Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vievór

Znalazłem ciekawy temat do dyskusji- "babochłop" [cool]

Polecane posty

Co to za określenie? Jak je interpretujecie? Czy "babochłop" może być atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie bez krępacji, na ewentualną prośbę do rana go usunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dobrego, temat okazał się być totalną klapą. :( Trudno. :( „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”. :( Kiedyś przygotuję coś fajniejszego. :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założenie tego topa nie było do końca przemyślane. Przepraszam tych wszystkich, którzy poczuli się urażeni :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vieviór, za Piłsudskiego ręczę. Wybaczy Ci ten nietakt. Akurat tak się złożyło, że kiedy powstawał ten topik on już nie żył.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co moze oznaczac pojecie babochlop jedyne co mi do glowy przychodzi to zespol cech fizycznych np. kobieta 120 kg, trenująca ponoszenie ciezarow, naszprycowana sterydami, z zanikającymi cechami plci damskiej nie potrafilbym jej rznąć w normalnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już nie żył nawet wtedy gdy w lubieżnym akcie powstawał autor tego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy... mentalnie czy fizycznie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję również, życzliwej osobie za zgłoszenie do uśnięcia, zgodnie z obietnicą. A wy już tu więcej nie piszcie 😴 załóżcie sobie własne tematy. 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogos sie nie zna blizej a i tak sie mowi o niej w ten sposob. To kobieta ktora z jakichs powodow nie potrafi byc do konca kobieca. Ma albo meski chod czy fryxure odbierajaca jej urode- od razu skojarzylo mi sie z dyrektor szkoly do ktorej uczeszcza moj syn... to kobieta ktora nawet jesli bardzo sie stara-nie potrafi, nie emanuje kobiecoscia w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babochłopy są asexualne... znam dziwkę babochłopa i często jej odmawiają. neiliczni ją ruchną. dziwne.............................................. popęd u faceta jest okropny nieraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochlop to chyba po prostu"niekobieca"kobieta. Taka ktora ubiera się po mesku,ma meski chod,klnie,pali pety,faceci maja ja za kumpla,do kolegow mowi:stary.No i ludzie jej obcy na pierwszy rzut oka zastanawiaja się nad plcia tegoz osobnika.Znam sporo takich przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam też dziewczynę "babochłopa", która całe życie pracuje fizycznie, wyłapując kury - wiadomo, praca bardzo ciężka, nie dla kobiety...Jak idzie, to przypomina Pudziana, do tego ma niski głos, nie można powiedzieć,że o siebie dba. I chociaż jest bardzo lubiana, jest ciągle sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywom mówimy NIE!
no tak, teraz jak się słowianka rozkręci i zacznie nam dyskografię Elektrycznych Gitar zapuszczać to już po nas :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywom mówimy NIE!
idę spać :(. tylko mi nie dodawać tematu do ulubionych.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy trzeba się zastanawiać nad płcią? To kobieta jednak, ale chyba taka, która nie podnieca, która wygląda i zachowuje się jak mężczyzna. Przypomniała mi się jeszcze jedna- już w dzieciństwie pracowała fizycznie ponad siły - dziś ma dłonie jak facet...idzie, jak on. Widzę nawet,ze od jakiegoś czasu bardzo się stara podkreślać swoją kobiecość, ale słabo jej to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tutaj się szwendała taka koleżanka autora topa :D Był w prost nią oczarowany a babsztyl chłpopa bardziej przypominała z zachowaniem i z figury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz kogo przypomina autor topa mój ektoplazmatyczny mędrcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffffffffffffff leszczyku zachciało Cię polemizować o tej porze??Czasem zastanawiam sie czy nie jesteś bi raz jak kobieta a raz jak facet gęgasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaiste mogłeś odnieść takie wrażenie. Byłem kobietą zakładając ten topik. Jestem facetem żegnając się na nim. Jeśli ta zagadka okaże się dla Ciebie zbyt trudna, prześpij się z nią. Przynajmniej nie spędzisz kolejne nocy samotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×