Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Jak nie będziesz miała wyjścia, to dziecko się przestawi, nie martw się! Musisz próbować z różnymi smoczkami, któryś może mu podpasuje. Ja starszego synka przestawiałam na butelkę jak miał rok - 13 mies., bo mnie okropnie gryzł złośliwiec, to był hardcore, nie chciał pić, rzucał tą butelką,parę łyków i koniec, ale byłam konsekwentna i w końcu zaakceptował, nie miał wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
To jest trochę paradoks, bo o pierwsze dziecko starałam się półtora roku i udało się dopiero przy pomocy lekarza, monitoring, leki, zastrzyki... A teraz to dla nas niespodzianka, ale bardzo miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to często tak jest - to pierwsze zajście w ciążę w jakiś sposób odblokowuje organizm i później już łatwiej. Choć oczywiście regułą też to nie jest. W każdym razie gratuluję i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Alalat mamy cztery butelki i dwa niekapki, nie chce z nich pić. Zdecydowałam się więc na jedną butelkę i od jakiegoś czasu jej się trzymam, czasem mi się udaje podać małej nieduże ilości wody albo soku, ale to dosłownie kilka łyków. A też mnie gryzie strasznie więc już od jakiegoś czasu nastawiam się na odstawianie od piersi, ale nie bardzo wychodzi. Udało mi się jedynie ograniczyć karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym dzieciom rzeczywiście nie wchodzi mm, ale za to piją kaszki takie nieco rzadsze niż do jedzenia. Może to by podziałało? Albo niektóre mamy do mleka dodają trochę kaszki, żeby zmienić smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ale sie rozpisalyscie.super że topik rusza pełną para:) ciesz sue bardzo. Witam nowe dziewczyny. Bebibabu ja na pierwszej wizycie u położonej dostanę nr tel pod który mam dzwonić żeby umowic sie na usg do szpitala.przynajmniej tak miałam przy pierwszej ciąży.także jeszcze trochę muszę poczekać. Wkoncusieuda przecież mamy tabelke:) wystarczy ja trochę zmodyfikowac. Fiona mnie boli w krzyzu jak nanosze sie synka.ale tak żeby wszystko naraz to nie.ból brzucha czuje bardziej jako klocie a nie jak na @.oby wszystko bylo oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaleńka
hej, pisalam wczoraj :) zrobilam test, niby wyszedl megatywny ale pod swiatlo ja widze 2 minimalna kreske, partner nie, musze powtorzyc test bo narazie nie mam mozliwosci zrobienia bety, takze bede was podgladac i w razie czego sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaleńka
negatywny *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hej dziewczyny, ja za godzine ide na bete. Wynik popoludniu. Boje sie :) żeby bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
Witajcie dziewczyny! chciałam się do Was dołączyć, bo 22 maja dowiedziałam się że będę mamą.. To moja 3 ciąża - niestety dwie nieudane próby.. Teraz też nie jest za wesoło, walczę o moje maleństwo, lekarze nie dają nadziei, ale ja walczę.. Leżę w szpitalu.. To mój 5 tydzień od zapłodnienia, 8 według OM.. Wiem, że moje dziecko ma czas się nam wszystkim pokazać w obrazie USG. Lekarze mówią że to może pozamaciczna, ale ja czekam. Ponoć wiele zależy od dzisiejszej bety HCG.. Pobrali mi rano o 6 krew.. Czyli czekanie i czekanie.. Strasznie Wam zazdroszczę zdrowych, rozwijających się ciąż.. Bardzo pragnę być mamą dla mojego maleństwa.. W końcu musi się udać.. Dlaczego jedną kobietę ma spotykać puste jajo płodowe, poronienie a teraz pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wczoraj odebrałam betę i jest 2550, dzisiaj robiłam ponownie, żeby sprawdzić czy jest ok. Wczoraj widziałam już pęcherzyk ciążowy :) Nie chcę jednak zapeszać bo długo walczyłam o ten cud. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
no to Agunia gratulacje.. :) U mnie wszystko wskazuje na niepowodzenie, ale nie mogę się poddać. 36 godzin temu beta 560, teraz czekam na świeżą betę i mocno, mocno ściskam kciuki by było około 800!!! Chociażby.. Rośnij maleństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Dziewczyny co z tą tabelką? robimy jakąś? Bo nie codziennie wchodzę i trochę się gubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaleńka
króliczku to moze zacznij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............................WIEK....................SKĄD.....................T.P......................PŁEĆ mmm...szarlotka...... ....28......................... Pl(Wroc)............ 02.02.14................? Wilma Flintstone...........29.........................De.............. ..........02.02.14...............? Żabka37 ........................37..........................Pl..........................02.02.14...............? BebiBabu ...................... 33 ........................UK .......................05.02.14...............? majowa ..........................27.........................PL(ok. Gliwic).....05.02.14...............? olapola............................31.........................Opol e...................06.02.14..............? Doska11111..................27........................ UK ........................11.02.14..............? ktoliks kacze tabelka jest gotowa:)już kiedyś powstała:) dziewczyny dopisujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............................WIEK....................SKĄD.....................T.P......................PŁEĆ mmm...szarlotka...... ....28......................... Pl(Wroc)............ 02.02.14................? Wilma Flintstone...........29.........................De.............. ..........02.02.14...............? Żabka37 ........................37..........................Pl..........................02.02.14...............? BebiBabu ...................... 33 ........................UK .......................05.02.14...............? majowa ..........................27.........................PL(ok. Gliwic).....05.02.14...............? olapola............................31.........................Opol e...................06.02.14..............? Doska11111..................27........................ UK ........................11.02.14..............? ktoliks kacze tabelka jest gotowa:)już kiedyś powstała:) dziewczyny dopisujcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziewczyny bylam na becie ale chyba niepotrzebnie. Bobo testy wychodzily pozytywnie, zrobilam dzisiaj quick test i nic nie ma ;( jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
co ze mna nie tak, czemu bobo testy wychodzily pozytywne. Jestem jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona88 a ty jesteś przed okresem czy już po terminie?może dzisiejszy test jest mniej czuły?dobrze,że poszłaś na betę,bo będziesz wiedziała czy spada. próbowałam wkleić tabelkę naszą ,ale puste wpisy wychodzą.Wrrr jeszcze raz spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
po okresie 3 dni. Ale juz wiem, to byl ten quixx i kreska byla przesunieta poza obudowe! rozwalilam ja i widze. Jasna ale jest. Dziewczyny czy kreska ma jeszcze prawo byc jasna w 3 tyg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,że teraz się uda.. NICK.............................WIEK....................SKĄD.....................T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka...... ....28......................... Pl(Wroc)............ 02.02.14................? Wilma Flintstone...........29.........................De.............. ..........02.02.14...............? Żabka37 ........................37..........................Pl..........................02.02.14...............? BebiBabu ...................... 33 ........................UK .......................05.02.14...............? majowa ..........................27.........................PL(ok. Gliwic).....05.02.14...............? olapola............................31.........................Opol e...................06.02.14..............? Doska11111..................27........................ UK ........................11.02.14..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
jak się dopisać dziewczyny? Ja 29 lat, tp 14.02.2013, PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w koncu mi weszła tabelka:) także dopisujcie się dziewczyny.i żeby był porządek może wpisujcie się według daty porodu. fiona jasne,że ma prawo wyjść jasna.może stężenie hormonu bylo małe.może piłaś dużo i miałaś rozcienczone.ja tak miałam.piłam dużo,żeby szysyko iśc siusiu a nie pomyślałam,że może test nie wyjść.spokojnie czekać na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ale wiecie co, jaki szajs z tego testu. Czytalam na necie, to dziewczyny taka sama sytuacje mialy. Zobaczymy, wyniki o 15. Bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............................WIEK.................... SKĄD.....................T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka...... ....28......................... Pl(Wroc)............ 02.02.14................? Wilma Flintstone...........29.........................De.......... .... .........02.02.14...............? Żabka37 ........................37..........................Pl...... ...................02.02.14...............? BebiBabu ...................... 33 ........................UK .......................05.02.14...............? majowa ..........................27.........................PL(ok. Gliwic).....05.02.14...............? olapola............................31.........................Opol e...................06.02.14..............? Doska11111..................27........................ UK ........................11.02.14..............? 1984Asia1984...............29..........................Pl..........................14.02.14...............? asia już jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona- badz dobrej mysli! Dziewczyny a czy was caly czas pobolewa podbrzusze?? Bo mnie lekko ciagnelo w terminie okresu i troche po a teraz nic, tylko cycki ciezkie jak kamienie i apetyt i wzdecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
No zobaczymy. Mnie tez tak ciagnie i krzyz mnie pobolewa. Czasem dostaje takiej kolki raz z lewej raz z prawej. Dziwne. A wydzieline mam białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
aa i ja na odwrot apetytu prawie wcale nie mam. A zawsze miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×