Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kikulec - ja od tygodnia od 2 w nocy Spac nie mogę, lezę, liczę godziny i denerwuje się mylę co to będzie i jak będzie, teraz myślę, że może pójdę testowac w srodę i piątek może już coś będzie widac. Wiesz zastanawiam się czy tych objawów sobie nie wmawiam bo już sama nie wiem co o tym myślec po tylu porażkach. To ja trzymam kciukaSy za Ciebie jutro a Ty za mnie w środe. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba_sza, chyba jednak też w środę będę testowała, skoro i tak będę czekała na wynik. Przynajmniej wiarygodniejszy będzie. Tylko aż do piątku....zwariuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 dziękuje za ciepłe słowa:)właśnie zdrowe pary nie wiedzą jak to wygląda,jak trzeba być mocnym aby przejść cała procedurę ,myślą że jak robisz in vitro to od razu się udaje, dziewczyny w tym tygodniu na forum będą same pozytywy ,bety będą na pewno wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak to jest z miesiączką po tej całej stymulacji?? Patrząc na to kiedy miałam ostatnio, to termin kolejnej już dawno minął. Luteina ma wpływ na "zawieszenie" miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
kikulec dasz rade to tylko pare dni ,tyle juz czekasz .bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha, chyba nie mam wyjścia. Tylko to czekanie jeszcze bardziej mnie przytłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
kikulec wiem co czujesz choc ty juz blizej niz dalej.ja mam dzis 3 dzien po transferze i oczywiscie brak zadnych symptomow no ale czego ja sie spodziewam ze po 3 dniach bede miala wszystkie objawy ciazy :).nic musze czekac tak jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlicha mi kazali zrobic po 2 tygodniach (tak było kiedy podali mi 5cio dniowe zarodki, jak i za drugim razem kiedy podali mi 2 dniowe) 17 to troche długo kurcze. Ale jak widac każda klinika jest inna. Czasem to mysle ze jak im (lekarzom) sie cos przypomni to wtedy dopiero proponuja...Ile płaciliscie za swoje in vitro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
izabelka ja robilam na NHS dlatego to wszystko ciaglo sie tak dlugo.2 miesiace mialam stracone z braku wolnych miejsc.mam 3 podejscia(zalezy od tego gdzie jest twoj GP) to jest moje 1sze IVF. mam nadzieje ze bez tych zastzrykow tez sie uda.zaczelam brac tabletki wspomagajace zaplodnienie(20f w promocji) ale nie wiem czy nie powinnam ich byla brac dluzej :) co u ciebie kiedy nastepna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha my mielismy 1sze podejscie na nhs drugie juz prywatnie. Zawsze sa szanse ze sie uda za 1ym razem:) Ja w przyszlym tyg mam spotkanie z midfiwe a nastepne usg dopiero w 20 tyg czyli za 5 tyg. Nie wiem czy nie skusze sie na prywatne usg w pl klinice. A tak to wszystko dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do WAS pytanko. Czy do stymulacji do ivf tez bralyscie zastrzyki z fostimonu ( 5 proszków na 1 rozpuszczalnik)??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , jak Wam idzie czekanie ? ja juz wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespałam dziś całą noc, nawet dopiero oczy otworzyłam :) To chyba przez ten wieczorny spacerek z M, a później komedię. xxxx Do GOŚĆ, ja rozpuszczałam 4 ampułki proszku w 1,5 fiolki rozpuszczalnika. Zależy jaka dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
witam ja spac nie moge pomimo ze mam L4 budze sie codziennie o 8 ,masakra bo zazwyczaj spalam do 10 a teraz d**a.wstaje i mam mnostwo czasu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o w nocy o 2 biore luteine i nie śpię już do rana i tak już ponad tydzień masakra - to już jutro przeżyje myśle, strasznie mi sie podnosi od około 10 az do 13 i tak codziennie od kilku dni ale może to ten encorton nie mam smaku wtedy nic jesc! czas stoi mi w miejscu od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
kikulec nie poddawaj sie moze jeszcze nic straconego.transferowali ci dwa zarodki.napewno ten drugi z toba zostal.glowa do gory. ba_sza 2 w nocy to nie zazdroszcze ci tego wstawania,no ale skoro musisz to musisz.ja mam luteine 2 rzay dziennie ranek i wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka, na razie to tylko delikatne plamienia widoczne przy podcieraniu papierem. M każe mi mimo to zrobić jutro betę. Jednak ja już straciłam nadzieję. Jak myślicie jest jakiś cień szansy?? Dziś to 11dpt. Brzuch mnie okresowo na razie nie boli, ale przedwczoraj bolała mnie głowa, a u mnie to zwiastun :( Lekarz kazał odstawić leki, ale M stwierdził, że mam brać póki bety nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec o jejku nawet na okres to by było a wcześnie myślę, musisz jutro zrobic betę zanim podejmiesz jakies kroki, trzymam kciuki mimo wszystko bądzmy dobrej mysli , ja jutro tez testuje około 13 bedzie wynik boje sie jak jasna cholera mieszane uczucia mam , też chcę wiedziec jak nic nie ma to muszę odstawic te dziadostwo bo juz taka obolała jestem od tej luteiny ze nie wyrabiam załapuje juz z tego powodu doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec, ba_sza - nie wiem co powiedzieć:( ja mimo wszystko robiłabym betę, nie chce mi się wierzyć, ze przy takich dawkach progesteronu dostaje się normalnie okres... może to plamienia w ciąży, może jeden zarodek się przyjął, a drugi nie? Kikulec, naprawdę nie masz innej możliwości zrobienia bety aby wynik był tego samego dnia? trzymam mocno kciuki, żeby to nie była @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka, mam możliwość, ale po co jak coraz bardziej zaczyna krwawić. Koniec złudzeń :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leże, sprawdzałam nic więcej nie ma na razie, wystraszyłam sie nachodziłam sie tez dzisiaj sporo wiec do jutra z łóżka nie wychodze, sprawdzałam temp pod pachą 37,3 przed okresem zawsze spada poniżej 36,6 spada dlatego jest nam zimno ponoc, zobaczę co będzie jutro :/ gdzieś tam na necie wyczytałam ze 9-10 dpt to możliwa implantacja jeśli chodzi o trzydniowe zarodki jakiś lekarz sie wypowiadał Kikulec a jak u Ciebie temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie krwawienie 9-10 dpt może wskazywac na implantacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba_sza, nie mierzę temp, więc nie wiem, a jednorazowo nie ma sensu. Wydaje mi się, że na implantację za późno. Też coś gdzieś tak wyczytałam, ale nie robie sobie nadziei. Nawet ryczeć mi sie nie chce, łeb mi pęka, najchętniej wskoczyłabym na rower i się porządnie zmęczyła. Niby dlaczego akurat mnie miałoby się udać za pierwszym razem? Za szybko i za pięknie by było. Chyba ponad rok starań to za mało. Za mało cierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
ba_sz mozesz mi napisac prosze jakie dawki luteiny bierzesz? dzieki kikulec moze jeszcze nic straconego.przy dwoch zarodkach nie mozna krwawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kikulec -dzieki za odpowiedź... 3mam kciuki by wszystko było ok..ja jestem na etapie przygotowań do ivf i strasznie boje sie porazki...Podczytuje Was dziewczyny i kazdej zycze dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane. nie pisze bo nie mam internetu. ale od jutra będę już miała . kikulec i basza mam nadzieję że te plamienwyszla . objaw ciąży. dziś koleżanka mnie poinformowała że 8 iui jej się udała i dostała @ i myślała że d**a a tu w 2 dniu beta wyszła. ją jadę do lekarza w czwartek. mam @ ale jakąś słaba już sama nie wiem o co u mnie chodzi . 10 czerwca malała normalną. potem po 12 dniach 2 dni krwawienie i teraz znowu. już sama się gubie . no ale pojutrze wizyta a więc się okaże co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×