Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość kasiunia252
Zgredzio1988 - Jak Twoje cukry??? Panujesz nad nimi? Ja jak dotąd je opanowałam i trzymam niski poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) ja jak tylko zobaczyłam dwie kreski, sprawdziłam termin porodu na www.kalbi.pl/kalendarz-ciazy i to co potem wyliczył mi lekarz pokryło się z tym co sobie wyliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia- tak u mnie póki co w normie tzn w niedzielę troszkę przegięłam i były za wysokie ale wiem co było tego przyczyną... nażarłam się jak głupia a później umierałam także teraz koniec z odskoczniami, trzymam się diety choć nie ukrywam, że łatwo nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam Wiecie ja tez mam mega problem z bezsennoscia. No kulam sie i kulam w łóżku i czuje ze jestm zmeczona ale spac nie moge. Natii to normalne ze sie boisz o dzidziusia a szczegolnie po "stracie" , ja do teraz panikuje i chyba uspokoje sie dopiero jak mala przyjdzie szczesliwie na swiat. Laktator juz mam ( ostatnim razem sie przydal) , napewno dokupie jeszcze oslonki silikonowe na sutki bo bez nich przez pierwszy tydzien nie moglam karmic. Moge wam polecic strone www.ladiesandbabies.pl jest tam bardzo dokladny kalkulator tygodni i opis kazdego tygodnia i wiele innych rzeczy :-) Bylam dzisiaj w H&M maja super promocje na spodnie ciazowe i bluzki. Spodnie kupilam za 30zl a bluzki sa od 10 zl. Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natti moja Lenka ważyła ostatnio 1050 g to było właśnie w 28 tygodniu, teraz wizytę mamy 19 grudnia także wtedy będę mogła Ci napisać ile waży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Agnieszka , Zgredzoo ja tez w czw zaczynam 31 tc, termin mam na 10.02 a a 19 .12 wizyta:) Moja córeczka bedzie miała na imie Blanka Anna ale gdyby przemieniła sie w synka, to z Blaneczki zrobiłby sie Bruno:) Strasznie mnie ostatnio kuje na brzuszku z prawej strony tuz pod gumka stanika. Cyba malenka sie przekreciła i z2 cm nad pepkiem wypycha mi sie cos wielkosci nieduzej pomaranczy...chyba pupka:) Moj maz ostatnio mi uswiadomił, ze zrobiłam sie bardzo "bojowa" i nerwowa i tym sposobem poddałam sie relaxikowi w postaci lektory :50 twarzy Greya...bardzo polecam .Uspokaja, odpreza i przenosi do innego swiata:) Pozdrawiam Was i Wsze cudowne brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja też ostatnio zrobiłam się nerwowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie sprawa wyglada tak: 1szydz ost @: 7.05.13 Dł cyklu: 29dni Do zapl doszlo: 19,22 lub 23 maja :) (nie wiem ktory z tych & byl strzalem w 10tke ;)) Obecnie jest: 31tydz (30tyg7dni) Termin porodu: 10.02.14 Tak mi obliczyl ginek, tak obliczylam sobie sama i tak oblicza mi kazdy kalkulator ciazy :) Wiec jezeli synek zechce wyjsc w dniu wyznaczonego terminu- bedzie obchodzil urodzinki razem z mamusia :))) ja tez z 10 lutego jestem :))) Co do laktatora- rowniez juz mam. Kupilam sobie manualny Avent. Przy corci bardzo mi sie przydal i patrzac na te moje "karmniki" tym razem tez sie raczej przyda :) Kupilam dzis w lumpku nowiuskie lozeczko turystyczne z lampka, wieszaczkiem zabawek , wibracjami i muzyczka i mate do zabaw tez grajaca - wszystkio nowiutkie zapakowane w oryginalne pudla!!! Wlascicielka lumpka powiedziala ze jej kuzynka miala miec chlopca a przy porodzie wyszla corka... A oni wszystko w chlopiecych kolorach kupili i oddali jej do sklepu aby sprzedala za grosze :))) i tak za 20€ (80zl) wyszlam z lumpka obladowana :)))) Ide kapac moja fruzinke :) buziaki kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamaju, ja tez mialam ostatnia miesiaczke 7.05.13 :) tyle, ze u mnie raczej cykl trwal 30 dni. Dlatego pewnie mam date na 11.02.14. tylko zastanawia mnie jak to mozliwe, ze u mnie dopiero wczoraj zaczal sie niby 30 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iwcia :) na 100% zaczynasz 31 tydzien :) wlasnie sprawdzilam chyba kazdy kalendarz ciazy na internecie :))) i w kazdym jest napisane ze masz rowno 30 tygodni za soba(tzn. 29tyg7dni). :) czyli dzis/jutro zaczynasz 31tydzien :) A wiec glowa do gory :) wlasnie zostal Ci tydzien krocej do porodu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Mój pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 1 maj :) łatwo zapamiętać :D moje cykle zwykle bywały 32/33 dniowe termin mam na 8 luty. więc z tego wynika że dziś zaczynam 31 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Nie wiem czy to pomylka literowa czy jak ale od kiedy tydzien ciazy liczy sie do 7 dni??? Odkad pamietam tydzien ciazy liczy sie tylko do 6 dni a nie do 7. Tak wiec Malamaja juz masz 31 tc czyli skonczone masz 30tc i 1dzien a termin i tak na 10 luty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia2020 niektorzy lekarzi i polozne posluguja sie tygodniem ciazy ale tym skonczonym, wiec np. W karte ciazy wpisuje ten skonczony. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) to mnie pocieszylyscie tym tygodniem do przodu:) ale i tak rzadko kiedy Dzidzia rodzi sie w terminie, wiec musimy byc przygotowane na kazdy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta:) Czytam sobie o tych kalkulatorach i ehh..:) Ja odstawilam krazki antykoncepcyjne bo staralismy sie o drugie dziecko. lekarz powiedzial ze dopoki nie dostane normalnego okresu(mialam tylko plamienie z odstawienia) to nie ma mowy o zajsciu w ciaze..wiec sobie odpuscilismy i tego dnia kiedy dalismy spokoj to najprawdopodobniej zaskoczylam:) Zrobilam bete dla pewnosci bo dostalam nowa prace i 13-06 wyszedl wynik 4681,3, nastepnie 14 czerwca po wielkim zdziwnieu lekarza ktory zrobil mi usg stwierdzony 4tc:) Termin wg usg bo zadnego innego nie jestesmy w stanie ustalic jest na 9luty,wiec tak na dobra sprawe jedziemy na terminie z maszyny;) A teraz mam 30t3d wg ginka:) Swoja droga w piatek ide na kontrole pessara i sprawdzenie czy szyjka sie nadal nie skraca,od dwoch tyg praktycznie ciagle leze,przez ta ciagle stawiajaca sie macice i miekka krotka szyjke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktoras z WAS bedzie miala cesarke na 100%?Moja pani gin.ustalila wstepnie termin na poczatku lutego.Przed porodem poloża do szpitala gdzies w36 t.c i beda monitorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) podrąźe jeszcze temat tygodni ciąży bo już mam mętlik. Ostatni okres miałam 29 kwietnia -pierwszy dzień cykle 30-31 dni termin mam na 3 lutego. W czwartek zaczynam 32 tydzień czyli skończony 31 tydzień i 1 dzień? MamaAnusi ja na 100% będe miała cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja "witam w klubie".Wstepny termin to 6-7 luty.Ja tez licze tak samo jakTy.Dziś mam skonczone 28 t.c. a zaczety 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala masz absolutna racje z tymi dniami :D w trakcie pisania myslalam o tygodniach i chyba dla tego strzelilam gafy :/ no coz zdaza sie :D Nadziejo dokladnie tak jak napisalas :) Mamoanusi a kiedy byl 1dzien Twojej ostatniej miesiaczki? O ile moge zapytac... Liczysz ciaze od dnia poczecia czy od ostatniej @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaze licze od dnia ostatniej miesiaczki czyli 15 maj.Moja gin.wyliczyła na 15 luty termin.Ze wzgledu na c.c.bedzie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaAnusi ja ostatnią @ mialam 13 maja termin mam na 17 lutego i w zasadzie termin z usg pokrywa się z tym podanym przez ginka. Wczoraj zaliczylam wizytę, nastepną mam 8 stycznia. Benio tak swirowal ze ciężko było go zmierzyc ale się udało. Padam ostatnio, do tego puchnę. Nie mogę patrzeć na siebie :( MarthaSt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo dokladnie tak :-) Mamaanusi, wiesz wydaje mi sie ze skoro masz termin na 15 lutego to powinnas byc teraz w skonczonym 29 tc i 1d czyli weszlas w 30 tc. Chyba ze owu byla pozniej i tak wyszlo na usg. Ja mam na 16.02 i usg pokrywa sie z ta data :-) Ja pierwsze dziecko urodzilam przez cc a teraz niby nie mam wskazan do cc . 19 grudnia mam wizyte wiec ostatecznie sie ginki zapytam co i jak. W sumie to wolalabym naturalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki obliczcie mi w ktory tyg jestem bo juz sama nie wiem:-) 3.03- ostatnia miesiaczka, 28dl cykli, termin mam na 14.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.05 mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc wedlug moich obliczen to wychodzi ze wg ost miesiaczki jestes teraz w 31 tc czyli 30 tc i 5 dni a termin mi wychodzi na 6-7 luty. Ale tak jak pisalam moze owu byla pozniej. Data porodu jest tylko orientacyjna bo to moze byc 2tyg wczesniej lub pozniej. A jak ci gin wyliczyl na 14 to moze byc cos kolo tej daty . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matuchno!!!... Jak ja sie nie moge doczekac wizyty u gina :))) O wszystko sie wypytam!! Mam nadzieje ze uda mu sie troszke dokladniej okreslic dlugosc dzidzi :) i ciekawa jestem ile ten nasz babelek juz wazy :))) Moja corcia urodzila sie bardzo malenka. Miala tylko 47cm i 3.060kg . Tesciowa mowila ze choc moj maz jest wysoki (187cm) to urodzil sie malusienki- podobno wszystkie dzieci w jego rodzinie rodza sie malutkie ... Ja bylam przecietnej wielkosci niemowlakiem ;) Dziewczyny mam pytanie.. Bedziecie moze organizowac dla brzuszka "baby shower"? Ja nie jestem zbytnio za takimi imprezami ale moja przyjaciolka mnie przekonala i dalam sie namowic :) fajna okazja do spotkania z moimi ulubienicami :) Tak planujemy zorganizowac impreze na poczatku stycznia. Uciekam bo to juz 1:00 nad ranem a ja musze wczesnie wstac :) Spijcie dobrze moje drogie brzuchatki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten pochmurny dzien.Dzisiaj nas wichury czekaja. Marta St nasze terminy troche sie pokrywaja z rożnica 2 dni.Ja mialam wizyte 8 list.teraz 20 grud.ale bez usg.bo chodze do NFZ. Mala2103 ja tez licze tak samo jak Ty ale dla mojej gin.licza sie skonczone tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ciekawe jaka się moja Niunia urodzi wagowo, bo ja urodzilam sie z waga 2300..., ja tez chodze z NFZ i ostatnie pomiary mialam na polowkowym, czyli we wrzesniu! chyba zaraz zwariuje, bo jutro mam wlasnie ostatnie, trzecie usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no to po takim czasie maluszek Twoj sporo podrosł.Ja ostatnio usg mialam przy robieniu echa serduszka.Teraz juz bede miala przed cesarką .To jak teraz bedziesz miala ostatnie usg to przed porodem juz nie? To skad beda wiedzieli lekaarze jak dziecko lezy i wogole...przeciez to jeszcze 2 miesiace do porodu mniej lub wiecej.No ale oni wiedza co robia tylko samej sie chce zobaczyc jak dziecko rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia86
iwcia2020 - ja również chodzę z NFZ, bo bardzo polecana lekarka przyjmuje, a gabinet prywatny ma bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania. I z tymi usg jest tak, że jeśli trzeba to będzie więcej niż 3, lekarz może zalecić i koniec NFZ musi płacić. Ja na początku płatnie robiłam u niej, teraz już wykorzystałam trzy i dziecko jeszcze się nie obróciło główką w dół, więc zapowiedziała, że jeszcze zleci jedno w styczniu. I po sprawie. Trochę się martwię o owinięcie pępowiną, ale tego nie lekarz nie jest w stanie przewidzieć, bo może po ostatnim usg się owinąć. Bardzo zależy mi na porodzie SN. Ja rodzę w Gliwicach, termin mam na 03.02.2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×