Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Ewcia84
A co tu taka cisza? Halo kobitki u mnie prawdopodobnie chłopczyk ale jeszcze 18.10 idę do mojego gina i może maluszek pokaże w końcu kim jest Zosią Gosią czy Antkiem lub Mikołajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia, daj znać, jak poznasz płeć. :-) Kiedy rodzisz? Co słychać u Was, dziewczyny? Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No w środę mam wizytę ale czuję, że będzie chłopczyk a tak to ok oprócz strasznego swędzenie piersi nic mi nie dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FYKTa
O ciąży pozamacicznej rozmawialam z moim wenerologiem dr Michajlowskim. Zarodek nie byl wyksztalcony, wiec dostalam leki. Ogolnie polecam, bo to czlowiek z pasja, ktory profesjonalnie podchodzi do kazdego pacjenta. Nr do niego: ☎ +48 794 421 332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u Was jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? U mnie 26 tc bedzie Antoś i ma 960g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dodania otuchy jestem po dwoch ciazach pozamacicznych i udalo nam sie zajsc w ciaze. Jestem teraz w 23 tygodniu ciazy i nie moge sie juz doczekac bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
U mnie 22tc i będzie córeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Oby udało mi się opublikować!!!! Tęsknię za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Kurcze tylko kawałek się udało! Gratuluję Anianiani Córci!! O Antku wiem już od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Antos kawał chłopa!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
U mnie Michaś <3 Próbowałam to 5 razy napisać, ale skracało tekst, a w końcu już nie mogłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaaa90
hej dziewczynki :) widzę że u Was wszystko ok , nie wiem czy pamiętacie moją historie zaszłam w maju w ciąże niestety pozamaciczna umiejscowiła siew prawym jajowodzie , 30 listopada miałam zabieg sono hsg :) okazało się że prawy jajowód ( gdzie umiejscowiona byłą ciąża ) drożny a lewy podejrzenie nie drożności , lekarz proponuje inseminacje a nawet invitro otóż nie wytrzymałam i zmieniłam lekarza aby zasięgnąć porady kogoś innego wczoraj byłam na pierwszej wizycie , lekarz bardzo mnie pocieszył i powiedział ze nie ma co się spinać bardzo na lewym jajniku 18 Dzień cyklu był pęcherzyk 16 mm endo 11,5 :) mam nadzieje że ten cykl będzie szczęśliwy tyle czytam o zaciążonych po hsg ;) czy komuś sie udało z jednym drożnym jajowodem pocieszcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Nikaaaa90 nie wiem jak dziewczyny z jednym drożnym jajowodem ale ja Cię pocieszę tym że mi wraz z cp wycieli całkiem jajowód i zaszłam w ciążę mając tylko jeden jajowód. Obecnie 27 tc i zdrowy chłopczyk mieszka u mnie pod sercem. Więc nie łam się kochana zawsze jest nadzieja i szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa90
Ewcia :) wiem że wszystko jest mozliwe :) mam nadzieje ze moja kruszynka i do mnie przyjdzie w nowym roku :) myślałam ze już nikt tutaj nie zagląda ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaapech
Witam! Piszę ponieważ nie mogę poradzić sobie z sytuacją która nas spotkała... Jak pewnie się domyślacie , przeszłam ciążę pozamaciczna. Czasami wieczorami siedzę i myślę o tym wszystkim, nie wiem co dalej robić, jak postąpić? Do szpitala trafilam 10 listopada, mialam wrażenie że to jakiś koszmar! Zakończyło się podaniem zastrzyku. Teraz czekam na pierwszy okres po tym wszystkim, beta ladnie spadla do zera. Proszę, doradzcie mi, czy powinnam przed kolejnym staraniem zrobić jakieś badania? Zdania są podzielone, a odwiedzilam już kilku lekarzy... Z góry dziękuję za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anetaaapech witaj.. Wiem co czujesz.. Z czasem będzie lepiej.. Ja nie robiłam żadnych badań po CP, większość lekarzy mi odradzala, mówiąc, że raz to mógł być zwykły pech. Odczekałam trzy miesiące i zaszlam od razu w drugą ciążę! W tym momencie rusza się pod moim sercem mój ukochany chłopczyk! Ty też tego niedługo doświadczysz!! Dziewczyny, życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Tak sobie myślę, jak podsumować ten rok.. On był po prostu najgorszy (CP) i najlepszy (aktualna ciąża).. Trzymam kciuki za nas wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzidzia" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaapech
Mi też sporo lekarzy mówiło żeby się nie martwić i po 3 miesiącach spróbować jeszcze raz, ale co jeżeli będzie znowu to samo? Właśnie dzisiaj dostałam pierwszy prawidłowy okres po tym wszystkim i powien szczerze ze już dawno nie czulam takiego bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Nie martw się! :) nie zakładaj, że będzie źle. Jest taka opcja, ale nie musi tak być i w to musisz wierzyć! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anianiani nawzajem ;) jak się czujesz? Jak dzieciątko w brzuszku? Żadnych problemów? :) u mnie ok, tylko przeziębienie ostre mnie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaapech
Kasik89 a w którym miesiącu ciąży jesteś? I w którym tygodniu dowiedziałas się że zarodek na pewno jest w macicy? Czeka Cię piękny 2018 rok! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik zaczęłam wlasnie 26tc. Czuje się w miarę ok. Od prawie 3tyg biore Luteine, bo plamilam. Mam nadzieję, że donoszę do jakiegoś sensownego terminu. 12.01 mam wizytę. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Cieszę się, że wątek znowu ruszył. Gratuluję pozytywnych wieści i dodam, że moje Słonko ma 24 tygodnie i jest chłopcem - Franusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaapech
Takie wiadomości naprawdę dobrze nastawiają! Zazdroszczę dziewczyną, które przeszly przez cp i już mają piekne zdrowe bobo. Oczywiscie cieszę się razem z Wami! Ale ja niestety jestem teraz na etapie wyszukiwania wszystkich informacji, badań, które powinnam zrobić przed ponownym staraniem! Glowa pęka! Mam dylemat co do hsg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaapech
Czytając Wasze pozytywne wiadomości aż chce się dalej starać! Mam nadzieję że też doczekam takiego zakonczenia;) Ale dalej mam dylemat co do badania drożności. Przeszlam jedną cp, więc może dac sobie jeszcze jedną szansę bez ingerencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaapech
Nie wiem co się dzieje ale już trzeci raz piszę na forum i mój post się nie dodaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×