Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

czesc wszystkim,u nas jak narazie wszystko ok nie pisalam bo nie bylo o czym.w przyszlym tyg mam kolejne usg i zobaczymy co sie dzieje.czasami jest lepiej czasami gorzej mam dni ze nic mi sie nie chce i mam mega dola a najlepiej czuje sie w domu bo w pracy masakra,ale trzeba sobie jakos radzic. mdlosci lekko ustapily wiec teraz mam stresa czy jest ok,najgorsze jest to czekanie od wizyty do wizyty:( Madziula trzymaj sie kochana przyznam ze jak przeczytalam twoje zmagania to obiecalam sobie ze przestane narzekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka i Iwon trzymam kciuki:) x Kikulec pytałaś sie lekarza co z tym drapaniem?? To moze byc uczulenie na ten lek! x Helenka no to czekanie jest masakryczne ja usg mialam 4 czerwca i teraz czekam na usg prenatalne pewnie za tydzien albo dwa. Boję się strasznie ta niepewnosc czy dzidzia sie dobrze rozwija!!! Czasem mnie brzuch zaboli taki mocny skurcz jak przed @ ale za chwilke przechodzi. Jak bym chciala miec usg co tydzien!!!! A propo położna powiedziała mi ze czeste usg prowadza do dyslekcji u dziecka. .Badania były przeprowadzane w Skandynawii . Koniecznie daj znac jak po Twoim usg :) Na pewno wszystko dobrze. x Madziula co u Ciebie??? x Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Przepraszam, ze tak dlugo, nie nadaze na razie z doczytaniem forum. Od wczoraj jestesmy w domku.nasz kochanh Hugo urodzil sie 13 czerwca. Mial 34 cm i 3600 g, 10 w apgar. Obwiniety byl pepowina trzy razy za szyjke!! Do tego mial bardzo duzo glowe, bo az 37 cm. Lekarz, ktory wykonywal CC powiedzial, ze raczej nie przeszedlby naturalnie. Przyznal mi racje, ze wybralam CC. Ciesze, sie, ze wszystko dobrze i malutki jest zdrowy. Mielismy duze problemy z karmieniem piersia, ale w koncu ladnie ssa , a ja mam mleko, wiec zaczal przybierac na wadze. Poza tym jest zdrowy i kochany, w nocy nie spi. Buziaki dziewczyny, musze konczyc, kibicuje Wam wszystkim !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede fajnie, że do nas zajrzałaś ;-) Gratuluję Hugusia;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko i Iwon trzymam kciuki za pozytyw !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko, jutro jadę do lekarza, więc podpytam. Ale zaczęłam pić wapno i jakby mniej. Przynajmniej w nocy nie drapałam się i w ciągu dnia właściwie też. xxxxxx Lunede, gratuluję synka, niech się zdrowo chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede to cudownie, że wszystko dobrze i że jesteście już razem:) Gratuluje!!! x Dziewczyny w ciąży mam pytanie ktore na pewno juz padło 100 razy jakich kremów do twarzy używacie??? Ja ogólnie wybieram te bez parabenów. Rozmawiał wogóle ktoś w klinice z Wami na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka to wspaniale ze synek jest juz na świecie,duzo zdrowka dla Was i wszystkiego dobrego! x Kikulec ja mysle ze jednak powinnas powiedziec swojemu lekarzowi o tym uczuleniu jesli bardzo Ci dokucza bo na ulotkach lekow pisze,w razie niepokojacych objawow poinformowac lekarza. x Izabelka jak to jest z tym bad.prenatalnym,w ktorym tyg robi sie je 1szy raz?A Ty chcesz je robic 3x w kazdym trymestrze?Jesli chodzi o krem do twarzy to ja uzywam z ziaji 30+ a na reszte ciala uzywalam w domu oliwke bambino bo nie zdazylam kupic kremu na rozstepy dla kobiet w ciazy no bo jestem w szpitalu.Jesli wszystko pojdzie dobrze to jak wroce do domu,napewno kupie.A Ty jakich kremow uzywasz? x Helenka nie martw sie tak bardzo bo stres nie wpływa dobrze na dziecko.Do tej pory wszystko u dzidzia w porzadku wiec nie masz powodu do zmartwien.Bedzie dobrze. x A ja nadal leze,3ci dzien dzisiaj bez plamien.Pielegniarki mnie denerwuja bo zgrywaja najmądrzejsze i staraja sie mnie przekonac zebym juz wstala,bo jesli ciaza jest silna to nic sie nie stanie i ogolnie co ma byc to bedzie.Ja ide w zaparte i nie daje sie przekonac.Wiem ze lezenie pomaga bo juz po kilku dniach odklejenie sie zmniejszylo a jak wstane to znowu moze sie odkleic bo to wlasnie tak działa.Lekarze boja sie mnie tykac,ordynatorka zmienila do mnie nastawienie odkad wie ze to ciaza z ivf.Codziennie przychodzi jeszcze przed obchodem i pyta jak u mnie.I tak leci mi juz 12ty dzien w szpitalu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja uwazam ze w tej sytuacji lekarz wie najlepiej. Pielegniarki to moga sobie mowic. Ciekawe jezeli ktoras z nich mialaby ten sam problem co ty tez by takie madre byly! To juz 12 dni? Ale ten czas leci, Tobie na pewno sie dluzy no ale wszystko dla kruszynki! Jest coraz lepiej a to najwazniejsze. To bedzie moje 1sze badanie prenatalne, pobiora krew, spr obwod glowki, kosc nosowa, kark. I podaja jakie jest ryzyko ze dziecko moze miec zespol Downa. Potem jeszcze kolo 20 tyg robia podobne badanie. Z tego co zrozumialam z wykresu scanow podczas ciazy bo troche tam nagmatwane. Ja uzywam kremu vichy normadem ktory jedt cudny dla mojej cery. Nie ma alkoholu i parabenow ale ma jakis tam kwas ktory niby jest szkodliwy. Teraz sie przestraszylam,ale z drugiej strony nie chce popadac w paranoje kurcze. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula nie daj się tym babom, słuchaj się swojej intuicji i tego co mówi lekarka. Ja nie wierzyłam kiedyś w kobieca intuicję ale w ciąży się to zmieniło, np. Decyzja o porodzie naturalnym, wszyscy nam doradzali cc bo to bezpieczniej i szybciej ale ja podświadomie czułam ze powinnam rodzic naturalnie więc poprosiłam lekarka w szpitalu zeby dokładnie wymierzyla maluszka przez usg. Powiedziała ze mały wazy max 4200 g i ze ona prubowalaby rodzic naturalnie. Tak tez zrobiłam i po porodzie Synuś ważył 4170g. Tak więc słuchaj tego co serduszko ci podpowiada. Bedzie dobrze :) XX Lunede Kochana gratulacje!!! Życzę wam dużo zdróweczka a dla Ciebie Mamusiu cierpliwości nocą ;) Nasz Maluszek tez nie sypia najlepiej, brzuszek go boli często właśnie w nocy, za to w dzień śpi jak suseł. No obwód główki 37 to sporo, mi udało się naturalnie "wycisnąć" 38cm główkę. ;) Fajnie ze już jesteście w domku. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka no i sie doczekalas!!!! Gratuluje szczesliwego rozwiazania i pieknego synusia!!! Zycze Wam duzo zdrowka, szybko dochodz do siebie no i rowniez duzo sily i cierpliwosci bo napewno sie przyda!! :) Moj maly wampirek energetyczny potrafi wysssac ze mnie czasami cala energie :D Na szczescie w nocy wstaje tylko na karmienie. Pozdrawiam i usciskaj małego Hugusia od cioteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Lekarz mówi, że czasem może wystąpić reakcja alergicznb i skoro przechodzi po wapnie to dobrze. Pęcherzyki sie namnażają, w tej chwili naliczył mi ok. 12. Od jutra dochodzi mi Gonal. Od poniedziałku da mi l4, bo co drugi dzień wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj na wizycie lekarze zdecydowali ze juz musze po mału wstawac,tak tylko do łazienki i jesli wszystko bedzie w porzadku to w pt wychodze do domu.Od rana chodze do łazienki i narazie nic sie nie dzieje.Jak wrociłam za 1szym razem,to zaslablam i tak mnie wzieły mdłosci ze masakra,siedzialam z mírka na kolanach yhh flaki sie poryszyly,po tylu dniach lezenia i dały o sobie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec ciesze sie ze ci troche przeszlo to swedzenie :) masz duzo jajeczek trzymam kciuki oby wiekszosc byla duza i dojrzala :) trzymaj tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka jak sie czujesz, masz jakies objawy. Ja sie czuje dobrze nic mi nie dolega, troszeczke jakby mi piersi zaczely nabrzmiewac ale nie wiele. Dzisiaj to moj 6 dzien po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 nie spiesz sie z niczym i sluchaj swojego ciala, nic ma sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, to normalne, że po tak długim unieruchomieniu pojawiają się zasłabnięcia. Wrócisz do domku to będzie inaczej, nawet jeśli miałabyś się oszczędzać i leżeć. Co swoje łóżko, to swoje :) xxxx Iwon, mam nadzieję, że nic nam nie stanie na przeszkodzie. Obawiałam się właśnie tej reakcji alergicznej, żeby przez to nie wstrzymać całej stymulacji. Później oby moje jajeczka i żołnierzyki mojego M przypadły sobie do gustu i zdziałały cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Madzilka powodzenia zycze i oby w pt do domu cie wypisali i wszystko było juz dobrze Lunede gratulacje z narodzin synusia, twoja droga do szczescia dobiegła konca teraz juz tylko radosc z spełnionego szczesliwego zycie, mam nadzieje ze kiedys doczekam tego co ty. Wczoraj byłam w klinice i okazało sie ze zostały nam 4 zarodki 1 -5dniowy i 3 -3 dniowe. Okazalo sie ze z 5 pozostawionych na 5 dni został tylko jeden czyli tak jak kiedys pisala gerwazy ze nieliczne przezywaja do 5 doby, u mnie z połowy zapłodnionych do 5 doby przezył jeden a do 3 wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik to zostały najśilniejsze z nich będzię ciąża ;-) Madziula to fajnie jak bys w piatek wyszła do domu, zawsze w domku się lepiej leży, dobrze że jest poprawa i odklejenie się zmniejsza ;-) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko i Iwona jak tam? SA jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Lunka serdecznie GRATULUJE !!!! Boze jak to szybko zleciało dopiero byłas w Krakowie i do kliniki jezdziłas ... Justynka szkoda ze leki na twojego M niedziałaja i niepomagaja ale moze bedziesz miała wiecej szczescia niz ja -Zycze ci tego,niech za drugim razem sie uda ! A wiara przyjdzie z czasem jak zaczniesz cos robic. Pierwsza i druga proba to jakby inne światy. ja to tak czułam. Helenka i tak juz ci zostanie slodkie ale i bolace czekanie dzis od wizyty do wizyty a za 16 lat kiedy do domu wroci :) A Madzi trzeba przyznac ze jest dzielna !!! A pielegniarki miej w d... robic im sie nieche jak by byla silna ciaza to by cie tam niebyło a teraz lerzysz bo tak trzeba zeby kruszynce nic niebyło . Ale głupie baby nienaznaczone niepłodnoscia jak my. Ah.... szkoda gadac!!! Izabelka, Mi1, dziekuje za kciukasy :) Kikulec mi tez jakos sie niepodoba to twoje drapanie moze wapno pomaga ale powiec lekarzowi i to jaknajszybciej. Iwon jak sie czuje niewiem sama niby normlnie choc od przedwczoraj bardzo bola mnie piersi i mam jedna jakby bardziej nabrzmiała ale wydaje mi sie ze tak juz miewalam ... ah sama niewiem czekam sprubuje sie nienakrecac choc robilam (głupek )dzis sikanca, wiedzac ze i tak jeszcze nic niewyjdzie ...sama za soba nienadazam.Moj 5 dzien po transferze ja zawsze miałam na 9 dzien plamienia i pozniej @ wiec niedziela bedzie ciezka psychicznie, Buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubermisia
Cześć! Jestem po udanym zabiegu (brzuch rośnie) invitro w gdyńskim invimedzie. Cieszę się jak nigdy w życiu! Chciałabym skakać z radości, ale w obawie o zdrowie maluszka, lepiej tego nie robić ;) Dwa lata starań to chyba i tak mało, co nie? :) Jupiiiii <3 <3 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ubermisia mega gratulacje,ciesze sie ,ze komus sie udaje,nie wszyscy maja tyle szczescia.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuje bardzo :) malutki teraz spi, ale chwile pewnie bedzie glodny i na 40 min bedzie przy piersi. Poza tym ma maly problem z ropiejacymi oczkami, mam nadzieje, ze to minie. Jak mial czkawke w brzuchu, to teraz tez miewa. Xxx Miki, wowow, to niezle, ze urodzilas takie wielkie dziecko, podziwiam! Jak sie synek miewa, wszystko dobrze? Xxx Nielotku, jak wizyta u pediatry? Dziewczyny, czy " odbekujecie" dzieci po karmieniu piersia? Xxxx Aneczka, super, ze juz po transferze, dobre nastawienie meza i Twoje, tak wlasnie masz myslec, juz jestes w ciazy!! Czego Ci zycze. Xx Madziula biedaczku, juz tyle w szpitalu..rany ale mi Cie zal...dzielna Ty naszza! Xxx Kikulec, ja po gonapeptylu nie mialam uczulenia, ale pewnie wszystko moze sie zdarzyc, lekarz cos powiedzial? Xx Justynka, izkabelka, m1, emilik i wszystkie dxiewczyny, pozdrowienia! Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede, Aneczka, uczulenia już nie mam, tzn. piję wapno i jest spokój. Lekarz powiedział, że czasami może coś takiego mieć miejsce i tyle. Więc biorę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a ten Gonal w penie to to boli??? Dzisiaj pierwszy raz mam go wziąć i jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec gonal nie boli, pen ma tak fajna cienutką igłę ze nawet nie poczujesz :) Mój ulubiony zastrzyk ;) XX Lunka nasze Słoneczko ma się dobrze, odpukać. Jest spokojny i prawie wcale nie płacze. Już mu mija trzeci tydzień, jak ten czas leci. W te upały częściej wisi na cycu ;) Teraz walczymy z bólami brzuszka, męczą go głownie w nocy, więc nie ma mowy o wysypianiu się ;) Ale ogólnie to jest kochany i słodki bobasek ;) Jeżeli chodzi o odbekiwanie to po mleku tez trzeba, chociaż mojemu i tak się bardzo często ulewa, mimo odbicia się, bo tak lapczywie ssie mleczko. Dlarego też bardzo bolą mnie sutki, ale co tam da się przeżyć :) XX Aneczka Trzymam kciukasy, musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×