Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Stefania 31
Chodzi Ci o progesteron? To biorę dowcipnie 3× 2 . Jedna tabletka ma 100 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest wiesz co nie wiem, masz dosyć niską dawke, więc możesz zwiększyć. Ja miałam zawsze takie dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ostatnio 3 razy po 2. Teraz transfer mi robil inny lekarz... Gdybym na poprzedniej wizycie nie upomnialabym sie o rezepte na heparyne pewnie by mi jej nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! To strasznie uciazliwe nie miec swobodnego i prywatnego dostepu do internetu (moj telefon wciaz zablokowany :( Ale choc nie zawsze mam dostep to myslami jestem z Wami i trzymam kciuki bardzo mocno za nas wszystkie :) - Stefanio ciesze sie, ze najgorsze minelo i zycze aby ciaza przebiegala juz spokojnie do konca - Biest Kochana jest dobrze - jest zarodeczek przyszlego szczescia Twojego :) trzymaj go mocno! - Czy kazdy powinien dostac te heparyne i kiedy? Transfer na srode mamy zapisany - trzymajcie prosze kciuki aby bylo co transferowac aby sie komoreczki dobrze podzielily... - Poki co ja mam 3x2 luteiny (50) i 2x1 estrofem dowcipnie - czyli jedno co 8 godz drugie co 12 wiec jakos glupio mi sie te czasy ustawiaja w ciagu dnia i nad ranem a do tego mysle, ze kumuluja mi sie te tablety w srodku; nie rozpuszczaja sie do konca - czy to normalne? Nic wiecej mi nie wypisano poza flamexin i relanium w dzien transferu. Biore tez oczywiscie witaminki i magnez wg wskazan Biest 2x1 i dodam jeszcze witamine D - jaka dawke? - dzieki za wskazowki :) - -One Wish - buziaki za Twoje spokojne nastawienie *** _ Tujka, super - i tak trzymaj! - Leni, daj znac jak sie sprawy maja ? _ Pozdrowienia gorace dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza będę trzymać kciuki za Twój transfer:) Z tymi lekami dowcipnymi to też nie zawsze mi się wchlonie. Heparyny nigdy nie brałam. To chyba zależy od kliniki, niektóre dają profilaktycznie. My z mala biest walczymy z rozwolnieniem po magnezowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tylko witamine D dodatko o bo mam niedomoge.( a wlasnie musze jutro kupic tabletki). Heparyne czy acard bierze sie w wypadkach poronien np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi nic nie mow. Wypilam rano 1 magnez ...nie musze kupic w tabletkach bo takiego rozwolnienia od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest a ja wczoraj i dziś to ledwo do toalety dobiegłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, okazuje sie ze moj witaminowy zestaw ma Witamine D3 400 IU (nigdy mi nie sprawdzano poziomu) - Och rozbawilyscie mnie tym efektem magnezu. U mnie na odwrot - w podrozy jakos organizm mi sie blokuje, ze nawet magnez nie pomoze hihi Ale do srody sie powinnam juz zaklimatyzowac w koncu. - Teraz kolejne watpliwosci mnie dopadly: pielegniarka powiedziala, ze lutinus i luteina to to samo tylko, ze luteina ma 50 a lutinus 100. Wiec biore to co mi pozostalo z poprzedniego podejscia (luteine) a nie to co przepisane (lutinus) bo niby to to samo. Wlasnie przeczytalam, ze lutinus jest lepszy - macie jakies doswiadczenie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to faktycznie konska dafka tej Wit D ;) Dziewczyny ale macie fajowo, ze juz po transferze - ja tez tak chce .. Stefanio dziekuje za kciukasy :) W dzien transferu napisali aby zaaplikowac co trzeba ale jakos trudno mi wyobrazic sobie, to przedzieranie sie z zarodkami przez te nie zozpuszczone masy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza mnie też blokuje jak jestem w podróży. Wtedy pomagam sobie sliwkami:2-3 śliwki zalewam ciepłą wodą w szklance w poludnie i na wieczór to piję, a śliwki jem. Wtedy rano po klopocie:) X U mnie też w dzień transferu rano aplikuje się luteine. Przed samym transferem jak założą te rozwieraki to patrza do środka i takimi patyczkami w razie czego czyszcza. Poza tym zarodek podawany jest ta rurka daleko glebiej niz nasze leki. Zuza bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio Kochana Jestes! uspokoilas moje watpliwosci. - A te sliwki to swieze, czy suszone - sprobuje koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Śliwki suszone. Jak nigdy nie probowalas to moze weź 2. Przed wypiciem zamieszaj to wszystko łyżką bo na dole robi się osad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ...Transfer jest bezbolesny. Matko ile u NAS tych transwerow :-) Trzymam za was wszystkie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny! Sliwki zakupione... ;) Ja tez trzymam za nas wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, we środę odpalmy wiec i za Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza- zaraz będaiemy zbiorowo trzymac kciuki za Ciebie. Relaksuj sie i pamiętaj,że musisz byc w wysokiej formie. Masz jeszcze na to kilka dni :) / U mnie dół... Jestem przeziębiona. Tak dosłownie z d**y to przeziębienie przyszlo. Jechałam dzis do Warszawy i nagle zaczęlo mnie bolec gardło. Teraz boli już bardzo. Piję mleko z miodem, jem czosnek i jakoś się ratuję. Z leków przeciwforącakowych mog wziąć tylko Apap, prawda?? Boje się, że to zły znak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish jak się dzisiaj czujesz? Lepiej? Mam taką nadzieję. Może to nie przeziębienie, ja w 2dpt miałam taki podobny incydent. Zaczęło się popołudniu, po powrocie z pracy, byłam przekonana, że rozbiera mnie choroba. Wzięłam rutinoskorbin, vit C 1000mg i do łóżka, a rano wszystko minęło. Podobno taka reakcja może być przy początkach implantacji, kilka dziewczyn o tym pisalo, oby u Ciebie bylo to właśnie to. Xxxxxx Mala_biest jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę wlasnie Do apteki Po flaxiparine bo mi sie skonczyla. Od Transferu pobolewa mnie troche podbrzusze. Wzielam dzis nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio babka w aptece dala mi magnez w tabletka 150mg. Powiedziala mi ,ze rozwolnienie moze wywolywac ten slodzik ,ktory jest w tych musujacych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry One Wish mam nadzieje, ze dzis lepiej sie czujesz, wylez sie i wygrzej i badz dobrej mysli. Tujka pisze, ze to moze byc dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jak zwykle można na Was liczyć. Dziękuję, czuję się wciąż "rozgrzana", ale dokucza mi tylko gardło. Boli bardzo, a w sumie nie bardzo mogę cokolwiek wziąć. Pije "prenatal" herbate z malinami, wodę z miodem i cytryną. Wałkonię się na kanapie. Dzis 6dpt. Cóż, czeka trzeba dalej spokojnie i miec nadzieję, prawda?? / Tujka, mala_biest, Zuza, Stefania- 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish też mam nadzieję że Twoje przeziębienie to objaw implantacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×