Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ba_sza, ustąpiło Ci?? Mi wręcz przeciwnie. Raczej nie widzę sensu robienia jutro bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny DO GOSCIA ja brałam 3 ampolki proszku na 1,5 plynu , Kiku;ec i Basza chciala bym was przytulic i powiedziec ze bedzie dobrze, plamienie czy krwawienie wystepuje tez przy ciazy a po ivf to okolo 30%kobiet mocno plami i 10%krwawi,ja zawsze robie bete tak mowi moj lekarz i ma racje ja krwawiac mialam wysoka bete wiec poczatek byl niestetyu mnie embrion sie nieutrzymal ,Ale moze u was bedzie dobrze wiec na bete prosze isc :) Moja kol miala normalnie okres po ivf niezrobila bety i poszla po @ do lekarza zeby przygotowac sie do zabrania mrozaczkow a byla w ciazy wam tez takiego cudu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, ja już na cud nie liczę. Leci ze mnie na całego, brzuch mnie napiernicza, że aż wstałam nafaszerować się tabletkami. Odpuszczam :-( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczko -dzieki za odp. ja mam 5 proszkow na 1 rozpuszcalnik (jakos duzo mi sie to wydaje...) kikulec- ogromnie mi przykro..trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , u mnie cisza krwawienia nie ma wczoraj strasznie słabo było mi wieczorem przeleżałam cały wieczór, dziś przeniosłam sie na sofe by popracowac na laptopie , nie bede gotowała obiadu będę lezec cały dzień, poczekam z ta betą może jutro albo w piątek chodź raz zrobię wg zaleceń lekarza zawsze testowałam wcześniej aniżeli mi kazała może czas to zmienic , sił nie mam dziś siedziec tez w tej przychodni tak się wczoraj zdenerwowałam muszę ochłonąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec tak bywa że za 1 razem się nie udaje ją nawet na 3 czy 4 raz się nie namawiam bo czego niby ma mi się udać jak 2 razy porażka. basza a który dzień u ciebie po transferze. trzymam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Przykro mi kikulec dla kazdej z nas taka wiadomosc to cios:(. U mnie dzis 5dpt a od wczoraj brzuch mnie boli okresowo wiec strach pomyslec co to oznacza. szkoda ze sie nie udaje od razu bez tego czekania wiecznego i niepewnosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlicha trzymam kciuki za ciebie madziula. izabela.helenka . joasia i reszta co u was . piszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na becie w minutę przed zamknięciem zrobilam to, przemogłam sie, po 13 wyniki nie wiem co myslec najlepiej nic tylko poczekac , odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
ba_sz jednak nie wytrzymalas :) i poszlas dzis na bete. pewnie zaoszczedzi ci to troche stresu:) fajnie macie praktycznie robiac bete macie 100% pewnosc na czym stoicie :).mi pozostaje tylko zwykly test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam bete wynik 0,9 co myślicie? są jeszcze nadzieje? dodam, że testowała, 4 dni wcześniej niż powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 ja ostatnio nie pisze bo powiem Ci ze nie mam siły.Ja mam refluks żoładka od wielu lat i teraz tak się nasilił jakos od tygodnia ze żoładek boli każdego dnia.Jem malutkie porcje ale nic nie pomaga,non stop czuje ból pod mostkiem,nie mam przez to w ogóle apetytu,przedwczoraj bylam cały dzień o 2 kanapkach,nie dałam rady zjeść więcej.Lekarz powiedział ze niestety na razie nie mogę zażywać żadnych leków,wiec nie pozostaje nic innego jak przeczekać i leżeć.Nic nie przytyłam przez te 3 mce. x Justin byłam dzisiaj u lekarza na NFZ i zostanie on moim lekarzem prowadzącym i wyobraź sobie ze wszystkie badania będę mieć na fundusz.W pt jade do krakowa na usg genetyczne i test pappa.W sumie jak podliczyłam wszytkie badania które dzisiaj mi zlecił prywatnie zapłaciłabym za nie 800zł.Poza tym bad.gen.zlecił wiele innych m.in.hiv,rózyczka,hpv i tp.Poza tym jest to lekarz z polecenia i póki co nie mogę się do niczego doczepić bo jest w porządku. x kikulec bardzo mi przykro :-( X ba_sza przypomnij mi który to dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o 20 będzie 11 dpt, lekarka kazała zrobic betę 14 dpt , nie wiem co o tym myslec załamałam sie totalnie żałuje, że poszłam nie poczekałam do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula to niedobrze że masz problem z zoladkiem . mnie też dziś boli żołądek i jeść nie mogę. basza ją robiłam zawsze beta w 11 lub 12 dniu po transferze. oby kochana u ciebie beta urosła. zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basza a które in vitro u ciebie 3 czy dobrze doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 ja miałam jedno in vitro i w tym 3 transfery czuje uderzenia gorąca ciągle temp 37,5 i ten brzuch w dole powiększony cały czas, pamiętam po ostatnim transferze kilka dni przed testowaniem opadł zrobił się miękki pewnego dnia rano jak wstałam i temp spadła, wiedziałam,ze już jest po wszystkim , od wczoraj jakbym miała ślinotok podnosi mnie pod brodą i zbiera sie slina sama już nie wiem czy to nerwy czy co, zatestuje w piątek lub w poniedziałek ponownie zobaczymy w sobotę wypada dzień testowania wg wskazań lekarza. Kikulec jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec - strasznie mi przykro :( przypomina mi sie, jak się czułam po każdej nieudanej iui, chociaż wiem, ze ivf to większe nadzieje. Trzymaj się! O ile pamiętam to masz mrozaczki i komórki, wiec czekaj na kolejną próbę. Teraz się wypłacz, a potem wstań i walcz dalej:) Ba_sza, nie chcę Ci robić nadziei, ale na Twoim miejscu powtórzyłabym betę za kilka . Może te plamienia to była późna implantacja i beta się jeszcze rozwinie. Życzę Ci tego z całego serca! Justynka-83, a jak u Ciebie? Byłaś na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basza trzymam kciuki za ciebie ją też kochaną miałam on vitro i z tego 2 transfery i jeszcze 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziwczyny za wsparcie, Kikulec jeśli wiesz na 100% ze sie nie udało to bardzo mi przykro, pozbierasz siły i zatransferujesz mrożaki to juz nie jest tak skomplikowane jak całe in v , ja wzięłam ze sobą ostatnie dwa mrożaki i nie wiem co dalej jak sie nie uda ale jest jeszcze ździebko nadziei. Trzymam kciukasy za resztę dziewczyn odezwę się w piątek po becie będę do Was zaglądac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie byłam w stanie wczoraj wpisać. Miesiączka na dobre, także nawet nie szłam na betę, zresztą cały dzień mnie tak rozrywało, jakby ktoś mi wszystko ze środka wyrywał. Dzięki za wsparcie. Wiem, że każda z nas to przeżywała. Nie zdawałam sobie jednak sprawy z tego jaki to ból. Teraz czekam, aż lekarz ustali mi termin wizyty, bo kazał po miesiączce się zgłosić. Liczę na to, że jeśli da radę w tym cyklu, to zabiorę z sobą kolejnego mrozaczka. Strasznie to trudne :( :( Do tego dochodzi stres związany z pracą. W poniedziałek muszę wrócić po prawie miesięcznym zwolnieniu i nie wiem co mnie czeka. A jeszcze jak uda się w tym cyklu zrobić krio, to znowu szykowałoby się zwolnienie. Coprawda za niespełna miesiąc zaczynam urlop, ale chcemy z mężem gdzieś pojechać, odreagować. Ba_sza, trzymam kciuki. Niech jednej z nas się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
kikulec bardzo mi przykro 3maj sie. ba_sza 3mam kciuki bedzie dobrze ,grunt to sie nie poddawac :) u mnie dzis 6dpt niestety nadal boli mnie brzuch okresowo (czy u was tez tak bylo) jakos dzis mi slabo ikreci sie w glowie ale pewno przez ta piekna pogode za oknem i moze fakt ze malo sie ruszam bo albo w domu (tv lub komputer) albo na ogrodku. nie wiem co myslec oczywiscie mam juz najgorsze mysli.krwawienia implantacyjnego brak :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basza wynik bety poniżej 1 oznacza brak ciąży, nie licz na to że w piątek beta będzie wyższa. W 11 dpt już powinna być wysoka beta gdyby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej To ja aneczka 35 niemoge dodac ze swojego profila Basza zajmij sie czyms zeby caly czad niemyslec i niezwaruowac.i poczekaj spokojnie do piatku. Kciukasy trzymam:-) Modlicha ty tez poszukaj sobie zajecia.bo to tylko pomaga Kikikulec tak mi przykro :-( jak ciebie czytam co wczoraj czulas , to przypominaja mi sie moje poraszki i moj bol po karzdym testowaniu .po iui jest latwiej niewiesznawet czy do zaplodnienia doszlo. A ivf wiesz ze komurki sa zaplodnione i tylko czekasz zeby organizm nieodrzucil.dla mnie psychicznie byli to duzo trudniejsze. Ogromny rozwalajacy serce bol w srodku i uczucie ogromnej pustki. Bol przechodzi ale pustka u mnie zostala. niestety. Wazne ze masz mrozaczki niemusiszjak ja 4 razy zacxynac od poczatku. I wal do przodu ic za ciosem jak.masz sile mi to bardzo pomagalo die podniesc z poraszki. Za 2 tyg zabiezesz bombelki z zimowiska do.domu i.tego sie trzymaj.Sciskam cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
aneczka35 dzieki za dobre slowo.nie jest latwo nie myslec szczegolnie jak siedzi sie w domu na L4:).mnostwo czasu mam.wzielam psa na spacer ale jest za cieplo i nie daje rady(pies) :).wlasnie biore sie za klejenie pierogow ruskich bo mam ochote pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja dziś byłam u lekarza na usg 3 dzień cyklu ;-) za tydzień w środę jadę , biorę encorton i estrofem ,i moze koniec lipca/początek sierpnia krio także kikulec jak coś będziemy we 2. Wiem kochana jak boli porażka przeżyłam ją już nie raz ;-( trzymaj się kochana i wiedź że nie jesteś sama bo dużo tu nas walczących uda się nam wszystkim !!Po krio bede brała jeszcze clexane i inne powiedziałam lekarzowi ,ze chce leki i nie naturalnym lub mało co. Myślę ze z lekami jest większa szansa niż naturalnie. Trochę dziś sie zdenerwowawłam bo chciałam na dofin. się zapisać a dopóki mam zarodki mrożone to nie można podobno i trzeba wszystkie wykorzystać. Jak u Was dziewczyny jest czy to prawda ? Wogóle to krio będzie mi robił inny lekarz bo mój ma urlop i się cieszę może będzie miał lepszą rękę . Basza jak tam? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, byłoby raźniej we dwie znowu przez to przechodzić, ale na razie nie wiem jak u mnie z wizytą u lekarza, bo musiałabym zjawic się u niego w przyszłym tygodniu, a mi niestety pasują tylko takie godziny późno popołudniowe, które on ma zajęte i czekam na odpowiedź bezpośrednio od niego czy gdzieś mnie wcisnie. A jak nie to d**a, bo najbliższy termin to 30 lipca, a to już po ptakach. Teraz siedzę na balkonie, kończę trzecie piwko, jem niezdrowe słone orzeszki i czekam aż skończy mi się ten cholerny okres, to M wykorzystam. Tyle mi zostało z tych przyjemności. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec nieraz trzeba odreagować , i wypić piwko ;-) Kochana mam nadzieję, ze cie gdzieś wciśnie lekarz który dzień cyklu u Ciebie? W którym dniu miałas transfer ja miałam oba w 18 dniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dawno nie pisalam tylko was podczytywalam. kikulec wiem bidulko co czujesz trzeba sie wyplakac potem podniec i walczyc dalej. basza oby ci sie udalao. Ja wczoraj bylam na wizycie rosna 2 pechezyki jade jeszcze dzisiaj i mam naqdzieje ze pod koniec tyg. krio bede miala i zabiore 2 mrozaczki cholernie sie denerwuje . stresuje sie tez praca , ale jak czytam nie tylko ja. u mnie wpracy jest dziewczyna ktora tez ma taki problem jak my i zdecydowali sie na dniach bedzie z nimi mały chlopiec , widze ze jest szczesliwa Dziewczyny trzymam za nas wszystkie kciuku oby starczylo nam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×