Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Doska111 ja to przed ciążą zaliczyłam dentystę :) Teraz tylko chodzę na kontrole. Mnie to martwi, że jak zacznę plamić to nikt mi nic nie da. W pl luteina jest na recepte. Skąd to wytrzasnąć eh Jaka ze mnie panikara..... Ja mam prawie 3letnią córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
kochane dziewuszki miło słyszeć słowa otuchy. nie chcę zmieniać tematu forum na :"jakie moje życie jest ciężkie", ale w skrócie: tatę (rak prostaty- stan paliatywny) zabrali do szpitala ale najpierw ochrzanili mamę że do paliatywnej powinna dzwonić a nie na pogotowie (a wtedy to by trwało ok dwóch dni-sprawdzone nie raz) a że ona tęż ma nowotwór i po chemii jest właśnie to nerwy jej puściły i się rozkleiła, wtedy ratownicy zauważyli w niej chudziutką kobietę bez włosów i zmienili ton: czy wszysto wporządku proszę pani? właśnie od niej wróciliśmy i nie wiem o co chodzi bo tato powinien wylądować na urologii a wylądował na neurologii. zupełnie nie wiem dlaczego, ale z mąż mówi że jak już zaczyna bredzić (a zaczyna) a poza tym jest tak słaby że już tylko leży to tam będzie miał najlepszą opiekę bo niby na neurologii to leżą głuwnie pacjęci z" bezwładnym ciałęm"... wypadki i takie tam. jeszcze mam będzie dzwonić szlak by to wszystko Alalat... jak ja byłam u gina to powiedział że jeżeli pojawi się jakiekolwiek plamienie to mam iść niezwłocznie do lekarza, a jeżeli to nie możliwe to w taksówkę i na ostry dyżur ginekologiczny, powiedział mi że sam na takim spędził parę lat i że każde plamienie czy krwawienie w czasie ciąży powinno być skontrolowane bo może być niebezpieczne. z drugiej strony zaś moja babcia nie wiedziała że jest w ciąży z moją mamą przez pierwsze trzy miesiące bo miała okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka ciężka masz tetaz sytuację.ale musi być dobrze.nie możesz sie interesować,pamiętaj że pod sercem nosisz maleńka istotke. Oho zaczynają sie docinki pomaranczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
no to fakt... głupio napisałam z tym okresem. chodzilo mi o to że kiedy miała mieć okres to wtedy krwawiła... no chyba że okłamuje mnie i swoją córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
dlaczego w was tyle nienawisci?pewnie to napisala ktoras z nas,co sledzi temat.masakra.okropne,wredne,babska. Szarlotka,trzymaj sie,zycze Twojemu tacie,by szybko wyszedl,a Twoja mama biedna i miala racje,bo niby skad czlowiek ma wiedziec,jaka jest diagnoza i gdzie dokladnie dzwonic.porabana sluzba zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś tu chyba żal. Swoją drogą skoro to są dla Ciebie pierdoły to musisz być niezłym debilem, że pierdoły czytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Alalat i jak tam??byłaś u lekarza?miejmy nadzieje,że to nic groznego.Trzymaj się musi byc dobrze:) Coś czuje,że za jakiś czas będzie trzeba przenieść się na jakieś prywatne forum,bo złośliwe baby nie dadzą nam żyć. Temat ich nie dotyczy a mają najwięcej do powiedzenia....wonnn!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z uk rejestrujcie się na stronach firm"dziecięcych".bardzo fajne rzeczy wysyłają.Rózne próbki,kupony rabatowe.Zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wcześniej, żeby nie karmić trolla, tylko zgłaszać obraźliwe posty do skasowania. Tamte moderacja najwyraźniej skasowała i dobrze, ale dlaczego skasowała też ten mój? Mają za dużo roboty z kasowaniem, czy co? Ciekawa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podplamiam nadal, że się tak wyrażę, ale delikatnie i raczej na brunatno. Umówiłam się na wizytę u gina - tyle, że nie jest to moja zaufana lekarka, pierwszy raz do niego idę, bo po prostu miał wolny termin na dziś wieczór. Nie wiem, czy coś mi da, na USG chyba trochę za wcześnie, w sumie to mógłby mi dać skierowanie na betę, żeby dwa razy zrobić w odstępie dwóch dni, czy jakoś tak, żeby sprawdzić, czy dobrze przyrasta, to zapewne wyjaśniłoby, czy wszystko jest ok i ciąża się dobrze rozwija...No i może jakiś progesteron na wszelki wypadek. Nospę forte? To wiem, że czasem też dają. Szarlotka - to, że można plamić w terminie okresu na początku ciąży też słyszałam, także masz rację, a to, że trochę nieprecyzyjnie się wyraziłaś, cóż, nie przesadzajmy, to nie powód żeby kogokolwiek obrażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Mafin
Dziewczyny, Wy jesteście na tym samym etapie ciąży, co ja i pewnie też niedawno robiłyście badania - powiedzcie mi coś na temat TSH, bo się zaniepokoiłam. Właśnie odebrałam wyniki badań i wyszło mi podwyższone TSH - 5,29 (przy normie do 4,20). Nigdy nie leczyłam się na tarczycę i nie miałam z nią żadnych problemów. Przy poprzedniej ciąży robiłam wyniki w 8 tc i TSH miałam w normie jednak ciążę straciłam (serduszko przestało bić). Teraz jestem na początku 12 tygodnia a wizytę u ginia mam dopiero 11.06. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulia426
Wszystkie świeżo upieczone ciężarne Panie chciałabym zaprosić na forum daymynews.pl gdzie możecie poznać wiele nowych osób z którymi będziecie mogły porozmawiać na każdy dowolnie wybrany temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - ten ginekolog już niedługo, może zaczekaj? Pewnie najlepiej jak byś miała ginekologa endokrynologa, jeśli to miałaby być jakaś problematyczna sprawa. A masz możliwość skontaktowania się z nim, np telefonicznie i zapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Mafin
Napisałam do niego smsa bo jak ma pacjentki to nie odbierze. Dopiero wieczorem zawsze odpisuje. Już sama nie wiem. Dziewczyny na forum tak mnie wystraszyły, że znów poronię, że już z nerwów umieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - Ty się tak nie denerwuj, dziewczyny z forum nie są lekarzami, a Tobie takie nerwy mogą tylko zaszkodzić. Spróbuj o tym nie myśleć ( wiem, że to trudne) i czekaj co odpowie lekarz. Pewnie przepisze jakieś leki, żeby wyregulować poziom hormonów, oczywiście jeśli to konieczne już przy takim TSH, jakie masz. Ja niestety na tym kompletnie się nie znam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doska111 zapodaj jakieś stronki. Dziś rano test robiłam i dwie moooocne krechy :) Czuję się paskudnie. Boli mnie chyba wszystko. W sumie może boleć ile wlezie byle tylko wszystko było ok Dziewczyny a dotarło to juz do Was? Ja nie potrafię sobie wyobrazić w sumie nawet nie próbuje. Przedwczoraj wieczorem poczułam miłość do maleństwa. Starałam się szybko to rozgonić by jeszcze się nie przyzwyczajać ale się nie da. Patrzę tak na moją córunię - jak ten czas leci. Dopiero co robiłam test.... Jak to będzie mieć dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Mafin
Lekarz kazał czekać na wizytę 11.06 i się nie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dopiero teraz mogłam zajrzeć. U mnie wszystko oki . bez zmian. troche piersi zaczęły pobolewać ale tylko ja dotykam. BebiBabu-ktory masz dzien cyklu? Ja nie wiem.moze za tydzien powtorze jeszcze test.Wizyta za 10dni.maatko jak ten czas sie dluzy.a ja umieram z niepewnosci czy tam wszystko okej... Tez sie zastanawiam jak to jest miec dwojke dzieci. Ale mój synek bardzo chce miec rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Witam ponownie :) W poniedziałek wizyta u gin. Oby wszystko było dobrze. Robiłam badanie hcg jak kazał mi mój lekarz. Pierwszy wynik to 2025 a drugi po 48 h 4300 :) Także rośnie szybciutko :) Jak się czujecie?? Ja mam napady głodu a tak to nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik skacze- a mogłabyś napisać, kiedy miałaś ost. @ i kiedy były robione te badania? Albo ile tyg. ile dni ciąży? Pytam, bo sama planuję dać się pokłuć- pewnie w sobotę, fajnie byłoby mieć jakiś punkt odniesienia, jak dostanę wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka963
Witajcie! Mnie dzisiaj, troszke z rana mdlilo. Rodzina sie mnie czepia, ze ciagle jestem chora i cos ze mna nie tak, bo zawsze bylam aktywna, wszystkich wozilam, zalatwialam, a teraz albo leze, albo spie, albo mi nie dobrze :) Oni o niczym nie wiedza, tylko moj parter, a rodzince powiem troszke pozniej, przynajmniej po wizycie u ginek.Wiecie, to jest takie okropne, bo ciagle ktos czegos ode mnie chce, a ja tak nie mam sily. Dzisiaj cieplutko u mnie, ok. 25-28 st., wiec fajnie bylo. Poszlam sobie do parku, nad jeziorko i sie odprezylam, ale i tak musialam wracac sie polozyc, bo mnie mulilo i ciagle mi nie dobrze :( Dzisiaj na obiad zrobilam ziemniaczki z pieczonymi udkami kurczaka i otworzylam sloik ogorkow kiszonych. Wiecie, co to byla za ulga?! Naprawde, cos w tym jest, ze ciezarne jedza duzo ogorkow. Tak mi sie fajnie polepszylo. Juz mnie tak nie mdli i super sie czuje. Wypilam nawet wode po ogorkach i zjadlabym wiecej, ale domowej roboty mam jeszcze z 2 sloiki, wiec zostawie na czarna godzine, hehe :D -->Doska11111, fajny pomysl z tymi probkami :) Juz posledzilam na niemieckich stronach i zamowilam sobie darmowe syrop z DoppelHerz dla mam w ciazy m.in. z omega-3 i kwasem foliowym. Poszperalam i troche tego jest m.in. kalkulator, haha :D --->Alalat, moze masz termin miesiaczki? Podobno plamienia na poczatku sa zupelnie normalne, ale napisz, co Ci lekarz powiedzial ----> Szarlotka, kochanie, jak u taty? No i jak mama to znosi? Mam nadzieje, ze doszlo do poprawy? Dziewczyny, prosze, doradzcie mi, czy mam podjac nowa prace, chociaz na 3 m-ce? Praca lekka, ale trzeba stac 8 godz. Nie umiem niepracowac, zawsze zyje na pelnych obrotach, hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
Hej Dziewczyny :) ja często do łazienki siku chodzę, gdybym mogła to nawet 3 razy na godzinę tylko w pracy staram się mniej pić żeby nikt się nie domyślił... i mam gigantyczne wzdęcia... luźne ciuchy mi się kończą... dobrze ze jest chłodno to żakietem się zakrywam :) wiecie co ja to mam wrażenie że ci którzy wiedzą ze się zaczęliśmy starć to już wiedzą...mimo ze kłamię w żywe oczy... a powiedzcie jak sobie radzicie ze stresem w pracy? ja dzisiaj dostałam taki wycisk ze szok... szrlotka spokoju dużo Wam życzę... ja miałam tylko usg i hcg robione resztę muszę zrobić na 21.05 jak będę miała wyniki to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
A więc ostatnia @ 2.05 a badanie 3.06 i 5.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Królik skacze - dzięki, pomogłaś mi, kochana! Bo @ miałam 3 dni po Tobie, więc jak zrobię badanie 8.06, w sobotę, to to będzie też 3 dni po Twoim drugim badaniu, więc wynik powinien być podobnym tj rząd wielkości, wiadomo, że przesunięcia mogą być, różne długości cyklu itd. Nie byłam w końcu u lekarza. Mój mąż przyszedł późno, nie chciałam lecieć na łeb na szyję, spóźnić i dowiedzieć, że lekarz mnie nie przyjmie, bo spóźniłam się więcej niż 5 minut. W dodatku wolałabym do jakiegoś sprawdzonego lekarza, a ten był z przypadku, jakoś nie byłam przekonana. No i to plamienie teraz jest prawie żadne. Może jutro już go nie będzie? Taką mam nadzieję. Obstawiam ,ze to było plamienie implantacyjne - takie właśnie w terminie miesiączki, obym miała rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka - to idź do tej pracy, jak Cię przyjmą! Tylko jak tak marnie się czujesz, to jak tam wytrzymasz stojąc non stop? A najlepszy jest drugi trymestr, dolegliwości pierwszego mijają, a brzuch nie jest jeszcze koszmarnie duży i nie ma z tym związanych dolegliwości III trymestru. Oczywiście w większości przypadków. W sporadycznych mdłości mogą trwać przez prawie całą ciążę, ale to naprawdę wyjątkowe przypadki i życzę żeby żadnej z nas to nie spotkało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tym trzecim trymestrze, bo może 6 miesięcy popracujesz, jak wytrzymasz w I trymestrze, to w drugim tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda 37-38dc Alalat jeśli plamienie jest już brazowe to dobry znak. Mnie się II trymestr podobał. A jakie libido mmm Cieszyłam się ciążą. W III zaś zaczęły się jazdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Alalat dobrze ze plamienie minęło:)teraz spokojnie czekać na wizytę. Bebibabu rejestruj sie na stronach aptamilu cow&gate hoopa ja na tesco sie też zarejestrowalam przy pierwszym.w bootsie kurde chyba to tyle bo nie pamiętam. Królik skacze ja też mam takie napady glodu.muszę zjeść bo aż mi niedobrze. Cytrynka jeżeli czujesz że dasz radę to ja tym poszla.sama jestem na etapie szukania pracy,i jak coś wpadnie to pewnie skorzystam.chociaż na te kilka miesięcy.bo w domu mozna szaleć.ja juz pol roku siedzę w domu. Mnie dzisia bolało w podbrzuszu,ale polezalam i po chwili minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Hej :) A miałyście już wizyte u gina? Jak nie to kiedy idziecie pierwszy raz? Boicie się trochę? Ja poprzednią ciąże straciłam i teraz jestem pełna obaw. W poniedziałek w rejestracji to chyba mi serce wyskoczy. Taaaak... ataki głodu. fatalna sprawa jak nie zjem to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×