Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

madziula my jestesmy w podobnych tyodniach ciazy (u mnie zaczal sie 24 tydz) powiedz jak to u ciebie z r***liwoscia malenstwa. Bo moj maly ma takie dni kiedy o tej samej porze dnia daje o sobie znac , a statnio jakos tak w ciagu dnia prawie wogole ale czuje go w nocy jak sie budze. Oczywiscie wtedy siedze i sie zastanawiam czy wszystko jest dobrze, bo kilka dni temu czulam jak sie fajnie rozciaga a teraz chyba leniuchje.......boze zeby mozna bylo tak samemu tam jakos zajrzec i sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, czyli nie tylko ja mam takie schizy.Wczoraj mówiłam do M, żeby kupił mi jakieś domowe USG co bym mogła zajrzeć czy wszystko w porządku jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec no to jest taki stres wtedy, a jakie filmy mozna sobie wkrecic (bynajmniej ja taka jestem). Kolezanka pozyczyla mi tego doplerka do badania czy serduszko bije ale staram sie go nie uzywac w razie gdybym nie umiala znalezc tego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Witajcie własnie jestem po pierwszej wizycie i pierwszym usg nasza fasolka ma 1cm jestem w 7 tygodniu słyszeliśmy i widzieliśmy serduszko szczęście nie do opisania:):) tylko mdłości mnie dopadły w ubiegłym tygodniu a dzisiaj wymioty ale to nic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna83 - ja wszystkie dotychczasowe usg, w tym prenatalne, miałam przezpochwowo. Prawdopodobnie dlatego, że dokładniejsze. Ja już kupiłam pierwsze ciuszki ciążowe - troszkę brzuszek widać, ale niestety głównie z braku właściwej diety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... wlasnie jestem na izbie w szpitalu... przyjmuja mnie na patologie ze wzgledu na zagrozenie poronieniem... kurde... drugi raz to bylaby przesada... musimy wytrzymac!!! płakać mi się chce i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
justin a co sę stało?? miałaś jakieś plamienia albo coś??który to już tydzień??postaraj się nie stresować bo maluszek też się będzie bał, głowa do góry będzie dobrze::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec tak przestały,miałam tylko raz rano,wczoraj byłam na wizycie bo chciałam sprawdzic czy wszystko w porządku,maluszek ma 7mm i bije serduszko dzis zaczynam 7 tc ,a ty jak się czujesz? Mnie bolą tylko piersi,i draznia zapachy ,a ty dalej robisz zastrzyki z clexan ,bo ja biorę,kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84, to dobrze, że ustało i że wszystko w porządku. Ja czuję się ok, dzisiaj zaczęło mnie mdlić i to podczas prasowania nad męża spodniami :-D Zadzwoniłam dziś do doktorka, bo nie odpisywał mi na maila w sprawie tej mojej infekcji. Kazał mi przyjechać w czwartek ale do innej kliniki gdzie też przyjmuje. Może już będzie coś widać. U mnie na oko już będzie początek 6 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec to juz objaw jest ,czyli mąż będzie teraz sam prasował spodnie :) tez mysle ze juz powinno cos widac , super uczucie jak widzisz na monitorze swoje wyczekane szczęscie,moj m był wczoraj ze mna na usg był taki szczęśliwy jak zobaczył bijace serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
m84 widze że jestesmy na tym samym etapie tez wczoraj zaczęłam 7 tydzień i byłam u lekarza widzieliśmy 10mm kruszynke:) i od wczoraj męcza mnie wymioty a nudności od kilku dni, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kiedy robiłyście pierwsze USG?? Boję się, że u mnie może być za wcześnie, to będzie mój 22dpt, ale zależy mi na wcześniejszej wizycie ze względu na tę niepokojącą mnie infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec ja pierwsze usg robilam dwa dni po pozytywnym tescie ,chcialam aby dali mi luteine po tych poronieniach ,wtedy byl maly pecherzyk,mysle ze w czwartek spokojnie moga Ci juz zrobic usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, a Ty miałaś chyba w zeszłym tygodniu mieć USG?? Byłaś?? Widać już coś było?? xxxx Siwa, Dorka - jak się dziś czujecie przyszłe mamuśki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
kikulec czytam ksiazki i idzie mi to w zadziwiajacym tepie od niedzieli przeczytalam juz 300 stron :) Ale jakos mi dziwnie bola mnie piersi brzuch mi wydeło jak zawsze przed okresem boje się a jak znowu się nie uda???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa, myślę, że objawami nie ma co się na razie sugerować, bo tylko niepotrzebnie się nakręcasz i denerwujesz. Co ma być to będzie,a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec byłam w zeszłym tyg.i było widac tylko pecherzyk. Ide znowu w czwartek i mam nadzieje, ze będzie już widac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dorka77 co tam u ciebie jak samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa 13 wsio ok nic mnie juz nie boli,brzuch wrociil do normalnych rozmiarow,nie mam objawow:( Nie licze zbytnio na cud...w poniedzialek testuje wiec wszystko sie okaże... A Ty dlaczego testujesz tak późno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dorka ja testuje 25,06 14dpt a ty w ktorym dniu po tr. ? a powiedz mi bierzesz jakies leki ,zastrzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
bedzie dobrze trzymam kciuki za bete w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa13 biore cały zestaw począwszy od luteinki dowcipnej a skończywszy na zastrzykach fragmin.Poniedzialek to moj 12 dpt...zobaczymy co pokaze o ile wczesniej nie pojawi sie @....A ty jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
tak nijak czasami pobolewa mnie brzuch tak dołem bola mnie piersi ale brzuch to mi nie wrocił napewno do normalnych wymiarow mam nabrzmiały jak przed okresem.Za pierwszym razem bylam pewna ze sie udalo tzn tak czulam a teraz to chyba boje sie wierzyc nie umiem tego uczucia wytlumaczyc :( A powiedz jak u ciebie jest z luteina chodzi mi czy wchodzi tak ciasno czy jest luz (ja biore 3*po 4 tabletki dop.)a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa luteinke mam 2*po 4sztuki....tragedia...ciasno mokro i feee...i do tego zaczyna mnie swedziec...tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
swedzenie sie zdaza to mi mowila dr. widzisz ja za pierwszym razem tez mialam strasznie ciasno i smialam sie do M ze masacra juz mi sie nie mieszcza :) a tym razem jakos luzniej mimo ze dawka ta sama niewiem juz co o tym myslac. DLACZEGO TO JEST TAKIE TRUDNE?????Powodzenia ci życze i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×