Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kikulec jak tam u Ciebie ? Gdzie jestes w szpitalu w ogóle? Gdzieś koło siebie? Kiedy biorą Cie na usg? Lezysz z jakimiś dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, jestem w szpitalu w swoich okolicach. Bóle ustąpiły, mam wrażenie, że nasilały się trochę pod wpływem nerwów. Plamienie dalej mam,takie raczej na papierze. Coś lekarz popultał, że mnie wypiszą i mam jak najszybciej na konsultacje, tam gdzie mnie leczą, bo mam leki tych co oni nie dają. Zaraz mają mnie wziąć na usg. W sali jestem sama póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka 4mm, bije serduszko, wszystko ładnie widać, ciąża żywa, prawidłowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec- gratuluję!!! Teraz tylko wypoczywaj i nie stresuj się a wszystko będzie dobrze :) Ja dziś jadę na kolejne podglądanie. Pewnie na czwartek wyznaczą mi punkcję, bo ostatnio pęcherzyki miały już po 11-18 mm. Denerwuję się strasznie czy wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Kikulec gratuluje małej kruszynki:)i bijącego serduszka to najważniejsze, a plamienia pewnie ustąpią głowa do góry będzie dobrze, postaraj się niestresować pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
kikulec gratuluje i ciesze sie bardzo ze wszystko jest dobrze odpoczywaj teraz i mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec fantastycznie, ze już zobaczylas serduszko :) cieszę sie niezmiernie z Waszego szczęścia !!!! X Zocha to oby pecherzyki ładnie urosły do punkcji i pobrali piękne jajeczka :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dorka77 jak tam dzis samopoczucie??? Ja się trochę denerwuje jutrem w którym dpt. ty robiłaś betę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
zaczełam plamić dlaczego ja niemoge się cieszyć jak inne dziewczyny :( ostatnim razem było to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa, kochana wiem co czujesz. Dopuść do siebie odrobinę nadziei, może na plamieniu się skończy. Tulę Cię mocno. Które to Twoje podejście? xxx Mi, co u Ciebie? Byłaś na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
kikulec 2 i ostatnie próbuje się uspokoić i wmawiam sobie że to może sie zarodek zagnieżdza itd. ale niewiem kogo chce oszukac :( narazie to takie slabe brozowe ide sie polozyc chce mi sie plakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siwa jedź do szpitala a nie kladz się w domu zawsze lepiej wczesniej zareagować a bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Gosc jestem 12dpt biore luteine 3*4tab zastrzyki fixiparine i folik jutro mam zrobić wynik z bety a w sumie to w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa13 a dlaczego nie możesz zrobić bety dzisiaj?Jestes w 12dpt to wynik wyjdzie na pewno.Ja zawsze robiłam już w 10dpt,lekarz tak zalecał i wynik był wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 kochana zaglądasz jeszcze do nas?Smutno bez Ciebie na tym forum? :-( Jak się trzymasz??buziaki dla Ciebie! x Helenka tez nas chyba opuściła :-( x Izabelka co u Ciebie?Jak maluszek?Miałas już bad.połowkowe?Przytyłas dużo bo ja ostatnio tak się rozkręciłam z jedzeniem,non stop bym cos podjadała,juz mam 6kg na plusie ;-) x Lunka,Nielotek,Miki a jak Wasze maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa glowa do gory...mialas transfer dwoch zarodkow wiec moze jeden obumarl z tad te plamienie ,tak sie czasem zdarza...ja na twoim miejscu pedzilabym na bete...to twoj 12 dpt... Ja czekam na jutro wsio sie okaze.... Kikulec gratki pieknego serduszka!!!dbaj o siebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
siwa - mam nadz.ze bedzie dobrze u Ciebie!!! musi byc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka dzięki za pamięć, zaglądam do Was codziennie i śledzę wpisy na bieżaco, ale nie mam o czym pisać ;-( Kikulec fajnie, ze juz serduszko jest i bije ;-) Siwa mam nadzieję, ze się udało ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec kochana ciesze sie ze serduszko bije i ze wszystko dobrze!!:) Nie stresuj sie i wypoczywaj:) x Madziula ja mialam badanie, z tego co widac na usg wszystko jest dobrze i prawidłowo. Teraz to juz chyba na koniec z usg w tym kraju takze w przyszlym m-cu zapisze sie prywatnie. Ja przytylam 5 kg jak narazie tylko brzuszek mi rosnie a maly czasem fika niezle fikołki:):) x Dziewczyny za wszystkie testujace, oczekujace trzymam mocnooooooooooooo kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa ja sie czujesz??Ustaly plamienia??Uciekaj na betke ,trzymam kciukasy za wysoka trzy cyfrowa:( Ja wlasnie sie wybieram ,boje sie ze urosla malutko albo spadla ...a na sikancu dalej dwie krechy Boze jakie to trudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze bety! :-) Dorka, skoro dwie krechy są, to coś jest na rzeczy. Siwa, jeśli plamienie się nie rokręciło, wto zawsze jest nadzieja :-) xxx Ja zaraz na badanko przywitać się z dzidzią (chyba sprawię sobie taki sprzęt do domu co bym mogła tak codziennie :-) ). I jak wsio gra to wychodzę do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak ja Wam zazdroszczę, że jesteście już na tak dalekim etapie i czekacie na wyniki a niektóre już nawet cieszą się bijącym serduszkiem :) U mnie niestety tak pięknie nie jest- po wczorajszej wizycie dowiedziałam się, że mam bardzo wysoki estradiol (powyżej 4500) i duże prawdopodobieństwo wystąpienia hiperstymulacji. Nawet nie wiem czy w tym cyklu dojdzie do transferu :( Póki co czekamy, aż wynik estradiolu zacznie spadać...i wtedy zrobią mi punkcję. Ale co dalej- to jedna wielka niewiadoma. Boję się tej hiperstymulacji strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę :-) Ale dzidzi dziś nie sprawdzał. W piątek ją zobaczę u lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dorka77 to jeśli na sikancu wciąż są dwie krechy to dzis beta będzie wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Ja wynik będę miala o 17 wciąż plamie wiec zaczynam sie oswajać z porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki i za sama siebie:-)))) ja na razie jestem na gonapetylu juz 10dzien a w pn jade na usg i zobaczymy co dalej?? czy któraś z was leczy sie w invimedzie we wrocławiu??? a jeszcze jedno pytanko do Was czy przyjmujac gona.moge pozwolic sobie na lampke wina??? akurat w sob.mam gosci i tak sie zastanawiam... piszcie dziewczyny;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24magda09, witaj. Ja leczę się w Invimed we Wrocławiu u doktora Ż. Jeśli chodzi o mnie to ja unikałam alkoholu pod czas przyjmowania leków. Jak masz pytania, to proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×