Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

agniesia84 - oj maleńka ta kruszynka ale to dlatego że młodziutka, teraz już będzie tylko rosła ;) My niestety w tym roku już mieliśmy sporo wydatków i byliśmy na majówce, więc wakacje raczej odpadają, tym bardziej że płacimy za wynajem mieszkania więc koszty są... No ale nie ukrywam , że na wczasy to bym poleciała.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dziewczyny z Waszą pracą zawodową? Pracujecie czy jesteście na zwolnieniu? Ja na razie pracuję jako wychowawca w żłobeczku :) Zobaczymy jak dalej będę sobie radziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) dzisiaj cięzki męczący dzień zaliczyłam... o 7 rano wyprawa do Przemyśla po wyniki z badań rezonansu męza - na szczescie wszystko jest dobrze strasznie mi sie rece telepaly jak otworzyłam koperte ale potem emocje i nerwy opadły wróciłam do Jarosławia i udałam się do ginekologa. Tam jak zwykle wyczekałam się na swoją kolej ale po godzinnym czekaniu weszłam i miałam robione pierwsze usg przez brzuch :) ale mały fikał matko kochana nie wiedziałam czy mam sie smiać czy płakać :) super uczucie nie mogłam się napatrzeć. Następna wizyta 10.07 więc 3 tygodnie czekania ale zleci szybko podobnie jak te tygodnie które czekałam :) wtedy mam być z pełnym pęcherzem i będzie jakieś dłuższe USG bo dzisiaj tylko sprawdzalismy czy serduszko bije i jest wszystko ok :) Obecnie jestem w 10t + 5 dni wiec juz nie wiem czy to 10 czy 11 w sumie wszystko mi jedno :) Jutro znów do pracy - zwolnienie dopiero dostane 10.07 wiec te 3 tygodnie jakos musze przemeczyc... a temperatury są tam nieziemskie nie mam pojecia jak ja wytrzymam... Pozdrawiam Was wszystkie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała polecieć gdzieś za granice do ciepłych krajów na wczasy ale niestety nasze zarobki na to nie pozwalają - też wynajmujemy mieszkanie sami i teraz jeszcze dzieciątko więc wole mu coś kupić niż sobie :) My wakacje spędzimy w bieszczadach :) mam tam rodzinę wieć na hotelach i pensjonatach można zaoszczędzić i pewnie zahaczymy o Jezioro Solińskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj miałam drugą wizytę i na szczęscie wszystko jest w porządku. Poryczałam się jak bóbr słysząc pierwszy raz bicie serduszka - cóż za wspaniałe uczucie :) Dzidzia ma 1,35cm:) i lekarz potwierdził 7tc i 5dni. Oprócz bolesnych piersi nie mam żadnych innych objawów, gdy zapytałam o to lekarza - kazał się tylko cieszyć. Więc się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati....................... .22.......Saarbrucken... ..........02.01.2014 minnie288................28........BB................. ..........03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. ........03.01.2014 terra_rosa26...........26.........Braniewo.............. .. . 05.01.2014 titi..........................34.........Opole.......... .... ..........05.01.2014 slodka cytryna100....32........Wlkp.........................06.01. 2014 Dziewczyna-malina...22.......Mrągowo................. .07. 01.2014 justyna29................28........Hamburg............. ... ...07.01.2014 kasiax....................25..........Płock...... ... ............07.01.2014 ania_sz..................25........DąbrowaTarnowska... .08. 01.2014 dzagatkaa...............28........Szczecin............. .... ..08.01.2014 pani z pieskiem.......?!...........De.............................. 10.01.2014 monbiaa..................20........Jarosław............ .... ....12.01.2014 iskiereczka31...........31........Rzeszów.............. .... .13.01.2014 padlinka...................32.........Warszawa........... ........13 01 2014 Olelka.....................35........Gdańsk............ .... ......14.01.2014 szczesliwa_onaaa...22.........Kielce.................... ....14.01.2014 OlaLenka26.............26........ Kędzierzyn-Koźle..... ...16.01.2014 Aniołek23 ...............23........Mrągowo.......................17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .......22........ Wrocław.....................20.01.2014 niutkaaa23..............23............Łódź........ ................20.01.2014 aizuz......................25........ Kraków............ .... ......21.01.2014 kropek 23................23........ Bielsko-Biała...............22. 01. 2014 Liliana785...............25.......... Aachen............. .......22.01.2014 malinowaaa.............25........ Wrocław............... .... .23.01.2014? maja..?...................22........ Szczecin............ .... ....23.01.2014..;p jasmina89................24..........Poznań............ ..........25.01.2014 Elunia342................23........ Tarnów.............. .... ....27.01.2014 Gonja.......................34.........Kraków........... ............29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam tzn.pisałam ale to kafe coś się chrzani i tyle się rozpisałam i nie wysłało, później próbowałam jeszcze kilka razy i to samo:( ale czytam Was na bieżąco i podziwiam fotki Waszych maleństw-są cudowne, a te w 4d to w ogóle świetne, w późniejszym terminie chyba się wybiorę na jakieś 3d czy 4d:) U mnie nic nowego - na szczęscie nie mam mdłosci ani nie wymiotuje, latam tylko siku non stop i dzisiaj ciągle kłuje mnie w prawym boku na dole - nie wiem czy to normalne ale nic poza tym sie nie dzieje to chyba nie ma się co martwić. Do mojej wizyty jeszcze tak daleko-dopiero 15 lipca ale pocieszam się że juz nie będzie tylko kropeczki ale wyraźnie będzie widac małego człowieczka:) Dzisiaj równe 9 tygodni:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati....................... .22.......Saarbrucken... ..........02.01.2014 minnie288................28........BB................. ..........03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. ........03.01.2014 terra_rosa26...........26.........Braniewo.............. .. . 05.01.2014 titi..........................34.........Opole.......... .... ..........05.01.2014 slodka cytryna100....32........Wlkp.........................06.01. 2014 Dziewczyna-malina...22.......Mrągowo................. .07. 01.2014 justyna29................28........Hamburg............. ... ...07.01.2014 kasiax....................25..........Płock...... ... ............07.01.2014 ania_sz..................25........DąbrowaTarnowska... .08. 01.2014 dzagatkaa...............28........Szczecin............. .... ..08.01.2014 pani z pieskiem.......?!...........De.............................. 10.01.2014 monbiaa..................20........Jarosław............ .... ....12.01.2014 iskiereczka31...........31........Rzeszów.............. .... .13.01.2014 padlinka...................32.........Warszawa........... ........13 01 2014 Olelka.....................35........Gdańsk............ .... ......14.01.2014 szczesliwa_onaaa...22.........Kielce.................... ....14.01.2014 OlaLenka26.............26........ Kędzierzyn-Koźle..... ...16.01.2014 Aniołek23 ...............23........Mrągowo.......................17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .......22........ Wrocław.....................20.01.2014 niutkaaa23..............23............Łódź........ ................20.01.2014 aizuz......................25........ Kraków............ .... ......21.01.2014 kropek 23................23........ Bielsko-Biała...............22. 01. 2014 Liliana785...............25.......... Aachen............. .......22.01.2014 malinowaaa.............25........ Wrocław............... .... .23.01.2014? maja..?...................22........ Szczecin............ .... ....23.01.2014..;p jasmina89................24..........Poznań............ ..........25.01.2014 Elunia342................23........ Tarnów.............. .... ....27.01.2014 Gonja.......................34.........Kraków........... ............29.01.2014 85matylda85...........28.........Głogów........................13.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie się Was podczytuje :) ja tez miałam być styczniową mamą ale moja córcia sie pośpieszyła o 3 dni i jest grudniowa :) Ja ciągle wspominam okres ciąży a jak patrzę w kalendarz to myślę sobie że rok temu o tej porze....To moje pierwsze dziecko i te wszytskie usg, poznanie płci, szykowanie wyprawki ajjjj piękna sprawa. Do tego moment w którym mała sie urodziła i pierwsze dni razem jak dla mnie coś pieknego :) Wszystko to pieknie wspominam a wszystkie dolegliwości ciążowe i ból porodowy odeszły w niepamięć jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki. No i nigdy nie wyczekiwałam tak zimy jak wtedy. Życzę Wam zdrowych i pięknych maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
Hej hej hellou!!:):):) JEstem już..kilkudniowa pzerwa..ale ten tydzien miałam masakryczny na uczelni- zaliczenia, egzaminy....jeszcze w piątek mam egzamin....i juz tylko zajmuje się licencjatem.... aizuz!!!....no zdjęcie magiczne..Ja dziś widziałam na ekranie mojego szkraba....ma 15 mm...mniej więcej wyglądało dzieciatko podobnie...tyle ze delikatnie mniejsze...ale zdjecia nie dostałam..:( Piję olej lniany..troche pomaga mi na te dolegliwości... Jej..dziewczyny..tak cały czas myślę..O tej przeprowadzce z mężem i synkiem do tych Niemiec..jakoś kurcze...Nie wiem zupełnie jak to wszystko zorganizować, co do zego...ale chyba czas zacząć to rozmyślać....echh... jak sie czujecie??...już niektóre tu piszą o 12tym tygodniu ciaży..a mi te tygodnie tak się dłużą.....chociaż chyba nie aż tak bardzo jak w ciaży z Mikołajem...z nim, to ja dokładnie od ostatniej miesiączki sprawdzałam każdy dzien....strasnie przeżywałam..:P:D>.teraz tez...ajj....gadam od rzeczy:P:D>. U nas upał dziś straszny , jutro ma byc jeszcze cieplej...a ja jestem chora...mam taką chrypkę, zakatarzona jestem, mały tez ...juz delikatnie z nim w sumie lepiej...ale ja mam głos jak z jakiejś kanalizacji bym mówiła:P:D:D>.... monbiaa- szybko usg pzez brzuch..w 10tym tyg...wow.....:)... ja nastepną wizyte mam za 5 tygodni....czyli będę na początku14 tygodnia, koniec 13go...:) Nie wyobrżam sobie porodu!!!......rodziłam juz raz...ale teraz jeszcze bardziej się boje....stwierdziłam, że chcę gaz rozwesalający do porodu..ale nie wiem czy w Szczecinie juz to jest, pewnie nie;/..... miłego wieczorku-nocki...papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam badania prenatalne jutro. Generalnie jestem podłamana bo zle badania mi wychodzą. Najpierw cytologia ASCUS (tówne grupie3) ze zmianami zanikowymi dla kobiet przed menopauza. Czyli w ciąży jestem i mam menopauze lol. A teraz do tego Badania tarczycy wyszly mi zle... TSH 7,3 przy normie 4,2 a dla ciężarnej max dwa. Naszczęście FT4 jeszcze w normie 1,10 przy normie 0,90-1,5 dla ciężarnej I trymestr. Jeszcze jak jutro mi cos wyjdzie nie tak to się całkiem podłamię i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melduje sie poznym wieczorkiem.dzis mialam bardzo stresujacy dzien.rano bylo bardzo duszno a wieczorem totalna burza i ulewa tak ze az zalalo ulice,ja mieszkam na drugim pietrze tak wiec o mieszkanie sie nie balam ale o piwnice. Jak patrzalam z okna z gory to nie moglam wlasnym oczom uwierzyc ze samochody byly po same drzwi w wodzie.jak wyszlam na dwor to woda byla do kolan, nieprzyjemna zimna i brudna.straz pozarna do teraz stara sie wypompowac wode,wina byly zatkane studzienki kanalizacyjne.masakra.w piwnicy u mnie troche wody ale narazie tragedii nie ma no ale noc z glowy bo ciagle leje i co jakis czas musze schodzic do piwnicy i patrzec. pozatym samopoczucie bez zmian czyli do kitu, mdlosci jak zawsze. maja...? jesli masz mozliwosc wyprowadzenia sie do Niemiec to napewno nie bedziesz tego w zyciu zalowala. dla porowniania powiem ci ze Twoje dziecko dostanie tutaj 180 euro takie cos jak rodzinne. pozatym jesli przepracujesz jeden dzien na umowe o prace i cie wywala to dostanie pieniazki dla bezrobotnych. ja z tego nie korzystalam ale to kwota jakies 800 euro w tym oplaty.tak wiec panstwo z glodu nie da ci umrzec. mysle ze sa tu lepsze perspektywy dla dziecka. tak wiec zycze milych snow, ja musze pozostac na warcie i pilnowac mojej piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho ;) Dziewczyny ja znowu nie mogę spać. No wstałam z rana, wykąspałam się, doprawiłam mięso na obiad, powiesiłam pranie i czekam kiedy teściowa wpadnie do małego abym ja mogła jechać spokojnie na zakupy :P no i okna mam jeszcze do mycia :D Odnośnie opryszki... w każdej ciąży ją miałam. Po pare razy i teraz też mam :P Opryszczka na ustach czy koło ust nie jest grozna, pod warunkiem, że wcześniej już się ten wirus złapało. Jednak opryszcza narządów płciowych jest bardzoooooo niebezpieczna, więc należy na to szczególnie uważać. Na opryszczke można robić okłady z letniej, niesłodzonej kawy lub zwyczajnie smarować ją octem Bardzo się cieszę, że Wasze maleństwa mają się dobrze. Fajnie jest tak wejśc z rana na forum i poczytać jak się macie. miłego dnia U nas od rana upał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutkaaa23
Dzien dobry:) u mnie tez goraco od rana. W nocy cos spac nie moglam:( sie wiercilam z boku na bok. Ja niestety przez te wakacje bede pracowac intensywnie. Urlop dopiero w drugiej polowie sierpnia. O zwolnieniu zaczne myslec we wrzesniu albo pazdzierniku dopiero. Wiec jeszcze sie pomecze:/ dziewczeta a kiedy planujecie zaczac zaopatrywac sie w jakies ciuszki dla malenstwa? Ja jak chodze po sklepach i widze dzial dla maluszka to mnie kusi normalnie. Juz doczekac sie nie moge:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja tez wlasnie podnioslam sie z lozeczka po ciezkiej nocy i ciaglym bieganiu do piwnicy. teraz wlasnie zjadam sniadanko. na dworzu cieplo ale niestety slonca brak,znowu bedzie pewnie powtorka z rozrywki z wczoraj czyli burza. niutkaaa23 mnie tez kusi i spogladam czesto na stoiska z dzieciecymi ubrankami,smoczkami,butelkami ale narazie nic nie kupuje mysle ze to za wczesnie. nie chce tego pol roku w szafkach trzymac.zaczne kupowac jak poznam plec tak na 100% milutkiego dzionka wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja w poniedziałek byłam u mojego gina. Miało być tylko po L4, ale ubłagałam Go żeby zobaczył czy jest wszystko oki. No i moje maleństwo ma już 6 cm. Według usg to wyszło już 12 tygodni i cztery dni ale tak naprawdę to 11 albo 12 tydzień. 27.06 mam badania prenatalne i trochę mój lekarz się boi że mogą wyjść głupoty. Bo jak dziecko będzie duże to powychodzą głupoty na tych badaniach z krwi. No cóż. Zobaczymy. Ja zg****iłam swojego gina żeby mnie zbadał bo jak czytam Wasze wpisy laseczki to mam schizę. Nie mam mdłości, bóli, czuję się bardzo dobrze, śpię nawet mniej niż przed ciążą, nie jestem zmęczona popołudniami tak jak przed ciążą, jakbym nie bała się o dziecko to mogłabym biegać i chodzić na disco, cycki też już bolą coraz mniej ale czytałam, że często około 12 tygodnia tak bywa. Dalej są duże i pełne, ale już tak nie bolą jak wcześniej. Dlatego mam schizy. Jakoś tak wciąż nie czuję się że jestem w ciąży. Gdyby nie już dość spory brzuszek i parę kilogramów więcej ciałka (ale to pewnie od d*phastonu,) to naprawdę musiałabym chodzić codziennie na usg żeby oglądać dzidzię czy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak wytrzymujesz bez męża? Trzymasz się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh Ewii staram sie jakos trzymac i nie za duzo do glowy sobie brac ale ciezko. moj Maz byl w marcu caly miesiac na urlopie w Afryce sam bo ja ze wzgledu na moja prace nie moglam i jakos ten miesiac wytrzymalam bez wiekszych schizow.A teraz pewnie tez w wiekszosci przez hormony mam takie dziwne humorki, jak tylko nie zadzwoni nie napisze to juz mnie nosi :P no ale coz w niedziele ma wrocic i prawdopodobnie juz w lipcu bedziemy razem choc wczesniej zaplanowano mu wyjazd na 2 tygodnie ale prawdopodobnie nie bedzie musial jechac. Ewii ty sie kochana ciesz ze nie masz zadnych dolegliwosci, zazdroszcze ci bo ja z moimi mdlosciami juz ledwo wyrabiam. wszyscy moi znajomi sie juz przyzwyczaili ze jak zakomunikuje ze musze zwymiotowac to trzeba szybko szukac miejsca gdzie moge to zrobic, a jak mowie ze jesdtem glodna to zaraz po tym mnie mdli to sprawa priorytetowa jest zorganizowanie mi czegos do jedzenia. 5 lipca wybieram sie na koncert mam nadzieje ze to nie zaszkodzi maluszkowi. Koncert bedzie odbywal sie w sali z ograniczona liczba gosci i jest tam calkowity zakaz palenia. Zespol w ktorym kiedys spiewalam wydal swoja pierwsza plyte z muzyka orientalna i dostalam zaproszenie zeby z nimi zaspiewac.ciesze sie bardzo na ten wyjazd bo juz dawno nigdzie nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z pieskiem
titi ja bardzo mocno trzymam kciuki , ze Twoje malenstwo. Sama tez jestem w wieku zaawansowanym , wiec Twoj strach jest mi bliski . Mam nadzieje , ze wszystko bedzie super . mnie tez czeka to juz niedlugo :( ----- Ewii u mnie z cyckami tez podobnie , troche sie martwilam , czy to normalne , ze przestaja bolec . Co mowil ci lekarz na temat tych zlych wynikow , bo moje dziecko , tez jest troche wieksze niz tydzien ciazy wskazuje ? ------- Justyna , cos pominelam , mam nadzieje , ze tej piwnicy w koncu mocniej Ci nie zalalo? ---- Maja , a ty masz tam kogos , znajomych , dalsza rodzine? ----- malinowa sikasz od poczatku ? ja zauwazylam , ze dopiero gdzies od tygodnia , wczesniej to mnie raczej mdlilo , a teraz boje sie z domu ruszyc . ale jak Cie cos pobolewa , to mam nadzieje , ze nie jakies zapalenie ! ----- niutkaaaa Ty uwazaj z ta praca , bo ja tez sobie intensywnie popracowalam , no i sie klopotow dorobilam , teraz grzecznie leze w domu i mam nadzieje , ze sie unormoje ! Ciaza nie choroba ,ale... ----- fajniutkie , te foty macie , ja mam nadzieje , ze jutro dostane , niestety tylko 2d ---- wiecie ja sie boje nawet skarpetki kupic , bo jakos jeszcze do nie do konca ta ciaza nie doszla , boje sie , ze jak tylko zrobie Jakis krok w celu urealnienia- jak zakupy -to nagle sie skonczy !!! kupilam sobie spodenki z miekkim brzuszkiem , ale leza w szafie , a ja mecze sie w starych ciuchac , bo boje sie metke oderwac ! wiem , ze schiza , ale moze to w ciazy normalne? ----- pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pani z pieskiem na szczescie piwnica uratowana ale na dole mamy sklep secondhand i kwiaciarnie i tam niestety zalalo porzadnie.Bog czuwal nad moja piwnica. jesli chodzi o kupowanie to nie tylko ty tak schizujesz, wczoraj bylam ze swoja znajoma i ona pokazywala mi takie malutkie buciczki dla dzidziusia,takie bardziej do ozdoby niz do zakladania i mowila do mnie kup zobacz jakie sliczne i powiem ze przez chwile sie zawahalam ale nie kupilam. boje sie naprawde sie boje. nie wierze w zadne zabobony i zapeszanie ale gdyby cos sie stalo to chyba umarlabym patrzac na te rzeczy ktore kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
Hej. Ale disnoc duszna...za chwilę wezmę małego i do piaskownicy idziemy...bo w domu nie ma co siedizec i kisic się w bakteriach...;/ pani z pieskiem właśnie o to chodzi ze nie mam tam zupełnien ikogo..ja osobiscie bym pojechałą bez wahania do Szecji..bo właśnie tam mam rodzinę..i ogólnie...taki miałąm plan zanim meza nie poznałam...no ale mąż jest przeciwny Szwecji..;;/;/...a że Niemcy są blisko szczecina...jakos tak....kto nie ryzykuje ten nie ma...jeszcze chcę skończyć mgr ...i przede wszystkim zacząć się uczyć j. niemieckiego..Chociaż szczerz mówiąc , przeraza mnie ten język..nigdy nie chciałam sie uczyc niemieckiego...ale czasami trzeba się przełamać..bardzo sceptycznie podchodzi mój maż do tego...ale jak ja się upre to po porstu nie ma mowy ze nie...bo wiem, ze nie chce w PL mieszkać..przykre to jest..ale patrze realnie...;../..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny wyjazdy Wam w głowie :) Ja nie chcę tu się kłócić bo wiem że Polska nie jest krajem wymarzonym do życia, ale jednak jest naszą ojczyzną i ja tam nie chciałabym wyjeżdżać mimo wszystko. Idealne jak dla mnie były słowa Kacpra Rucińskiego w kampanii Obywatele decydują: "Masz wybór możesz wyjechać do Irlandii, jasne. Właśnie to mnie wku**ia że jak coś im się nie podoba to wyjeżdżają z kraju. Jak Ci się nie będzie podobał samochód to co zostawisz go kur*a na środku drogi?" Swoją drogą kto nie oglądał to polecam: http://www.youtube.com/watch?v=Q7GX9mPMkNA -- Oczywiście nie bierzcie tego do siebie, bo to tylko moje zdanie i każdy może mieć inne, a tak naprawdę sama nie wiem jakbym myślała, gdybym nie miała pieniędzy na życie. W Polsce też się można dorobić, ale trzeba nieźle kombinować... -- Justyna - to noc miałaś ciekawą... U mnie przed wczoraj spadł grad wielkości kurzych jaj ;] Na szczęście moje auto nie ucierpiało, ale były i te w wybitymi szybami. -- titi - trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek23 - Śliczne maleństwo:) Straszny dziś upał w Krakowie, ledwo mogę wytrzymać u siebie w biurze. Jeszcze tylko 3 godzinki i do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie !!! Już nie daję rady, aż płakać mi się chcę od tych moich mdłości zarówno tych porannych jak i wieczornych :(((( Już nie wiem co robić jest mi ciągle nie dobrze albo na przemian jeden dzień jakoś w miarę minie, a drugi nadrobi za dwa dni :( Myślałam, że pod koniec 3-go miesiąca (jutro wchodzę w 11 tydzień) to będzie coraz lepiej, a tu proszę coraz gorzej...:( Mam nadzieję, że jeszcze tylko trochę, bo sama ze sobą już nie mogę wytrzymać, może stosowałyście coś co wam pomagało w tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie !!! Już nie daję rady, aż płakać mi się chcę od tych moich mdłości zarówno tych porannych jak i wieczornych :(((( Już nie wiem co robić jest mi ciągle nie dobrze albo na przemian jeden dzień jakoś w miarę minie, a drugi nadrobi za dwa dni :( Myślałam, że pod koniec 3-go miesiąca (jutro wchodzę w 11 tydzień) to będzie coraz lepiej, a tu proszę coraz gorzej...:( Mam nadzieję, że jeszcze tylko trochę, bo sama ze sobą już nie mogę wytrzymać, może stosowałyście coś co wam pomagało w tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
kasiax - ja kiedy miałam te mdłosci to zaczęłąm pić parzony imbir..nie jest to dobre w smaku..ale rzeczwiscie jakoś mi pomogło jakz rana wypiłam.to cały dzien troche lepiej..ale czy Tobie to pomoze? słyszałam o midgałach..tyle ze ja nie znoszę zapachu migdałów jak i kokosów.;p dzagatkaa....mały fenomenalny.bądź też małą;p;p..niesamite zdjęcie:) a co do porodu...jednak nie chciałabym na zdrojach rodzic..mam ogólne złe doświadczenia z tym szpitalem..jednak zdecydowana jestem na pomorzany....ale czy tam tez byłby ten gaz...tego nie wiem..muszę się zorientować.. Pozdrawiam Was a ja biorę się za sprzątanie, bo generalnie, to dopiero co wstałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniołek i dzagatka - śliczne macie maleństwa :) miodzio :) U mnie, jak chyba i w całej Polsce, również upał nieziemski. A jutro ma byc 35 stopni! choć dziś chyba jest tyle samo. Piernicze, nawet nie gotuje obiadu, nie mam siły, ani ochoty smażyć się w bloku w kuchni przy obiedzie. Jadę zaraz do rodziców, oni mają taki cudowny chłód w domu. I obiadek pewnie też tam chapnę :) chociaż w przedszkolu już zupkę zjadłam. Jutro wolne, a po weekendzie jeszcze 4 dni do pracy i wakacjeeeeee :)))) Też mysle brac zwolnienie we wrzesniu, mooooze w pazdzierniku jesli chcialoby mi sie pracowac:D Kasiax - od znajomych słyszałam, że mdłosci często przechodzą z dnia na dzien jak tylko minie 3 miesiąc. Tylko tez trudno stwierdzic czy ten 1 trymestr ma 12, 13, 14 czy 15 tygodni nie ? ale nie martw się, wytrzymasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×