Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Scent86
Ewcia koniecznie daj znac jak bedziesz po wizycie ;) bedziemy aniani bedziemy, ja pisalam wczoraj ale znow widac nasze forum sie zawiesilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani ja też post wrzuciłam wczoraj ale pojawił się dzisiaj i chyba tutaj jakoś się człowiek już przyzwyczaił. Pewnie, że dam znać po wizycie kochana jak zawsze wy pierwsze wiecie co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anianiani jak Twoje samopoczucie? Nie martw się, ja co chwile słyszę, że ktoś bierze tabletki na tarczycę i wszystkie dzieci rodzą się zdrowe. To jest wcześnie wykryte i będzie git - zobaczysz! Ewcia, jak Twoje plamienie? Ponoć nie powinno się w ciąży aplikatorem wkładać tabletki, tylko rączką. To może Ci podraniżniać. I zapewne stąd lekko zabarwiony śluz, tak jak u mnie po badaniu, zwłaszcza, że lekarz Ci mówił, że chyba taka Twoja natura, że masz delikatną teraz tą "wyściółkę" i szyjkę. Scent super, trzymam kciuki za wyniki! Oby negatywne! Bo pozytywne oznaczają dalszą chorobę chyba? Wiecie co ja jeszcze robiłam przed cyklem, w którym zaszłam w ciążę? Wzięłam profilaktycznie dopochwowo clotrimazolum, żeby wybiło co trzeba, aby było odpowiednie środowisko do zapłodnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Wow.. Mój post dodany po dwóch dniach.. A próbuje mniej więcej co 2h... :( Chyba dziewczynki, nie będę w stanie nic pisać, bo to dla mnie bez sensu :( więcej nerwów niż to warte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik nie żartuj, ty mi nawet nie znikaj. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Hej ja tez mislam problem z dodawaniem postow ale nie chce sie ujawniac i zakladac fikcyjnego konta bo ciagle musialabym sie wylogowac i zalogowac a to tez wkurzajace jest jest tez inne forum o cp na ovufriend mozemy tez watek zalozyc na baby booom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziewczyny ja zauważyłam, że zawiesza się jak wskakuje kolejna strona, czyli między ostatnim wpisem np na 220 i pierwszym na 221 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik ani mi sie waz! :D dokladnie... jak wyjda pozyywne to daksze leczenie nas czeka.... bralismy antubiotyki ponad dwa tygodnie stad mocno liczymy ze sie wyleczymy:) dziewczyny wczoraj po raz pierwszy moj maz byl smutny... opowiadal mi ze jego kolega spodziewa sie dziecka i az go zaklulo z zazdrosci... mial lzy w oczach jak mi to opowiadal :(((( i sam przyznal ze juz bardzo chce dzuecko... qczoraj to ja bylam pociesztcielka a nie jak to zawsze bylo on ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Scent ciesze sie ze zostajesz na forum tez pare razy mialam problemy z pisaniem tu nie chcialo mi wyslac i odpuscilam. Co do meza ja wole sobie noe wyobrazac co moj maz czuj***ardzo mi przykro ze nas to spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika9090
Hej dziewczyny strasznie się martwię bo mimo tego że miesiączkę powinnam mieć 8 sierpnia nadal nie mam :( robiłam bhcg ponizej 2,0 ..... i jak tu sie starać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Nika spokojnie.... tez mialam miesiaczke spozniona w tym cyklu o 4 dni.... ale wiedzialam ze przyjdzue i nie robilam zadnego testu... moze warto troszke wyluzowac? Ja juz mam dosc negatywnych wynikow stad bede robic tylko w cyklach po inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
N8ka dopiero teraz dokladnie przeczytalam... powinnas m8ec miesiaczke miesiac temu?! Idz do lekarza .... niech Ci wywola miesiaczke moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika9090
Ostatnia mialam 8 sierpnia , więc sie spóźnia frustruje mnie ze i mnie znów się wszystko rozrevolowalo jak wasze cykle po Cp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi87
Hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza dzidzia w dobrym miejscu . Scent i zosiak mam nadzieje ze i wam sie w koncu uda. Może to i lepiej że twój mąż w końcu się wygadał i teraz ty jestes dla niego wsparciem bo jednak o ucuciach zawsze kobiety tylko gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Agi nawet nie wiesz jak sie ciesze :-) Super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Agi super wiadomosc:) Moj cykl ostatni spoznil sie o jakis tydzien wiec tez cos rozregulowane Dziewczynki na tym forum chyba tylko scent i ja zostalam prosze Was o modlitwe abysmy i my mogly sie cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Agi ogromne gratulacje!!!! Bardzo sie cieszymy!!! :* zosiak no dokladnie chyba tylko my zostalysmy :)) ale ja mam ogromne podklady wiary i nadzieji ze sie uda :))) zosiak zobaczysz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Agi gratulacje:) Kolejna dobra wiadomość. Aż miło sie czyta takie posty:) Niech zdrowo rośnie maluszek. Który tydzień? Zosiak i Scent jeszcze ja z Wami zostałam - mam nadzieje ze szybciutko dołączymy do grona szczęśliwych koleżanek z brzuszkami:) Tymczasem trzymam kciuki za Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agii87
4-5 tydzien oby bylo wszystko pk terax. Dziewczyny modle sie i o was oby wam sie udalo :*:* dziewczyny sptobujcie tej diety nisko indeksowej. Mi to pomoglo to jest niewielkie poseiecenie a nie dosc ze bedziecie sie dobrze czuc to jeszcze moze i wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agii, wspaniała wiadomość, gratulacje. :) Jak się czujesz, masz już jakieś objawy? Dziewczyny, oczywiście pamiętamy o Was w modlitwie, to pewne, że niedługo i Wy będziecie informować nas o dobrych wieściach. :) Wszystko idzie w dobrym kierunku i tak ma być! :) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Dziewczyny wszystko sie ulozy :) ja powiem Wam, ze dobrze ze moj maz pekl.... Poczulam ogromny przyplyw sil :) wiecie jak to mezczyzni.... maja wspierac nas itp a my zapominamy co oni moga czuc... Dlatego jestem wdzieczna, ze moj maz wreszcie powiedzial co czuje.... Nie wiem jak to nazwac, ale teraz mam jeszcze wieksza wole walki:) wiem, ze tak bardzo pragniemy oboje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
KwiatBurzyPoBurzy wiesz wylecz sie dla swietego Twego spokoju.... nadzerka stany zapalne to nie zarty.... Jak dowiedzialam sie, ze chorujemy z mezem na ureaplasme, mnostwo czytalam... Fora, artykuly, blogi itd itp.... Wiesz... Moj lekarz jest zdania, ze najpierw leczenie, potem proby, bo chyba nie chcialabym miec domu zagrzybionego? (jest bezosredni, ale za to go uwielbiam)... :) Kochana zajmij sie najpierw soba... stworz warunki jak najlepsze, bys pozniej nie martwila sie i nie miala do siebie pretensji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Scent86 oczywiście ze najpierw leczenie. Narazie odpuściliśmy sobie wszelakie próby. Mam nadzieje ze szybko sie z tym uporam. Jutro mam kolejna wizyte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Halo halo :-) czy ktoś widzi moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Jaaaaa udało się, więc tak Kasik też nie może od kilku dni nic wpisać więc pozdrawia was cieplutko, ja z nią piszę na fb u mnie suuuper wczoraj wizyta ok. Dzidzia szaleje zdrowa mi bóle i plamienia przeszły ale za to..... ból gardła i katar mnie dopadł, padam na pyśk i nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny znajdzmy jakies inne rozwiazanie niz fb. Moze ovufriend albo kiedys byl babyboom ? Cokolwiek aby tylko mozna bylo pisac wszystkie razem . Brakuje mi tego. Jakad grupe by sie zalozylo, tu zostailo link zeby kazda po cp mogla nas znalezc... Kasik ogarniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika9090
Dziewczyny czy któraś z Was miała hsg? W maju przeszłam ciążę pozamaciczna i lekarz w listopadzie każe zrobić hsg jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zosiak Ty jestes na ovufriend :) podeslesz linka na to forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani Kasik nie może nic napisać, ale u niej wszystko super. Ja już po wizycie w środę a dziś znowu różowa smuga na wkładce. Nie wiem czy to po badaniu? Bo gin powiedział, że tak może być i po badaniu i po przytulankach z mężem. Ale od środy nic z mężem nie było bo pracuje od 6-22 i pada biedny przy kolacji. No i też myślę, że trzeba coś wymyśleć bo zaczniemy wszystkie ,,znikać,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×