Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Kasiunia no to mnie przeraziłaś, że to aż tyle ma trwać... mówiła mi, że więcej czasu mam zarezerwować ale aż tyle?? No ale jak trzeba to trzeba, zobaczymy jutro ;) My dziś po wizycie jesteśmy, jutro zaczynamy 29 tydzień a Lenka waży 1050g ;) Mieliśmy usg 3D/4D, mówię Wam super sprawa ;) Aż w szoku jestem, że tak wszystko można było zobaczyć :) Poza tym wszystko w porządku, wymiary brzuszka tylko wskazywały na 26/27 tydzień także Pani doktor trochę się zmartwiła, że jak jeszcze mnie odchudzą na tej diecie cukrzycowej to Lenka może być drobniutka ale od ostatniej wizyty ja nie przytyłam a Ona przybrała normalnie na wadze także pomimo to, że ja ograniczam jedzenie i staram się trzymać tej diety to Ona i tak dostaje dostaje odpowiednie składniki odżywcze i rośnie także mam nadzieję, że wszystko nadal będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Zaczynam dzis 29 tc:) i na 9 mam lekarza.Nie wierze ale MĄŻ IDZIE ZE MNA!:) szok!...ale miły Moj pepek wyglada jak kogut na dachu samochodu policyjnego...tyleze nie swieci:), a coreczka twierdzi,ze to specjalny mikrofon, dzieki ktoremu siostrzyczka w brzuszku ja słyszy:P Mi sie tez ostatnio wydaje,ze jestem DUZA...i niestety moj maz nie wpadł jeszcze na pomysł,zeby mi cos miłego powiedziec a przydałoby sie. Sniło mi sie dzisiaj,ze urodziłam w swoim łóżku taka malenka dzidzie wielkosci banana i po 2 godzinach zcia urosły jej 4 zeby...ahhh te ciazowe sny:P Odebrałam wczoraj wyniki i oczywiscie morfologia troszke słaba ale za to TSH SUPER, bo 1,400 Miłego dnia dla Was i Waszych wesołych brzuszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ja dużo leniuchuje i bardzo mi to pomaga, dzięki temu nie mam już silnych skurczy i bóli, przez co jestem spokojniejsza:) Co do snów to ja też mam przedziwne dzisiaj śniło mi się że urodziłam córeczke i miała włoski na główce była piękna. Ale miała gołe nóżki nie było w co Nia ubrać i byłam wściekła że torba do szpitala jeszcze nie przygotowana W poniedziałek idę na cd. zakupów wyprawkowych tylko mąż mnie denerwuje bo dla Niego wiele rzeczy jest zbędnych i trochę jest sknerusem. To wynika z jego domu tam nic nie jest potrzebne. Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
O!To moj maz nie jest lepszy.Moze i nie oszczedza przesadnie na dzieciach ale dla niego zawsze jest czas.Mowilam 10000000razy zebysmy powoli zaczeli robic wyprawke ale nie BO JEST CZAS...I tym tokiem myslenia idac,moj kochany stwierdzil,ze grudzien to bedzie ciezki miesiac, bo wyprawka,swieta,prezenty,lekarze,badania,moja szkola...a mowilam.... Wczoraj wracajac od lekarza kupilam paczuszke pieluszek i chusteczek-niech czekaja w torbie,to byl zaskoczony...bo po co tak wczesnie. Lekarz stwierdzil,ze te skurcze na tym etapie nie sa dobre,zwlaszcza tak czeste.Dostalam spowrotem luteine,no-spe i zwiekszyl magnez i kazal sie oszczedzac.Ale najwazniejsze,ze z malenka wszystko ok szyjka zamknieta,a lozysko dobrze przyklejone...Wiec zostaje lenichowanie:-P Pozdrawiam wszystkie 2w1;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta:) Mimo ze to moja druga ciaza to zastanawiam sie czy wy tez tak macie, a mianowicie brzuch nisko,jak siedze to musze szeroko rozstawic nogi bo inaczej nie da rady..Pamietam ze z corka brzuch mi sie opuscil w jakims 35-36tyg.. We wtorek wyniki posiewu i pessar zakladany na 100%,moj ginek i ja oczywiscie mamy nadzieje ze szyjka do tego czasu bardzo sie nie skroci.. a brzuch jak twardnial tak twardnieje mimo 3*nospa forte 3*scopolan 3*magnez 2*luteina dopochwowo.. moze troche mniej ale myslalam ze przy takiej dawce lekow przestanie calkowicie..;/ ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Sylwian bedzie dobrze! Zobaczysz. Założą Ci ten passar i jeszcze nas tu wszystkie "przenosisz":) A z tym niskim brzuszkiem to wiesz co, moze niektore kobiety, ktore wczesniej rodziły juz tak maja, bo ja tez mam nisko brzuszek, o wiele nizej niz za pierwszym razem jak na 29 tc, tyle,ze mam szyjke zamknieta. Uda Ci sie szczesliwie donosic, zobaczysz. Ty sie dzielnie 3maj, a ja bede mocno 3mała za was kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) widzę, że Wy też bierzecie się na poważnie za wyprawki. Ja zaczynam się powoli stresować, bo czas leci a ja niewiele kupiłam;/ To moje pierwsze Dzieciątko i nie wiem za bardzo czego będziemy potrzebować. W co ubierałyście takie maluszki? bo ja dalej nie wiem czy nastawiac się na śpioszki+ body, czy pajace. Ale w samym pajacu to chyba za zimno dziecku? już sama nie wiem...Szukałam dziś jakiegos kombinezonu i nic ciekawego nie znalazlam;/ chyba zakupię cos w necie. Jakie termometry macie dla dzieci? bezdotykowe? do uszka? jakiej firmy? Korzystacie ze stojaków na wanienkę? nie mam w domu typowego stołu, na którym mogłabym ew. wanienke postawic, dlatego rozwazam zakup wanienki ze stojakiem. W czym kładzie się spać takiego maluszka? nie wiem już nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliszka wielkie dzieki za wsparcie,potrzebne mi byly takie slowa od osoby"trzeciej" bo jak mi to mowi maz albo mama to mam wrazenie ze pocieszaja mnie tylko po to zebym sie bardziej nie denerwowala;) Nie wiem czy to autosugestia po tym jak sie dowiedzialam o tej szyjce czy rzeczywiscie cos sie dzieje nie tak bo od kilku dni mam wrazenie ciaglego parcia na pochwe,czasem mnie zakluje i nie wiem czy to maly wali w szyjke czy cos innego,w ogole jestem strasznie opuchnieta w srodku,ledwo wkladam luteine..;/ nie wiem jak on mi wcisnie ten pessar ;/ A czy to w ogole boli? Boszzz mam wrazenie ze panika zaczyna mnie zżerac ;/ dark_paradise kup i spioszki i body i pajace-zobaczysz w czym dziecku bedzie najlepiej:) termometry mam trzy-jeden zwykly elektryczny pod pache,jak nie mialam jeszcze elektrycznego to wkladalam malej do pupci,wynik natychmiastowy tylko trzeba brac pod uwage ze w pupie zawsze cieplej;) drugi jest elektryczny do ucha i czola-z tym ze jezeli dziecko spi na danym uchu to wynik nie jest miarodajny bo temperatura jest o wiele wyzsza,w ogole mierzac na czole i w uszach to w uszach jest wyzsza. trzeci mam elektryczny tylko do czola. granica bledu jest w kazdym,ja teraz zawsze sprawdzam malej elektrycznym pod pacha bo moim zdaniem jest najbardziej miarodajny(kiedys sprawdzalam ze zwyklym rteciowym) Tak wiec ja Ci nie poradze jaki jest najlepszy ale najwygodniejszy jest elektryczny do ucha i czola w jednym. Co do stojaka na wanienki to jak uwazasz-ja kapalam mala na podlodze badz na łóżku w wanience,kwestia tego czy bedzie ci wygodnie:) wiadomo stojak jest wygodny bo nie musisz sie tak schylac,ale jak ci tylko zacznie dzieciaczek siadac to chyba troche strach kapac na takiej wysokosci-nie wiem nie mialam stojaka i nie mam zamiaru nabywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) juz za miesiac swieta!!! :))) ale ten czas leci :)) Grudzien pewnie szybko zleci wiec pozniej juz tylko przeczekac styczen i bedzie nasz upragniony luty :)))) Darkparadise- ja przy corci robilam tak jak Sylwia. Wanienke na podloge lub na lozko. Tylko kladlam pod spod duzy recznik aby nie pochlapac poscieli lub podlogi. Tym razem kupilismy przebierak z wbudowana wanienka i bardzo polecam wszystkim takie cudo :)) Co do termometru... Ja polecam elektroniczny do ucha lub rteciowy. Ale jaki kupisz to Twoj wybor :) Co do ubierania maluszka. Ja pod spioszki zawsze zakladalam body z dlugim rekawem lub kaftaniki, a pod pajaca body z krotkim rekawkiem... Wiec raczej kup po kilka sztuk wszystkiego. Tylko nie za duzo ;) Sylwian- brzuszkiem sie nie przejmuj- ja choc mam maly to i tak musze "rozkraczac" nogi jak siadam bo jest dosc nisko :) Uciekam spac bo juz ledwo chodze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark_Paradise widzę, że ostro wzięłaś się za zakupy ;) Aaa mnie dopadło przeziębienie... :( Do tej pory udało mi się uniknąć a teraz męczy mnie katar i gardło.... :( Mam nadzieję, że uda mi się wyleczyć z tego szybko, kupiłam w aptece neo-angine ze względu na moją cukrzycę, bo on akurat jest bez cukru i co dalej brać??? Nie wiem... raz piszą, że rutinoscorbin można, raz, że nie a do lekarza iść z katarem i bólem gardła to sama nie wiem czy jest sens.... Ahhh, już bym chciała ten luty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Co bierzecie do szpitala ? Macie już torby spakowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
sylwian88 - Zakładanie pessara nie boli, jest to mało przyjemne ale nie bolesne (zależy też pewnie od wyczucia i delikatności lekarza). Musisz tylko sie rozluźnić na fotelu... ja byłam spieta i pani się męczyła strasznie, w końcu zrobiłyśmy przerwę i za chwilę poszło super. zgredzio1988 - jest taki specjalny syrop dla ciężarnych Prenalen i tabletki do ssania Prenalen na gardło - mają świetne działanie i są bez cukru. Pozdrawiam wszystkie Ciężarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Dark_Paradise ja podobnie jak dziewczyny preferuje podłoge i łóżko do wanienki.Kuzynka miała stojak i własciwie nieużywany sprzedała na allegro,bo stwierdziła,ze to niepraktyczna rzecz ale zalezy kto co lubi.Jesli chodzi o ubranka to najlepiej wszystkiego po troche i ja jeszcze jestem zwolenniczka niemowlecych rajstopek.Sa cieplutkie, wygodne,dobrze trzymaja pieluszke.No i przy zmianie pieluszki nie trzeba sciagac całych tylko wystarczy zniżyć do kolanek i malenstwo nie marznie z gołymi stopkami, no chyba ,ze mamy większą awarie;P Termometr uzywam elektroniczny pod paszke i zawsze sie sprawdzał ale widziałam ostatnio termometr w smoczku, kosztuje ok 15zl i tez wydaje sie fajny tyle,ze chyba tylko przez pierwsze miesiace. Powoli zaczynam sie pakowac tzn narazie dokładam cos do torby i powiem Wam,ze im bardziej ja kompletuje tym jestem jakas spokojniejsza.Jak robicie z podkładami na łóżko? Bierzecie całą pake do szpitala czy tylko z 2-3 szt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) bardzo Wam dziękuję za wszystkie cenne rady:) nie ma to jak takie fachowe info:) to chyba faktycznie stojak pod wanienkę to zbedny wydatek, skoro żadna z Was tego nie używała. Małamaja o przewijaku z wanienką nawet nie słyszałam;) Właśnie wygooglowałam - i powiedz - czy nie jest ta wanienka za mała? bo na zdjęciach wygląda na krótką...chociaż czy dłuższa jest potrzebna? sylwian88 - u mnie autosugestia działa czasem bardzo mocno, aż za...Także wiem o czym mówisz. Też mi się zdarza poczuć takie jakby ukłucie w pochwie i też jestem spuchnięta/rozpulchniona także na zewnątrz;/ Nie martw się, na pewno będzie dobrze i mam nadzieję bezboleśnie! Zgredzio - oj z zakupami to się dopiero rozkręcam:) że też musiał Cię dorwać przeziębienie:( mi lekarz (gin) mówił, że rutinoscorbin można brac (nawet 3 razy dziennie po 2 tab), a w razie gorączki apap lub paracetamol (3x1). Jeśli masz zielony katar to leć do lekarza, bo to ozn. stan zapalny. Kasiunia pisze o Prenalenie - mi tez lekarz to zalecał (syrop). Mogliszka - a takie rajstopki nie gniotą w brzuszek? widziałam też wczoraj półśpiochy (wynalazki których nie znałam:) )i zastanawiam się czy by się sprawdziły. Co do podkładów - nie miałam pojęcia, że mamy to mieć ze sobą! a to dla dziecka czy dla nas? Też będę spokojniejsza jak już wszystko skompletuje... Agnieszka - ja do szpitala nie mam nic! tylko majtki poporodowe - na razie 4 szt. Kupiłam z firmy horizon - ponoć dobre. Mam tez 1 koszulę nocną. Jeszcze jedną dokupię, potem mam zamiar nosić normalne piżamki, bo koszul nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja do szpitala mam już nowy szlafroczek, 2 koszule z rozpięciem po bokach i biustonosze do karmienia :) reszta którą muszę kupić to majtki poporodowe, podkłady na łóżko i wkładki laktacyjne czy coś jeszcze nie wiem :P kapciochy wezmę domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
w sumie na stronie mojego szpitala w którym chce rodzić jest lista co dla mamy jest potrzebne, ale mi się wydaje, że jest ona jakaś nie pełna sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie - Córcia będzie spała z nami w sypialni, ale nie wiem w czym ją kłaść za dnia. Tzn. chciałabym żeby w ciągu dnia była z nami w salonie i nie wiem czy kupić jakąs kołyskę, czy bujaczek/leżaczek starczy. I odnośnie bujaczków - macie jakieś godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_paradise i tu grzmia wszyscy rehabilitanci-absolutnie zadnych lezaczkow bujaczkow itp bo to niezdrowo dla kregoslupa!!;) Ta jasne,moja mala caly czas lezala w lezaczku i nic sie jej nie dzialo ;p my mielismy fisher price lezaczko-bujaczko-krzeselko z funkcja wibracji i mala rewelacyjnie zasypiala przy wlaczonych wibroekszyn;) poza tym ma jeszcze taki palak z dwiema zabawkami i jak dziecko jest starsze to sie nim bawi:) mozna zablokowac tez te plozy zeby stalo stabilnie i ma dwie regulacje poziomu,jedna jako lezaczko-bujaczek taka niska, a druga jako krzeselko wyzsza. Mozna tez spiac plecowke z tylku i dziecko ma twarde oparcie. generalnie ja polecam,jest drogi bo w granicach nawet 300zl ale oplaca sie. Co do podkladow to ja wzielam trzy-chyba nie bedzie ze mnie tak tragicznie leciec.. Rutinoscorbin biore codziennie przy braniu zelaza-lepiej sie wchlania:) A prenalen popieram,dla mnie w smaku obrzydliwy-nie ma czasem w swoim skladzie czosnku i malin? pamietam ze w pierwszej ciazy myslalam ze zwymiotuje jak go wzielam,ale skuteczny:) Kasiunia252 - dzieki za wiadomosc:) moj gin jest bardzo delikatny i nawet potrafie sie rozluznic jak mnie bada,chyba ze przegina a raczej teraz ostatnio mnie bolalo bo wepchal palce zeby zobaczyc stan tej szyjki.. Jutro ide na usg malego i na usg szyjki,oby sie bardzo nie pogorszylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Dark_paradise- ja nabylam przebierak z wanienka firmy cosatto. Kolezanka mowila ze wanienke uzywala az jej maly skonczyl 6mcy. Pozniej kupila siedzonko do kapieli w zwylkej wannie. A przebieraka uzywala prawie przez caly pierwszy rok. Wydaje sie byc bardzo wygodny z tego wzgledu ze nie trzeba bedzie sie nachylac do dzidzi przy kapaniu czy przewijaniu... A po porodzie niestety te nasze plecki beda potrzebowaly odpoczynku. Co do bujaka... My kupilismy uzywany: lezaczek-bujaczek firmy Graco. Jest do 11 kg a wiec do okolo 9mca.. Agnieszko moja torba juz spakowana: Zaznaczam ze rodze w irlandii i z dokumentow potrzebuje tylko karte ciazy :) koszula do porodu x 1 majtki poporodowe jednoraz x5szt podklady poporodowe x 2paczki plyn do hig intymnej dla kobiet po porodzie wkladki laktacyjne i krem z lanolina na podraznione brodawki 2 duze reczniki 1 maly recznik plyn do kapieli gabka do mycia klapki pod prysznic pizama na zmiane wygodna do karmienia wygodne kapcie kocyk polarowy-tutejsze szpitale nie sa zbyt cieple :/ biustonosz do karmienia x2 skarpetki x2 kosmetyki(krem do twarzy, pomadka ochronna, pasta i szczoteczka do zebow, kosmetyki do makijazu,szczotka do wlosow, gumka i spinka do wlosow. Dla malego tez juz wszystko mam ale jego torba jeszcze nie jest spakowana :) zaladuje ja pod koniec grudnia :) Uciekam spac kobietki :) trzymajcie sie ciepluchno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark.. Jak masz gdzie położyć wanienkę, to bez sensu stojak kupować. Ja osobiscie ze stojaka kożystałam jak kąpałam chłopców w wanience, jednak dość szybko przestawialismy się na wannę, no i młodszy w pierwszysch tygodniach bał sie wody! krzyczał przy kapieli niemiłsiernie, próbowałam wszystkiego i w rezultacie na końcu kąpałam go w plastykowym wiaderku! Zanurzony po szyje był wniebowziety! tylko to pierońsko niewygodne było i zazwyczaj mąż pomagał. co do termometru to juz chyba wszystkie przerobiłam, ostatnio mąż nabył taki laserowy bezdotykowy, mierzy dobrze i problemów z nim nie ma. Te do ucha sie nie sprawdziły, bo chłopcy nienawidzą gdy im sie do ucha cos wkłada. Zwykły rtęciowy czy elektroniczny pod paszkę/do pupc****od paszką zawsze sie kończyło płaczem, że za zimny ado pupci chyba tylko raz włozyłam starszemu, jakos nie lubie wkładac czopków i innych rzeczy do pupci. Co do ubranek to mi najwygodniej ubierało mi sie w body z krótkim rekawkiem i pajacyki zapinane w przodzie oraz pólspiochy+body z długim rękawkiem. Nigdy nie uzywałam kaftaników itd. jednak tutaj co kto lubi, jakie ma przekonania i nic na siłe. Czasem mozna dostać cudne ubranka z zapinaniem w tyle, nienawidziłam tego, beznadziejnie mi sie ubierało w to i na dodatek sprawiało wrażenie,że uwiera dziecko na plecach. Ja nie mam nic narazie do szpitala :( w razie czego mąż nabedzie bo juz ma doswiadczenie, myslę ze dopiero z poczatkiem stycznia zacznę to ogarniać, mam nadzieję,ze syn wczesniej nie wyjdzie. Musze nabyc jakąś koszulkę wygodną do karmienia no i pizamę swoja wezmę. Nie przepadam za koszulami do spania ale na wizytę to w sam raz będzie tylko ją podwinąć. Leżaczek też polecam jakis nabyć, zabierasz to ze sobą, do kuchni salonu łazienki i masz dziecko przy sobie, moi chłopcy lubili ca ły czas bys z kimś, wiec szłam do wanny i sie myłam gadajac do maluchów, albo kładłam na blacie w kuchni i gotowałam obiad a małe uczestniczyło we wszystkim. Kiedys Wam jeszcze pisałam o wkładkach Tena lady na czas po porodzie i bede pewnie jeszcze pisała, sa naprawdę mega komfortowe, wyglada toto jak podpaska ale jest naturalne delikatne i mega chłonne a nie to co te obrzydliwie wielkie i nieporeczne wkłady poporodowe, które masakrycznie przeciekają! Wczoraj byłam w pracy, powiedziałam,ze juz nie wracam, nie mam siły na walke z rodzicami, mam ostatnio i tak sporo problemów w zyciu rodzinnym a to mojemu malcowi nie sprzyja. Zajęłam sie planowaniem świąt, robieniem ozdób na kiermasz bozonarodzeniowy , czytanie ksiązek i porządkowaniem. Szukam pomysłu na sypialnie, chcę ją jeszcze przemalować, najlepiej przed świetami ale nie wiem jaki kolor wybrać by pasował do łozka i komody, najchetniej to bym łozko przemalowała też ale męzulo to by mnie udusił za to. w ogóle marzy mi sie zmiana sypialni na mega wielkie łoze, teraz mamy 160x200 i ledwo sie tam miescimy z dzieciem posrodku, taka sypialnia 200x200 conajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Małamaja super, właśnie planowałam podobne rzeczy wziąć :) no dokumentów nie uwzględniłam, ale mam na stronie szpitala napisane jakie są potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno kupię łóżeczko turystyczne, które postawię na dole w salonie. Oczywiscie kolyski sa slodkie i swietnie sie prezentuja, ale takie lozeczko zawsze moge ze soba zabrac w podroz! jest duze( w porownaniu do kolyski) , wiec na dluzej starczy. Bede tez na pewno korzystała z fotelika bujaczka, zeby córcia byla ze mna wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
podobno te bujaczki nie są dobre na kręgosłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak foteliki samochodowe, bo dziecko jest w tej samej pozycji....z reszta, taki fotelik uzywany by byl sporadycznie, tak zeby mala przeniesc w miejsce, gdzie lozeczka przeniesc sie nie da.Na pewno nie bedzie w nim cale dnioe siedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Rajstopki sa naprawdę ok zwłaszcza te ktore nie maja wciągniętej gumki,za to mają ściągacz.Ja dzis kupiłam kolejną pare:) Połśpioszki tez sa fajne ale nie takie ciepłe. Ja tez bardzo nie lube tych pajacyków zapinanych na pleckach, tez mam wrażenie,ze uciskają maleństwo, które tak duzo czasu spędza w pozycji lezącej.Wczoraj poprzestawiałam trochę w swojej sypialni i zrobiłam miejsce na łóżeczko.Poprałam reszte rzeczy dla małej i spakowałam jej torbe do szpitala. Wyobraźcie sobie,ze mieszkam chyba na koncu swiata, bo NIGDZIE! ani w moim miescie ani w pobliskim nie ma czapeczki na zime dla niemowlaka! POZDRAWIAM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Czy pakujecie oddzielnie torbę dla siebie i dziecka ? Czy może być wsio w jednej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliszka - widzę pełna mobilizacja:) ja chyba nie będę nic przestawiać w sypialni póki nie urodzę żeby się na bardzo nie zagracić. Jak będę w szpitalu mąż przesunie nasze łóżko i wstawi łóżeczko. Musimy tylko wcześniej wymierzyć co i jak:) Oglądałam wczoraj bujaczki fisher price i natknęłam się na filmik na you tube wpiszcie w wyszukiwarke warning fisher price i będzie pierwszy (nie mogę wkleic linka, bo woła, że to spam). Także ten bujaczek odpada. Myślę teraz o FISHER PRICE T4145 LEŻACZEK BUJACZEK 3w1 Cudowna Planeta. Mialyście z takim czymś do czynienia? Sylwian który masz bujaczek? iwcia - a jak jest z materacykami w łóżeczkach turystycznych? dokupujesz tam cos na spód, czy wystarczy to co jest? bo jeszcze się nie przyglądałam bliżej tym łóżeczkom, a może być to dobra opcja do salonu:) Dziewczyny w czym będziecie kapać maluchy? ja myślę o oilatum soft. Zobaczę tez co polecą na szkole rodzenia. Bywa Wam też niedobrze? bo mi się często zdarza wieczorami;/ i to nawet nie po jedzeniu, tylko po prostu bez niczego. Jaką macie hemoglobine? ja zawsze ok. 12, a chciałabym nieco to poprawić przed porodem. Pozdrowionka dla Was wszystkich mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Dark paradise a ja myslalam,ze tylko mnie mdli.Niestety tez najgorzej jest wieczorem ale nie sa to mdlosci regularne.Raz sa ,raz ich nie ma.Mi pomaga suchy chlebek.Myslalam,ze to moze prze leki.Z hemoglobina mam podobnie ale to i tak jest juz po kuracji i jest podniesiona. Ja juz wije gniazdko ,bo moja 4letnia coreczka nie moze doczekac sie siostry i wszystko traktuje jako krok do spotkania z nia.Nawet w liscie do Mikolaja napisala,ze chce sikajaca lalke baby borna bo musi nauczyc sie zmieniac pieluszki zanim tato przywiezie mame i dzidzie ze szpitala:-P(wybaczcie pisownie-pisze z tel) Ja przewaznie kapalam wlasnie w O.Soft ale te inne apteczne zamienniki wlasniwie niczym sie nie roznia ... Tylko cena.Moge cos pomylic z nazwami ale bylo chyba jeszcze balleum i mustella. No i ja wlasnie uzywalam tylko tego do kapieli i bardzo pomoglo mojej Amelce,bo miala problemy ze skorka.Po takiej kapieli fajny jest balsam lub krem na emolientech,ja uzywalam wlasnie oilatum. Torbe dla malej pakuje osobno,bo latwiej cos pozniej odszukac i tez dlatego,ze dla siebie mam mala torbe.Coreczke pakuje w torbe od wozka. Jakie ubranka szykujecie dla malenstwa na wyjscie?Bo planowalam body z krotkim i na to welurkowy pajacyk i dodatkowo moze skarpereczki i kombinezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te łóżeczka są już kompletne, mają mnóstwo funkcji, zobaczcie sobie przykładowe na allegro:) Mnie nie tyle mdli. co piecze zgaga, na szczescie rene pomaga, choc krotkotrwale.Poza ttym od wczoraj boli mnie, kluje dosc mocno nad pepkiem, delikatnie w prawa strone. Wiem, ze Malenstwo jest tam ulozone, wiec pewnie kopie mnie w jakis nerw, ale dzis w nocy to juz w ogole spac nie moglam, zasypialam na 20 min i budzilam z bolem, a brzuch mialam twardy jak kamien z widocznym w tym miejscu wybrzuszeniem. Jutro mam wizyte, wiec musze o tym wspomniec, bo o ile koniaczki sa czasem przyjemne, o tyle te bole bywaja nie do zniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×