Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość justyna29ooo
gunia mi dziurka po kolczyku nie zarosla a kolczyka nie wkladalam wiecej jak rok. pozniej byla tylko taka cieniutka blonka pod spodem ale kolczyk wlozylam bez problemu.ogolnie to u mnie w uszach tez dziurki nigdy nie zarastaly i w nosie tez a zdarzalo sie ze nie nosilam kolczyka przez 5 lat w uchu no i pozniej wlozylam bez problemu. Czasem moja corka tylko podziwia i mowi "Mamo ile ty masz wlasciwie tych dziurek w uchu?" Takie sa uroki mlodosci teraz juz sie nie przekluwam ale za to mam sentyment do tatuazy. Ogolnie mam cztery ale po urodzeniu planuje nastepny zrobic choc moj M jest troszke przeciwny.Co do ostatniego tylko nie byl przeciwny bo wytatuowalam sobie jego imie ale na kazdy nastepny mowi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Przygotowania biegna ku koncowi :) takie same drobiazgi zostaly.. ja jeszcze nie mam bolerka do sukni slubnej.. co prawda w ogole mi sie to nie podoba.. dla mnie to koszmarne jest. 3tyg zostaly.. a brzucholek juz mam strasznie duzy :) Jestem juz zmeczona.. tesciowie byli wczoraj na slubie i stwierdzili,ze podczas slubu powinien byc jakis chor i skrzypce.. takze jeszcze bede musiala szukac. I tez zastanawiamy sie nad podarunkiem dla rodzicow.. bo ogolnie fundujemy im wyjazdy w gory.. ale no jakas p*****la by sie przydala. :) i nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Ja bym chciala tatuaz na stopie:) strasznie mi sie podoba, ale boje sie bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ale się rusza! :) Świetny filmik :) Czujesz już jak tak wariuje w brzuchu? __________________________________________ Justynka ja tez mam jeden tatuaz na prawej łopatce takiego kwiatka :) i kolczyków też miałam sporo bo w prawym uchu 4 w lewym 2 w języku i pępku ;p - szalona kiedyś byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
pomaranczowa powiem ci ze bol jest znosny i nie jakis tam uporczywy pierwsze uklucie sie tylko czuje a pozniej to juz przyzwyczajasz sie do tego.Ja ogolnie nie uwazam tego za bol no ale kazdy jest inny mniej lub bardziej wrazliwy,to tak jak z depilacja brwi penseta, jednym lzy leca z oczu a dla mnie to normalka i nie czuje nic. Ten bol mozna wlasnie z takim porownac :) Ja teraz planuje sobie robic na plecach cos duzego co prawda mam juz jeden calkiem w dole plecow ale mam wzor japonskiej gejszy z pawiem z rozlozonym ogonem i drzewem kwitnacej wisni i tak planuje w przyszlym roku zrobic go na plecach. no ale taki tatuaz to jakies 4 miesiace pracy bo na raz sie nie da za duza powierzchnia skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
monbiaa ja mam 6 w lewym 3 w prawym uchu, w nosie, w pepku a na jezyku juz nie chce nigdy wiecej bo w tamtym roku go polknelam :D No kiedys to sie nam nudzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monbiaa: No właśnie jeszcze nie czuje :/ Jak widziałam na usg co tam wyprawia to aż dziwne, że to jest jeszcze nieodczuwalne... Cierpliwie czekam ;) - Justyna: Fajny już ten brzusio masz ;) U mnie jeszcze tak nie odstaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
ja tez jeszcze nie czuje ruchow a juz tak bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w jezyku tez juz wyciągnełam bo żeby mi strasznie niszczył ;/ a co do ruchów to u mnie 18+2 i tez chyba nie poczułam - pisze chyba bo nie wiem czego mam się spodziewać i jakie to uczucie jak dziecko się porusza... Ale w przyszłym tygodniu w srode ide do gina i to bedzie 19+5 wtedy zapytam go czy wszystko ok jest i czy wiadomo czy będzie synek czy córeczka :) Uciekam spać dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
i przypomnienie naszej tabelki zeby sie nie zawieruszyla Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia kasiax - 25 - Płock - 07.01.2014 - Synek Uleczkaa- 23 - Krynica- 08.01.2014- płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.2014 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.2014 – Synek Gunia1990 - 23- Świdwin- 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.2014 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dopiero teraz piszę, bo wczoraj z weseliska wróciliśmy dobrze po 3 do domu, a że mieszkamy przy samym kościele, to pobudka od 7.30 bo dzwony biją na msze, a potem z racji otwartych okien całą mszę słychać i śpiewy. Także się nie wyspałam, ale nadrobiłam popołudniu i teraz buszuję bo spać mi się nie chce. Wesele ogólnie udane, moja córcia była bardzo aktywna podczas zabawy, chyba jej się podobały tańce, bo aż do 2 tańcowała mi w brzuchu. No a przez to wywijanie to chyba w ogóle wzmogłam jej aktywność, bo pierwszy raz dziś, godzinę temu kopnęła mnie tak, że aż mi ręka na brzuszku odskoczyła :) I od godziny nie przestaje się wiercić. Szkoda, że mąż śpi już bo by pierwszy raz ją poczuł. Ja dziś jestem w 17t5d od OM. Pierwsze ruchy poczułam w 16t2d ale to takie jakby 'pykanie' było. A tych co dziś poczułam nie da się pomylić z niczym innym :) Ja też kolczyka z pępka nie wyjęłam jeszcze, ale postanowiłam wyjąć na dniach bo brzuch już naprawdę duży. Wczoraj sporo osób nie znających mnie pytało kiedy rozwiązanie, albo o płeć, więc już naprawdę odstaje. Wrzucam zdjęcie: http://pokazywarka.pl/zdhckl/ Justyna - u Ciebie brzuszek super, też już fajnie widać :) Ja się przymierzałam przed ciążą do tatuu ale wyszło jak wyszło więc też po ciąży na pewno zrobię. I coś czuję że będzie on związany z moją córcią. gunia - film fantastyczny! I jak wyraźnie wszystko widać :) Pięknie się wierci dzidzia. Ja mam nadzieję że na połówkowym też będzie tak dobrze widać, bo będę je mieć robione w prywatnym gabinecie mojego lekarza, a tam na pewno lepszy sprzęt mają. Dobra uciekam tymczasem, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam;) Ja dziś 19 tydz +1 d - czyli zaczynam tydzien 20, czyli wchodze powoli na półmetek;) yeaaahh :) X Justyna29 i szczesliwa ona - piekne brzuszki, u mnie mniej wiecej taki sam:) czasem mam wrazenie ze wiekszy, czasem mniejszy. Zawsze zalezy to tez od ubrania i pozycji:) X Gunia filmik cudowny!!! jakbym taki miala to bym go ogladala codziennie z rana i przed spaniem:D hmm... a moze bede oglądać twój i mysleć że to moje ?:D Jak na nim super widać rączke z 5 palcami (jak się urodzi, mąż bedzie mial z głowy liczenie czy są wszsytkie paluszki :P ) i kręgosłup i wszytskooo :) piekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Sherryl27-Łódź-08.01.2014-córeczka kasiax - 25 - Płock - 07.01.2014 - Synek Uleczkaa- 23 - Krynica- 08.01.2014- płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.2014 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.2014 – Synek Gunia1990 - 23- Świdwin- 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.2014 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wczoraj wróciliśmy z mężem z Gdańska no i wiecej daleko nie jade:/ w tamta strone 6h!!!! takie korki byly!z powrotem już normalnie 3,5h ale tak wymęczyłą mnie ta podróż że ho ho....a mała szalała cały czas:) gunia śliczny filmik:) szkoda ze ja takiej pamiątki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zaktualizować tabeleczkę :) gunia piękny filmik dzieciątka, Justyna brzusio fajniutkie :) Pomarańczowa: ja swoim rodzicom i teściom daliśmy w prezencie zdjęcie z ich ślubu w formacie ok A4 w ramce do powieszenia. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni ale prezent był naprawdę wyjątkowy :)uciekam zrobić jakiś obiadzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Wszystkie już macie ładne spore brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te brzuszki już macie, przynajmniej rozpoznawalne na ulicy, bo ja jak kogoś znajomego spotkam, albo rodzina to ciągle słyszę: gdzie ten brzuszek? Nic nie widać... Ja już różnicę widzę, bo zawsze miałam płaski, a nawet rano już trochę odstaje ;) Fotkę może później wrzucę. - A co do filmiku to dziękujemy za miłe komentarze ;) Rzeczywiście wszystko dobrze widać, bo mój gin ma bardzo dobry sprzęt. Ciekawe co zobaczę następnym razem (czy dalej dziewczynka). - Dobra uciekam prasować, bo mam takiego lenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy już po śniadanku :) Dziewczyny brzuszki macie fajniutkie, a gunia filmik super :) Mój brzuszek też już widać podobnie do was, zwłaszcza, że raz mnie przepuściła farmaceutka w aptece, bo pani w ciąży ma pierwszeństwo no i koleżankę wczoraj spotkałam, której dawno nie widziałam i też mówi wow czy ty... :) heh czyli widać już nieźle i powiem wam, że fajne uczucie jak tam patrze czasem jak na ulicy ludzie patrzą na mnie i na brzuch na mnie i na brzuch :) śmieszne takie :) Ogólnie nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień jak go wykorzystać, słońce znowu świeci nic mi się nie chce leń mnie ogarnął niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek sliczny brzuszek;):) i na pewno nikt obcy nie pomyśli juz nic innego jak tylko to że jestes w ciazy;) Mi dzis kuzynka powiedziała w sklepie ze znów mam wiekszy brzuch :P i juz sie nie wykręcę i kazdy głupi pozna ze to ciąża;) a to bardzo mnie cieszy. Też lubię jak się czasem ludzie przyglądają mi i brzuchowi:):) Ja sama zawsze lubilam patrzeć na ciężarne, bo jak dla mnie kobieta w ciąży to zawsze na prawdę piekny widok cieszący oczy :):) i duszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie południowo :) Słonko dalej świeci ale jest przyjemny wiaterek :) Wróciłam właśnie z zakupów i biorę się za obiadek bo dzisiaj będzie pomidorowa z ryżem :) Wczoraj wieczorem miałam taką zgage okropną że nic nie pomagało ani manti ani zimne mleko nic kompletnie nic a skończyło się tak że aż wymiotowałam tym kwasem ;/ na szczęście po tym troche przeszło i mogłam sobie spokojnie zasnąć :) . Dziewczyny te wasze brzuszki są cudowne ;) mi też już konkretnie odstaje i widać :) . Powiem wam coś ;p wczoraj wygrzebałam na forum wątek Styczniówek z 2013 roku :) i troche poczytałam końcówke ich ciąży jak co chwilke jakaś znikała z forum na pare dni a później pisały że urodziły i mają córeczke/synka ;) az się w oku łezka kręciła :) Pewnie my też tak będziemy sobie opowiadać tylko to co mi się tam "nie podobało" to to że po porodach większość dziewczyn już się nie odzywało i wątek umarł - mam nadzieje że u nas tak nie będzie ;) . Dobra uciekam robić zupkę i pranie pościeli chce jeszcze dzisiaj zaliczyć zanim mój mąż wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monbia - pomidorwa z ryżem.. mniam aż mi ochoty narobiłaś ja za to mam dziś pierogi z jagodami :) Dobrze mówisz fajnie będzie, jeśli po porodzie uda nam się dalej pisać i kontaktować ze sobą, żeby wątek nie umarł, z resztą myślę, że na jakiś sposób zżyłyśmy się trochę i głupio myślę będzie tak po prostu później zapomnieć. Jadę dziś chyba znów do sklepu pogrzebać w wyprzedażach :) koleżanka mi zaproponowała mały wypad więc może wykorzystam. Też często patrzyłam na kobiety w ciąży z uśmiechem na twarzy i myślami "ale fajnie:) " heh urocze to jest naprawdę :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie jestem jakaś strsznie uczuciowa i staram się nie rozklejać jak się wzrusze ale pamiętam jak pare lat temu moja kolezanka przyszła do mnie i powiedziała że zostane ciocią bo jest w ciąży to stałam na ulicy ludzie się na mnie patrzyli a ja wyłam jak bóbr :) taka wiadomość radosna wtedy była dla mnie ;) a teraz też nawet jak film oglądam to mi się płakać chce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dzis zaczelam 17tydz. U mnie brzuszek ladnie zaokraglony. Przedwczoraj poczulam pierwsze ruchy. Wczoraj czulam ze 3 razy i to tak intensywnie. Powiedzcie mi czy to takie jakby pukanie od srodka, jakby kopniaczek? Raczej to nic innego jak moja mala:) wczoraj wieczorem tak sie wiercila ze az podskoczylam z wrazenia:D Monbia zazdrosze ze masz juz wszystko dla malenstwa:) ja tez mam juz sporo ubranek i tez planuje juz stopniowo kupowac bo tak na raz to dla mnie zbyt duzy wydatek. Na poczatku wrzesnia usg polowkowe. Nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj niutka :) mam sporo rzeczy ale jeszcze też dużo zostało do kupienia :) Przerazają mnie ceny niektorych rzeczy naprawde posiadanie dziecka to jest duzy wydatek a po urodzeniu napewno jeszcze większy bo tu ubranka tu kosmetyki tu pampersy mleko ( jak ktos nie moze karmic piersią ) jest tego troche :) ale tak jak mowisz powoli jak się coś kupuje z miesiąca na miesiąc to później jest lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29oooo
hej laseczki sliczne macie brzuszki i jestescie chuderlaki :P ja wrocilam z Hamburga ale kupilam tylko 2 pary legginsow i jedna bluzke. o 15.00 jade po meble do pokoju dzieciecego tzn.postanowilam kupic szafe dzielona po jednej stronie wieszaki po drugiej szafka z polkami i 3 szuflady,do tego komoda tez z szufladkami i szafeczka no i do tego jeszcze jedna szafa 2 dzrzwiowa ale tylko z polkami.calosc 200 euro tak wiec jak na niemieckie ceny to jeszcze ujdzie. znalazlam tez fajne lozko dla mojej corki metalowe biale z baldachimem takie ksiezniczkowe za 30 euro uzywane ale narazie nie moge sie tam dodzwonic. ____ pozatym nic ciekawego a tak bardzo juz bym chciala poczuc ruchy dzidzi.milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :-) Cały weekend przelezalem sobie, no pełen relaks mowie Wam :-P Dzis troszke tylek ruszylam i zakupy zrobilam i chatke ogarnelam, jeszcze obiadek mnie czeka i spacerek z psem :-) Jutro wybieram sie zawiezc zwolnienie do pracy i spotkam sie z kolezanka, ona tez jest w ciazy tylko 10 tygodni do przodu przede mna i ma juz taki ogromny, slodki brzuszek ahhh.No Wasze brzuszki tez niczego sobie :-) piekne takie i pokazne, moj jakos nie wystrzelil jeszcze wiec czekam. Czasem czuje cos tam na dole zwlaszcza wieczorem takie chwilowe smyrania tuz nad koscia lonowa i nie wiem czy to groszek czy cos innego :-P Brzuszku rosnij duzy okraglutki!!! Sciskam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już ogarnęłam prawie całe mieszkanko :) Dziś miałam jakąś fazę na robienie prania :D już 3 zrobiłam. Na ogniu od jakiś 2 godzin gotuje mi się kukurydza i końca nie widać bo jeszcze twarda ;/ Nie wiem czemu tak długo... Muszę jeszcze jechać za prezentem dla męża bo jutro ma urodzinki... i sama nie wiem co mu kupić ... eh jak ja nie lubię wybierać prezentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×