Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość Lilonka
Witam, mogę się dołączyć?:) Termin porodu mam na 20 lutego. Chętnie z wami popiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilonka
Paatkaa to krwawienie to pewnie z nadżerki, gdyby zagrażało ci poronienie, to pewnie miałabyś bóle i skurcze. Trzymam kciuki aby to było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
To moja pierwsza ciąża stąd ta panika...Ogólnie z krwią mam problemy bo często z nosa mi leci, siniaki się robią i faktycznie bardzo niskie płytki krwi mi w badaniu wyszły, może to wszystko połączone jest...z tą nadżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilonka
Pewnie tak jest ale nie zaszkodzi sprawdzić u lekarza. Napewno wszystko bedzie ok. Póki co nie rób nic tylko leż, ostrożność nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilonka
Ja miałam plamienia w tej ciąży jakieś dwa tygodnie temu. Ale zrobili mi usg i wsYstko było ok. Niestety nie potrafili stwierdzić co było przyczyną. Ponadto mam bóle brzucha których przyczyn też nie znają. Byłam trochę na zwolnieniu ale nie dostałam więcej bo usg wyszło dobrze. A ja mam taką pracę, że i stres, i ciężko, i na nogach... Ale co zrobić trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Lilonka witaj! Paaatkaaaa gdyby to była Twoja druga ciąża (albo i kolejna) to i tak byś przeżywała. Tak to już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane- zaakceptowane Mala Calineczka i Aasiczka na forum:) dopiero teraz weszlam od rana wybaczcie:* Paatkaa- leż i odpoczywaj !! moze to nc powaznego.skoro juz Ci sie to zdarzylo raz. Ale ja niestety mialam podobnie i u mnie się źle skończylo. Nie chce Cie straszyc. Oczywiscie mam nadzieje.ze u Ciebie będzie pozytywnie i trzymam za to mocno kciuki!!! Ja tez lekko krwawilam. malutkie skrzepy .zero boli a jednak.. Ale z tym to roznie bywa. ja jednak pewnie bym od razu do szpitala pojechala jakos wole byc przezorna i tyle :) Ale wierze ze u Ciebie bedzie dobrze:* lez sobie i wypozywaj.mozesz dodatkowo wziac sobie magnez 2x..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
wKoncuSieUda od początku krwawię identycznie właściwie od początku ciąży to wygląda tak, że 3 dni plamie/krwawię 2 dni czyściutko, znów 2 dni plamień/krwawień i dzień spokoju i tak na okrągło. Dzięki mojej kochanej nadżerce na szyjce :/ Wiadomo, że każde pojawienie się krwi z lekką zmianą potrafi przestraszyć, a ja szpitala unikam jak ognia...W życiu na pogotowiu nie byłam, wiem gdzie szpital ale jakoś nawet nie wiem jak tam miałabym się odnaleźć, mam nadzieję że nie będę musiała. Dziś lekarz, przekonam się co będzie dalej. Dziś dla odmiany mi krew z nosa namiętnie leci, myślicie że w ciąży można rutinoscorbin brać? Muszę sobie w końcu magnez kupić i co no-spę? Jakby mnie brzuch zaczął boleć? Moja apteczka jest pusta, poza luteiną i kwasem foliowym. Trzymajcie za mnie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaaaaaaaaa
Hej dziewczyny! :) czytam Was praktycznie od poczatku i w koncu postanowilam napisac. Termin mam na 5 lutego :) To moja pierwsza ciaza. Odkad dowiedzialam sie o ciazy rozpoczely sie dla mnie same problemy.. krawienie, potem plamienie i tak pare tygodni. w koncu lekarz wykryl krwiaka, musialam lezec. pod koniec czerwca bylam na usg i dzieki Bogu krwiak sie wchlonal, przestalam plamic, a dzidzia ma pieknie bijace serduszko :) jaka byla moja radosc.. :) Dzisiaj jestem dokladnie w 9 tyg. i 6 dniu. Odliczam czas do zakonczenia pierwszego trymestru, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :) poki co jestem na zwolnieniu lekarskim, duuuzo odpoczywam, nie przemeczam sie i nie moge doczekac sie kolejnej wizyty u lekarza, ktora bedzie na poczatku sierpnia. juz dzis chcialabym pojsc, zeby przekonac sie czy wszystko ok... Pozdrawiam wszystkie przyszle lutowe mamuski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ewelinka ja też jestem w 9 tyg. i 6 dniu a wizyte mam dzisiaj:) Już się doczekać nie mogę normalnie mnie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, m.gda: przeraziłaś mnie troszkę, ze u Ciebie w tym samym czasie widac bylo zarodek, a u mnie nie, ale masz racje - moze to wina sprzetu i spokojnie, ale i z niecierliwoscią czekam do czwartku (to bedzie 2 tyg po ost wizycie i serducho musi juz byc! :))) A jesli mowa o plamieniach, sama takie mam juz 2 tyg. Nie duze, nie sa niepokojace. Moja Gin powiedziala,ze to normalne i mam sie nie martwic, a przed chwila wyczytalam, ze jesli to takie brunatne "brudy" to prawdopodobnie tworzy sie lozysko. W lutym bylam w ciazy biochemicznej. Bardzo krotko trwala i wygladalo to jak spozniony o 3 tyg okres. Pamietam ze owej nocy bardzo bolal mnie brzuch,a rano zaczelam krwawic. Lekarz nie chcial nic dac, tlumaczac, ze czasem sie tak dzieje i ze niepotrzebnie tak szybko test robilam. Dodał tez, że kiedys kobiety nosily cala ciaze bez lekow i poprostu trzeba czekac. Dzis oczywiscie moim lekarzem juz nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka, to nie m.gda pisała o zarodku, ktory bylo widac, niestety nie umiem edytowac postow ;)) sorki za zamieszanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
Aaaa dziewczyny! Jestem po wizycie u lekarza :) Dobrze jest. Dzidzia ma całe 3cm, polip się zmniejszył ale dalej pod krwawia tak samo jak nadżerka. Ale w samej macicy nic złego się nie dzieje :) Uff... kamień z serca do 1 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze nie tylko ja jestem w 9 i 6 dniu ciąży:) jest nas trójka. Ja mam wizyte w kolejny czwartek, potem mam dostać wytyczne odnośnie usg genetycznego w 13 tygodniu. Dopiero początek ciąży a ja już mam malutki brzuszek i widać go zwłaszcza jak założe coś bliżej ciała. A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaaaaaaaaa
Patkaa gratulacje! :) nie ma nic piekniejszego, niz dowiedziec sie, ze wszystko z dzidzia dobrze :) Nadzieja mi rowniez juz widac brzuszek i tak jak u Ciebie - jak zaloze cos obcislego :P normalnie duma mnie rozpiera na widok tego brzuszka :D oprocz tego wieksze piersi z czego sie bardzo ciesze, bo zazwyczaj mam male :P sutki wielkie i pelno zyl. aaaa i sa baaardzo wrazliwe na dotyk. Poki co mecze sie z mdlosciami, za duzo nie moge zjesc bo zaraz mi niedobrze.. ehhh a tyyyyle bym zjadla pysznosci, a tu od wszystkiego odrzuca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
USG dziś pokazało 10tydzień 5 dzień :) Termin mam na 6 luty. Wszystko jest na dobrej drodze jak stwierdził lekarz. Choć szału nie ma, wyniki słabe, nadżerka jest, polip jest choć mniejszy ale dziecko się ładnie rozwija jak na swój wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaaaaaaaaa
Co do nadzerki, kiedys lekarz w PL stwierdzil u mnie niewielka nadzerke, ale nie na tyle, zeby cos z nia robic. Teraz mieszkam w Niemczech i tutaj ginekolog mi powiedziala, ze u nich nie ma takiego czegos jak nadzerka, ze to jest NORMALNE u kobiet, ktore jeszcze nie rodzily :P wiec nie wiem co z ta nadzerka w koncu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nadżerek - nie wiem, czy to normalne u kobiet, które jeszcze nie rodziły, bo u mnie nadżerka pojawiła się w ciąży właśnie i to drugiej... Czyli już rodziłam. Wchłonęła się samoistnie, na kontroli kilka tyg po porodzie już jej nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka cieszę się z dobrej wiadomosci, pewnie jesteś dużo spokojniejsza:) patrząc na Twój termin to mi wychodzi na 11 lutego. Mój lekarz gryzmoli i trochę w sprawach papierowych nie dokładny jest i nie umiem odczytać na kiedy mam termin wg usg. Ewelinka mnie też bolą piersi najbardziej sutki. Co do wymiotow to ja leżałam w szpitalu byłam odwodniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tez 9tydzień i 6 dzień jest nas 4 Paaatkaaa 10tydz 5 dzien i termin 6.02.14 ? Mam od wczoraj wieczora jakiś schiz. Mdłosci zaś nie mam :[ i brzuch mnie pobolewa. Wykończę się przez to :( Wczoraj wypiłam trochę coli na mdłości a dziś jestem o to sama na siebie zła. Mówię sobie co będzie to będzie ale świruję rasowo. Nie mają ze mną lekko mówię Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaaaaaaaaa
BebiBabu ja mam podobnie... tez schizy, jak tylko mdlosci ustapia na jakis czas... od razu wkrecam sobie najgorsze :/ kilka razy dziennie dotykam piersi, czy aby sie nie zmniejszyly.. masakra A to dlatego, ze tak Nam zalezy, zeby dobrze bylo :) i tak tez bedzie dziewczyny! musi byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
Hejka ;) Ja też mam dziś 9tydz 6dzien wiec jest nas 5tka :)))) Jutro wizyta u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
BebiBabu tak. 10 tydzień i 5 dni termin przy pierwszej wizycie określony na 6.02. 2014 a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Hej dziewczyny :) ja też mam 9 tydzień i 6 dzień. Jestem po wizycie i dzidziuś rozwija się wzorowo. Chciałam tylko napisać że czuje się super piersi mnie w ogóle nie bolą ( choć do 6 tyg. bolały) i nie mam mdłości. Mimo braku objawów ciąża jest zdrowa. Termin z miesiączki 5 luty a z usg 6 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja rowniez sie dopisze i postaram sie byc systematycznie :) NICK.....................WIEK..........SKĄD............. T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka....28............Pl(Wroc)..............0 2.02.14..............? Alwareza................26............małopolska........ .04.02.14..............? BebiBabu ....... ......33 ..........UK .......................05.02.14.............? majowa .................27.............PL(ok.Gliwic)..... 05.02. 14.... ...... ..? Królik skacze.........25............ok. Katowic....... .05.02.14............? Żabka37 ................37..............Pl........................07 .02.14 ...... .......? wKoncuSieUda......25..............DE................... .07. 02.14 ............? Cytrynka963...........29..............DE................. .....03.02.14..........? tymianek111.......... 28...............ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27........... 27................Pl......................08.02.12........ ......? Małamaja...............26................IE......................10.02.14..............? Doska11111..........27... .............UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984....... 29.................Pl ......................14.02.14.............? AniaDz.................. 25 ................UK......................16.02.14...........? Roozia...................26.................Małopolska.. ...... 17.02.14............? Apik1......................41...............Kraków.... ...........17.02.14..............? lulika.......................30..............Pl....... ........ ........21.02.14................? RybkaPlum............29..............ok.Poznania...... .23.02 .14............? m.gda.................... 23................ok. Szczecina.....24.02.14............? chudzina123............23...............ok. gdanska........19.02.14............? szkockaKratka.........31............ UK (Szkocja)........20.02.14............? dzidzius210..............32...............ok.Szczecina... .28.02.14............? onatowie299999......29............pl..................... .....21.02.14............? Miska Misia..............28.............PL........................ .4.02.14............? Bylam tu 2 tygodnie temu a pozniej nie moglam odnalezc tematu. Teraz mam w ulubionych wiec jest ok :)) gratuluje wszystkim kobietkom ktore oczekuja malenstwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje dziewczyny :) Paaatkaaaa) ja mam dzis 1 dzien 10 tygodnia i mam termin na 4 luty wiec ty chyba masz koncowke 9 tygodnia a nie 10 tego Mam pytanie do dziewczyn szczegolnie bedacych juz w ciazy ale i do wszystkich ktore mialy robione badnie moczu moj wynik wykazal b.liczne bakterie w moczu!mialyscie tak?moge cos zarzywać?urosept?doradźcie blagam bo jestem załamana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
u góry to ja bo zapomnialam sie zalogowac pozdrawiam i dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam, że już macie 9 tydzień, ja dopiero jestem w 7 i mam mega mdłości. Już czasami płakać mi się chce :( i de facto popłakuję. Rano jest jeszcze w miarę ok i dzięki bogu, bo nie wiem jak bym dała radę w pracy. Ale po południu i wieczorem to jest po prostu jakaś masakra!!! - tak mnie muli, że nic nie jestem w stanie zrobić, nawet palcem kiwnąć. Wspomagam się wodą gazowaną i coca colą. W ciąży z synkiem nie miałam takich problemów. Do wizyty do gina mam jeszcze 20 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij sok zurawinowy, podobno na to pomaga, jak nie pomoze to doktor powinien dac ci antybiotyk z penicylin, np ampicyline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×