Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

modliszko niby jest tak jak mowisz ale po powrocie do domu cos pocieklo ze mnie juz sama nie wiem co o tym myslec w prztszły piatek bedzie wiadomo. Dziewczyny czy wy tez macie problem z tym sikaniam po, ja juz nie wiem czy to ten stres tak robi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja aneczka niedziala mi z tel:-( Emilik spokojnie niewysiusialas kruszynki wskazane jest lezenie ale mowia ze mozna sie wysikac i zaraz polozyc. Niewskazane absolutnie jest zalatwianie sie ktorym towarzysza zaparcia. Znam kogos kto po krio ubral sie i pobiegl do taksowki i na pociag zaraz i sie udalo:-) Emilik jakby wyplyna ci embrionek to bys tego nawet niezauwazyla kochana. Ja z sikaniem robie tak i mam juz wyprobowane.pol godz przed ide siku,i zaraz po wypijam litre wody nie jedmym duszkiem ale w ciagu 10 min. U mnie dziala lekarz.mowi ze pecherz prawie pelny wiec mnie niebolijak mi wprowadzaja ta dluga pipetke (tak sie to u mnie nazywa) a dodam ze mam jakies anatomiczne skrzywienie wiec przy polpelnym pecherzu boli i mnie porania i krwawie pozniej. A jak pielegniarka nacoska usg na brzuchu to tez troche czuje ale niemam wrazenia ze zaraz sie zesikam na fotelu. Milusiego dnia wszystkim zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie pozd od mojego M:-) Pyta co ty tak dlugiego smska piszesz.mowie pisze na forum.pyta o czympiszesz.mowie o siusianiu.on payszy na mnie z niedowierzaniem i mowi.chyba zartujesz...:-):-):-):-) Oj ci faceci nigdy nas do konca niezrozumia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
aneczka hahah faceci:) X sluchajcie mam wynik bety 90,8 (czy nie za maly?) robiony w 11dpt.w piatek ide na druga oby podwojona.powiedzcie czy przy wyniku bety powinnam dostac tez inne dane np progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
jaka dawke magnezu zazywacie? jest to wiecej niz 150mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby sie nie udalo to sprobuje twojej metody GOSCIU modlicza beta ładny wynik, ginka mi mowila ze juz od 10 jest ciaza, teraz tylko niech ładnie przyrasta. Aneczka to siusianie to niby taka głupotka ta zwykłej dziewczyny, ale dla nas ja mialam prawiw łzy w oczach, ale co ma byc to bedzie teraz bardzo ciezkie 10 dni modlicha jeszcze raz gratulacje z wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dzieki emilka widze ze ty tez bedziesz niedlugo testowala,3mam kciuki zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik niechci sie ta metoda na siusianie moja juz nieprxydaje zycze ci tego :-) Modlicha.gratuluje powyzej 5 w 11dniu to juz ciaza super ze.ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha, a miałam pytać kiedy testujesz. Gratulacje. Beta ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Mi - tak moje pierwsze in vitro i pewnie ostatnie. Mam 3 pecherzyki, w sobote lub niedziele punkcja, a potem zobaczymy..lecze sie w Poznaniu, czy ktoras z Was tez sie tam leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
kikulec dzieki za wsparcie:) powiedzcie mi co z tym progesteronem.ja dostalam tylko dane na temat hcg .mam luteine do nastepnego czwartku a potem to nie wiem? chyba powinnam cos sobie zalatwic. X dziewczyny czy ktoras z was bierze metformin? nie wiem czy mam odstawic po pozytywnym tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny brala ktoras z was Estrofem ...ale dopochwowo?? Lekarz kazal mi tak przyjmowac bo podobno lepiej sie wchlania. Szukam na necie kto tak przyjmowal i chyba tylko ja mam tak przyjmowac !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha gratuluję ;-) Kochana to było Twoje I podejście? Emilik trzymam kciuki ! Ja myślałam, ze zabiorę moje śnieżynki z zimowiska, ale mój lekarz ma urlop ja @ więc klapa,nie bedę do innego chodziła na usg itp. w następnym cyklu je zabiorę co się odwlecze to nie uciecze jak mówią, także przełom sierpień/wrzesień ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
M1 tak 1wsze podejscie,wkoncu po 4 latach dlugiej drogi sie doczekala.tutaj w uk cala procedura ciagnie sie latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Mi1 ,kikulec fajnie ze wkrotce bedziecie mialy swoja szanse na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukulec kochana we 2 raźniej !;-) Modlicha super, ze I raz się udał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko a kiedy planujesz wyjazd na zimowisko po malców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emili mi mowili w klinice ze to nie ma znaczenia czy robisz siusiu po czy nie. Nie martw sie teraz masz byc zrelaksowana zeby dzidzie mialy warunki do stworzenia sobie gniazdka u Ciebie:) x aneczka pozdrow swojego M i powiedz mu ze my tu o wszystkim sobie gawędzimy:) Ale wyobrazam sobie jego mine heheh x modlicha gratuluje:) ja robilam tylko test takze nie wiem jak to powinno byc z innymi wynikami. Dzwonilas do kliniki?? Na pewno dostaniesz recepte na wiecej czopkow x mi1 kochana masz racje z tym co sie odwlecze .... i pamietaj nic nie dzieje sie bez przyczyny:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie skonczylam fugi w mojej nowej lazience i nawet niezauwazylam ze juz tak późno się zrobiło. U nas taka duchota na dworze teraz 24stopnie a w donu 30 wogle niema wiatrunawet przeciagi robie i nic. Uuuu jaka ulga po kapieli jak nowonarodzona jestem:) Kiedy jade na zimowisko hm...czekam na @ , 13otwieraja klinike po miesiacu urlopu a na krio musze miec 8 dnia wizyte wiec jak @ poczeka to w sierpniu jak przyjdzie przed 5 to we wrzesniu Buziak dla przyszłych mam. Czyli dla wszystkich czytajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Izabelka1979 sluchaj wiem ze pewnie juz o tym pisalas ale ja chce zapytac jeszcze raz co bralas po pozytywnym tescie? caly zestaw witamin czy tylko kwas foliowy? metformin? sorki ze sie powtarzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelko dobrze mowisz ale człowiek jak sie nie uda to ma do siebie pretensje ze cos zaniedbał, ale odpuszczam co ma byc to bedzie jak cos mam urlop w sierpniu to bedziemy dalej dzialac............do skutku mam nadzieje. modliszko a propo tych lekow to moja gin. powiedziala ze jak beta wyjdzie pozytywnie to mam brac wszystko jak do tej pory a biore lutinus 3x1, d*phaston 2x1 clexane 1x1 estrofem 3x1 i witaminy kwas, oeparol, zelazo, i suplement dla planujacych ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dzieki emilik bo juz sie martwilam ze za duzo biore witamin.jak bylam na becie to gosciu sie mnie pytal czy mialam robione badania na tarczyce bo niby moja krew jest bardzo ciemna i chyba ma duzo zelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha gratuluje pozytywnej bety,jestes w ciązy,suuuper!!!! x emilik lutinus to to samo co utrogestan.Z tym ze lutinus kosztuje 190zl za opak.a utrogestan 40zł,tylko ze ten drugi nie jest dostępny w Polsce tylko w Czechach.Ja Brałam go od samego początku i nadal biore.Lekarz mi polecił zebym zamówiła sobie utrogestan wiec tak zrobiłam.Jesli byłabyś zainteresowana to mogę dac Ci namiar na ta apteke w której ja zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Modlicha - super! gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzilka mozesz mi podac ta apteke, chociaz narazie mam lutinus w zapasaie, ale plce za niego ok 250 wiec jek w tej aptece jest tanszy to byloby dobrze. moja gin pacjentka przepisuje wlasnie ten lutinus a z tego co pytalan sie innego gin to jest to samo co luteina tylko w podwojnej dawce ale nie chce podważać jej decyzji to ona jest lekarzem , zapytam sie o ten lek nastepnym razem jak bede w klinice. RIta powodzenie na punkcji, oby wszystkie jajeczka ci sie zapłodniły powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Emilik -dzieki mam tylko 3, oby sie zapłodniły, zeby chociaz jedno zostało ze mną. Wierze, ze Twoje mrozaczki zostana z Tobą, czego Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik nie wiem co jest grane ale nie mogę wysłać Ci strony tej apteki bo pokazuje się napis w dole "treść została uznana za SPAM".Jesli chcesz to wysle Ci na maila. Można tam zadzwonić i porozmawiać po polsku bo pracują tam też Polki.Ja zawsze najpierw pisze do nich maila ile opakowan potrzebuje i farmaceutka wylicza ile będzie kosztowało razem z przesyłka i wysyłam pieniądze na konto.W ciągu 2-3 dni już mam leki.Zapytaj lekarza bo naprawdę szkoda tyle pieniędzy wydawac.Moj lekarz powiedział ze do niedawna na rynku był właśnie utrogestan ale weszła inna firma i sprzedaje ten sam lek pod inna nazwa i inna ceną.Lutinus/utrogestan to nie to samo co zwykła luteina,to czysty progesteron,a zwykła luteina jest z domieszką innych składników.Ja kupiłam tylko 3 opak.lutinusa na początku a potem już utrogestan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×