Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kikulec, to super, ze wszystko OK! :) Teraz dużo odpoczywaj, żeby plamienia sie nie powtórzyły. A dlaczego chcesz do tego lekarza chodzić przez cały trymestr? Ja do dr z Invimedu chodziłam do jakiegoś 8 tyg (miałam 2 wizyty w ciąży), na ostatniej wizycie dostałam zalecenia co do luteiny i d*phastonu i zapisałam się już do nowego lekarza, który założył kartę ciąży i który prowadzi ciążę. Wie, ze jestem po IVF, wie o zaleceniach co do luteiny, a ciąża ta nie różni się od normalnej. I przynajmniej od początku do końca będę miała jednego lekarza. Ja jestem naprawdę zadowolona. Zastanów się jeszcze, czy chcesz po I trymestrze zmieniać lekarza prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę jadę na kolejne usg i wtedy się dowiem kiedy punkcja i jak długo mam jeszcze leki brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, objawem hiperstymulacji jest raczej bardzo wzdęty brzuch. Jajnik może boleć Cię od tego, że pęcherzyki naciskają na jakiś nerw. Ale jeśli bardzo boli i Nospa nie pozwala, to ja bym dzwoniła do lekarza. Jakby nie patrzeć, to silna stymulacja może mieć duży wpływ na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, aby spróbować zapobiec hiperstymulacji, powinnaś pić bardzo dużo wody, min 2 litry dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
hej kobity moze dam wam troche nadzieji,moja historia jest taka. razem z mezem nie moglismy miec dzieci ja nigdy ni ejajeczkowalam a maz tez mial problemy rokowania na naturalna ciaze zadne, pozostaje tylko invitro,O dziecko silami natury staralismy sie 5 lat i jak mozna sie domyslec nici,miliony lekow tysiace km do roznych lekarzy w polsce i zagranica, Wkoncu odpuscilismy bylam juz tak zmeczona ze stwierdzilismy ..narazie rezygnujemy,, dwa tygodnie temu zrobilam test ,ktory robie wlasciwie po kazdej spozniajacej sie miesiaczce, naiwnie wierzac ze tym razem beda dwie kresy,jakie ogromne zaskoczenie, kiedy te dwie krski sie pojawily, Pelno mysli ze test pewnie wadliwy, ja nie mam szans ,mowil to kazdy lekarz,Teraz jestem w 5tygodniu ciazy, czekam na pojawienie sie plodu na usg, mam nadzieje ze to nie jest chwilowa radosc i pecherzyk bedzie z dzidzia.Takze moja rada nigdy nie trccie wiary i nadzieji, bo natura potrafi nas zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, mnie też pobolewały jajniki, ale lekarz mówił że mają prawo. Jednak jeśli ten ból Ci dokucza to dzwoń do lekarza, albo na kolejnej wizycie powiedz o tym lekarzowi. xxx Iwka, mam swoją ginekolog, do której chodzę od lat. Nigdy nie miałam do niej zastrzeżeń. Ale mam wrażenie, że ona boi się mojej ciąży. Niby prowadziła już ciąże po ivf, ale czuję jakąś niepewność. Na razie zobaczymy czego dowiem się na kolejnej wizycie i będę myślała co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem po usg. Słyszałam bijące serduszko. To równo 7 tydzień, maluch ma 9 mm. Iwka ze mną dr G. już się pożegnał. Za dwa tyg mam się zgłosić do swojego lekarza. Czy Ty płaciłaś za wizytę potwierdzającą ciążę? Bo ja niestety tak, 160 zl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka83, to super! Gratuluję serduszka! :) Tak, ja niestety też płaciłam za wizytę w ciąży :( Teraz - jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś -czeka Cię wybieranie lekarza prowadzącego, a potem szpitala ;) A bierzesz jeszcze progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka, Justyna poza progesteronem bierzecie coś jeszcze? Bo ja nadal estrofem i medrol. Ten medrol zwłaszcza to nieszkodliwe dla dzidzi? xxx Justynka super, że wszystko ok i że słyszałaś już serduszko. Ja się już też nie mogę doczekać :-) A jak się czujesz w ogóle? To razez Margo idziecie w parze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec najwazniejsze ze plamien juz nie ma:) x margo15 i justynka gratuluje tego małego serduszka:) Piekne uczucie:) Teraz uważajcie na siebie. x Madziula, Helenka, Aliket , Mi1 dziewczyny co u Was???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka ja już mam wybranego lekarza, u niego zaczynałam leczenie i teraz wracam na prowadzenie ciąży. Medrol kończe brać za tydzień a do 25 października mam brać d*phaston 2x1. Do mnie to wszystko dalej nie dociera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka dziękuje :) na kiedy masz termin ? X Justynka a Ty na kiedy masz termin porodu ? Faktycznie jesteśmy w niemal identycznych terminach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kilka dni mnie nie było i musiałam nadrobić Wasze wpisy.Gratuluje nowym mamuśkom i bijącym serduszkom,super uczucie,prawda? x Izabelka powiem Co ze jak zaczęłam czuc ruchy to były one takie chaotyczne i o różnych porach a teraz wiem ze po jedzeniu maluszek zaczyna się ruszać,szczególnie po słodkim.Czasem jak chce ją pobudzić do ruchu to wieczorem gasze światło i latarką poświece trochę i zaraz zaczyna brykać.W nocy kiedy wstaje siku to tez mała się chyba przebudza na chwile bo jak się kłade to pare razy poczuje ruchy i cisza,tak jakby wróciła do spania.Wiadomo ze czasem ruchy są niespodziewane i tak bez powodu ale generalnie już wiem kiedy mogę się spodziewać kopniaków.Poza tym do tej pory kopniaki czułam tak na środku brzucha a wczoraj już blisko biodra ostro się mała rozpychała.Boze jak to cieszy kiedy maluszek kopie,ja za każdym razem jak tylko jestem w domu zaraz kłade się i obserwuje jak brzuch faluje.Wszyscy się smieja ze ciagle trzymam się za brzuszek jakby miał mi uciec,ale to jest takie szczęście nie do opisania.Swiadomosc ze mała kruszynka zyje w brzuchu,naprawde cud. x Kikulec odpoczywaj dużo i leż ile się da bo z plamieniami nie ma żartów.Nie chce Cie tu straszyć ale naprawdę uważaj na siebie.Poczatki potrafią być trudne. x Justin co u Ciebie?mam nadzieje ze wszystko już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Jestem nowa na forum, w niedziele zaczynam kuracje przed ICSI !!! Boje się bardzo :/ to pierwsze podejście. Zaczynam od spreju,po którym będę się czuć jak bym przechodziła menopauze jeeeeh następnie zastrzyki z hormonami :/ Chciałam zrobić sobie akupunkture przed zabiegiem,podobno pomaga, wiecie w którym momencie powinnam iść?? W trakcie przyjmowania leków, przed samym pobraniem jajeczek?? Dziękuje z góry za odpowiedzi poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_błękit
Justynka ale wspaniale jeszcze raz gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Witajcie ciesze sie z wami wszystkimi ze możecie juz sluchac bicia serduszka swoich maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dorka77 jak sie czujesz ty w poniedzialek testujesz tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie znowu jakieś atrakcje. Od samego początku miewałam delikatne bóle podbrzusza, ale nie dokuczały mi one, a czasem nawet nie czułam nic. Dziś w nocy jednak miałam jeden taki silniejszy i za dnia podczas snu też. Na razie łyknęłam nospę i zobacze co będzie dalej. Całymi dniami odpoczywam, staram się nic nie robić, nawet wczoraj i dziś nie wychodziłam nigdzie. Miała któraś z Was tak? xxx Siwa, Dorka to już tuż tuż :-) Siwa a Ty nie chcesz wcześniej sprawdzić? Miałyście transfer w tym samym dniu chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
nie dorka 77 miala dwa dni wczesniej jak dobrze pamietam nie powiem ze mnie nie kusi ale wyczymam tak jak mi mowily polozne czasami dwa dni to jednak duzo na wykrycie tak wczesnej ciazy .No to juz niedlugo zaczynam sie denerwowac znowu co zrobie jak sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam sikańca 3 dni wcześniej i mi wyszło :-) Siwa, a progesteron może robiłaś w międzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam sikańca 3 dni wcześniej i mi wyszło :-) Siwa, a progesteron może robiłaś w międzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam sikańca 3 dni wcześniej i mi wyszło :-) Siwa, a progesteron może robiłaś w międzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam sikańca 3 dni wcześniej i mi wyszło :-) Siwa, a progesteron może robiłaś w międzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam sikańca 3 dni wcześniej i mi wyszło :-) Siwa, a progesteron może robiłaś w międzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec mnie tydzień temu raz w nocy bolal brzuch, ze aż sie obudzilam, ale to bardziej jajnik mnie bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
kikulec nie robiłam .Nikt mi nie mowił ze mam zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×