Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość maja..?
Justyna29:) czy mogłabym od Ciebie prywatnego maila albo gg jakieś dostać??..to byśmy sobie porozmawiały...byćmoże byś mi dużo rzeczy uświadomiła;p.... Co do mdłosci..jak ja się ciesze ze mi juz przeszły....jakbym się czuła tak jak wcześniej do końca 1 trymestru to chyba bym umarła po prostu....także bardzo wam dziewczyny współczuje...ale wiecie czym mogę Was pocieszyć?..w nas kobietach drzemie ogromna siła...więc i takie mdłości nam nei straszne:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja..? moj e-mail justynakula@o2.pl terra_rosa26 no wlasnie moje zdanie jest takie ze ciaza jest bardzo przereklamowana. Mojej corci wychowawczyni jest aktualnie w ciazy i nadal prowadzi wychowanie fiz i jest pelna energii a jest teraz w 4 miesiacu. Czasem jak patrtze na nia to mysle kobieto skad ty czerpiesz ta energie:) ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja już po śniadaniu i sprzeczce z mężem. Upał nieziemski. U mnie 35st w cieniu. Mój pies nawet ledwo żyje, a co mówić o mnie, masakra. Moja waga skoczyła o pierwszy kilogram do góry od zeszłego tygodnia. Mam nadzieję, że nie zostanie mi już taka tendencja przyrostowa 1tydz.-1kg. ;) Chciałam nad wode jechać, ale narazie nie mam z kim. Każdy jakoś czymś zajęty, więc chyba wybiorę się do mamy i wyłożę na leżaczku pod parasolem. 3majcie się w ten jakże ciepły poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddzagatkaa
Dziewczynki witam:) mnie mdłości przeszły na początku tygodnia :) jakoś tak bo nawet nie zauważyłam kiedy sobie poszły i nie wróciły ;) mam nadZieję ze tak zostanie. Jeden haczyk - krewetki... Tylko pomyśle i bleh... Odrazu niedobrze;/ i widZę ze rekordy bije bo ja już 4kg przybrałam a wcale nie wtrynrzalam jakoś dużo:) 176cm początkowa 63kg wczoraj na badaniach mnie wazyli i 67kg jak nic:) fakt ze po śniadaniu no ale jednak hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
ddzagatkaa spokojnie..ja rano wstanę i ważę 56 równo...a wieczorkiem wskakuję na wagę i potrafię nawet do 57,5... teraz bynajmniej mam lepszą wagę początkową..bo przy poeprzedniej ciaży to brałam juz rok pigułki anty..i akurat zmieniałam dawkę..iw tym momencie Mikołaj się pojawił...no to przy samych tabletkac miałam +10kg...nonstop jadłam..to i przytyłam..czyli waga początkowa to 65 kg miałam..przy wzroście 164...a przed porodem ważyłam..uwaga- 80kg....także teraz chce naprawdę spokojnie przybierać..zjeść mniej a zdrowiej..tak zebym i ja się dobrze czuła i dzidzia..:)) nas w koncu wilgotne powietrze do oddychania...byłam troche w piaskownicy z szkrabem..ale wiatr taki się zerwał, ze myślałam, ze lunie i szybko zwijanie zabawek i wio do domu:D:D:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Ja już po prenatalnych. Stres niesamowity tym bardziej, że lekarz nie bardzo chciał cokolwiek mówić twierdząc że bardzo istotna jest jeszcze krew więc nie może mi powiedzieć czy jest dobrze czy jest źle. Tak czy siak wycągnełam od niego że przezierność nie poszerzona widziałam na monitorku NT 1,4 a no i dowiedziałam się że kość nosowa obecna. Więc to chyba dobrze chodś słyszałam że test pappa może nieźle namieszać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja już po prenatalnych. Stres niesamowity tym bardziej, że lekarz nie bardzo chciał cokolwiek mówić twierdząc że bardzo istotna jest jeszcze krew więc nie może mi powiedzieć czy jest dobrze czy jest źle. Tak czy siak wycągnełam od niego że przezierność nie poszerzona widziałam na monitorku NT 1,4 a no i dowiedziałam się że kość nosowa obecna. Więc to chyba dobrze chodś słyszałam że test pappa może nieźle namieszać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
miałam to zrobić juz dawno..ale jakoś zawsze zapominałam wiec teraz dopisuje sie; Pati....................... .22.......Saarbrucken... ..........02.01.2014 minnie288................28........BB................. ..........03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. ........03.01.2014 terra_rosa26...........26.........Braniewo.............. .. . 05.01.2014 titi..........................34.........Opole.......... .... ..........05.01.2014 slodka cytryna100....32........Wlkp.........................06.01. 2014 Dziewczyna-malina...22.......Mrągowo................. .07. 01.2014 justyna29................28........Hamburg............. ... ...07.01.2014 kasiax....................25..........Płock...... ... ............07.01.2014 ania_sz..................25........DąbrowaTarnowska... .08. 01.2014 dzagatkaa...............28........Szczecin............. .... ..08.01.2014 pani z pieskiem.......?!...........De.............................. 10.01.2014 monbiaa..................20........Jarosław............ .... ....12.01.2014 iskiereczka31...........31........Rzeszów.............. .... .13.01.2014 padlinka...................32.........Warszawa........... ........13 01 2014 85matylda85........... 28.........Głogów................ ........13.01.2014 Olelka.....................35........Gdańsk............ .... ......14.01.2014 szczesliwa_onaaa...22.........Kielce.................... ....14.01.2014 OlaLenka26.............26........ Kędzierzyn-Koźle..... ...16.01.2014 Aniołek23 ...............23........Mrągowo.......................17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .......22........ Wrocław.....................20.01.2014 niutkaaa23..............23............Łódź........ ................20.01.2014 aizuz......................25........ Kraków............ .... ......21.01.2014 kropek 23................23........ Bielsko-Biała...............22. 01. 2014 Liliana785...............25.......... Aachen............. .......22.01.2014 malinowaaa.............25........ Wrocław............... .... .23.01.2014? maja..?...................22........ Szczecin............ .... ....23.01.2014..;p jasmina89................24..........Poznań............ ..........25.01.2014 Elunia342................23........ Tarnów.............. .... ....27.01.2014 Interesantka25.........26........Bielsko-Biała.................27.01.2014 Gonja.......................34.........Kraków........... ............29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) U mnie w sumie nic nowego, brak objawów ciąży, tylko coś apetytu nie mam,nic mi nie smakuje i jem jak ptaszek. Moja waga póki co stoi w miejscu czyli 55 przy 172. W życiu nie ważyłam więcej niz 58 i tak się zastanawiam ile mi przybędzie :) Chciałabym juz zobaczyc jak tam moje maleństwo a to jeszcze tyle czasu do 15 lipca. Pisałyście coś o ciuszkach dla maleństwa, mnie również kusi żeby coś kupić ale na razie dzielnie się wstrzymuje, sporo rzeczy będę miala od siostry po jej dwóch łobuziakach,łóżeczko chyba też, wiec kilka wydatków mniej. Chodzę do jednego lekarza ale raz prywatnie,raz na NFZ. I wizyty nie różnią się jakością :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati....................... .22.......Saarbrucken... ..........02.01.2014 minnie288................28........BB................. ..........03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. ........03.01.2014 terra_rosa26...........26.........Braniewo.............. .. . 05.01.2014 titi..........................34.........Opole.......... .... ..........05.01.2014 slodka cytryna100....32........Wlkp.........................06.01. 2014 Dziewczyna-malina...22.......Mrągowo................. .07. 01.2014 justyna29................28........Hamburg............. ... ...07.01.2014 kasiax....................25..........Płock...... ... ............07.01.2014 ania_sz..................25........DąbrowaTarnowska... .08. 01.2014 dzagatkaa...............28........Szczecin............. .... ..08.01.2014 pani z pieskiem.......?!...........De.............................. 10.01.2014 monbiaa..................20........Jarosław............ .... ....12.01.2014 iskiereczka31...........31........Rzeszów.............. .... .13.01.2014 padlinka...................32.........Warszawa........... ........13 01 2014 85matylda85........... 28.........Głogów................ ........13.01.2014 Olelka.....................35........Gdańsk............ .... ......14.01.2014 szczesliwa_onaaa...22.........Kielce.................... ....14.01.2014 OlaLenka26.............26........ Kędzierzyn-Koźle..... ...16.01.2014 Aniołek23 ...............23........Mrągowo.......................17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .......22........ Wrocław.....................20.01.2014 niutkaaa23..............23............Łódź........ ................20.01.2014 aizuz......................25........ Kraków............ .... ......21.01.2014 kropek 23................23........ Bielsko-Biała.............22. 01. 2014 Liliana785...............25.......... Aachen............. .......22.01.2014 maja..?...................22........ Szczecin............ .... ....23.01.2014..;p jasmina89................24..........Poznań............ ..........25.01.2014 malinowaaa.............25..........Wrocław.....................26.01.2014 Elunia342................23........ Tarnów.............. .... ....27.01.2014 Interesantka25.........26........Bielsko-Biała..............27.01.2014 Gonja.......................34.........Kraków........... ............29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na nfz i jestem bardzo zadowolona - pierwsza wizyta prywatnie i nie zauwazylam zeby lekarz mnie inaczej traktował... Strasznie u was w miastach ciezko musi byc w tych przychodniach ;) bo niektore z was ( nie pamietam juz kto dokładnie ) piszą że czekają 4 - 5 tygodni do ginekologa :O szok. a chodza prywatnie :) ja chodze na nfz i mam wizyte równo co 3 tygodnie :) nie mam pojecia od czego to zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo jak mnie nie ma to tak dużo piszecie a potem mam sporo zaległości a jak jestem to nikt nic nie pisze :( Pogoda okropna - gorąco duszno i wogole nie lubie tego... Justyna czasami Ci zazdroszcze chłodu i deszczu :) wyślij go troche do mnie będzie lepiej oddychać nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie dzieki Bogu zaczelo padac bo bylo strasznie goraco,ja dzis caly dzien umieram;( jest mi nie dobrze od samego rana, tylko zjadlam sniadanie i odrazu do kibelka, w poludnie zjadlam kawalek arbuza i tez odrazu mnie pogonilo, boje sie cokolwiek zjesc bo znow bede latac;( od kilku dni tylko po sniadaniu zwracalam a dzis to jakas masakra a niby mdlosci maja juz przechodzic bo to 11 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi ze tak powiem... jak to tak to?! Ja po badaniach dostałam odrazu cały wydruk związany z badaniami USG, wlacznie ze zdjęciami w pomniejszeniu potwierdzającymi liczby podane własnie przy przezierności karkowej itp. Nie rozumiem zupełnie... Lakarz nie robi łachy mówiąc Ci co jest co przy badaniu. Owszem testy z krwi mogą ukazać zupełnie inny obraz ale skoro wynik z USG jest odrazu to nie rozumiem dlaczego musiałaś coś tam podglądać... WQrzyłam się normalnie! z tymi lekarzami... fajfusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane!!!ja dzis cale popoludnie spedzilam u mamy gapiac sie w telewizor.pogoda totalnie ochydna,na zmiane pada i wieje ale jak slysze wasze narzekania na upaly to chyba niech lepiej juz tak zostanie jak jest.przy moim ogolnie zlym samopoczuciu przy upalach chyba bym umarla. ale zauwazylam ze minela mi sennosc podczas dnia,wczesniej musialam choc na godzinke zdrzemnac sie w dzien teraz juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarka nic nie mowila o badaniu prenatalnym i troche sie obawiam.byc moze moj nowy lekarz bedzie chcial zrobic to badanie ale nie wiem czy to nie bedzie juz za pozno bo 3.07 bedzie to juz moj 13 tydzien.Nie wiem nawet czy tu w niemczech robia to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczka31
Interesantka gratuluje odwagi, odpoczywaj na L4 ;-)))) mi się mdłości już skończyły ale w zamian mam zapalenie ucha od kilku dni i umieram chyba ;-((((( czegoś takiego nie przeżywałam chyba od dzieciństwa, to będzie ze 20 lat ;-((((((( jade na prochach (paracetamol) bo bym chyba oszalała z bólu ;-(((( że to sie zawsze coś przypląta na początku ciąży (w 1 ciąży w 7 tygodniu miałam opryszczkę na oku i antybiotyk), lekarka na ostrym dyżurze powiedziała że to z gorąca i duchoty no i nie wolno za głęboko wkładać patyczka do ucha !! bossszzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) gratuluje wszystkim slicznych maluszkow :)))) z moim rozbrykanym 2latkiem nie mam czasu pisac za czesto! .. zaczyna mi sie dzisiaj 12 tydz co do lekarza to chodze prywatnie ale czesto jezdze do niego do szpitala to wtedy nie place mam cudownego lekarza wizyta czase trwa dluzej niz godz zawsze wszystko dokladnie wytlumaczy jak robimy usg to pokazuje mi maluszka i zawsze mowi dokladnie co robi i co mierzy jestem strasznie zadowolona nawet jak bym miala placic 300 zl za wizyte to bym placila. Chodzilam panstwowo do lekarza w 2giej ciazy i nawet nie chce sobie tego przypominac teraz jak mam porownanie z obecn lekarzem to wtedy byly smiech nie wizyty mysle ze przez nia porobilam bo bagatelizowala moje objawy. ...we wtorek jade na kolejne usg juz nie moge sie doczekac. Jesli chodzi o wyjazdy za granice to trzymam strone dziewczyn moja sasiadka byla kilka lat we wloszech pracowala w konsulacie i zarabiala duze pieniadze zna 3 jezyki mama namowila ja zeby wrocila i teraz w pl znalazla prace za 900zl i jest zalamana bo wrocic juz nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa
no chyba znalazłam swój wątek- jestem właśnie w 10 tygodniu ciąży:) JUPIIIIII mam termin na 17 stycznia 2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tomaszkowa:) i gratulacje. mam nadzieje ze dolaczysz do nas.napisz jak sie czujesz i czy to Twoja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa
Justyna29:) no właśnie to moja pierwsza ciąża i aż nie wiem czy to możliwe ale moje objawy trwały bardzo krótko i na samym początku były... wymiotowałam dwa razy no i teraz mam spokój :) trochę mam wrażliwość na zapachy ale też nie przesadnie jakoś:) no ale senność to jest to z czym walczyć nie mogę:) teraz jestem na L4 i całe szczęście bo śpię bardzo dużo:) w środę byłam na USG i słuchałam serduszka mojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze nie wymiotujesz dzieki temu mozesz sie cieszyc w pelni ciaza :) bo my wymiotne oczekujemy tego pieknego dnia zeby wkoncu ta dolegliwosc minela. A jesli chodzi o sennosc to tez napewno kiedys ci minie,wiecznie trwac nie bedzie ale swoja droga mozesz sie troszke na zapas wyspac dopuki dzidzia nie pojawi sie na swiecie :) naprawde fajnie ze dolaczylas,w grupie razniej a ja juz uciekam spac,jutro jade z corcia na ostatnie zakupy przed jej wyjazdem na oboz... spijcie slodko...dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkamarzenka
Hej dziewczyny jestem tu nowa postanowiłam sie przyłaczyc bo mysle ze takie forum to cos fajnego tez jestem stycznioweczka trmin mam na 5 stycznia to moja druga ciaza pierwsza niestety poroniłam:(co do mdlosci to nie wiem co to znaczy od poczatku nie miałam ani razu czuje sie poki co super dzis tylko jakos miałam ciezki dzien ale chyba przez pogode u nas w iławie było 42stopnie na sloncu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lenkamarzenka milo ze dolaczylas i mam nadzieje ze zostaniesz z nami, na dobre i zle,w zdrowiu czy chorobie :) i gratulacje z powodu malenstwa w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkamarzenka
pewnie ze zostane::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna te badania robia tez w de, ja zapytalam i moja lekarka powiedziala ze ona nie widzi takiej porzeby. Usg wyszlo dobrze, wszystko jest, jestem mloda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spioszki,ja wlasnie wstalam i jjem sniadanko,za niedlugo wypad na zakupy.Pogoda bez zmian czyli do d**y :P niewiemcowpisac dzieki uspokoilas mnie :) jutro wkoncu wraca moj maz :) juz nie moge sie doczekac pomimo ze on i tak pracuje na nocki to chociaz te pare godzin w dzien nie bede sama. milego dnia laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chciałam Wam życzyć miłego dnia :-) Ja teraz pije kawusie, maz z małym śpią a ja upajam sie cisza :-) Dziś mam gości, dobrze, ze już posprzatane, teraz tylko zakupy i gotowanie, a wieczorem tatusiowie zostają z dzieciaczkami a my na imprezę ruszamy ale lajtowo. Pozdrawiam 2 str mam do nadrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
U mnie dzisiaj tez bedzie znowu upał. Witam nowe przyszłe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×