Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Siwa, mi przy pierwszym podejściu też nie powiedziano (robił mi transfer w zastępstwie inny lekarz). A później mój lekarz pytał czy robiłam. Teraz lekarz kazał mi zrobić. xxx Dziś na razie ok, bez mocnych skurczy, tylko delijatne ciągnięcie jak dotychczas w okolicach pachwin. xxx Dorka jak samopoczucie przed testowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
kikulec a w ktorym dpt robiłas ten progesteron?ciesze sie ze u ciebie wszystko ok:) dorka77 dlaczego sie nie odzywasz jak tam wszystko u ciebie dobrze? jakies objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
zaczynam sie denerwowac pobolewa mnie brzuch cos czuje że dostane@ na dzis mam termin :( pewnie nawet nie bede musiala robic testu szlak mnie trafia normanie chce mi sie płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa spokojnie, bez nerwów. Nie jedna tutaj miała objawy na @ i nie przyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Siwa - 3mam kciuki, by Ci sie udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
witaj ritka 7 dzieki bardzo boje sie ale nie jestem wstanie nic zrobic :( a co u ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przepraszam, ze sie nie odzywalam....odstawilam neta zeby sie nie nakrecac.Bylam juz na becie,wynik przed 17 mam"blada" nadzieje, taka jak na dzisiejszym sikancu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dorka77 trzymam kciuki z calej sily będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, skoro sikaniec pojazał, to beta tym bardziej :-) xxx Ja dziś wyjęłam na papierze małą żyłkę krwi. Mam coraz większe obawy, że w piątek na usg nic nie zobaczę :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec bedzie dobrze....to pewnie byly pozostalosci po plamieniu....Odpoczywaj kochana i dbaj o siebie a w piatek zobaczysz piekne serduszko :) Siwa trzymaj kciuki,tak bardzo tego potrzebuje...jak ja wytrzymam do tej 17...osiwieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
Siwa- wciaz 3mam kciuki! u mnie po staremu za ponad tydzien jade na wstepna wizyte. Dorka - bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
ritka7 ciesze sie ze walczysz łapiesz sie na rzadowy program ? a co do mnie to jeszcze 2 dni i bede wiedziała wszystko tak bym chciala zeby sie udalo. dorka jeszcze tylko 2,5 godz. i radosc w calym domu :) udało sie zobaczysz zycze ci tego. m84 fajny ten filmik:) kikulec jest tak jak pisala dorka77 to napewno pozostałosci po plamieniu odpoczywaj i dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 piękny filmik,mozna się na nim wzruszyć.Podejrzewam ze wiele ludzi którzy mają dziecko poczęte naturalnie nie zdaje sobie sprawy jak to wszystko wygląda od początku.My, które staramy się latami mamy większą świadomość i dla nas a przynajmniej mówie za siebie dla mnie to jest niesamowity cud,taka mała kruszynka dla której zrobiłybyśmy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 ja też się wzruszyłam jak zobaczyłam ten filmik :) jak się czujesz? Dziewczyny macie jakieś objawy, bo ja martwię się czy wszystko w porządku z maluszkiem moim objawem są tylko bolące i rosnące piersi i czasem coś zakuje w dole brzucha a tak to czuje się idealnie . Od dziś zaczęło drapać gardło leczę herbatką z sokiem malinowym i cytryna zaczyna się sezon na choróbsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dorka77 ale pamietaj ze trzeba wynik powtorzyc za dwa dni moze urosnie? dzwonilas do lekarza z wynikiem co ci powiedział??? tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dorka77 nieznam sie na wynikach jakie są normy ale pisze na necie ze jak jest powyżej 5 to moze wskazywać wczesna ciaze a co ci powiedzieli jak wydawali ci wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka powtórzysz wynik pojutrze i wtedy będziesz wiedziała czy sie udało czy nie. Jeszcze nic straconego ;) Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa nie dzwonilam do lekarza poczekam do drugiego testowania...i tak mi nie pomoze... Dzwonilam po wynik to powiedziel i ze wczesna tygodniowa ciaza ,tylko z taka beta to pewnie biochemiczna.Musze uzbroic sie w cierpliwosc...a to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
wiem kochana ale nadzieja umiera ostatnia pamietaj:) Ja w środe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 dzięki ze pytasz,czuje się dobrze,narazie nie narzekam.Za tydzień mam połówkowe badanie i trochę się boje czy wszystko z maluszkiem ok. Nie przejmuj się brakiem objawów bo to róznie bywa.Ja do 9tc nie miałam zadnych objawów tylko bolące piersi a potem jak się wszystko zwaliło naraz to miałam wszystkie dolegliwości możliwe dla 1szego trymestru. x Dorka poczekaj może ze dwa dni i powtórz bete bo ten Twój wynik jakiś taki nietypowy,niska beta ale powyżej 5 czyli jakby ciąża.Powiem Ci ze ja słyszałam juz o takim kiepskim przyroście bety na początku a jednak potem się rozkręciło i była zdrowa ciąża,takze miej iskierke nadziei.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku , na badaniu na pewno bedzie wszystko w porzadku, dziekuje Ci za info na temat braku objawow , troszke jestem spokojniejsza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku , na badaniu na pewno bedzie wszystko w porzadku, dziekuje Ci za info na temat braku objawow , troszke jestem spokojniejsza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 ja przy pierwszym dziecku nie miałam żadnych objawów, oprócz czasami bolącego brzucha jak na @. Martwilam sie czy, aby na pewno jestem w ciazy i tylko dzieki co miesiecznemu usg potwierdzalam mój błogosławiony stan. Ciesz sie, ze nie masz mdłości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, ponów betę tak jak mówią. Może się późno zagnieździł zarodek i bardzo wczesna ta ciąża. xx A ja w szpitalu. Znowu miałam delikatne plamienia i bolące skurcze. Krwawieniatjednak nie widać, ale gałka od usg była ubrudzona. Lekarz podejrzewa, że to z tej mojej grzybicy. Obraz usg określił jako rokujący- widoczny pęcherzyk, ciałko żółtkowe i jakby zarys zarodka. Pozostaję na obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dziewczyny strasznie żle się dzis caly dzień czuje boli mnie glowa probowalam to nawet przespac ale nici z tego nie moglam usnac czy moge zarzyc jakas tabl. np. ibuprom max boli jak migrena jesli ktoras miewa to wie jak to boli prosze odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec, tylko sie nie stresuj niczym. Teraz jestes pod bezpośrednia opieka lekarzy. Wszystko bedzie dobrze :) Trzymaj sie cieplutko ;) X Siwa absolutnie nie wolno brać takich silnych tabletek!!! Max.to apap lub paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
margo dziekuje za odpowiedz.Pozostało mi tylko sprobowac usnąć jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×