Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Ewcia84
Od 2 dni nie ma moich postów, oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No nareszcie, jakiś zawias strony musiał być hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
No właśnie mi też nic się nie wyświetlalo! Ewcia kiedy rozpoczęła Ci się ostatnia miesiączka?? Mi 29.05..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik ostatnia @ była 06.06.2017r no i nic mi nie jest nic kompletnie teraz mnie tylko otoczki swędzą a tak luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mam pytanie. Czy 5t2d ciąży można podciągnąć pod 6 t? Czy wzrost bety w ciągu 48h zawsze musi być dwukrotny, czy może być nieco mniej niż 100%? Pozdrawiam! :) Mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Cześć dziewczyny. Jestem po laparoskopii usunięcia prawego jajowodu. Od operacji minęło pół roku. Teraz zamierzamy z mężem rozpocząć kolejne starania. Pytanie do kobiet z jednym jajowodem: jak długo musiałyście się starać o kolejną ciąże? Strasznie sie boję zeby nie było znowu powtórki. Ponoć lewy jajowód jest drożny i lekarze twierdzą ze mam duże szanse na normalną ciążę ale mimo wszystko strach jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Mia, w medycynie jest to 5 tydzień (liczą skończone tygodnie) , a potocznie mówi się, że w szóstym, bo leci szósty.. Beta nie musi przyrastać o 100% co 48h. Minimalny wzrost powinien wynosić ok. 66% :) Im starsza ciąża, tym mniejszy wzrost, aż w końcu osiąga swój poziom, który trzyma. Kwiatrózypoburzy witaj! Bądź dobrej myśli! Skoro lekarze mówią, że jest duża szansa na zdrową ciążę, to tak będzie! U jednych krócej, u drugich dłużej, ale w końcu będzie!:) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Kasik89 dziękuję za wsparcie. Mimo tego zawsze chyba bedzie strach po nieudanej próbie. Zastanawiam sie - czy jeśli teraz pojawią sie dwie kreseczki na teście - lecieć odrazu na betę zeby uniknąć usunięcia drugiego jajowodu w razie kolejnego niepowodzenia, czy moze czekać?! Robiłyscie jeszcze jakies specjalistyczne badania po cp i przed kolejną próbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat Rozy Mi ginekolog powiedziala, zeby zrobic bete jesli pojawia sie 2 kreski na tescie i powtórzyć ja po 48h. Z badan robilam wymaz z szyjki na mycoplasme i ureaplasme. Mozna jeszcze zrobic przeciwciala na cytomegalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kwiat róży ja miałam usuniętą cp w październiku razem z prawym jajowodem więc byłam w tej samej sytuacji co ty a dziś jestem w 14tc i 3dni. Ale ja po laparo brałam 3 miesiące pigułki więc moge powiedzieć, że starałam się 4 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wybacz ze pytam kochana, ale kto wyliczal Ci tygodnie ciazy? Bo tak spojrzalam ze ostatni okres mialas 6.06 to by wychodzilo 12 pelnych tygodni i kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani gin prywatnie po wielkości dzidziusia tak wyliczył więc i ja tak podaję a jak byłam 2 eazy na nfz to zawsze gin podawał o tydzień mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani z miesiączki wychodzi 12tc i 5dni a wedłóg gina i wielkości dzidzi 14tc i 4dni. Termin przy każdej wizycie mi się zmienia ostatnio był na 7 marca. No tak namieszane kochana więc ja już też zgupłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. Ale sporo tak o 2 tyg do przodu :-) Jejku jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Zawioze i odbiore moje dziecię, bo raczej nie dam rady z nia tam siedziec. Kiepsko jescze z moim samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Pytam, bo moja beta jest dużo za wysoka jak na 5 tydzień. Dzisiaj idę do lekarza, to wszystko będzie wiadomo. Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Mia daj znać co u gina u mnie to był zły znak ale może ciąża jest starsza kochana i będzie dobrze. Czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią miesiączkę miałam 25 lipca. Kolejnej spodziewałam się 25 sierpnia. Nie przyszła więc zrobiłam dwa testy i wynik był pozytywny. Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy to zrobić dwa pomiary bety i z wynikami na spokojnie do gina. Jednak 29 sierpnia (wtorek) pojawiło się plamienie, a wiecie z czym to może się wiązać. Pojechałam na izbę przyjęć. Nie chcieli mnie zbadać, bo nie miałam stwierdzonej ciąży, jednak w końcu zrobili mi to usg. Widziałam pęcherzyk. Na karcie napisano, że pęcherz ciążowy uwidoczniony z echem zarodka i ciałkiem żółtym. Dostałam duphaston i zlecenie bety. Jednak pierwsze badanie robiłam w 5t2d o otrzymałam wynik 15109. To bardzo dużo. Dobrze, że już dzisiaj mam wizytę, bo wkręcam sobie to i owo, a to wcale nie jest dobre dla Maluszka... Dziękuję za słowa otuchy. Mam nadzieję, że będę miała dobre wieści, a Wy będziecie mogły mnie zganic za wymyślenie. Pozdrawiam :-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Moze miałaś szybciej owulacje. Beta 5-6 tydzien:158-31795 tak mam z mojego laboratorium. Wiec u Ciebie raczej ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Mija masz długie cykle a owu mogła być wcześniej, ja długo plamiłam. Ale skoro było echo serduszka to się nie martw kochana będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Mia musi byc dobrze!!!! :* kochana jak widzialas juz wszystko na swoim miejscu to na pewno tak bedzie!! :* ja wrocilam Dziewczyny z weselicha i w koncu odpoczywam :)) antybiotyki jeszcze do 12 wrzesn8a, po 17 wrzesn8a mamy sie zbadac z mezem i jak wyleczeni to rozpoczynamy kolejne miesiace staran :) juz sie nie moge doczekac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam dol. Odebralam wyniki. Norma tsh dla I trymestru jest od 0.33 a ja mam 0.218 :-( Boje sie, bo naczytalam sie roznych rzeczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek ide do mojej znajomej lekarz. Da mi skierowanien a ft3 i ft4. W piatek pojde z tym do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wsparcie i miłe słowa. :-) Dzidzia ma się dobrze i serduszko bije! :-) 6 tydzień. Odliczam razem z Wami, a Kochanym Staraczkom życzę tego samego!:-) Udało się z jednym jajowodwem. Wspieram Was wszystkie modlitewnie i duchowo.:-) Dobrej nocy! ♡ Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika9090
Mia rewelacja serdecznie gratuluje ☺ zycze spokojnej ciazy ☺ Ja bylam dzis u ginekologa , moja pierwsza wizyta po cp która miałam pod koniec maja , lekarz stwierdził ze na usg wszystko wporzadku lewy jajnik stan po owulacji ☺ akurat się staraliśmy w tym cyklu upłynęły 3 miesiące po podaniu metrotreksatu czekam na miesiaczke jeśli nie dostanę poleć na betę ☺ myślicie że jeśli coś by miało się udać lekarz by widział.już Na monitorze ? ostatnia miesiaczka 8 sierpnia owulacja była wizyta dziś ... ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Mia cudownie!!!!!! :D już wkrótce wszystkie będziemy grube!!! :D Jak zaczęłam teraz nadrabiać i czytać o Twojej becie, to obstawialam bliźniaki!!!! :D Mia, czy Ty masz już jakieś dzieci? Ja wczoraj poszłam na rozpoczęcie roku szkolnego pożegnać się z dziećmi i rodzicami.. Nie mogłam słowa z siebie wydusić.. Rodzice płakali, dzieci smutne jak nie wiem co.. Ech.. Dobrze, że napisałam im już w pt., że jestem w ciąży, bo mówią, że byłaby histeria na rozpoczęciu roku.. Gratulują, cieszą się, ale też ubolewają trochę.. No, ale Już to za mną :) Ewcia, wg usg to już ponoć się nie patrzy i nie wylicza w ten sposób, bo tu już dzieci rosną w bardzo różnym tempie. Przy ustaleniu wieku ciąży najbardziej są pomocne pierwsze tygodnie, teraz wszystko rośnie już w swoim tempie i długość crl może pokazać więcej, a już długość jakiejś kości mniej. Ponoć to normalne. Ale tak czy siak może Ci wyjść taki termin, bo od 37 tygodnia ciąża jest uznawana na donoszoną :D Anianiani jak się czujesz?? I Ty Ewcia??? Ja ostatnie dwa dni miałam trochę mdłości.. Nie takie jak były wtedy ale dość "be", bym mogła ponarzekać :p piersi nadal boją. Jestem bardzo nerwowa... Ewcia widzisz coś po swoim brzuszku?? Mi wszyscy mówią, jak to kwitnąco wyglądam.. Nice! :D Kwiatrózypoburzy powodzenia! Zrozumiałam z poprzednich postów, że dopiero po wizycie u lekarza zaczniecie starania jeśli lekarz pozwoli po metatreksacie.. Ale skoro okazuje się, że lekarz nie ma nic przeciwko i była owulacja to git! Choć u mnie nie było niby owulacji, a dzidzia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anianiani, no tarczyca to ważna sprawa. Nie wiem czy to duże odstępstwo, ale trzeba szybko działać. Ja miałam odrazu robione Ft3 i ft4 razem z tsh, bo właśnie tarczyca jest bardzo ważna. Ale spokojnie, mnóstwo osób bierze tabletki na tarczycę, ważne, żeby szybko wykryć i potem kontrolować!! Na Twoim miejscu poszłabym prywatnie zrobić badania (za oba płaciłam jakoś 45zł) i potem skierowanie do endokrynologa. Powołaj się na ustawę "za życiem", która weszła w tym roku i mówi, że ciężarne do specjalisty muszą czekać max. tydzień. Oczywiście wielu miga się od tego niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika9090
Super czyli jest jeszcze szansa ;) ! fajnie że owulacja była zobaczymy co sie wydarzy czy warto już w czwartek zrobić beta hcg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×