Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile macie zwierząt w domu,i jakie?

Polecane posty

Gość gość
ja mam kilkanaście rybek w dużym akwarium i dwa króliki miniaturki;) był jeden,ale chcemy aby się rozmnożyły;) narazie siedzą osobno,bo samiec jest troszkę starszy od samiczki. a własnie przy okazji mam pytanko;) wie ktoś ile musi mieć samiczka miesięcy aby mogła już mieć małe? nasza już ma ponad 6mies,ale ciągle siedzi osobno,bo wydaje się jeszcze za młoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywam tu czasami
psa, 2 kanarki, papuga, rybki, chomik, zółw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy, koty, chomiki, żółwie, ptaki, świnki - ale u was w domu musi capić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już jest w domach potomków fornali, trzymają zwierzęta w domu, to taki atawizm, syndrom pastucha, dziadkowie i pradziadkowie paśli, to i oni maja to samo we krwi, więc trzymają psy. Nie przeszkadza im odzwierzęcy smród, sami twierdzą, że nic nie czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to psy śmierdzą? Jak się nie dba to śmierdzą :) Mój jest kąpany,zadbany. Może nie pachnie,ale czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papugę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to czy śmierdzą, tylko o to że je czuć. Ja nie odwiedzam juz nikogo kto posiada zwierzęta w mieszkaniu (dom to inna sprawa), a także nie zapraszam nigdy do siebie nikogo takiego. Psa i kota czuć, choćby nie wiem co, tak samo jak palacza, chociażby się wietrzył, przebrał w nowe ubrania i wymył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 2 wiewiórki burunduki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małego psa mieszańca z długą sierścią i chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 psy ( w tym dwa wielkie) 2 koty, świnke morską,fredke ,rybki.Żółt lądowy we wrzesniu zrobil nam papatki.Wszyscy w domu zajmuja sie zwierzetami jak pielegnacja,karmienie,zabawy,zachowanie higieny i czystosci (wyjscie na spacer,zmiana trocin)Mąż z synem wymienia rybkom wode, pozostali jedynie karmia.Wszystkie zwierzeta lubie, ale najbardziej lubuje sie w futerkowacach.Mam slabosc do sierściuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie zwierzeta ale tak je lubie ze wiem kiedy powiedzieć dość i na tych co je mam czyli chomik plus pies mówie już dość. Zwierzeta to nie tylko przyjemność ale gównie obowiazki. Nie mówie już o sprzataniu po nich, zajmowaniu się podczas choroby, kąpaniu, czeksaniu, dbaniu o higienę ale ile to pieniędzy kosztuje utrzymanie takiego zwierzaka? Trzeba kupić odpowiednie jedzenie, co jakiś czas wymienić legowisko (mój pies lubi swoje legowisko targać), wizyty u fryzjera bo ma długa siersć i trzeba ją podcinać, preparaty przeciw insektom, szczepienia, jak zachoruje to lekarstwa i wizyty u weterynarza które nie są wcale tanie. Utrzymanie psa jest niewiele tańsze od utrzymania dziecka. Oczywiscie można wszystko robić na odwal się ale wychodze z założenia że jak już coś mam to o to dbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty śmierdzisz :)
Nie zapraszać do domu nikogo kto ma psa bądź kot :O Wolę zapaszek mojego psa czy kota niż smród taką fałszywą znajomością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 3 psy i 3 koty, plus rybki w pokoju dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara44
kot :)) zawsze mialam psy, ale koty też są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara44
Gościu gdzie Ci kot śmierdzi? Chyba mówisz o kuwecie, która śmierdzi jak jest nieposprzątana. Fakt może jak kot jest niewykastrowany, to czuć ale zapach moczu a nie kota! Kot sam w sobie nie pachnie! Moj pachnie tym czym ja, jak go przytulę a mam perfumy to potem tak samo pacnie! A pies pachnie psem, ale nic nie śmierdzi. Jak można takie głupoty pisać? A ludzie to przepraszam co? Czasem jak się jedzie komunikacją to można się przewrócić bo sztynk jakby nie myli się tydzień! Zwierzęta są czyściejsze od ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna- masz "fredke" ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek potrafi śmierdzieć tysiąc razy gorzej od zwierzęcia. Wystarczy się przejechać komunikacją miejską lub stanąć w markecie w kolejce by się o tym przekonać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara44
Kasumi, dokładnie ;D;D Właśnie to samo napisałam wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkadziwaczkkkkkkkkkaaaaaaa
koty i dzieci ??????? masakra psa to zrozumie bo to przyjacirj czlowieka ale koty moga byc niebezpieczne w stosunku fo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żaby i gile w nosie, bąki w tyłku i bobera w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a nie masz mózgu
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszą Fretke wolamy Fredzia-freDka,wiec tak napisalam :) Co to brzydkich zapachow od zwierzątą, to jest nonsens o ile nalezycie dba sie o nie, pielegnuje i mają czyste swieze posłanko.U nas kazdy w domu zapierdaaala przy zwierzyncu,bez obijania sie, i moge zagwarantowac, ze zadna osoba zanim nie zobnaczyla na oczy naszego stada futrzaków, nie wpadal by na to ,ze mamy tyle zwierząt Ja mam joba na punkcie porządkow w domu i brzydkie zapachy nie wskazane ,a na to jestem wyczulona Z zwierzaczkiem identycznie jest jak z dzieckiem, jesli nie zmienisz pieluchy,nie wykąpiesz, nie bedziesz hiigieny utrzymywac ,czy na bieząco myte tez nie , to bedzie j***c od zaniedbanego dzieciaka jak i zwierzaka Moje dzieci spią w lozku z psem czy kotem,od malunkiego, juz tyle lat,.dlatego ze siersciuchy są bardzo sterylnie wypielęgnowane, regularnie pod kontrolą wetrerynaryjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaczka dziwaczka.........masz jakieś dziwne stereotypowe poglądy. Chyba nigdy kota nie miałaś, albo miałaś jakiegoś dzikiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodema
ja mam dwa domowo-wychodzące kociaki, które śpią ze mną w łóżku + dwa psiska obronne mieszkające na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano nao nao nia
Ja tez uważam ze jak jest pies w domu to "śmierdzi " psem bleeeeee i nie ważne ile ludzie o niego dbają to i tak śmierdzi psem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano nao nao nia
Ja tez uważam ze jak jest pies w domu to "śmierdzi " psem bleeeeee i nie ważne ile ludzie o niego dbają to i tak śmierdzi psem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psiska na podworku... nie wiem kaukazy czy cos w ten desen to jeszcze rozumiem, ale rasy domowe powinny byc w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psiska na podworku... nie wiem kaukazy czy cos w ten desen to jeszcze rozumiem, ale rasy domowe powinny byc w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy śmierdzicie gorzej niż psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×