Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilik kochana ;-( wiem co czujesz nogi się uginaja i płakać się chce! A masz mrozaki jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziluka jak bedziesz miała chwike to wyslesz mi na meila adres tej apteki moj adres emilasygit@wp.pl. z gory dzieki bede chciala podchodzic w sierpniu moge zabrac juz tylko jedna sniezynke i tym razem bedzie to 5 dniowy maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
emilik tak strasznie mi przykro naprawde nie wiem co powiedzieć.Trzymaj sie dziewczyno i nie poddawaj pamiętaj nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik a ilu dniowe zarodki miałaś teraz podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek kochana,Boze jak mi Cię żal,nie wiem co napisac bo nie wyobrażam sobie ile musialas już przejść.Biedactwo......nie mam słów żeby opisac jakie to zycie niesprawiedliwe....trzymaj się kochana.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 oby wszystko wróciło u Ciebie do normy jak najszybciej zebys mogła podejść do kolejnego transferu,trzymam kciuki. x U mnie nic ciekawego,byłam wczoraj na usg i myslalam ze poznam płec ale maluszek chyba chciał zrobić na złość i odwrócił się tyłem,takze pooglądałam sobie d*pcie,plecy,machał sobie raczkami i kiwał głową,smiesznie to wyglądało :-) jakby celowo się obrócił żeby nie pokazac co ma z przodu. A jeśli chodzi o samopoczucie to tak róznie,sa dni kiedy zoładek nie boli wiec mogę podjeść trochę więcej,wiec wtedy korzystam,a czasem jest masakra.Codziennie rano zygam jak kot ale zaczynam się już przyzwyczajać heheh Nikt nie mówił ze będzie różowo ;-) Już coraz mniej ubrań na mnie pasuje bo brzuch rośnie. x Helenka,Izabelka a jak Wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik strasznie mi przykro.....nie poddawaj sie x modlicha ja jak poszlam na pierwsze usg to byl 7 tydzien to mialam dopochwowe usg robione Mozliwe ze zalapalas jakas infekcje, zapytaj sie lekarza najlepiej x Mi mam nadzieje, ze ta @ klotka sie juz uspokoiła i szybko wrócisz do walki:) x Madziula moj brzuszek rosni od wczoraj widac roznice, jak narazie zapinam sie w spodnie z przed ciazy (ale usiasc bym w nich nie nie mogla)czekam na ten bellybelt zobaczymy czy zda egzamin. A tez mam dni ze czuje sie mega zmeczona, niedobrze mi ale to i tak pikus przy tym twoim wymiotowaniu. Trzymajcie sie dziewczynki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gerwazy dziekuje i tez mam dos i chcejuz ten rozdzial zamknac, coraz czesciej mysle ze czasem trzeba odpuscic ,niewszystko warte jest ceny nietylko finansowej ale i psychicznej ... trzymamk kciuki niech ci sie uda !!! Emilik trzymaj sie kochana!!! Izabelka ponoc taka poduszka bardzo dobrze sie sprawdza i plecy niebola Madziula ty to masz fajerwerki z ta ciaza szpital, wymioty,żołądek biedna jestes ale za to jaka dzielna :) buziak dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Madziula dzielna jesteś zleci szybko, jak urodzisz to zapomnisz wszystko! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
przykro mi Emilik ze sie nie udalo:( x wiecie co dziewczyny od wczoraj strasznie boli mnie kosc ogona tak ze ciezko mi na tylku usiasc.nie przypominam sobie zebym sie uderzyla o cos w tej okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha: bole w okolicy ledzwiowej to bdb objaw ciazy... macica rusza do budowy gniazdka dla dzidzi... powinno przejsc za jakis czas... chyba ze w pozniejszym okresie skurcze w okolicy lonowej i trzymajacy taki rozchodzacy bol w ledzwiach to zly znak... ale o tym lepiej nie myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Justin1234 wczorajszy dzien to byl koszmar(chyba jeszcze nigdy mnie tak pupa nie bolala).dorwalam dzis ulotke z moich luteinowych czopkow.pisza tam o skutkach ubocznych leku i okazalo sie ze jest tam min bol w tylnej czesci odbytu.ja biore luteine dopochwowo ale cos mi ostatnio nie sluzy i chyba zlapalam jakas infekcje.boje sie ze teraz bede musiala brac te czopki odbytowo.ratunku masakra,przeraza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny znalazłam taki artykuł w necie na str parenting.pl o stosowaniu ziół w ciąży... może Madziula Tobie coś pomoże na te nudności: Tylko połączcie te trzy wersy w jeden link bo uznaje za spam w całości :) parenting.pl /portal/ ziola-w-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlicha czopki w odbyt to nic strasznego, ja na poczatku bralam wlasnie w ten sposob. Czasem mozesz miec problem z zalatwianiem sie , mi nic na szczescie sie nie przytrafiło,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek bardzo mi przykro!!:( xx modlicha :( xx Gerwazy zycze powodzenia i trzymam kciuki!!! xx aneczka jak tam z @??? xx Lunka moja mala sama sie zawsze wybudzala reguralnie co dwie trzy godziny, teraz juz spi czasami od 22 do 4-5 i jej nie wybudzam dopoki sama nie wstanie, Dzieciaczki juz coraz dluzej teraz zaczna spac i jesli nie dra japki na amciu tzn, ze jeszcze nie czas :) Pierwszy miesiac jak dzidzia nie wstaje to raczej trzeba wybudzac bo cukier spada jak jest dluzej nie karmione a pozniej juz sie wszystko reguluje. My za tydzien wracamy same samolotem, mam nadzieje, ze bedzie ok. xx Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jutro mam wizytę u lekarza i liczę na to, że końcem sierpnia zabiorę mrozaczka. Teraz pakujemy się do wyjazdu nad morze. W nocy z poniedziałku na wtorek wyjeżdżamy. Dzisiaj dopiero, po długich poszukiwaniach, udało mi się znaleźć nocleg. Ludzie szaleją ze względu na upały, a ceny też szalone. Mi1 a Ty kiedy zabierasz swoje śnieżynki?? Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
udanego wypoczynku kikulec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukulec udanego wypoczynku życzę ' Jak dostanę @ pojadę do lekarza i zobaczymy co i jak .Narazie krwawienie mi się skończyło. Może będzie oki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Mi1 bedzie ok ,nie ma innej opcji :). ale na tym forum cisza straszna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Izkabelko dziękuję za pamięć. Podczytuje was cały czas. Trzymam mocno kciuki i czekam na pozytywne bety. Przykro mi bardzo za niepowodzenia. Głowy do góry, dla was też dziewczyny zaświeci słońce. U mnie nic się specjalnego nie dzieje. Byłam trochę odpocząć nad morzem, poza tym budowa pochłania każdą wolną chwilę. Jestem w 17 tc (16t2d, ale ten czas leci) brzuszek coraz bardziej staje się widoczny. Dzidzia ma już 10 cm i lekarz potwierdził, że będzie dziewczynka :) Na razie nic jeszcze nie kupuję dla małej. Korci mnie, a za razem przeraża choć nic złego się przecież nie dzieje. A wy macie już coś dla dzidzi? Trzymajcie się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Kikulec milego odpoczynku zrelaksuj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
kilkulec - miłego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki. Mam taki zamiar się relaksować i dobrze bawić, tym bardziej, że w trakcie naszego pobytu nad morzem przypadnie nasza pierwsza rocznica ślubu :-) xxx Jestem już po wizycie, od 2dc czyli gdzieś w przyszłym tyg. mam zacząć brać Estrofem i Clexane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dziewczyny mam problem za dwa dni mam beta caly czas biore luteine dop.. i dzis zauwazylam ze te pozostalosci ktore wyplywaja maja taki zoltawy kolor czy to oznacza ze dostane @ ? I juz moge sie pozegnac z pozytywnym wynikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
siwa a czujesz pieczenie cie po aplikacji czopka? ja tez od paru dni mam zulta wkladke ale towarzyszy temu pieczenie i swedzenie.mysle ze to jakas infekcja.na ulotce napisane jest ze w takim przypadku nalezy aplikowac czopek obytowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket masz racje ten czas leci szybciutko. Ja dzisiaj zaczelam 18 tydzien, za 2 tyg idziemy na usg i dowiemy sie czy chlopczyk czy dziewczynks. Ja jestem szczesliwa ale mam wrazenie ze zyje jakby w bance mydlanej, ciagle nie moge uwierzyc ze sie udalo. Tez nic nie kupuje chociaz kusi bardzo ale jakos boje sie ze zapesze. Czujesz juz malutkie babelki w brzuszku? Ja jak narazie to poczulam 2 razy, takie leciutkie dotkniecie, tak jakby babelek z powietrzem pekl:) czekam na wiecej. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
izabelka powiezd mi bo nie pamietam, ty normalnie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×