Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Królik skacze tak jak pisałam wcześniej ja wizyte z położona mam dopiero 25 czerwca,także jeszcze trochę.a pierwsze usg ok 12 tyg. Ha też jestem pełna obaw,ale będzie dobrze :) musi... Dziewczyny a chcecie chłopca czy dziewczynkę?ja przy pierwszej ciazy chciałam dziewczynkę,jest chłopak i jakoś teraz bym wolała brata dla małego.chociaż mielibyśmy duży problem z imieniem.bo dziewczynka będzie Maya :) to yz byli ustalone przy pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :* Chyba kazda z Nas jest pelna obaw. Ja tez sie strasznie martwie czy tam w srodku wszystko w porzadku ale staram sie myslec pozytywnie a co mi pisane to i tak mnie nie ominie :) ale befzie dobrze,musi!" Ja mam wizyte dopiero za 10dni wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc :) tak juz bym chciala wiefziec... Ja w pierwszej ciazy chcialam corke,a jest synek. Teraz mi obojetne,byle zdrowe,ale mam dziwne przrczucie ze bd dziewczynka :) zobaczymy :) Czuje sie ok,jem ziewam i sikam i mam przeokropne wzdecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety wypisuje sie z lutówek. Rano zaczęłam płacić na brązowo, wystaraszylam sie, zrobiłam bete i spadła do 5. Miałam dzisiaj umówioną wizytę do gina na potwierdzenie ciąży, więc potwierdził...jej koniec. Mam za to zielone światło do starań jak tylko dostanę okres. Tak mi przykro. Nie moge sie pozbierać. Życzeń Wam spokojnych 9 miesięcy, ja wrócę za pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Dziewczyny mam nadzieję że dołącze do Was. Test robiłam, ale druga kreska taka blada trochę, ale jest :) Dziś rano zrobiłam bete, wyniki o 18, nie moge sie doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Dziewczyny mam nadzieję że dołącze do Was. Test robiłam, ale druga kreska taka blada trochę, ale jest :) Dziś rano zrobiłam bete, wyniki o 18, nie moge sie doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapola bardzo mi przykro.powodzenia w staraniach.:) 1984asia1984 witamy :)i gratki. U bas grzeje niemiłosiernie.synek sie tapla w wodzie a ja po chwilę uciekam do domu bo tam chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
olapola współczuje :( i właśnie dlatego czasami aż boję się tu zaglądać bo nie wiem co się u was dzieje a boje się złych wieści.... 1984asia1984 gratuluję :) alalat dobre znaki przynosisz :) cytrynka ja bym się zastanowiła mad pracą... ja swoją lubie... praca za biurkiem tylko czasami jest tyle stresu.. dzisiaj też miałam ciężki dzień i poniedziałek też z atrakcjami się zapowiada... i w takie dni mimo, że lubię pracę i chciałabym pracować jak najdłużej ( a w sumie i tak nie mam wielkiego wyboru - szef) to w takie dni mocno się zastanawiam czy warto narażać tak swoje maleństwo... nie chcę mu swoimi nerwami zaszkodzić i w związku z tym dochodzi dodatkowy stres... obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki, dzisiaj odebrałam wyniki - poki co okazuje sie ze przeszłam cytomegalię, na szczeście wcześniej, ale wirus jest uśpiony - podobno 90 % ludzi ma ten wirus. Olapola tak mi przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Dziewczyny dołączam oficjalnie, beta 149,5. Tak się cieszę i od razu martwię, żeby wszystko było ok. Przy pierwszej ciąży zaraz miałam plamienia i leżenie, a teraz mam 2 letniego synka, przy którym odpoczywac się za bardzo nie da.:) Olapola mi również bardzo przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapola-jeju.tak mi przykro. doskonale wiem co czujesz.to samo przechodziłam miesiąc temu ale nie rezygnuj! ja teraz zaszlam od razu w miesiąc po :) dlatego tak panicznie sie boje by syt sie nie powtorzyla..ale staram sie myslec pozytywnie.. :) mnie te wzdecia dobijaja!!grrrrr. gratuluje nowym cieżaroweczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze miesiąc i USG Tak już kocham tę moją nienarodzoną dziecinkę, że poezja. Czasami muszę podnosić moją pierworodną i martwię się czy to niczemu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BebiBabu-a ile lat ma córeczka?cięzka? uwazaj tylko zeby nie podnosic szybko.porywczo tylko pomalu. albo staraj sie siedziec i wtedy ja trzymaj.przytulaj. Ja swojego tez nieraz jeszcze bralam na ręce.ale teraz kategoryczie się tego wystrzegam. Jedynie jak siędze to wtedy moze siadac na kolana i się poprzytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dla większości z nas będzie to drugie dziecko :). Ja mam synka 2 lata i 4 miesiące, więc różnica wieku będzie prawie idealnie 3 latka. Niestety mojego nie da się nie dźwigać. Często jestem do tego po prostu zmuszona, bo wyrywa mi się, a musimy wejść razem po schodach albo pójść tam, gdzie on nie chce. Poza tym taka mała przytulanka ostatnio się z niego zrobiła i często chce do mnie na ręce się poprzytulać. Na razie na szczęście nie dzieje się nic złego, jak tylko czuję, że przesadziłam z dźwiganiem, to go puszczam i odpoczywam. Olapola - bardzo mi przykro :(. Mam nadzieję, że uda ci się dołączyć od razu do marcówek. Ja badania z krwi nie robię, a na potwierdzenie będę czekała do 8 tygodnia, bo wtedy mam zapisaną wizytę (w zasadzie chciałam iść już w 7 tygodniu, ale nie wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny GRATULACJE!!! ja jestem lutowka 2013, ale pamietam jak szukalam tematu luty 2013 :) szczesliwych 9 miesiecy zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda moja prawie 3latka ma około 15-16kg Na codzień jej nie noszę jedynie jak mój męczyzna ma na nocki. Robimy sobie wtedy babskie wieczorki gdzie niestety młodsza baba odlatuje pierwsza w salonie i muszę ją przenieść do sypialni. Mama2013luty fajnie sie masz. Przechodzić ciąże i mieć tą pewność, że wszystko będzie w 100% OK - szkoda, że tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja coś spania nie mam.wieczorem o 22 już stalam,a dzisiaj przed 7 już sie obudziłam.no ale synek też tak wstaje,więc i tak bym nie pospala. Bebibabu mój ma 2 lata i waży 13 kg.i też muszę go nosić.że schodów nie chce sam schodzić,bo kiedyś spadł z 3 schodów i sie chyba wystraszył.i jak gdzieś idziemy to nie biorę wozka,bo nie chce w nim siedzieć.ale po jakimś czasie nogi go bolą i chce na ręce.ciężko to widzę z brzuchem,i jeszcze jego.ale będę musiała mu to ukrócić żeby niczego nienarobic. No i już mnie ssie w żołądku. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) chyba będę mogła do Was dołączyć;D dzisiaj rano zobaczyłam wreszcie upragnione II kreski:D póki nie zrobię bety (zamierzam w pon.) nie będę pewna tego szczęścia. To będzie nasz pierwszy dzidziuś, o którego musieliśmy mocno walczyć. Trzymajcie kciuki za wysoką betę:) Pozdrawiam Was gorąco przyszłe Mamuśki:) PS z kalkulatora internetowego termin porodu wypada mi na 15.02.2014:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
Hejka dziewczyny Ja wczoraj byłam u lekarza i jest :) Na razie tylko pęcherzyk ciążowy (ale lekarz powiedział ze nie jest pusty bo widzi ciałko żółte) i wygląda mu na niecały 5tydz. Dostałam d*phaston skierowania na badania i L4 ze względu na ryzyko poronienia(pierwsza ciąże straciłam w styczniu w 6tc. Martwię sie troszkę ze nie było widać zarodka a na kolejną wizytę mam przyjść dopiero za miesiąc. mam nadzieje ze będzie wszystko ok :) ale denerwuje sie i biegam co chwila sprawdzać czy nie plamie. olapola - przykro mi strasznie, ale wiem co czujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olapola - współczuję! Ja niby jestem dobrej myśli, ale tak naprawdę, to jeszcze nie wiem, jak tam u mnie... Dzisiaj byłam u lekarza. Dostałam luteinę na podtrzymanie, buscopan ( rozkurczowy, zamiast nospy, to jest bez recepty) i magnez. No i kazał brać folik. Rano zrobiłam sobie badanie krwi na beta HCG, gin dał mi skierowanie na drugie, do zrobienia we wtorek rano, żeby zobaczyć, czy/jak przyrasta. I na razie tyle. 20 mam wizytę z USG prywatnie, tyle że w środku dnia, a mam trzylatka, który jeszcze do przedszkola nie chodzi, więc liczę na męża, że z nami pójdzie i będzie go pilnował, ale z jego pracą to różnie bywa. Jak on nie będzie mógł, to nie wiem. Na razie nie chciałabym wtajemniczać rodziców, a kłamać też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba,w koncu, naprawili kafeterie,bo w ogole nie szlo pisac --olazopola,bardzo mi przykro,trzymaj sie dzielnie i szybkiego zaplodnienia zycze --Michaska27,pewnie masz racje,porozmawiam z lekarzem,czy moge tak pracowac. Jesli mam zdecydowac,to ciagle mi niedobrze,czasami zbiera mnie na wymioty i nie chcialabym latac do kibelka w nowej pracy,a 3 razy dziennie musze sie polozyc.Najgorsze jest to,ze ciagle ktos czegos ode mnie chce..wczoraj o 24 mnie z lozka zrywali,by gdzies jechac.Dzis robilam sobie i innym zakupy,a jak chcialam sie za obiad zabrac,to znow jakis tel,by kogos zawiesc 40km!Jak mowie,ze zle sie czuje,to pretensje!W pon.mam wizyte i oznajmie ludziom,by mi dali spokoj.W tym stanie,odpuszcze sobie prace. Wczoraj wymioty,dzis tez.Na nic patrzec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc-to Ty cytrynka?? Ty to sie masz z tymi ludziskami.faktycznie niezle Cie męczą. i wspolczuje mdlosci!! mnie poki co nie męczą. znowu mam napady głodu.w ogole jak nie zjem godzine to mnie zasysa i brzuch boli.hehe :)) ktory masz tydzien cyklu? Alalat-trzymam za Was kciuki!! napewno wszystko będzie dobrze.wierze w to!! koniecznie daj znać jak wyniki bety;* i nie stresuj sie:* Ja mam wizyte i usg 18.06 więc podobnie jak Ty. jeszcze musimy troche poczekać :) Testow juz nie powtarzam. juz co ma byc to bedzie.a bedzie dobrze.wierze w to!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark_Paradise trzymam kciuki. Ja miałam raz IUI.... Majowa ja tez biegam jak szalona :/ wykończę się. Jak ta moja rodzinka ze mną wytrzyma! Traktuję siebie jak jajeczko. Pomyć podłogi już nie mogę bo.. bo nie mogę ;) Brzuch mi strasznie wybiło. Wyglądam jak w 7 miesiącu conajmniej. Wzdęcia + 10kg za dużo :/ Czuję się taka napompowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wynik bety z dzisiaj : 1380, więc chyba nieźle :). We wtorek robię ponownie, mam nadzieję, że ładnie przyrośnie ( powinna się chyba podwoić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BebiBabu to dzięki IUI jesteś teraz w ciąży? Macie już jakieś objawy? Ja, oprócz bolących piersi, czuję się normalnie. I mam podwyższoną temp. 37,1-37,2:) Jutro beta i po raz pierwszy mogę powiedzieć, że nie mogę się doczekać poniedziałku:) Jest ktoś z ostatnią miesiączką 12 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoktajo
do dark weszlam tu przez przypadek.Ja tez mialam ost.@ 12maja. Jakie dlugie masz cykle? Jamam bole brzucha jak na @ i to juz od owulki. Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoktajo
a ty juz testowalas,teraz doczytalam. Ja nie mam boli piersi,ale od owulki mam sporo sluzu i szyjka normalniepowinna byc w tej fazie cyklu twarda a caly czas jest rozpulchniona. wiec bede testowac. jak sie uda to do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoktajo - to mocno trzymam kciuki za 2 kreski:) mi wyszły wczoraj:) wcześniej testowałam w środę i jeszcze nic nie było. Ja miałam inseminację, stąd wiem na pewno, że owulacja była w sobotę 25 maja. Test wyszedł pozytywny dokładnie 2 tyg. później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość :)
hej, przez przypadek jak kolezanka weszlam tu bo szukalam jakiegos topicku z mamusiami na luty, ja tez mialam ostatnia @ 12 maja a nawet mozna powiedziec ze 11 bo w nocy, narazie objawow jak na ciaze nie mam ale i na okres tez nie takze narazie nie testuje tylko czekam na @, a jesli sie nie pojawi to z chcecia do was dolacze :) pozdrawiam i powdzenia zycze :) jak cos to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×