopców niż dziewczynek - tak jak do tej pory - to za parę lat zalegalizują związki partnerskie... :) Także niech teraz rodzą się dziewczynki:) Moja psiapsiółka też jest w ciąży, ma już synka i teraz tez czuła się na chłopca, była wręcz pewna że będzie drugi chłopczyna ... a tu taka miła niespodzianka bo będzie dziewczynka:) <><><><> starającasie, niestety nie da się tak o tym wszystkim zapomnieć, ja wiem że jak przyjdzie wrzesień też przeleje się kolejna fala żalu, bo na 7 września miałabym termin... I wiecie jak nigdy tak normalnie mam w koło siebie wysyp ciąż... moja siostra i dwie przyjaciółki w ciąży, kuzynka w ciąży, dwie znajome z liceum które spotkałam też właśnie dowiedziały się że są w ciąży... jakby się wszystkie zmówiły przeciwko mnie...:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Witajcie :) dawno mnie nie było. . Przede wszystkim życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania :) X Praczetta gratuluje pierwszych ruchów :) X Chillujaca to dobrze, że coraz lepiej sobie radzisz. I pęcherzyk obiecujacy super :) X Starajacasie wow super pecherzyki, zaciskam kciukasy :) X Anulla dobrze Cię rozumiem. . I takie myślenie jest normalne. U mnie było tak dopóki nie zaszlam znowu w ciążę. Też za tydzień miałabym termin.. Kochana będzie dobrze, dostaniesz okres i będziecie znowu działać :) X Bezchmurne co u Ciebie? Jak zdrowie mamy? X Asiak i Krystynka co u Was? Jak się czujecie? X U mnie w porządku, czasem miewam bóle ale to wszystko się rozciaga. Aa i będę miała synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89 fajnie ze już wiesz kto mieszka pod Twoim serduszkiem:) Jak się ogólnie czujesz, ciężko Ci już?:) Na kiedy masz termin? Dzięki Kochana, ja wiem że do póki nie zajdę w kolejną ciążę ta stracona będzie do mnie wracała jak bumerang, mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać na te dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Gosc: biore puregon, 3 cykle mam refundowane. 1 cykl z 3 na razie: place chyba 50pln za 300jednostek (6zastrzykow). Czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla dzięki, że pytasz :) ogólnie to dobrze się czuje, czasem coś tam zaboli i teraz w weekend miałam brązowy śluz ale to po badaniu - gin powiedział, że moze tak się zdarzyć. Ciężko nie, jak na razie przytyłam niecałe 2,5kg. Termin mam na sierpień. A Ty pewnie szybciutko doczekasz się II kresek. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Witajcie:*:*:* Hm co tu dużo pisać kochane - niestety Mama przegrała walkę o życie. 26.02.2015 - 20.35 pamiętna data i godzina. Nic nie dało się zrobić, zapadła w śpiączkę z której już nie było wyjścia. 2.03.15 był pogrzeb i właśnie w tym dniu podjęłam pracę w zawodzie. Pomijam fakt, że cały czas czuję Mamę i cały czas daje mi znaki że jest ze mną. Jest Mi bardzo ciężko, bo pożegnałam Mamę dwa dni po Jej 52 urodzinach ;(. xxx Anna - chillująca myślę nic złego nie miała na myśli tylko poprostu delikatnie zwróciła Ci uwagę. Jesteśmy w kręgu razem, więc pasuje pokrótce napisać o każdej (choć trudno wszystkie kobietki zapamiętać) xxx Praczetka - ale Ci zazdroszę już tych ruchów maluszka - dbaj o siebie. Jak będziesz wiedziała co będziesz mieć to koniecznie daj znać. ps. Zaakceptuj zaproszenie na fejsie :P xxx Anulla - a TY jak się czujesz? Jak samopoczucie? Kochana jesteś silna i wiem że dasz radę i nie długo też wyczekasz swoje II kreseczki. xxx StarającaSię - Niezłe wyhodowałaś pęcherzyki - jak to zrobiłaś? Może będą bliźniaki :) Ale macie daleko lekarzy :P ja do ginka mam 20 minut pieszo :) xxx Kinguś - oj nie było Cię dawno :) ja teraz też mało zaglądam :) Już znasz płeć? Kurcze super. Ale chłopak da Ci popalić hehe :) Chilujaca - na co bierzesz ten puregon? xxx W sobotę miałam ginkę - niestety nie dała mi żadnych leków dopóki nie wyrównam prób wątrobowych. Tak więc dostałam skierowanie na badania krwi w tym prób wątrobowych, glukoza, bilirubina, TSH i podajże prolaktynę. Wyniki miały być dziś ale niestety ich nie było. Odbiorę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus, dziękuję ze pytasz i o mnie pamietasz jeszcze :) hehe u mnie 15t a u Ciebie ktory to juz ? skąd jestes ? czekam od wizyty do wizyty, kicham smarkam od poczatku ciiąży a to już II trymest :D a ty jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odp bo ja od nastepnego cyklu mam brac jakies gonatropiny pojutrze mam wizyte u gin i zobaczymy co powie bo clo na mnie przestało działać:(zaliczyłam w pierwszym cyklu ciaze biochemiczna.Od ktorego dc bierzesz te zastrzyki? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Kinguś gratulacje synka Bezchmurne przykro mi z powodu mamy, a co do pęcherzyków to w tym cyklu brałam clo ale od 4dnia cyklu. A wcześniej przez dwa miesiące dhea eljot kazał mi brać gin i może to tak zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Bezchmurne przykro mi że nadszedł u Ciebie dzień w którym pozegnalas Mamę, teraz nie będzie czuć bólu ba cały czas będzie przy Was przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
gosc: bierz tak jak Ci kaze lekarz. nie sugeruj sie opiniami w necie. to nie jest takie straszne. jak masz pena z nimi to zastrzyki nie bola tak bardzo. tylko rob o tych samych porach. i nie czytaj w necie opinii o nich bo kazdy reaguje inaczej. ja sie niepotrzebnie zle nastawialam, a okazaly sie byc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×