Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Ewcia84
Ja próbowałam założyć nowy wątek tu na kafeterii ale się nie udało a na ovu byłam kiedyś i reraz nawet się zalogować nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Nika jak majbardziej ok. Ja mialam cp w pazdzierniku w hsg juz w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Aniani wlasnie wiem ze taki watek juz jest :) Zosiak kiedys o tym pisala :)) ale cos znalezc nie moge :/ Zosiak podeslij linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo? Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Wszystkie uciekly :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Normalnie po zresetowaniu telefonu i internetu udało się zalogować. Ja jestem Anianiani nadal mam od czasu do czasu plamienia i ból w podbrzuszu ale gin mnie uspokoił dzidzia na usg szaleje, kolejna wizyta 18 października. Biorę luteinę, nospę i aspargin. Przeziębienie też powoli przechodzi, no ale co u Was kochane piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się wszystkie podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Mi też się udało zajść w prawidłową ciaze po przejściu cp. Laparo miałam w maju i zaszlam w pierwszym cyklu bardzo się cieszę. Z tego co czytałam jestem tak na tym samym etapie co Ewcia:) i zawsze mam wizytę u gina dzień po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć!:-) Co słychać, Dziewczynki? Ewcia, dobrze, że jesteś zdrowa, ja natomiast walczę z przeziębieniem i chorymi zatokami. Bóle to normalna rzecz na tym etapie, więzadła macicy się rozciągają i dlatego czujesz ból. Ja też od czasu do czasu odczuwam lekkie skurcze, radziłam się mojego lekarza i mnie uspokoił, że to całkiem normalne. :-) Już niedługo mam wizytę i mam nadzieję, że poznamy termin porodu. Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Maluszkiem. ♡ Gościu, gratulacje!:-) Wspaniale, że tak szybko się udało. Ja również miałam zabieg w maju, a w ciążę zaszłam w trzecim cyklu po zabiegu. Pozdrawiam :-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny super ze sie odezwalyscie. A ja ponawiam prosbe... Zalozmy temat na innym portalu. Brakuje mi tez Kasik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani na ovu się nie da Kasik probowała ja tu na kafeteri też i lipa więc nie wiem co nam zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Czemu na ovu sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Nie wiem Kasik próbowała. Ja dzisiaj mam zły dzień cały dzień przelezalam bo jak tylko wstałam i pochodziłam to znowu taki ból jak kolki tylko nisko, a jak się położyłam to nic nie bolało. O co chodzi? Przecież nie będę lecieć do gina. Ehhh albo plamie albo mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiujcie link i usuncie ewentualne, niechciane spacje. To ja zalozylam. Taki mialam nick na ovu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteście teraz na forum?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Link podalam powyzej. Trzeba ho skopiowac do przegladarki i usunac ewentualne spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze wszystkie uciekły. Na ovufriend też słabo się tam toczy rozmowa. Trochę zal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianani
Tez mi dziwnie jest. Bo ani tu ani na oku nikt się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Siemka zniklam bo noe mam o czym pisac starania przelozylismy :p takze skupilam sie na czyms innym nie wiem czy zostane jeszcze kiedykolwiek mama juz cjyba yo zaakceptowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
cos milczy te forum ma ovu tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Jestem jestem :-) u mnie plamienia znikneły ból łapie mnie czasami i mogę opisać, jest taki jak kolka zawsze w tym samym miejscu po prawej stronie ale wyżej niż pachwina. Wizytę u ,,mojego,, gina mam 18 października ale szukam u mnie w mieście prywatnego na jednorazową wizytę. Czyję już ruchy maluszka i myślę o zakupie monitoringu tętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mi w ciąży dokucza ból głowy i mam problem z ciśnieniem. Poza tym jest ok. Teraz jestem 18t4d ciąży . Też już czuję ruchy dziecka. Ewcia znasz już płeć? Pozdrawiam Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zuza nie znam płci maluszka, wizytę mam dopiero 18-stego i już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Zuza! Gratulacje. :) Ooo, ale super, też chciałabym już poczuć maleństwo! U mnie 10 t 6d i szeroka paleta ciążowych objawów, wymiotuje i mam mdłości, ale może niedługo to minie. Ogólnie jestem słaba, ale dzień za dniem mija, a świadomość tego, że Maluszek jest ze mną, wszystko wynagradza. :) Na kiedy macie termin porodu? Co słychać u innych dziewczyn? Miłego dnia :-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo? Co u Was? Jak wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×