Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Mój synek właśnie napisał dla mnie piosenkę ;): " Czori dari, trolli kari' - nie wiem, o czym to, ale skąd on bierze te teksty to kosmos. Może się hari krisznowców nasłuchał, jak ostatnio paradowali z bębnami naszą ulicą, hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy za to każe sobie rzucać kredkę, którą aportuje - udaje pieska, hm. Jak dojdzie trzecie ze swoimi pomysłami to już będzie istny dom wariatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja juz sie stresuje jutrem i rozne mysli mi przez glowe przechodza. Wiecej jutro napisze, odezww sie pod wieczor po wizycie. Jutro mam 6t4d.... oby wszystko bylo dobrze.. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaleńka
hmm.. właśnie dostałam okres :( a mialam juz nadzieje.. no coz, przyjdzie i na mnie czas a wiec trzymajcie sie dziewczynki, dbajcie o siebie i maluszki, caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Ja tez mialam utrzymywac w tajemnicy brzusio dopoki nie dowiem sie juz ze jest wszystko ok. no ale mieszkam z tesciowa wiec nie sposob jej nie powiedziec ;) pozniej moj tato napatoczyl sie wiec tez sie mu powiedzialo no i pomalu poczta pantoflowa zadzialala, a wisienka na torcie byla moja Siksa poszla do przedszkola i oznajmila radosna nowine ze mamusia bedzie miec dzidziusia a ona bedzie siostra didziusia :D hehe... Kurcze a dzis tak piersiatka mnie bola, przed ciaza mialam torbiel i chyba ona tak dokazuje :( Milego dzioneczka :* mmaleńka - przykro mi z powodu okresiku, ale nastepny cykl jest Wasz :) 3mamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Ciężarne:) Mam nadzieję,że dziś mdłości Was nie wymęczą, ani żadne inne objawy również;) Alalat, ale masz zabawnych tych Synków;) Pewnie Ci z nimi wesoło:D WkońcuSięUda, trzymam kciuki z całych sił:) Pisz jak tylko będziesz coś wiedziała:) Roozia, mi na razie tajemnica się udaje, choć mój już najchętniej wszystkim by powiedział.Ja chciałabym poczekać do końca 1 trymestru, ale pewnie skończy się na poinformowaniu wszystkich po wizycie u gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja bym już bardzo chciała powiedzieć rodzicom, bo mi głupio, że to przed nimi ukrywam, ale chciałam to zrobić po wizycie u gina i potwierdzeniu na USG. Tymczasem bez ich pomocy raczej nie uda mi się tam wybrać, bo nie mam co zrobić z dziećmi. No więc nie wiem, może powiem im nawet dziś. Trochę mam stracha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alalat dlaczego stracha? Przeciez to sama radosna nowinka :) napewno sie uciesza :) RybkaPlum mysle ze po wizycie u Gin to jest najbardziej odpowiedni czas na poinformowanie o brzusiu :) Moja bratowa mieszkajaca poza PL tak swoja ciaze ukrywała az do 8 miesiaca, przyjechala do PL juz z takim wielkim brzusiem i powiem Ci ze bylo troche zniesmaczenia z strony mojej rodziny bo tak to utrzymywała w tajemicy jakbysmy byli wszsycy obcy, a tu trzeba sie cieszyc ze sie rodzinka powieksza :) U mnie dzis upalek jak nic juz ciezko jest wytrzymac na polku, ale basenik rozlozylam, odbiore Sikse z przedszkola i bedziemy sobie tyleczki moczyc :D musze korzystac poki nie zrobi sie ze mnie jaki wieloryb :D hehe... A czuje ze w tej ciazy oj to mnie przybedzie... w pierwszej startowalam z waga 52 kg, teraz sie nawet nie wazylam ale napewno juz dociaglam do 60 kg. a tu w sierpniu mam weselisko to bedzie trzeba jaki namiot sobie na siebie zakupic :D hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny Ale mnie wczoraj jakis atak złapall przez 3 godziny mnie tak w mostku I w piersiach kulo ze ciezko my bylo oddychac I musialam sie zwolnic wczesniej z pracy. Jestem pewna ze to na tle nerwowym chociasz staram sie jak moge nie denerwowac sie niczym. Mam tez wade serca dlatego kazdy wiekszy stres wiaze sie z takim kuciem w klatce. Mam nadzieje ze po piatkowej wizycie u gina bede mogla sie wyluzowac I cieszyc wreszcie. Ciagle mi sie teraz sni moj pobyt w szpitalu po stracie pierwszego dziecka, chociasz wcale nie mysle o tym przed snem. Byle do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Ja juz po wizycie. Wszystko dobrze. Ciąza rozwija się prawidłowo. Jest zarodek. ale niestety serducha jeszcze nie zobaczyłam. Wizyta za 2 tyg- 4 lipca wtedy juz będzie na pewno. Z synem tez w 8tc dopiero zobaczyłam więc teraz tez musze poczekać. Ale teraz juz wiem ze będzie dobrze. Termin na 7 luty- w sam raz na moje urodziny.obchodze 9-tego :))) Prezencik cudny.jeszcze jakby tak córcia byla ulalala. ;D ale najwazniejsze.zeby zdrowe wiadomo! No uspokoilam się juz i cierpliwie czekam do nast. wizyty. Wtedy dowiem się wszystkiego szczególowo i załozą mi karte ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WkoncuSieUda,heh,jakos zlecialo.Masz 2 wizyte wczesniej,niz ja,bo ja bodajze na 08.07.Musze jutro zadzwonic po wyniki krwi. AniaDz,ja tez mam czesto te klucia,a wczesniej nigdy nie mialam.Mnie dopadly,chyba,wszystkie objawy z mozliwych! Do tego zawsze bylam spiochem,a teraz juz po 6 nie zasne.Zajrzalam dzis do lodowki,by cos przekasic z rana,a tu taki odor do mojego nosa wlecial,ze od razu pobieglam do kibla i tak zaczal sie moj dzien :D Zalozylam maske i wyszorowalam lodowke,mimo ze ok.2tyg.temu to robilam.Sloik z ogorkami kisz.mi tak jechal.Oczywiscie zamkniety! Prawie ciagle maske zakladam,bo to za mocne perfumy,to zapach z klatki,lub nawet trawa z dworu mnie doprowadza do mdlosci ;) jakbym sie nie przekonala,to pomyslalabym,ze to fanaberie,haha :D Z powodzeniem mozna mnie zatrudnic do tropienia trufli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
ten gosc wyzej,to ja cytrus :D sory,ze tak duzo pisze i mule pale,ale komu,jak nie Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
wKoncuSieUda no to super :) ja nastepna wizyte mam dopiero 15 lipca ale to pewnie dlatego ze widzialam juz serducho :) cytrynka963 ja tez ostatnio mam bardzooo wyczulony węch i mdłości to jest naprawde straszne nigdy nie pomyslalam ze mozna tak odczuwać zapachy a ogórki kiszone wyprowadzaja mnie totalnie z rownowagi kiedys je lubiałam teraz czuje na kilometr... a jak u was z odczuwaniem upału???? u mnie jest starsznie gorąco i duszno i dzisiejszy dzień byl chyba moim najgorszym w ciąży czułam sie okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Kurcze dziewczyny ja się w ogóle nie czuje jak w ciąży... powiem wam martwi mnie to. A wizyta dopiero w poniedziałek. Boje się, że może nie wszystko się dobrze rozwija :( Oprócz braku okresu to nie mam w sumie żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WkońcuSięUda, super super super:D Alwarez, zazdroszczę widoku serduszka:) A przede wszystkim pewności,że jest okey;) KrolikSkacze, ja też nie mam żadnych objawów właściwie...Jedynie masakryczne wzdęcia oraz ból piersi...No i wysoka temp rano...Aż się czasem zastanawiam, czy to aby na pewno ciąża, albo czy wszystko okey...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Cześć Dziewczyny ja dziś o 18 mam wizytę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Miałam nadzieję, że będzie widać już serduszko, ale widzę, że u "w końcu się uda" jeszcze nie było, a ja jestem krócej w ciąży, więc raczej nierealne. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez nie mam zbytnich objawow ale nie martwi mnie to bo z synem tez tak mialam. Tylko jadlam i brzuc rosl, zero mdlosci tak jak teraz. U mnie tylko brak okresu, cholerne wzfecia i bialy sluz. Senna wczesniej bardzo bylam ale przechodzi. Takze cieszcie sie brakiem objawow a to ze sie np wymiotuje to nie jest wcale wyznacznok ze wszystko ok, znam rozne przypadki i roznie to niestety bywa. Nie zamartwiajmy sie na zapas. Stres tylko szkodzi malenstwu. Ja z synkiem od poczatku mowilam ze bd ok , ze musi i bylo, teraz tez to wiem i mysle juz tylko pozytywnie :)) U nas upal niemilosierny, jedzziemy dzis na basen :)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moze u cb bedzie widac :) ja mialam owu 17-18 maj a poza tym z synem tez pozno zobaczylam , widocznoe taki moj urok:)) ale ja juz wiem ze serducho sobie pieknie puka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wkoncusieuda a tak sie martwilas.super,że wszystko ok.s serducho będzie widać na nast wizycie:) Ja od tygodnia pracuje.w sumie tylko 3 godz dziennie.także jakoś daje radę. Z objawów to często mnie muli,spać bym mogła cały czas,często sikam,oczywiście ból piersi i urosły...,i ogólnie czuje sie inaczej.od kawy mnie totalnie odrzuciło,i mam więcej zachcianek.przy synku czulam sie o wiele lepiej. Ja wizytę u położonej mam za tydzień,ale bez usg:( jeszcze tyle czekania,bo usg dopiero w 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, a ja w sumie mialam miec wizyte w ten poniedzialek co byl, ale nie mialam jeszcze wynikow i dopiero najwczesniej w piatek bede na wizycie i tez licze na uslyszenie bombania serduszka :) U mnie tez upal niemilosierny, az mnie slabi jak sie tak wyjdzie na slonko :/ szczerze gorsza mam ta ciaze niz pierwsza a to dopiero poczatek. Piersiatka bola az w staniku musze spac i to spanie w nocy to tez nie bardzo przebudzam sie z boku na bok i jakos tak nijak podchodze do jedzenia...w sumie moglabym nic nie jesc a najwyzej pic jakas wode i tyle...no a brzuchol wydety jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, co za gorąc...Ledwo dycham... Jeśli o mnie idzie, to najchętniej non stop bym coś podjadała-a najlepiej słone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Mnie piersi zupełnie przestały boleć i nic nie czuje :( Tylko strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki moje:) U mnie też praktycznie nie ma objawów, poza bolącymi piersiami i tym, ze po poludniu muli mnie na spanie, to wszystko ok. Żadnych mdłości, aczkolwiek mam niezły apetycik ale na zdrowe odżywianie. Ciągle bym jadła warzywka, smaczne zupki warzywne. Rano nie widać brzuszka, ale wieczorem to wygladam juz na 5 miesiac ! Tak mnie wydyma nieźle. Może i od tych warzyw. Dzisiaj nareszcie upal, i się "rozmrażam" bo ja zmarzlak jestem, dzisiaj w nocy musiałam wciągnąć polar - bo tak mnie telepało z zimna. Gdyby kogoś nękały zaparcia - to polecam zmielic 2 łyżki siemienia i dodać do koktailu z banana, działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam się do tabelki, i mam taką małą propozycję,żeby dopisać jeszcze tydzień ciąży,żeby mniej więcej się orientować kto jest w podobnym...N ie chce mi się za każdym razem liczyć od daty porodu...Ale to taka luźna propozycja tylko:) Ja swój tydzień dopisuje-jak ktoś ma ochotę, to niech również dopisze... NICK.....................WIEK..........SKĄD................ T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14 ...... .......? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02.14............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Też bym się chciała dopisać, ale nie znam terminu porodu. To jest mniej więcej piąty tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×