Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam madzula dr mówił mi o encortonie ją go. brałam po iui .emilik dr mówił że ją się łapie na dofi . chyba że się coś zmieni. ale kochaną a jak bym miała in vitro np. w szczecinie to skąd by u mnie wiedzieli że mialam . ją i tak wiem ze i tak wymogi wymogami. aneczko Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aneczka35 Po hiper podali ci 2 zarodki ? Ja też miałam hiper i dr mi powiedziała, że nie mogą podać dwóch bo gdyby trafiły się bliźniaki mogła bym trafić do szpitala z powodu powiększonych jajników. Ciąży niby to rzadko zagraża ale jest dużo bólu. Tak mniej więcej mi to tłumaczyli. Pod znakiem zapytania stanął mój transfer po punkcji ale ostatecznie podali mi jeden zarodek dwa dni po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 nie rozumiem co Ty napisalas.Co Cí mowil o encortonie??? x Aneczka dobrze ze udalo sie z mrozaczkami.Zawsze to jeszcze jedna szansa ale badzmy dobrej nadziei ze uda sie za 1szym razem:-) x straaasznie tu cicho,mało kto pisze juz na tym forum...szkoda... x Helenka,Izabelka,Aliket,Asia co u Was,jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, Piękna pogoda za oknem i wszystkie w plenerze spędzają czas zamiast na forum. Ja też idę śniadanko szykować, a później na rower :-) xxx Pozdrawiam wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula no mówił że po encortonie może np organizm przyjąć zarodki z wadami. ale nie zawsze tak jest czasami. poprzedni lekarz mi go dawał po iui.aneczko mi po hiper nie zrobili transferu dopiero w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Madziula w sumie mam dobre wrażenia po wizycie u dr M -konkretnie i na temat mówił:) ale trochę boję się tego badania-histeroskopii bo czytałam na forach że czasem jest bardzo bolesne. A jak u Ciebie było bolesne to badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda to nie czytaj na forach bo oszalejesz?Sluchaj to jest tak,lezysz,węflon masz juz w ręce i jak lekarz zaczyna badanie i Ciebie cos zaczyna bolec,mowisz i od razu podaja Ci znieczulenie.Ja mam niedrozne jajowody wiec mnie troche bolalo(ale do wytrzymania)ale dr.M powiedzial mi ze to badanie na ogól nie boli.Byl troche zdziwiony ze mnie bolalo i nawet powiedzial ze ja chyba jestem bardzo delikatna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka jak się czujesz??? Odpoczywasz czy pracujesz???? Fajnie , że macie snieżynki bo kiedyś wrócicie po rodzeństwo:) x Madziula jak Ty się czujesz? Mam nadzieje, że plamień juz nie ma i niedługo wrócisz do domku:) U mnie ok, mam takie "napady" złego samopoczucia a szczegolnie rano i pod wieczor, niedobrze mi ale poza tym jest dobrze (mam taka nadzieje, bo badanie prenatalne pewnie dopiero za tydzien, we wtorek ide sie na nie umówic) to czekanie jest stresujace!!!! Daj znac co u Ciebie??? Ile książek juz przeczytałaś!:) x Kikulec jak wycieczka rowera? Też duzo na rowerze z M jezdzimy, teraz mam przerwe ale uwielbiam. U nas z pogoda to raczej nie fajnie, 3 pory roku w ciagu dnia, ja chce słońce!!!!!!!!!! x Mi1 jak samopoczucie???? x Ja dzisiaj leniuc***e, wczoraj zrobiłam lody (mąż zabrania mi tych ze sklepu) pychota, ja od kwietnia nie jadłam lodów juz się stęskniłam heheh Pozdrawiam Was Ciekawe co u Lunede??? Nielotek co u Was słychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Długo nie pisałam, bo mam dostęp tylko przez telefon dlatego napiszę ogólnie. Witam wszystkie nowe dziewczyny i trzymam za nas wszystkie kciuki. Eva jak tam samopoczucie? Madziula będzie dobrze, moja kuzynka też miała krwiaka leżała długo a teraz Jasiu ma prawie pół roku :). Jagoda ja miałam histeroskopie w sumie 5 razy i zawsze w znieczuleniu ogólnym... ale jeżeli chodzi o drożność jajowodów to najpierw sonohisterosalpingografie przy pomocy usg a potem usg laparoskopowo pod znieczuleniem ogólnym. Dziwi mnie to, że lekarz był zdziwiony, że boli, bo z kim bym nie rozmawiała to mówił, że boli i w trakcie miały podawane znieczulenie albo od razu miały podawane. Mnie lekarz mówił, że drożność laparaoskopowo jest najlepsze bo widać najdokładnie... oczywiście miałam robione na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, te nastroje to hormony :) Ciesz się tymi zmianami humorów, przynajmniej masz pewność, że jest ok :) A nasza wycieczka bardzo udana. Zrobiliśmy 27 km. Muszę się najeździć, bo później niewiadomo kiedy wsiądę na rower. Przynajmniej mam tak nadzieję, że nieprędko, chociaż bardzo lubię :) Ostatnio nie jeździłam, bo poprzedni nasz wyjazd rowerowy to strasznie mnie rwały jajniki i jak się okazało miałam tę torbiel. xxx Dziewczyny a przypomnijcie co jadłyście, czego unikałyście podczas stymulki? Lekarz właściwie tylko mężowi zalecał aktywność fizyczną, unikanie alkoholu i słodkich napoi do czasu punkcji. Jeśli chodzi o mnie to nic takiego nie zalecał. Akurat ja słodkich napoi nie lubię, więc ten problem z głowy, a z wodą się nie rozstaję. Jadam to co przygotowuję sama. A i jak z kawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka może nadwrażliwa jestem ale zawsze myślałam że jestem wytrzymała na ból okazało się przy hsg że nie przez 15 min buczałam jak bóbr tak bolało(przy drożności ok) justin1234 pytałam lekarza czy nie mogę na nfz ale stwierdził ze szkoda zdrowia na znieczulenie ogólne a zabieg niebolesny więc już sama nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda dr.M powiedzial Ci ze szkoda zdrowia???On nigdy mnie nie namawial zebym u niego robila takie zabiegi czy badania,tylko zawsze proponował. x Ja juz sie cieszylam ze jest super,3ci dzien bez plamienia no to znowu plamilam dzisiaj,wiec raczej nie pojde jutro do domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec tak tak korzystaj teraz poki mozesz z wycieczek rowerowych bo juz niedlugo bedziesz musiała je odlożyc:) Co najmniej na 9mcy!! A jezeli chodzi o diete podczas stymulacji to ja starałam się jeść zdrowo, warzywa owoce rybka orzechy suszone morele mleko jajka na twardo no i kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic ciekawego, transfer mam odlozony nie wiem do kiedy, w sierpniu bede miec histeroskopie i potem zobaczymy co dalej. z biopsji endometrium wyszlo "brak prawidlowych cech fazy lutealne" czyli tak jakbym nie miala drugiej fazy cyklu. takze transfer chyba dopiero we wrzesniu bedzie do dziewczyn po histeroskopi - czy to jest taka narkoza jak do punkcji krotka?? bo zaraz sie wychodzi do domu po tym? nie ma jakis ciec czy cos?? pozdrawiam wszystkie - Madziula Ty szczegolnie sie trzymaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Izabelka chcialam isc od dzis do pracy ale sie nienadaje, pochodze 2 godz nic nierobiac i czuje ze zaczyna bolec mnie brzuch, zwolnienie mam do konca tyg. Boze zwariowac mozna ja nieumiem lezec(ale jak tszeba to tszeba i niema dyskusjii) juz posortowałam wszystkie zdjecia na kapie z ostatnich 2 lat. Zrobiłam i wysłałam do druku albumz ostatnich wakacjii .Dzis zaprzyjazniam sie z nowa ksiazka. Co do snierzynek to chce myslec ze to bonus na rodzenstwo dla kruszynek :) bo embriolok i moj lekarz mowili ze piekne zarodki klasy A wiem jedno ze jezeli oba sie przyjma i urodze dzieci to jakas para bardzo sie ucieszy z naszych zarodkow. My nigdy niemielismy zarodkow z klasy A zawsze były troche pofragmentowane a teraz prosze 5 klasy A . Sperma mojego M znow sie poprawiła teraz jest 10,8mil .plemnikow a najgorzej było 0,2mil Annni chyba cos niejednoznacznie napisalam ja otarłam sie o hiperkie ale nic lekarz niemowil ze niepodadza mi zarodkow, kazal tylko lezec lezec i lezec, mowil ze na ten moment to moje zdrowie jest wazniejsze niz zarodki ( ale głupio gada pomyslalam sobie wtedy przeciez ja wytrzymam nawet jak bedzie bolalo -no i z***biscie bolalo w piatek bylo chyba najgorzejale porod bedzie bolał jeszcze gorzej wiec to przednamii wszystkimi jeszcze) Oj rower jak ja kocham jezdzic ale wczoraj ostentacyjnie moj M wyczyscił go wypolerował i wstawił w niedostepny zastawiony swoim Motorem kacik w gararzu mowiac niewolno ci juz jezdzic do nastepnego roku mozesz tylko patszec.Smiac mi sie chciało :) Buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Aneczka 5 zarodkow klasy A, to piekny wynik, naprawde teraz to juz chyba nie ma szans zeby sie nie udalo!!!! Trzymam mocno kciuki!!!! xx Ciekawe jak Lunka i malutki Hugo:) xx Madziula jak u Ciebie, plamienia ustaly? xx Kurde nie mam zbytnio czasu, zeby poczytac Was dokladnie :/ xx Lecimy zaraz na kontrol do pediatry z moja ksiezniczka. xx mi kiedy wracasz po pingwinki?? xx dziewczynki trzym mocno kciuki za Wasz wszystkie!! xx Pozdrawiam goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko przypomnij proszę jakie leki brał Twój M że tak mu się nasienie poprawiło? Super macie zarodeczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Joasia nio to znowu się przeciągnie w czasie crio, nio ale zleci aby się udalo to miesiąc czy dwa już nie grają różnicy. Ja odpoczywam i nie myśle przez miesiąc o tym wszystkim, mam sporo roboty więc nie mam czasu. Madziula jak tam? Aneczko mąż ma rację o rowerze zapomnij bo w ciąży nie będziesz jeździła przecież!!;-) Izabelko nie jedna z nas zazdrości Ci tych zmian nastrojów ! Helenko hop hop, Lunede ;-) Pozdrawiam wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno nie pisalam, moze niekore z wa mnie pamietaja z wczesniejszego forum in vitro przed po i w trakcie :) Widze ze niektorym z was sie udalo, niezmiernie mnie to cieszy :) i Gratuluje !!! Ja mialam pierwe 2 miesiace i teraz jestem juz po transferze, znowu nie mam ani jednego zarodka do zamrozenia i mam nadzieje ze choc tn jeden zostanie ze mna do konca. Ja testuje 26-go, trzymam kciuki za wszystkie dziewczynki :;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zdiewczyny Aneczko , Iwo testujecie prawie w jednym terminie to koczane teraz trzymamy za was kciuki. Ja jutro mam wizyte zobaczymy kiedy bede mogła zabrac mrozaczki. Mi słonce powiedz mi czy ty brałas jakies leki przed kriotransferem? Bo u mnie cykle mam ksiazkowe wiec pewnie bedziemy robic na naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik przed 1 nic nie brałam po d*phaston i luteine. Przed 2 estrofem i po acessan , d*phaston i luteine, Przed 3 bede brała encorton na pewno i co jeszcze nie wiem to się okaże. narazie czekam na 28 mam wizytę i bioenergoterapeuty może się będzięcie śmiały ale chcę pojechać i zobaczyć co powie. A następne crio pewnie w lipcu chyba ze coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, czy hormony mogą wywoływać uczulenie? Odkąd biorę Gonapeptyl drapię się na potęgę na rękach i nogach, nawet przez sen. Z każdym dniem jakby bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi a ile dni przed krio zaczełas je brac? Bo ja jutro mam 5 dc i mam nadzieje ze moze uda sie jeszcze w tym miesiacu, czy mozna brac zarodki miesiac po miesiacu? Wiecie co zastanawiam sie tak nad tymi moimi zarodkami bo w karcie mam ze 3 zarodki przekształciły sie po 3 dniasch w stadium moruli- na moj głupi rozum wnioskuje ze one były najlepsze bo przeciez w to stadium przechodzi ok 20-40% zarodkow to dlaczego nie podali mi nawet jednego takiego? Miałyscie podobna sytuacie czy moge zapropomowac gince ze chciałabym zeby przy nastepnym podali mi taka mała morulke? kikulec w tej kwestii nie pomoge ja o uczuleniu nie słuszalam ale kazdy organizm jest inny i roznie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec mysle podobnie jak emilik ze to zalezy od kobiety, moze za duzo hormonow w twoim organizmie wywoluje taka reakcje. Najlepiej skontaktuj sie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy organizm reaguje inaczej. Zastanawiam się tylko, czy istnieje prawdopodobieństwo, że to od leków. W ulotce piszą o możliwości wystąpienia reakcji uczuleniowej. Właściwie to już łykając anty się to zaczęło. Ale teraz jakby coraz bardziej. W środę jadę do lekarza to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik ja brałam zarodki 2 mies po koleii a teraz przerwa bo lekarza nie ma i ja odpoczywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zaczęłam drugi i mam nadzieję ostatni tydzień stymulacji. Za tydzień punkcja, ale bardziej się stresuję z pracą - tydzień zwolnienia mi niezbyt pasuje;) Pęcherzyki mają po ok 12mm, endo 10.Teraz dostałam gonal f - całkiem to wygodne i nie boli :D niesamowite - zastrzyki mnie nie bolą :D Kikulec, ja po żadnych zastrzykach nie mam żadnych skutków ubocznych, jeśli miałaś jakieś objawy przed rozpoczęciem gonapeptylu, to wg mnie coś innego jest winne. Co do roweru - powiedzcie mi, jakie właściwie są przeciwwskazania? Zwłaszcza na początku? Ja uwielbiam rower, jeżdżę prawie codziennie, w weekendy po 50 km i więcej, i szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego w ciąży jest to zabronione. Jaki jest konkretny powód? Justynka-83 - kiedy Wy zaczynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Witaj Justynko dawno cie niebyło,selen+E,folik,Salfazin to nazwy tabletek ktore moj M bierze od wrzesnia zeszłego roku.U meza było mało plemnikow i r***liwosc spadała dosyć szybko.Prawdopodobnym powodem była przebyta świnka w wieku 14 lat. Emilik ,nielotku, dzxieki za kciukasy Justynka a własnie jakie plany u ciebie? BUZIAK dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy juz dawno obiecałam opisac moje stymulacje i leki pozbierałam wszystko i juz pisze: A. zawsze anty na wyciszenie +- 4 tyg B. startowałam ze spreyem SUPREFACT 0,1mg 4 x dziennie rowniutko co 6 godzin co do minuty. C. 2dni sprey i wtedy ostatnia tabl anty. D. sprey cały czas przychodzi @ i 3 dzien @ badanie krwi. E , tu zaczynaja sie roznice w mojej stymulacjii,w 1startowałam z zastrzykami w 6 dniu,w 2 stymulacjii w 5dniu ,w 3 niepamietam , w 4 w3 dniu zaczynałam zastrzyki -ponoc było to uzaleznione od poziomu hormonow we krwii F,ZASTRZYKI -1-stym zawsze 2 zastrzyki FOSTIMONU w jednym jest 75IEpudru i 1ml wody -2 stym przez pierwsze 2 dni 3 zastrzyki pozniej po 2zastrzyki -3 stym przez pierwsze 5 dni 3 zastrzyki pozniej po 2 zastrzyki -4 stymulacja zawsze 3 zastrzyki G.długosc stymulacji byla uzalezniona od hormonow we krwii zawsze robilam pare rzy badanie krwii i pare razy usg. -1stym 15 dni zastrzyki -2 stym 12 dni zastrzyki -3stym 26dni zastrzyki -4 stym 16 dni zastrzyki H.pozniej byl pregnyl, ostatni raz sprey 35 godzin pozniej punkcja. I. wyniki -1stym 7 dojzałych jajeczek, 1 zarodek, brak ciazy -2stym 9 dojzałych jajeczek,3 zarodki, ciaza ktora sie nieutrzymala -3stym 3 dojzale jajeczka,3 zarodki,brak ciazy -4stym 11dojzalych jajeczek,5 zarodkow, 3 mrozaczki,a ciaza- zobaczymy. starałam sie to w miare przejzyscie napisac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Aneczko widać na Twojego M kuracja działa super. Bardzo mocna trzymam za was kciuki:-) Mój brał salfazin, folik, l karnityne, mace, androvit i żadnych efektów nie ma :-( Ja mam wizytę w piątek. No i zobaczymy co z tego wyjdzie, czy zacznę stymulację i jakim pójdę protokołem. Niestety wiary we mnie brak. Lunede jak malutki Hugo?:-) Pozdrawiam wszystkie serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×