Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość fiona_88
czesc wam :) dzisiaj zobaczylam druga kreseczke. Bladorozowa ale jest napewno. Od soboty robilam testy i juz cos tam widzialam. Ale dzisiaj bezsprzecznie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Nas coraz wiecej :) Alalat -daj znac koniecznie! na pewno pięknie przyrasta ;] Fiona widzę z mojego rocznika jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Fiona. Zazdroszcze ze mozecie isc dwa razy na bete I wiedziec czy jest odpowiedni przyrost. Ja w UK nic sie nie dowiem az do 12-stego tyg . Zostaje tylko przyleciec do Polski. I tak tez robie 21 czerwca. W poprzedniej ciazy 11 tyg zylam w swiadomosci ze jest ok dopiero w polsce sie dowiedzialam ze dzidzia matrwa. Mogliby robic jakies badania okolo 7tyg I po stresie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
powiem wam szczerze, ze choc w tym momencie nie mam pracy, planowalismy ta ciaze. Ja mam 25, moj 30. Niewiadomo kiedy sytuacja na rynku pracy sie tutaj ustabilizuje. Pozniej moze byc za pozno. Jest ciezko. A dziecko chcielismy miec. Poradzimy sobie jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
Alatat no to super wieści :) gratulacje :* mi zostało jeszcze 10dni do badania... wlecze się jak nie wiem co :) ja wczoraj miałam spokojny dzień z objawami za to dzisiaj giga wzdęcie :/ ale pokonam je i jutro będzie lepiej mam nadzieje :) jak mi ktoś by kazał czekać do 12 tygodnia to chyba bym uschła... współczuję dziewczyny... A mamuśki z polki chodzicie na nfz czy prywatnie? ja pierwszą wizytę miałam prywatnie, drugą też bo na nfz na termin się nie załapałam ale może potem chociaż na zmianę dam radę...eh zobaczymy co na to doktorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki. Michaska-widze odliczamy razem :) ty masz w nast pt tak?? Ja wtorek. Dni mi sie wleka niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziewczyny czy to normalne ze boli mnie krzyz, nogi i brzuch jak na @??? boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziś zobaczyłam 2 piękne kreseczki. jutro ide na bete i zobaczymy co z tego będzie, Pozdrawiam was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - to nie są dobre objawy. Jak masz możliwość, idź do lekarza. Ten brzuch w połączeniu z krzyżem zwłaszcza nie brzmi dobrze. A ile Ty jesteś po spodziewanym okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, jeśli masz magnez i nospę ( a najlepiej forte), to bierz! I leż koniecznie, unikaj wysiłku! Jeśli już się zaczęło, to raczej niewiele poradzisz, ale kto wie. Często przyczyną wczesnych poronień ( tzw ciąża biochemiczna, często mylona z okresem, bo w jego terminie lub tuż po) jest zbyt niski poziom progesteronu. Więc jak by tym razem się nie udało, to następnym idź do lekarza szybciutko, albo nawet na etapie starań, niech Ci przepisze progesteron ( np. luteinę) na podtrzymanie ciąży. Ale mam nadzieję, że dobrze się to dla Was skończy, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten brzuch brzmi niepokojaco, ale nie stresuj sie dodatkowo bo tylko pogorszysz. Poloz sie, nogi do gory i skonsultuj z lekarzem jak najjszubcej jesli masz mozliwosc. Mnie podbbrzusze tylko pobolewalo ale teraz nic. Krzyz czasami jak sie urobie w ciagu dnia ale takie polaczenie ze nogi brzuch i krzyz hmm.... ile dni okresu nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaDz- przepraszam, że tak pytam, ale miałaś jakieś objawy, że coś jest nie tak? Od dawna zarodek/płód mógł być martwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mialam niestety miesiac temu... testy pozytywne a okres po 3 dniach... Jednakze nie musi to oznaczac poronienia ,, trzymam kciuki!! Alalat- dobrze radzi magnez nospa moga pomoc... ja teraz magnez lykam 2x dziennie od poczatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona, mala - moje gratulacje:))) grono przyszłych mamusiek szybko się poszerza:) ja dziś odebrałam betę wczorajszą: 809,60:D skaczę z radości:D!!!!!!!!!!! jutro też sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile się czeka i martwi na to zagnieżdżenie. Ja miałam ostatni okres 14 maja i najpierw zrobiłam test rano w sobotę, ale wyszła I kreska. Więc pojechałam na imprezę integracyjną i jeździłam na quadach i w ogóle. Dziś jest 29 dzień. Mam okres co 28 dni, a przez ostatnie miesiące co 26. W ogóle czuję się jakbym miała zaraz go dostać. Boli mnie podbrzusze i piersi. Nie wiem już co o tym myśleć. Nie wiem, czy powtórzyć test jutro rano czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
juz przestalo bolec. Wczoraj powinien byc okres. Biore luteine pod jezyk 2xdziennie bo mialam jeszcze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
i kwas foliowy biore. Jeju nie chce stracic tej ciazy jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onatowie - jajeczko już na pewno się zagnieździło, inaczej w ogóle nie wyszedłby Ci test. Moim zdaniem nawet bladziutka kreska świadczy o ciąży. Powtórz test jutro rano, na pewno będzie już gruba krecha;) ja ostatni okres miałam 12.05 - także podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona - lekkie bóle jak na okres są normalne, ale jak boli bardzo, to na pewno trzeba sprawdzić. Jak zaczęłaś brać luteinę, to na pewno nie rób przerw i tak jak pisała Alalat najlepiej jak najszybciej wybierz się do lekarza. Będzie dobrze:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
zadam wam glupie pytanie. to moja pierwsza ciaza wiec wybaczcie. Czy jak dzisiaj zobaczylam druga kreske, jasnorozowa ale jest to znaczy to ze juz bylo zagniezdzenie? Dni plodne byly 23-29maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
zagnieżdżenie juz musiało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
jeju to byl by 3-4 tydzien chyba :) oby bylo dobrze wszystko. Do lekarza jutro dzwonie, mysle ze moze nawet w tym tygodniu sie uda dostac do niego, da mi skierowanie na bete i moze zbada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Fiona dlaczego myślisz, że coś będzie nie tak. Musisz być dobrej myśli :) Ja też jeszcze przed wizytą u lekarza (mam dopiero 19.06. i chcę wtedy zobaczyć bijace serduszko), mam nadzieje, że wszystko będzie ok, a te zle mysli odganiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100% było zagnieżdżenie jak była druga kreska. Zagnieżdżenie jest ok. 6 dni po zapłodnieniu (mniej więcej). Ja miałam owulację 25 maja, a zagnieżdżenie było chyba 30 maja, bo czułam coś dziwnego w brzuchu. Dopiero jak jajeczko się zagnieździ może wyjść pozytywny test. Nie ma możliwości pozytywnego testu póki jajeczko się nie zagnieździ, także głowa do góry:) Fiona a kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
bo chyba w marcu tez byla ciaza, ale sie nie utrzymala. Niestety lekarz nie chcial mi tego powiedziec, powiedzial ze testy wychodzlly pozytywnie bo wykrywaja LH (mowie o ciazowych). Bylam zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Mnie w pierwszej ciąży na początku bardzo często bolał brzuch "jak na okres" ale lekarz mówił, że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
okres ostatni 5.05, mam cykle 36 dniowe (wiem dosyc dlugie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×