Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Ewcia odpoczywaj i sprawd czy sytuacja sie nie powtorzy. Ja mam endokrynologa w czwartek 14.09. Masakra jak sie stresuje. Czuje sie byle jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia tez bym poczekala jesli nic n8e boli i byl tylko jeden uplaw :) spokojnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agii87
Ewcia poczekaj spokojnie a jak sie bardzo martwisz to przyjmij sie na oddzial. Dziewczyny zrobilam i wyszlo 67 . Moj lekarz mowi zeby poczekac do poniedzialku bo nic nie bedzie widac. Mowil ze moe mialam pozno iwulacje i dlatego taka niska ta beta. Dalej musze czekac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No i dziewczyny nie wytrzymałam, taki mnie ból podbrzusza złapał jak by mi ktoś igłę wbił. Pojechałam na sor i przyjoł mnie fajny gin, fakt młody nowy ale bardzo miły zbadał powiedział że szyjka zamknięta twarda a krwi nie ma na usg maluszek ziewał, Boże jaki to piękny widok. Kazał znowu brać nospę, dalej luteinę i zwolnić tempo. Poczekać spokojnie do czwartku na wizytę. Dziękuję wam kochane na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Agii nic sie nie martw - bedzie dobrze... ta bete powtorzylas po 48 h? Jesli tak super przyrosla :)) ewcia calebszczescie zebwszystko dobrze- widzisz dzidzia ziewala tzn ze jej nic nie doskwiera :D ja jutro ostatni dzien antybiotuku. Moze wreszcie dostane miesiaczke jak je odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dwa.dni już nie dodaj się moje posty.. Mam dosyć tego forum, co chwile coś.. Tzn. Nie Was mam dosyć, ale tego niedziałającego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Nie wierzę, że się dodało.. No to moje.zalegle wpisy "Ewcia u mnie też. Wczoraj miałam badanie szyjki palcami, parę h później miałam glutka śluz przy podcieraniu różowy, czyli podbarwiony krwią. Panika na całego, ale nawet nie miałam jak do mojego lekarza zadzwonić, no bo wstyd, że byłam u lekarza na nfz (zapomniałam wcześniej odwołać wizyty i głupio mi było). Wieczorem (ok. 7h później od glutka) znowu przy podcieraniu, ale już nie takie oczywiste i dużo mniejsze. Czy możliwe, by to było po badaniu? Czy on mógł mi otworzyć albo naruszyć szyjkę przy badaniu? we wtorek mam swojego lekarza. Jeżeli dziś nie przejdzie, to zadzwonię do lekarza. Tobie Ewcia lekarz mówił, że masz taką urodę i ze to przekrwiona pochwa czy cuś, prawda? Więc zapewne tak będzie, ale obserwuj i gdyby się nasilalo znacząco albo doszłyby bóle, to wtedy na IP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dziewczyny, to była katorga, że nie mogłam dodać postów. Bo mega potrzebowałam się wygadac.. Utworzyłam na Facebooku grupę zamknięta "CP nie dajemy się!" (wiem nazwa taka se, ale nie chce, by wszyscy wiedzieli o.Ci chodzi...). Kto ma ochotę niech się doda. Trzeba odpowiedzieć na pytanie "Jaki nick miałaś na.forum" Nie wiem co Wy na ten pomysł, dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Kasik nie moge znalezc na fb :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik wspolczuje :((( potrafie wyobrazic sobie co czulas !!! :* aby wszystko bylo dobrze... ja nareszcie dostalam miesiaczki :) spoznila sie 3 dni - chyba przez antybiotyki... rozpoczynam kolejny miesiac staran :) okolo 18-19 wrzesnia badan8a pod katem ureaplasmy i jak juz jestesmt zdrowi to dalsze starania :) PS. Dziewczyny ja nie mam face book :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik super pomysł musisz potwierdzić bo się dodałam. I wiecie co? Ja podejrzewam, ze te plamienia to mam od kąd biorę luteinę dopochwową bo przy duphastonie nic się nie działo a po 4 dniach wkładania sobie tym plastikiem tabletek się zaczeło. Mam w domu całe opakowanie duphastonu i zasranawiam się czy nie odstawić luteiny dopochwowej i nie brać duphastonu. Przecie to to samo tylko różnica w cenie. Dziś rano znowu ale tylko po nocy taka maź kawa z mlekiem. Idę w środę do mojego gina. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziewczyny wpiszcie w lupce Cp nie dajemy sie! Wybierz grupy i będzie ja już należę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewcia a co lekarz na to ? kazde plamienia czy wysypke w ciazy nezy konsultowac z lekarzem bo swiadczy to o nieprawidlowosciach np o niedoborach progesteronu tylko sie nie lekaj ale odpoczywaj duzo jesli ktos ma ciaze zagrozona a nie oszukujmy sie kazda z nas jest po komplikacjach to musi sie oszczedzac bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosia nic nie powiedział, że nie ma krwawienia i na usg dzidzia ziewa serduszko bije. Mam znowu brać nospe i nadal luteinę tylko że ja zauważyłam, że to chyba po tej luteinie zaczęłam plamić bo wcześniej jak plamiłam to brałam duphaston i przeszło a tą luteinę to mi na ból brzucha przepisał. Bez sensu, wizyta w środę i nie wiem czy odstawić tą luteinę i brać duphaston czy nie brać nic czy co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Stosuj sie wg zlecen lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Kasik89 czy mogłabyś skopiować link do grupy na FB? Nie można jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Drogie kobietki... Rozmawiałam wlasnie z Kasik89 i wpadłyśmy na pomysł ze skoro nie wszystkie z Was maja FB - mozna stworzyć jeszcze inna metodę komunikacji...A mianowicie na podanego maila podeslecie nr.tel.razem z nicking i utworzymy grupę na whatsapp lub viber. Umożliwi to szybszy i sprawniejszy kontakt miedzy członkami grupy. Forum oczywiście zostanie w razie gdyby nowe członkinie chciały do nas dołączyć. Co Wy na to? Jeśli jesteście za...napiszcie ktora z aplikacji bardziej by Wam odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Kasik89 stworzyła juz maila. Jeśli któraś z Pań bedzie zainteresowana kontaktem z nami w grupie poprzez aplikacje - prosimy podesłać swoj nick i nr tel. cp20172017@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Mi osobiście bardziej pasuje fb i łatwiej założyć konto. Ja znów podplamiłam po drzemce tylko teraz jaśmiejszą krwią, nic mnie nie boli pójdę do mojego gina w poniedziałek nie czekam do środy. Martwię się bo coś się dzieje a ja nie wiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Kobietki chetnie bym do Was dolaczyla ale chcialabym byc osoba anonimowa wiec zostaje na tym forum jestem jeszcze na ovufriend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Ewcia84 rzeczywiście dziwne te plamienia, które raz sa a raz nie:/ Moze faktycznie po tej luteinie. Jesli masz możliwość isc w pon.to dla swojego spokoju warto pójść i sprawdzić co na to lekarz prowadzący powie. Zosiak88 wszystkim nam zależy na anonimosci dlatego nie podajemy tutaj jakis szczegółów z życia, poniewaz dostęp do forum maja osoby postronne, niezainteresowane tematem - stad pomysł żebyśmy były tylko i wyłącznie w swoim gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Rozum8em jednak na fb masz napisane imie i nazwisko a takze miejscowosc a mi nie do konca na tym zalezy mo ale Wy dziewczynki mozecie tam byc****isac iesli macie taka potrzebe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosiak88 ja założyłam fikcyjny profil na fb podałam tylko prawdziwe imię a żeby dołączyć do grupy CP nie dajemy się! Na fb musisz odpowiedzieć na pytanie jaki tu masz nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Bla bla - próba mikrofonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Kasik89 naaaareszcie:D Kupe lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dziewczyny do końca jutrzejszego dnia czekamy na Was na fb (będziemy to traktować jako emergency grupę, gdybyśmy potrzebowały szybkiego kontaktu, a tutaj byłaby zwiecha albo coś by się nie dodawalo ). Po tym czasie zmieniam status grupy na "tajną", żeby każda czuła się bezpiecznie. Wtedy już nie będzie możliwości nawet wyszukania naszej grupy. Nadal głównym źródłem naszych kontaktów jest to forum :) a jeśli okaże się, że nie ma tam prawie nikogo albo i tak to nie działa, to usunę grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatRóżyPoBurzy
Dziewczyny byłam u gina na kontrolnej wizycie i cytologii - wynik grupa 2, delikatna nadżerka,stan zapalny:/ Lekarz powiedział ze nie jest rozległa i że jeśli chce sie starać teraz o dziecko to po porodzie sie tym zajmiemy jesli bedzie mi ona przeszkadzać a jeśli nie to nie trzeba jej ruszać. Ja mimo wszystko przełożyłam starania i biore globulki z kwasem hialuronowym i probiotykami zeby złagodzić ten stan zapalny. Ph wyszło idealne także nie ma żadnej infekcji. Doradźcie co robić prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Dziewczyny - podobnie jak Zosiak zostaje tutaj :) po pierwsze nie mam fb i nie chce miec a po drugie i tak w pracy nie miglabym do Was pisax na whats up - nie mam kompletnie na to czasu... pusze do Was jak juz w domu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No i plamienia się skończyły, chyba jednak będę brała nospę i magnez do końca ciąży. Wizyta w środę na 15:30 może się dowiem kto zamieszkał czy Zosia czy Antoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×